Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Gość Agarka
witam! niebieskie oczy ---> soczek marchwiowo-jabłkowy będzie dla malucha rarytasem, słodki i zdrowy. A w ogóle to z jakiej części Gdyni jesteś? Trochę ją znam, mam tam sporo znajomych. Co do reszty ---> ja po prostu staram się nie wariować :) ot i tyle. Wyniki mam ok, reszta sama musi przyjść. Folik w pewnym momencie po prostu zacznę brać, ale nie będę okupowała się kalendarzem i terminami. A co do postu zwracającego uwage na gramatyczno-stylistyczną część tytułu ----> odczep się, polonista/ka się znalazł/a. Zamiast czepiać się BZDUR powied coś mądrego. Pozdrowienia i najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqe24
Witajcie kobietki!! :) Gosiek ja jestem z Rudy Śl. Dziewczyny czy u was też jest tak zimno jak u mnie? brrr chyba zaraz ucieknę pod kołderkę :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale u mnie pogoda od rana paskudna! Pada i pada, i to ma być zima??? Wcale się sobie nie dziwię ze wstałam po 10, bo widok za oknem po prostu przytłacza!!! Gdzie się dziś bawicie moje drogie??? My z mężem w gronie ścisłych znajomych:) Zapowiada się miły wieczór przed kominkiem:):):) Pozdrawiam was gorąco i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję zajśc w ciążę latem lub jesienią. Byłam juz u p. doktor i zrobiłam badania na różyczkę i toksoplazmozę w w styczniu idę z tymi wynikami. Dobrze jest się zaszczepic na różyczkę przed ciążą bo jak się nie choorowało i się złapie w trakice to jest to niebezpieczne dla dziecka. Ale jak się zaszczepi to nie mozna zajść w ciążę przez 3 miesiące więc lepiek o tym pomyślec wcześniej. Mam 27 lat więc jesteśmy wszystkie w podobnym wieku:) Nie martwię się że będę miała jakieś problemy, bo moja siostra bez problemu zaszła w pierwszą ciąże w wieku 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli21
a ja nie polecam chodzić do przychodni...moja mama jak była w ciąży to chodziła do ginekologa w przychodni ten ginekolog z wieloletnim doświadczeniem nie rozpoznał u niej ciąży bliźniaczej tylko powiedział ze tak bardzo przytyła.... he he pewnie dlatego ze razem z moją siostrą bliżniaczką lubiłyśmy bawić sie w chowanego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie do przychodni to gdzie? prywatnie? Teraz , przynajmniej w moim mieście mozna znaleźc dobrego ginekologa który ma podpisana umowę z NFZ i dobrze wyposazony gabinet. Ja nie miałam stalego gonekologa więc przed ciążą postanowiłam znależć takiego. Trafilam do b. miłej doktór, przeprowadziła ze mna dokładny wywiad, np. na co chorowałam, czy miałam operacje, na co choruja rodzice, dziadkowie itd. jak na razacie to mi odpowiada. pozdrawiam wszyskich i życzę szampańskiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_oczy
Cześć Dziewczyny w Nowym Roku! Mam nadzieję, że bawiłyście sie dobrze. Niech zgadnę, o czym myślałyście o północy, jakie miałyście najważniejsze życzenie? :-) :-) Ja też! Agarka---> dzięki za podpowiedź. Skorzystałam z rady. Dziś zobaczę czy smakowało. Jestem dokładnie z Oksywia. Oli21---> ja też boję się zeby moją ciążę prowadził nieznany lekarz z przychodni. Mam już od kilku lat stałego ginekologa, tylko on niestety nie ma podpisanej umowy z NFZ. Cóż, w związku z tym każde badanie, które mi zlecił kosztuje ok 40zl. A to jest dla mnie wydatek. Dlatego postanowiłam iść do jakiegokolwiek lekarza z przychodni, żeby dał mi skierowania na te badania. Przynajmniej zrobię je bezpłatnie, a z wynikami pójdę do MOJEGO lekarza. :-) Niestety przyszło mi tak kombinować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nel ...............
