Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

czesc dziewczęta ale mam ostatnio pracowite dni mam nadzieje ze już niegługo będę mogła poleniuchować z tą pracą sie dalej męcze bo szef sobie jeszcze jedne zdięcia wymyślił i całymi dniami przygotowywuje próbki. jestem tak padnieta po calym dniu ze nie mam an nic siły dziś miałam na zajęciach studentke w ciązy ale jej zazdrościłam buziaki dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voolcano moja tesciowa opowiadała mi ze po slubie tak strasznie chciała byc w ciąży i przez 2 lata nic, załamała sie bo bo jak 2 lata nic i wymyśliła sobie ze najwyraźniej nie może miec dzieci i mówi ze juz sie nawet z tym pogodziła, zastanawiała sie nad adopcją aż tu sie okazało ze w ciąży jest a6 miesięcy po urodzeniu mojego męża znów yła w ciązy wynika z tego ze jak sie mniej mysli o tym wszytskim to jakoś samo szybko sie robi, a jak sie za dużo myśli to nie wychodzi buzziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Jak pech, to pech. Już kilka razy próbowałam napisać do Was i za każdym razem traciłam cały tekst, chyba wyszłam z wprawy. :( Ale dzisiaj będę uparta i musi się udać! W skrócie: rozchorowałam się przed samymi świętami, i niestety nie obyło się bez atybiotyku :( i zwolnienia lekarskiego. Pojechałam do Zamościa na święta, które i tak spędziłam w domu, bo nie czułam się za dobrze, (temperatura utrzymywała mi się na poziomie 37,5 niby nic groźnego, ale nie chciałam ryzykować). Nie pamiętam kiedy ostatnio tak okropnie się czułam. A teraz mam kłopot :( coś mnie boli w podbrzuszu. Początkowo myślałam, że może to konsekwencje przygotowań świątecznych, ale coś to za długo trwa. Potem, że może pęcherz przeziębiłam, ale to chyba też nie to, bo nie zwiększyła się częstotliwość wizyt w komnacie dumania, ani nie odczuwam nasilenia bólu przy tej czynności. Przepraszam, że zaczęłam tak osobiste wynurzenia czy wywnętrzenia. Po prostu boję się. Dojrzewam do myśli o wizycie u lekarza, ale wolałabym nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu to, że tracisz wiadomości to nie wina wyjścia z wprawy, tylko kafetria sie sypie!!! Jesli twoje dolegliwosci to to co mysle, to moze na poczatek zwiększ ilosc wypijanej wody mineralnej (niegazowanej oczywiscie ;) ), a dodatkowo pochrup sobie pestki dyni i suszone sliwki. Chyba coś w tym musi być, że jak sie bardzo chce, to wtedy jakas blokada. Więc dziewczyny nie myslmy o prokreacji ;) ale o przyjemnosciach, a potem mile zdziwimy sie \"wpadką\" :):):) Pa pa kolorowych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu gu to, że tracisz wiadomości to nie wina wyjścia z wprawy, tylko kafetria sie sypie!!! Jesli twoje dolegliwosci to to co mysle, to moze na poczatek zwiększ ilosc wypijanej wody mineralnej (niegazowanej oczywiscie ;) ), a dodatkowo pochrup sobie pestki dyni i suszone sliwki. Chyba coś w tym musi być, że jak sie bardzo chce, to wtedy jakas blokada. Więc dziewczyny nie myslmy o prokreacji ;) ale o przyjemnosciach, a potem mile zdziwimy sie \"wpadką\" :):):) Pa pa kolorowych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZULCIA
PYTANKO DO EMIKI!PODAJ MI DOKŁADNEGO LINKA NA STRONĘ NASZ BOCIAN:ZIOŁA WZMACNIAJĄCE JAJNIKI!BARDZO PROSZĘ NIE MOGE TEGO ZNALEŻĆ NA TYM BOCIANIE:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek co cie tak rano wyciagneło z łózka? Miałas powiedziec jeszcze o zmianie twych planów dzidziusowych, faktycznie odkładasz do wrzesnia, czy jednak wyjasnilo sie z tym stazem i nie musisz? Jesli ktos teraz je tez sniadanko, to smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeciez wrzesien to dla niektorych tez wakacje ( naprzykład dla mnie) A gu gu - idź lepiej do lekarza, może masz jakiś stan zapalny, a może to poprostu wiosna która robi nam rewolucje w organiźmie ale warto wiedziec wcześniej buziaki kochane zmykam do pracy miłego prima-aprilisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam dzisiaj u lekarza. Pozytywna wiadomość to taka, że stanu zapalnego nie ma! Ale, to może być torbiel w jajniku, albo ciąża. Dziwi mnie rozbieżność ewentualnej diagnozy, bo gdzie jajnik, a gdzie macica. To po pierwsze. Po drugie miałam takie odczucia, jakby bolała mnie macica, więc skąd ten torbiel? A jeżeli ciąża to dlaczego boli? Tak czy siak podejrzana sprawa. Tymczasem dostałam środki przeciwbólowe, zalecenie wykonania testu ciążowego i skierowanie na USG. Test wykonam jutro rano, (jeżeli to wczesna ciąża to i tak test jej nie wykryje). A na USG muszę czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zapraszam na poranną kawunię;););) \\_/> Voolcano🌻 Kosona🌻witaj moja droga, ostatnio ja też mam sporo pracy w pracy;), ale fajnie że dziś jest sobota i można naprawdę poleniuchować:) Fiszka🌻ja zawsze tak rano wstaję bo nie lubię tracić dnia, zwłaszcza teraz jak jest już widno i słoneczko pięknie wschodzi .Co do planów dzidziusiowych to jednak przekładam je na sierpień-wrzesień, no niestety sila wyższa. A gu gu🌻a to dopiero byłaby nowina;););) Jeśli coś ci wyjdzie to pisz nam szybciutko:):) No i niech cie moja droga nie dziwi ta rozbieżność, bo przecież ciąża (ściślej