Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

hej ja jestem ale ide spać bo strasznie padnięta jestem buziaki dobranoc słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny czerwcowy ranek miłego dnia wszystkim zycze a może opowiecie dziewczyny jakie macie plany na wakacje?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 moje plany na wakacje, to są takie, że wracam do pracy w lipcu. Niestety muszę wakacje spędzić za murami. Pozdrowienia 🌼 moc energii na cały dzień dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jakie tu pustki ja w wakacje no niestety sie bede musiala uczyc ( ;) ) ale moze maly wyjazd do krajów uni ;) włochy piękna toskania, stary Wiedeń buziaki kochane ja dzis jak zwykle sie ucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Dziś w nocy była u nas taka burza, że obudziłam się przerażona!!! Strasznie grzmiało i błyskało!! Na wakacje nie mam konkretnych planów, podejrzewam, że będziemy robić porządny remont w domu, a z tym łączy się niestety dużo pracy a nie odpoczynku:( Pozdrawiam was gorąco i miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jubileusz mamy;) proponuje po małej kawusi a kto nie lubi kawusi jak ja to po małej herbatce, buziaki wszystkim ja dzis jade do domku rodziców miłego wekendy zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak tu pusto???? dziewczyny, koniec odpoczywania wakacje sie zbliżaja jak wasze plany fasolkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, 5 lipca mam pierwszy egzamin doktorski, prosze trzymajcie za mnie kciuki a żeby było smieszniej komisja sobie zażyczyła szarlotke ;) buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! 02-03 lipca mam najważniejsze egzaminy a potem obrona pracy dyplomowej -> ciężkie dni przede mna. Ja kończe porządki po remoncie i bede sie przygotowywac do odpustu dla rozrywki :). Jestem szcześliwa-dzisiaj mija 8 tydz.-wiem że to poczatki, ale jestem dobrej myśli tym razem. Na wakacje żadnych konkretnych planów nie mam, pełny spontan-zależy od pogody ale napewno z mężem gdzieś się wybierzemy. Kosonko życze powodzenia i trzymam kciuki. Pozdrawiam, słonecznego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aleali!!! Nic sie nie martw to za krótki okres ja czekłam 2 lata-ale to już skrajny przypadek wszystko zalezy od organizmu. Moja siostra brała tabletki antykoncepcyjne, później odstawiła bo chciała mieć dzidzię-jednak mimo ostrzeżeń że od razu sie zachodzi jak sie nie bierze w jej przypadku się nie sprawdziło, czekała prawie rok na dobra wiadomość. Jednak w twoim przypadku może być to znacznie szybciej-dbaj o siebie i bądź dobrej mysli a napewno się uda. Optymizm to podstawa do sukcesu...;););) Pozdrawiam, Greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze termin fasolkowania u wielu jest nieaktualny bo nikt nic nie pisze, ciesze sie ze niektóre z nas już maja ziarenko w sobie, ja niestety musze odłozyc do jesieni plany, wszystko sie odwleka, ach ze nie zaszłam w ciżąe rok temu teraz bym nie miała oroblemów buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu dziewczyny zdalam egzamin uuuuuuuu jeszcze tylko we wrzesniu angielski i obrona i dr. ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12345
Witam wszystkie dziewczyny Mam 27 lat i tez z mezem plamujemy zajsc w ciaze w te wakacja:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
:D ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze wszystkim udanego zasiewania fasolki ;) ja juz przełożyłam na jesień, nie chce sie stresowac bedąc w ciązy żeby maluch nie był czasem nerwowy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza
taki fajny topik był ale chyba nikt tu już nie pisze a przecież są wakacje 2005!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusi!!! Długo mnie nie było bo byłam w szpitalu prawie miesięc:( , w związku z ciążą - troche sfosowałam i zaczełam plamic, jest już wszystko w porzadku poza tym że musze leżeć bo mam łożysko przodujące a co za tym idzie ciążę zagrożoną. Obrone pracy dypl. i jeden egz. mam na wrzesień co nie jest pocieszające ale cóż ;( Od czasu do czasu ede sie pojawiac na topiku, życze udanej próby zajścią w ciążę bo coraz większe są z tym problemy jak bardzo sie chce. Pozdrawiam i życze miłych, zdrowych i spełnionych wakacji. /Greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny! Nie było mnie tu wieki, ale widzę, że większość też się gdzieś zapodziała. Mam nadzieję, że mimo wszystko ktoś to przeczyta. Piszę dziś bo to jest dla mnie szczególny dzień. godzinę temu zrobiłam test. JESTEM W CIĄŻY. Wyszło dosłownie tak jak w temacie. Planowałam na wakacje i mam. Kurcze, jeszcze nie mogę uwierzyć. dosłownie szalejemy z mężem!!!!! Dziewczyny a co u was?????????????????