Dziewczyny, gratuluję Wam optymizmu i zazdroszczę wiary w to, że ciążę można zaplanować... Ja staram się o nią od 2 lat i nic, no może nie nic, bo raz zaszłam, ale poroniłam, a teraz znowu NIC. Wiem stąd, że ciąży nie da się zaplanować, nie jest tak łatwo, przynajmniej dla większości... Ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nel ...............
Dziewczyny, gratuluję Wam optymizmu i zazdroszczę wiary w to, że ciążę można zaplanować... Ja staram się o nią od 2 lat i nic, no może nie nic, bo raz zaszłam, ale poroniłam, a teraz znowu NIC. Wiem stąd, że ciąży nie da się zaplanować, nie jest tak łatwo, przynajmniej dla większości... Ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avion
Cześć Dziweczyny :) Cieszę się, że jest nas coraz więcej :) bedziemy mogły się wymieniać spostrzeżeniami i różnymi informacjami :) ja właśnie dowiedziałam się, że moje dwie kuzynki są w ciąży :) ale się cieszę. To,że planujemy ciąże w wakacje nie znaczy, że nam się uda (chociaż życze każdej żeby się udało) ,ale ważne,że chcemy przygotować siebie i swój organizm :) Ja właśnie odstawiam tabletki i zacznę robić wszystkie badanka:) Pozdrowionka dla Was wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avion
Cześć Dziweczyny :) Cieszę się, że jest nas coraz więcej :) bedziemy mogły się wymieniać spostrzeżeniami i różnymi informacjami :) ja właśnie dowiedziałam się, że moje dwie kuzynki są w ciąży :) ale się cieszę. To,że planujemy ciąże w wakacje nie znaczy, że nam się uda (chociaż życze każdej żeby się udało) ,ale ważne,że chcemy przygotować siebie i swój organizm :) Ja właśnie odstawiam tabletki i zacznę robić wszystkie badanka:) Pozdrowionka dla Was wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avion
Do nel....... wiem, że nie zawsze jest tak łatwo,ale nie można się poddawć, nie można też przesadzać , niedajmy sie zwarjować spokojnie :P dużo optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła nie
Boziuuu ile ja czkałam na taki topik! ( że też sama go nie założyłam.....:). Mam 26 lat i tak sobie myślę , malutko, że po wakacjach juz będę w ciąży. Wiem że będzie ciężko, bo przecież nie zawsze jest tak jak chcemy, ale trza optymistką być:) Do Waszych rad mogę jeszcze dodać, że warto zaszczepić się na grypę jeżeli planuję się ciążę w sezonie letnim. Ja tego nie zrobiłam ponieważ dorwała mnie infekcja w grudniu, ale lekarz powiedział, że jeszcze mogę. Grypsko przyjdzie gdzieś luty ,marzec. Po radach pytania:) Jestem instruktorem fitness, mam sporo ruchu w tygodniu, przez to słabe okresy i same wiecie.. chcę zrezygnować z intensywnego wysiłku na dwa, trzy mięsiące przed ciążą. Czy to wystarczy? Gdzieś usłyszałam, że kobiety uprawiąjące sport a chcące zajść w ciążę nie mogą ćwiczyć podczas okresu.Nie pytałam się o to mojego lekarza, a nawet jeśli to nie wiem czy by mi odpowiedział.Właśnie!! warto szukać odpowiedniego ginekologa??A jeżeli tak to w jaki sposób? Nie mam czasu na wycieczki do przychodni i pytanie się, a koleżanki polecają mi zawsze innych ginekologów. Pozdrawiam wszystkie kobity i NIE planujmy:):) samo zajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła nie
