Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość Nieszczęśliwa nastolatka
Ja za 3 lata będę mieszkać w holandii . Choć w przyszłości chciałbym w Uk Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam w Szwajcarii osiem lat i wróciłam do Polski. O swoich przygodach piszę na www.bymeeve.simplesite.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam osiem lat w Szwajcarii wróciłam do Polski. Zapraszam www.bymeeve.simplesite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejsan! Stockholm i wcale nie tesknie do Polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka22
Jest ktoś z Was na Polish Souls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam na imie Zbigniew i od kilkunastu lat mieszkam w USA w stanie Texas.Tesknie jedynie za polskimi lasami,nigdy nie odwiedzilem polski i nigdy do polski nie wroce.Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeezuuu, jak ja Wam wszystkim zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie jest dobrze ,lecz u siebie w domu najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam z D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockholm nic mnie tu nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reykjavik, Islandia, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nieszczęśliwa nastolatka 2013.12.23 Ja za 3 lata będę mieszkać w holandii . Choć w przyszłości chciałbym w Uk Londynie" a musisz akurat w NL? i czemu nie chcialabys tu zostac? :D oczywiscie nie mowie o zostabiu w sensie mieszkaniu z banda ludzi na domu i zapieprz w szklarni, tylko normalnie, jak czlowiek, wynajac/kupic swoje mieszkanie/dom i tu mieszkac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desi34
Dzień dobry, piszę prace dyplomową na temat emigracji, w związku z tym bardzo proszę Państwa o wypełnienie poniższej ankiety, składa się ona z kilku krótkich pytań które można wypełnić w dwie minuty, a dla mnie jest toniesamowicie wartościowa informacja http://www.ankietka.pl/ankieta/158161/wizeru nek-polski-w-oczach-polakow-z-zagranicy.html Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoPrzecieżGość
Niemcy, Bohmte. :-) Ich bin Man. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwmtjt
tela,viev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Polsce tu tworzę własny świat w który z buciorami wpiep---sza się czasem ktoś nie powołany ale radzę sobie z tym nie jeden chciałby mieszkać w Polsce ale nie znalazł na nią recepty i pozostaje mu się tułać,kiedyś szalałem żeby wyjechać ale od kiedy znalazłem receptę na życie własne niezmiernie bogate wewnętrznie nie żałuję że tu właśnie mieszkam Polska to dobry kraj jeśli nauczysz się uników i wiesz kiedy wykonać następny krok,da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chcę uczyć się uników i nie chcę żyć wedle że "się da". PL jest piękna w krajobrazy i architekturę ale PL ludzisk nie dzierżę. Gdyby to było ostatnie miejsce na świecie, za nic bym tam ponownie nie chciała mieszkać. Polacy w kraju to chamstwo, wśc****ość i wieczne zrzędzenie. Wampiry prze duże "W".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas nieubłaganie nagnie cię do bardziej wstrzemięźliwych opinii nie wiążą cię tradycje ci wszyscy dla odmiany tworzą urojony plastikowy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezradni wygnańcy banici z wyboru ile by tu kulawych kwestii można by wyciągnąć za granicą też już nie jest tak różowo i sentymentalnie jak kiedyś ludzie i rzeczy zasadniczo się zmieniły kto wie co w życiu ma zasadniczą wartość w tym ogólnie pogibanym świecie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce wielu żyje przeszłością usiłują budować relikty przeszłości za nie małą kasę i zostają z nimi sami bo ludzie na tyle się zmienili że nie integrują się poza domem jak to było 20-30 lat wstecz.Piękne wypasione zajazdy przydrożne świecą pustkami jak zabawki krezusów nie nadążających za rzeczywistością,to jeden z wielu przykładów zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttp://odu.pl/2qgg tyle w temaciettp://odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmann68
Witam mieszkam od 14 lat w Monachium , mam praktycznie 10 min piechotka nad Isare . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym na emeryture przeniesc sie z New jersey i zamieszkac blisko Polakow, gdzies w Karolinie Poludniowej lub Polnocnej. Nie wiem gdzie ich szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabia Saudyjska :) ale mam powoli tego kraju juz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×