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! GRATULACJE niebieskie_oczy, wiem jakie to szczęście. Ja juz jestem w 14 tyg., jestem bardzo szczęśliwa wraz z mężem mimo to że mam problemy - muszę przez cały czas leżeć ponieważ mam łożysko przodujące zakrywające całkowicie szyjke. Jak robiłam USG widziałam dzidziusia jak się ruszał, łapał za główke to jest niesamowite uczucie. Już niedługo będę mogła poczuć jego ruchy, jego płeć poznać. Ale to wszystko przed tobą. Mam nadzieję same dobre rzeczy. Ważne abyś znalazła dobrego ginekologa, który poprowadzi twoją ciążę. Pozdrawiam i życze miłych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie po mojej długiej nieobecności. Mam nadzieję że ty Gosiu i Kasonko pamiętacie mnie jeszcze. Co u Ciebie a gu gu? Jak samopoczucie? Nie pisałam bo ciągle praca i praca i nawet nie miałam czasu zajrzeć do Was. Tak więc dołączam do niebieskie_oczy. W środę wróciliśmy z mężem z Turcji okresu jak nie było tak nie ma. Myślałam że to zmiany klimatyczne. A tu dwie ogromne kreseczki!!! \"Wyszło dosłownie tak jak w temacie. Planowałam na wakacje i mam.\" tylko z tą różnicą od niebieskich oczu że dokładnie 2 lata temu przeszłam pozamaciczną i mam nadzieję że ta ciąża jest w macicy a nie w jajowodzie. Trzymajcie za mnie kciuki. w poniedziałek lub we wtorek idę do gina. Odezwę się jak będę wiedziała co i jak. Tak bym chciała żeby było dobrze. do usłyszonka i czekam na następne zaciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że to chyba ostatnie podrygi tego topicu. wczoraj gin potwierdził ciążę. Wszystko jest ok. Co u was, pewnie wszystkie urlopujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ja tez planowałam ciaze na wakacje, ale widze ze nic z tego i jestem z dziewczynami planującymi na jesień! mam pytanie do dziewczyn zafasolkowanych: powiedzcie mi o swoich objawach ciazowych, tych najwczesniejszych. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH! Jesli jest miedzywami taka, ktora chce poklikać , to jestem chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla przyszłych mamuś!!!!!!! Mam nadzieję, że chwile grozy mam jużza sobą. Na początku ubiegłego miesiąca zaliczyłam pobyt w szpitalu. Wyglądało to dość groźnie, dostałam moc zakazów i skończyło się leżeniem- mogłam wstać tylko na 5 min. Cały lipiec spędziłam w domu, najtrudniejszy czas pod nadzorem i opieką męża. Był wspaniały, troszczył się o nas bardzo. pocieszał, dbał i dogadzał. Chociaż wiem, jak wiele go to kosztowało wysiłku, nie narzekał, był cierpliwy i uspokajał mnie kiedy czułam się gorzej i bałam się o Fasolka. Pomógł mi uwierzyć, że będzie lepiej i tak się stało. Pod koniec lipca mój lekarz prowadzący zalecił nam wyjazd na wieś. Zagrożenie minęło, a zmiana otoczenia dobrze na nas wpłynie. Spędziliśmy 3 tygodnie na leśnej działce. Chodziliśmy z psem na spacery do lasu, tropiliśmy dzika, obserwowaliśmy wiewiórki, a w chłodne wieczory ogrzewaliśmy sie przy kominku. Aż żal wracać. Urósł mi brzuszek i czuję już delikatne ruchy Fasolka :) Ustały mdłości i mam niezły apetyt, litrami mogłabym pić kwas z kiszonych ogórków zagryzając waflami z kajmakowym nadzieniem. W ciągu ostatniego miesiąca przytyłam 3 kg, co odczułam bezpośrednio bo bolało mnie w dole brzucha. W najbliższą środę kończymy 19 tygodni. Pozdrawiam. A gu gu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia22
witam was dziewczyny!!!! bardzo sie ciesze że jest takie forum bo wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu!!!!!może przynejmniej wam mogę się pożalić!!!!! od ponad 3 lat jestem w związku a od roku jesteśmy małżeństwem praktycznie od początku naszego związku staramy się o dziecko i nic!!! powoli sie załamuję!!!!nie wiem czy wina leży po mojej stronie czy po stronie mojego męża!!! a może to jest przyczyną że obydwoje palimy papierosy!!!!niewiem!!!!! od jakiegoś roku mam strasznie nieregularne miesiączki i to powoduję chwilową nadzieję że to może właśnie teraz jestem w ciąży a tu nici. :((((( brałam już różne leki które miały pomóc w zajściu w ciąże ale i to nie pomogło!!!!! już powoli zaczynam tracić nadzieję!!!!!nie mam pojęcia gdzie mam szukać pomocy!!!!! help jestem załamana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY, cieszę się niezmiernie, że znalazłam takie forum, długo szukałam bratnich dusz w staraniach, w trudnych decyzjach związanych z potomstwem. uczę j. polskiego tak jak niektóre z was, wię myślę, że może jeszcze to pozwoli nawiązać nam dobry kontakt. Zależy mi ogromnie na wsparciu, gdyż z natury jestem lękliwa, a taki spoosób kontaktu jest bardzo komfortowy. Mam nadzieję, że niczym do siebie nie zraziłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×