Boziuuu ile ja czkałam na taki topik! ( że też sama go nie założyłam.....:). Mam 26 lat i tak sobie myślę , malutko, że po wakacjach juz będę w ciąży. Wiem że będzie ciężko, bo przecież nie zawsze jest tak jak chcemy, ale trza optymistką być:) Do Waszych rad mogę jeszcze dodać, że warto zaszczepić się na grypę jeżeli planuję się ciążę w sezonie letnim. Ja tego nie zrobiłam ponieważ dorwała mnie infekcja w grudniu, ale lekarz powiedział, że jeszcze mogę. Grypsko przyjdzie gdzieś luty ,marzec. Po radach pytania:) Jestem instruktorem fitness, mam sporo ruchu w tygodniu, przez to słabe okresy i same wiecie.. chcę zrezygnować z intensywnego wysiłku na dwa, trzy mięsiące przed ciążą. Czy to wystarczy? Gdzieś usłyszałam, że kobiety uprawiąjące sport a chcące zajść w ciążę nie mogą ćwiczyć podczas okresu.Nie pytałam się o to mojego lekarza, a nawet jeśli to nie wiem czy by mi odpowiedział.Właśnie!! warto szukać odpowiedniego ginekologa??A jeżeli tak to w jaki sposób? Nie mam czasu na wycieczki do przychodni i pytanie się, a koleżanki polecają mi zawsze innych ginekologów. Pozdrawiam wszystkie kobity i NIE planujmy:):) samo zajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksa
Boziuuu ile ja czkałam na taki topik! ( że też sama go nie założyłam.....:). Mam 26 lat i tak sobie myślę , ale tylko malutko, że po wakacjach juz będę w ciąży. Wiem że będzie ciężko, bo przecież nie zawsze jest tak jak chcemy, ale trza optymistką być:) Do Waszych rad mogę jeszcze dodać, że warto zaszczepić się na grypę jeżeli planuję się ciążę w sezonie letnim. Ja tego nie zrobiłam ponieważ dorwała mnie infekcja w grudniu, ale lekarz powiedział, że jeszcze mogę. Grypsko przyjdzie gdzieś luty ,marzec. Po radach pytania:) Jestem instruktorem fitness, mam sporo ruchu w tygodniu, przez to słabe okresy i same wiecie.. chcę zrezygnować z intensywnego wysiłku na dwa, trzy mięsiące przed ciążą. Czy to wystarczy? Gdzieś usłyszałam, że kobiety uprawiąjące sport a chcące zajść w ciążę nie mogą ćwiczyć podczas okresu.Nie pytałam się o to mojego lekarza, a nawet jeśli to nie wiem czy by mi odpowiedział.Właśnie!! warto szukać odpowiedniego ginekologa??A jeżeli tak to w jaki sposób? Nie mam czasu na wycieczki do przychodni i pytanie się, a koleżanki polecają mi zawsze innych ginekologów. Pozdrawiam wszystkie kobity i NIE planujmy:):) samo zajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziuuu ile ja czkałam na taki topik! ( że też sama go nie założyłam.....:). Mam 26 lat i tak sobie myślę , ale tylko malutko, że po wakacjach juz będę w ciąży. Wiem że będzie ciężko, bo przecież nie zawsze jest tak jak chcemy, ale trza optymistką być:) Do Waszych rad mogę jeszcze dodać, że warto zaszczepić się na grypę jeżeli planuję się ciążę w sezonie letnim. Ja tego nie zrobiłam ponieważ dorwała mnie infekcja w grudniu, ale lekarz powiedział, że jeszcze mogę. Grypsko przyjdzie gdzieś luty ,marzec. Po radach pytania:) Jestem instruktorem fitness, mam sporo ruchu w tygodniu, przez to słabe okresy i same wiecie.. chcę zrezygnować z intensywnego wysiłku na dwa, trzy mięsiące przed ciążą. Czy to wystarczy? Gdzieś usłyszałam, że kobiety uprawiąjące sport a chcące zajść w ciążę nie mogą ćwiczyć podczas okresu.Nie pytałam się o to mojego lekarza, a nawet jeśli to nie wiem czy by mi konkretnie odpowiedział.Właśnie!! W jaki sposób mam szukać odpowiedniego ginekologa, w szpitalu, przychodni, czy zdać się na przypadek?Obecnego ginekologa właśnie w taki sposób znalazłam. Żadna rewelacja. I chcę dodać, że nie jestem jakaś nawiedzona i nie żyję \"zajściem w ciążę\", ale skoro do tego czasu nie wpadłam :) to chcę w spokojny i rozsądny sposób przygotować się na dziecko.Pewnie Wy też:) Pozdrawiam wszystkie kobity. I moim zdaniem odsunięcie tabletek anty na miesiąc przed staraniem się o dziecko to stanowczo