zapłodnienie) zaczyna się w jajniku:) Judyta🌻co tam u ciebie??? Odezwij się do nas szybciutko:):):) U mnie po za pracą i ogólnie minionym tygodniem zaczynają się już małe przygotowania do pracy z kwiatami i wogóle na dzialeczce:) Robi się coraz cieplej , więc tylko patrzeć jak rozpocznie się sezon grilowania:):):):D Czy was też zszokowały wiadomości o papieżu??!!!! Ja po prostu nie ogarniam tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga a gu gu a moze to tylko problemy z pechcerzykami graffa? Ja cos takiego przechodzilam a pierwsze diagnozy to bylo: ciąża, zapalenie jajnika lub torbiel. dopiero jak poszlam do mojego lekarza to okazało się po usg ze to te pęcherzyki, dostałam tabletki i wszystko się ustabilizowało. Mam nadz, że wszytko bedzie ok. Gosiek ----> jeżeli chodzi o Papieża, to nawet słów brak... Nie wiem co powiedzieć... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki to dla nas tydzień... Nic człowieka nie cieszy, żałuję że nie mogę być teraz w Watykanie.... To pewnie nie najlepszy moment na pozdrowienia, kwiatki i uśmieszki, więc napiszę tylko, że pamiętam o was dziewczyny i jak tylko się z tego wszystkiego jakoś otrząśniemy to spotkamy się tu znowu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, widzę że jakoś ciężko nam rozmawiać w ostatnim czasie, ale mimo tego pozdrawiam Was. Bo słońce na przekór wszystkiemu nadal świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, rzeczywiście jakoś nie sposób w ostatnich dniach myśleć o niczym innym... Smutek odczuwa się wszędzie i taka jakaś nostalgia wszystkich ogarnia. Ja mimo codziennych obwiązków cały czas myślami jestem w Watykanie, nie mogę sobie uzmysłowić jak olbrzymią moc miał i ma nadal nasz Ojciec Święty, skoro poruszyl cały świat swym odejściem... Jutro będzie chyba apogeum tych emocji i wzruszenia. Trzymajcie się i łączmy się w modlitwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe
pieknie jest być w ciaży kiedy się tego pragnie i mieć dzidziusia którego sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w póżne niedzielne popołudnie.Jestem padnięta, pół dnia łaziliśmy z miśkiem po ogrodniczych sklepach i oglądaliśmy różne krzaki, drzewka, grile itp.Piękne teraz rzeczy wymyślają do ogrodu, że nie wspomnę o cenach, niestety:( wykąpałam się i idę leniuchować. Do zobaczenia jutro, na porannej kawce, tudzież herbatce🌻 ewe---witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dłuuuuuuuuugiej nieobecności melduję się dziewczynki :) Czy któraś jest już w ciąży? :) Ja jeszcze nie, ale od piatku biorę kwas foliowy. W czerwcu jedziemy z mężem na wakacje i po powrocie zaczynamy starania :) Muszę wam sie przyznać że prze zostatnie dwa miesiące miałam różne wątpliwości, i dziwne humory i tak ogólnie to chętnie bym zrezygnowła ze staran o dzieciaczka. Ale teraz znowu jestem pozytywnie nastawiona. Jakoś przestałam się bać. Wiecie, ale chyba śmierć Papieża uświadomiła mi, że w życiu niemożna być samym i że trzeba coś dać z siebie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja dopiero wrocilam od mamy, Teściu aluzje co chwile rzucał ze bociany nad jego domem lataja i razem z nim po polu chodza,biedak sie juz wnuka doczekac niemoze. Buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Melduje sie i ja. Opowiadajcie, co u was nowego i jak starania? Jak dla mnie, to maj zbliza sie wielkimi krokami i troche mnie tchorz oblatuje, ale mam nadzieje, ze go szybko przegonie ;) z nowosci u mnie to to, ze sie zaszczepilam przeciw zoltaczce :):):) Czekam na Wasze opowiesci :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, wiecie, pół godziny nie mogłam wymylec jakie mam haslo :0 A w ogole znalazlam nas dopiero pod koniec drugiej strony... Brac sie do pisania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita was ranny (wczesny w sensie;)) ptaszek:):):) Ja już od 6 na nogach , spać mi się nie chce jak słonko tak pięknie wschodzi i wogóle WIOSNA:):):) Pozdrawiam wszystkie i dołączam się do apelu Fiszki BRAĆ SIĘ ZA PISANIE !!!! Zajrzę póżniej, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta pusto to okropnie ja tez zaniedbuje topik ale niestety jestem strasznie zagoniona szef mi cochwile w tej pracy zmienia i poprawia po sobie ale oddam tą prace w tym miesiącu tak postanowiłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauwazyc, ze juz mamy połowe kwietnia, a na ten kwiecien czekalo z planowaniem pare dziewczyn. I w zwiazku z tym, mam pytanie: czy sa juz jakies rezultaty? ;) no bo co by nie mowic, pasowaloby juz powoli zafasolkowywac ten topik :):):):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co słychać? Gdzie się wszystkie podziałyście??? Ja rozumiem brak czasu itd, ale moje miłe tym sposobem nasz topik po prostu uschnie na wiór!!! Co do planowania i fasolkowania to ja podtrzymuję, że przerzucam się na wrzesień.No, może sierpień. Czy ktoś już może zafasolkował???:):):) pozdrawiam i nalegam: odzywajcie się dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uschnie ja go bedę podlewać ;) co do fasolkowania to ja na sierpień planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×