Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Co sie dzieje, kokus? Dasz rade... czemu niby nie?! ;-) Widze, ze z róznych stref czasowych klikamy :-D Milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
San - chory bylem caly tydzien.. i odzwyczailem sie od roboty :D ale dalem rade, dzisiaj jest juz lepiej.. Arnusia - a Ty nas czytasz czasem? Milego dzionka wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze bezstresowego poczatku- a reszta pójdzie starym trybem, kokus 🌻 Znam to... bywalo sie czasami po pare tygodni, daleko od pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus cos nam ostatnio sporo chorujesz :o... wcinaj czosnek i zaprzestan chwilowo twoich kopalnianych wypraw... cos czuje ze to wlasnie one powoduja twoje oslabienie... trzymaj sie cieplutko, herbatka z cytrynka i pod kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus cos nam ostatnio sporo chorujesz :o... wcinaj czosnek i zaprzestan chwilowo twoich kopalnianych wypraw... cos czuje ze to wlasnie one powoduja twoje oslabienie... trzymaj sie cieplutko, herbatka z cytrynka i pod kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - nie jest tak zle.. to byl jeden dluzszy przypadek choroby, jakis wirus, ale nie grypowy.. A wlasnie wypad do kopalni mnie ominal z powodu choroby, stwierdzilem, ze tamtejsze srodowisko co najmniej 40-letnich grzybow nie jest dobre dla rekonwalescenta. Na szczescie docent zwoluje kolejny wypad koncem kwietnia, wtedy juz nie odpuszcze.. :D San - dziekuje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jakies zmeczenie wiosenne dopadlo... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!!! a ja ostatnio bylam na "Lektorze". Dobry film, ciekawy watek i swietna gra aktorow. niektorzy mowia ze troche naciagany, ale ja tak nie sadze.. wystarczy znac mechanizm powstawania takich procesow spolecznych jak np. faszyzm, zeby docenic tresc tego filmu i refleksje do ktorych nas zmusza... refleksja jest przerazajaca...... natura ludzka nieprzewidywalna.....latwo nia manipulowac, wlasciwie , to wszystko mozna w czlowieku zmanipulowac.. czytalam niedawno o takim bardzo nieetycznym eksperymencie przeprowadzonym w USA...ale to juz inny temat. film polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina welcome back :) To nieciekawie ... ale tak to jest ze na ludziach, zwlaszcza na tych z ktorymi wydaje nam sie byc blisko, mozna sie czesto przejechac... W sobote Walentynki... swietujecie? My raczej wielkich planow nie mamy, przyppuszczam ze bezie to dzien jak kazdy inny... moze jedynie z ta roznica cze moj M ugotuje mi obiadek :)... a wy jakie macie plany? A w nastepny czwartek .... PACZKI :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki? Paczki? Hmmm, nie bylo to miesiac temu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co cos bardzo sie dziwnego dzieje z tym forum... napisalam dlugiego posta i co? :o zamiast tego co napisalam wyslalo cos sprzed kilku miesiecy, o co cho :o :( ... ciekawe czy tego wysle z dzisiejsza data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba pora na reaktywacje forum z nowym linkiem i od strony1???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien temu tez wyslalam dlugiego posta i ...wsiakl..nie ma go. tez uwazam, ze trzeba zalozyc nowy link podajac to do wiadomosci pare razy.. . wszyscy, ktorzy wejda na te strone w ten sposob beda widzieli gdzie jestesmy... i , ze tu nas nie ma. inaczej tego problemu nie da sie rozwiazac. moze komitet zalozycielski cos zadecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to proponuje, zeby nazwa byla bardzo podobna np. \"Polacy za granica - gdzie mieszkacie\" - po prostu bez pytajnika.. Mysle, ze to Bagatelka musi podjac decyzje.. Tylko czy mamy pewnosc, ze nieprawidlowe dzialanie forum wynika z dlugosci topiku? Ja dostrzegam raczej zwiazek z ogolnym obciazeniem netu w pewnych godzinach - jak kafeteria sie slimaczy to inne fora z ktorych korzystam dzialaja tak samo wolno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, to ma zwiazek z dlugoscia topiku, i jego wieloletnoscia, niestety. Takze z tym, ze link konczy sie na 0. Cos o tym czytalam w redakcji kafeterii, jako ze wielu internautów skarzylo sie na ociezalosc w dodawaniu postów w innych \"wiekowych\" topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ma zwiazek z dlugoscia topiku ... A moze nie tyle nowy topik, co powrocmy do tego sprzed kilku lat, co zalozylismy jak ten sie zgubil ... Bo to juz faktycznie jest ciut upierdliwe. Tyle, ze co, stracic tyle lat wspolnych trosk i radosci? :o Nic, zaraz cos wymysle ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabrz
no witam wszystkich ze slonecznej hiszpanii. mam nadzieje, ze jakos sie trzymacie rodacy...glowki do gory i podbijajcie swiat. caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Alleluja dla wszystkich za granicą odwiedzających to forum.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dion
mieszkam w kanadzie od lat,nienawidze tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma gd
ja mieszkam od 3 lat w glasgow ....nie cierpie tego miasta jest szare bure i pelne patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziula
Heeeej witam wszstkich forumowiczow i pozdrawiam serdecznie ze Szwecji a konkretniej rejony Göteborga.Mieszkam tam troszke ponad rok wracac nie zamierzam ale za ukochana Polska tesknie bardzo i licze dni do kazdego wyjazdu i witania sie z bliskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabella210
Witam was z zimnej i deszczowej Szwecji a blizej z Göteborga.Mieszkam tam od roku i jak narazie nie zamierzam wracac ale za Polska tesknie ojjjjjbardzo.Odliczam dni do kazdego wyjazdu i witania sie z bliskimi.Pozdrawiam forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ja to mieszkam w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×