za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że namieszam!! ale wkońcu liczy się wejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie w nowym, pięknym roczku, który przyniesie nam wiele dobrego:):):) Od samego ranka mam dobry humorek i pogoda tez jakos nie najgorsza, chociaż wiosna mogłaby już być:) Witam wszystkie nowo przybyłe i te juz troche zadomowione:):):) Witaj iksa(tak już chyba zostanie???), fajnie ze dołączyłas do nas, pozdrawiam :):):) Ja zanim zacznę jakiegolwiek badania w kierunku ciąży, to chyba wybiore sie najpierw do dermatologa, bo mnie ostatnio moje znamię zaniepokoiło....... Mam nadzieję, że dalej jest tylko znamieniem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiem. Czy wy też czujecie że to jest TEN rok? Fajnie że jes nas więcej Topik się rozwija:) Iksa kumpela moje szwagierki prowadzi step będąc w ciąży (juz 2) czuje się super a ostatnio ginekolog powiedział jej ze jak musi to robic to niech przynajmniej nie skacze tylko chodzi:) Ciążę znosi super myslę że w durzej mierze jest to zasługa wysportowania. Jesli wydaje ci się że coś jest nie tak to trochę przystopuj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Iwala: ta kumpela to naprawdę odważna kobieta. Nie wiem czy zdecydowałabym się skakać będąc w ciąży ( a nie jestem jeszcze:). Całkowicie ze sportu nie zrezygnuję bo by mnie pokręciło, ale napewno fitness odpuszczę.Najwyżej opracuję sobie jakiś program ćwiczeń dla ciężarnych i się będę pocić \"inaczej\".Jednak znam babkę która będąc gdzieś w 6 miesiącu zrobiła sobie szpagat w tańcu i było ok. Nowy Rok...całkiem podobny do starego...ale już powoli realizuję to co sobie postanowiłam. Na pierwszy ogień idzie moje mieszkanie - ojjj trzeba władować w niego duużo pracy:):) Pozdrawiam i zachęcam do dbania o mięśnie brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Iwala: ta kumpela to naprawdę odważna kobieta. Nie wiem czy zdecydowałabym się skakać będąc w ciąży ( a nie jestem jeszcze:). Całkowicie ze sportu nie zrezygnuję bo by mnie pokręciło, ale napewno fitness odpuszczę.Najwyżej opracuję sobie jakiś program ćwiczeń dla ciężarnych i się będę pocić \"inaczej\".Jednak znam babkę która będąc gdzieś w 6 miesiącu zrobiła sobie szpagat w tańcu i było ok. Nowy Rok...całkiem podobny do starego...ale już powoli realizuję to co sobie postanowiłam. Na pierwszy ogień idzie moje mieszkanie - ojjj trzeba władować w niego duużo pracy:):) Pozdrawiam i zachęcam do dbania o mięśnie brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania - 79
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Mam 25 lat. Ja też planuję dzidziusia ale troszkę trudno wszystko pogodzić jak się pracuje. Na początek chciałabym dodać że po wyleczeniu kataru i gardła pewnie zaszczepię się przeciw żółtaczce, różyczce i może też grypie (często mam katar i chore gardło). Ciężko jest znaleźć ginekologa który się przykłada ostatnio chodziłam do kobietki na początku była miła ale jak powiedziałam jej ze chce zaplanować zajście w ciążę odczułam ze jest jakby zazdrosna i żle nastawiona do mnie mimo to ze to był płatny lekarz. Pewnie stara panna albo bezdzietna i dlatego gdzy się pytałam o badania i szczepionki powiedziała ze nic nie potrzeba!!! szok załamka Teraz szukam innego lekarza moze przy okazii któraś z was moze polecić jakąś kobietę ginekologa z Warszawy lub okolic??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania - 79
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Mam 25 lat. Ja też planuję dzidziusia ale troszkę trudno wszystko pogodzić jak się pracuje. Na początek chciałabym dodać że po wyleczeniu kataru i gardła pewnie zaszczepię się przeciw żółtaczce, różyczce i może też grypie (często mam katar i chore gardło). Ciężko jest znaleźć ginekologa który się przykłada ostatnio chodziłam do kobietki na początku była miła ale jak powiedziałam jej ze chce zaplanować zajście w ciążę odczułam ze jest jakby zazdrosna i żle nastawiona do mnie mimo to ze to był płatny lekarz. Pewnie stara panna albo bezdzietna i dlatego gdzy się pytałam o badania i szczepionki powiedziała ze nic nie potrzeba!!! szok załamka Teraz szukam innego lekarza moze przy okazii któraś z was moze polecić jakąś kobietę ginekologa z Warszawy lub okolic??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle mamusie szczesliwego nowego roku i jeszcze szczesliwszego tego jednego szczegolnego dnia, kiedy na tescie zobaczycie 2 kreseczki!!!! tego zycze Wam i sobie rowniez z calego serca, moje drogie cudownie widziec, ze tyle nowych dziewczyn do nas dolaczylo. mam nadzieje, ze tak juz pozostanie i ze bedziemy trzymaly sie razem nie tylko do chwili poczecia ale i duzo dluzej. obiecajcie, ze nie pochowacie sie nigdzie i bedziecie odwiedzaly ten topik regularnie sluchajcie moje kochane, czesto przewija sie tu temat lekarza. blagam zadbajcie o to, zeby byl to wykwalifikowany lekarz i w gabinecie posiadal usg oraz zeby byl uchwytny pod telefonem, kiedy bedziecie potrzebowaly jego porady. ja w pierwszej ciazy trafilam bardzo zle, nie mialam robionego usg \"zeby nie przeszkadzac dziecku\" (!!!) a kiedy rozpoczelo sie poronienie i stalam w lazience w kaluzy krwi moj lekarz nie odbieral telefonu. gdybym nie posluchala tego lekarza i \"przeszkodzila\" maluchowi moze skonczyloby sie to inaczej... dodam, ze nie byl to lekarz z przychodni... szczescie w nieszczesciu przez przypadek trafilam do innego lekarza. doskonaly specjalista, fachowy sprzet, wszystko na najwyzszym poziomie, pomoc w kazdej chwili. zadbajcie o to, bardzo was prosze, zeby nie byl to przypadkowy lekarz. ja wiem, ze to kosztuje, wiem doskonale, ze nie wszystkie mozemy sobie pozwolic na prywatna opieke medyczna, platne badania krwi itd. to nie o to chodzi, zeby placic. chodzi o to, zebyscie mialy szczescie i trafily do lekarza, ktory nie zawiedzie waszego zaufania a ta poza tym nie szalejcie z przygotowaniami. nie znam sie na wszystkich hormonach za bardzo, wlasnie dlatego, zeby nie zaczac wariowac, ale cos mi sie obilo o uszy, ze stres podwyzsza poziom prolaktyny. a ta, o ile sie nie myle, powoduje zahamowanie jajeczkowania. tak wiec duzo ruchu, duzo wiary w siebie, duzo pozytywnych przezyc i nie myslcie o ciazy do naszej topikowej sportsmenki ---> jak ja ci zazdroszcze twojego fitness i doskonalej formy! czy znasz moze sposob, zeby zmusic kogos takiego jak ja, sleczacego przy biurku w pracy, do odrobiny ruchu??? kupilam sobie nawet ksiazke z cwiczeniami, ale niestety \"zginela w nieszczesliwym wypadku\" i nie nadaje sie do uzytku. jak namowic zwolennika auta do poruszania sie na nozkach??? czekam na rady i kary za siedzenie zamiast ruchu trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle mamusie szczesliwego nowego roku i jeszcze szczesliwszego tego jednego szczegolnego dnia, kiedy na tescie zobaczycie 2 kreseczki!!!! tego zycze Wam i sobie rowniez z calego serca, moje drogie cudownie widziec, ze tyle nowych dziewczyn do nas dolaczylo. mam nadzieje, ze tak juz pozostanie i ze bedziemy trzymaly sie razem nie tylko do chwili poczecia ale i duzo dluzej. obiecajcie, ze nie pochowacie sie nigdzie i bedziecie odwiedzaly ten topik regularnie sluchajcie moje kochane, czesto przewija sie tu temat lekarza. blagam zadbajcie o to, zeby byl to wykwalifikowany lekarz i w gabinecie posiadal usg oraz zeby byl uchwytny pod telefonem, kiedy bedziecie potrzebowaly jego porady. ja w pierwszej ciazy trafilam bardzo zle, nie mialam robionego usg \"zeby nie przeszkadzac dziecku\" (!!!) a kiedy rozpoczelo sie poronienie i stalam w lazience w kaluzy krwi moj lekarz nie odbieral telefonu. gdybym nie posluchala tego lekarza i \"przeszkodzila\" maluchowi moze skonczyloby sie to inaczej... dodam, ze nie byl to lekarz z przychodni... szczescie w nieszczesciu przez przypadek trafilam do innego lekarza. doskonaly specjalista, fachowy sprzet, wszystko na najwyzszym poziomie, pomoc w kazdej chwili. zadbajcie o to, bardzo was prosze, zeby nie byl to przypadkowy lekarz. ja wiem, ze to kosztuje, wiem doskonale, ze nie wszystkie mozemy sobie pozwolic na prywatna opieke medyczna, platne badania krwi itd. to nie o to chodzi, zeby placic. chodzi o to, zebyscie mialy szczescie i trafily do lekarza, ktory nie zawiedzie waszego zaufania a ta poza tym nie szalejcie z przygotowaniami. nie znam sie na wszystkich hormonach za bardzo, wlasnie dlatego, zeby nie zaczac wariowac, ale cos mi sie obilo o uszy, ze stres podwyzsza poziom prolaktyny. a ta, o ile sie nie myle, powoduje zahamowanie jajeczkowania. tak wiec duzo ruchu, duzo wiary w siebie, duzo pozytywnych przezyc i nie myslcie o ciazy do naszej topikowej sportsmenki ---> jak ja ci zazdroszcze twojego fitness i doskonalej formy! czy znasz moze sposob, zeby zmusic kogos takiego jak ja, sleczacego przy biurku w pracy, do odrobiny ruchu??? kupilam sobie nawet ksiazke z cwiczeniami, ale niestety \"zginela w nieszczesliwym wypadku\" i nie nadaje sie do uzytku. jak namowic zwolennika auta do poruszania sie na nozkach??? czekam na rady i kary za siedzenie zamiast ruchu trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś nie mam humoru! ZNP daje mi się we znaki niesamowicie, wszysyko mnie wkurza, wszystko mnie boli, pogoda do bani i wogóle nie jest dobrze!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalla -26
Witajcie dziewczyny Forum ma juz kilka dni ale dzis je odkryłam. Hmmm ciesze sie ze nie jestem sama. W tym roku stuknie mi 26 i marzy mi sie potomek, ale.... Mam partnera ktory jest starszy trche ode mnie - a własciwie te troche to 13 lat iiii jest mały problem. Mimo ze oboje chcemy to on to odwleka a ja sie boje ze wkoncu bedzie za pozno. Ja wiem ze męzczyźni mogą długo...:) , ale nie w tym rzecz. Im dłuzej to trwa tym bardziej wydaje mi sie nie realne.....Ja na temat ciąży sie tak już oczytałam, że niedługo mogłabym recytować :). Ale na poważnie psychicznie i fizycznie jestem przygotowana na to by być matką ale.... zawsze jest jakies ale.... Właśnie zaczynam nową prace wiec ci ążą znowu jest niemożliwa i tak naprawde sie boje ze i wiek mojego partnera( tzn ciągle odkładanie) i sprawy związane z moją pracą beda sie tak przedłużać ze wkoncu stuknie mi 30 a mój partner mi powie- " ... wiesz jestem za stary... nie chce być brany za dziadka swojego dziecka...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś nie mam humoru! ZNP daje mi się we znaki niesamowicie, wszysyko mnie wkurza, wszystko mnie boli, pogoda do bani i wogóle nie jest dobrze!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×