Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Kochana kobitki!!!!!!!! Z okazji świąt życzę wam dużo szczęścia i radości, pysznego jajeczka, wesołego zajączka i obfitego fasolkowania:):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kobitki!!!!!!!! Z okazji świąt życzę wam dużo szczęścia i radości, pysznego jajeczka, wesołego zajączka i obfitego fasolkowania:):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! U was tez taka piekna wiosna? tydzien temu to bylo nie do pomyślenia! Widze, że przygotowania do świąt ida pełną parą, bo mało kto tu dziś zagląda. Za to pojawiają sie pierwsze życzenia swiateczne. CAłusy dla was dziewczyny! A własnie, jak bedziecie spedzać te Świeta? u rodzin czy samotnie, objadając sie, czy na łonie natury podziwiając budzące sie życie? U was piecze sie babki, czy mazurki? Czy tez macie tradycyjne uroczyste sniadanie wielkanocne, takie z dzieleniem sie jakiem itp.? do Mag: dzieki za wyjasnienia z ta prolaktyna, to ja chyb atego nie mam, bo @ zawsze w czasie. Trzymam kciuki za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny, Dużo słońca, radości i odpoczynku w te Święta. I żeby poniedziałek był naprawdę mokry a spotkania rodzinne bardzo miłe. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Tradycyjne wielkanocne sniadanie z dzieleniem się jajkiem spedzamy u moich rodziców. Uroczysty obiad u teściów, a potem tylko laaaba. Jak dobrze, że przyszła wiosna. Człowiek na wszystko patrzy z innej perspektywy ;-) fiszka ----> jeszcze tylko jedno wyjaśnienie, niestety za szczepionkę rózyczki trzeba zapłacić, NFZ jej nie funduje. I często jest ona po prostu na zycznie pacjentki. Bo u nas w kraju niestety profilaktyka nie jest wazna. buźka pozdrawiam Magda ---> gdzie ty byłaś, niedobra??? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki i te stare i te nowe!! Dawno mnie tu nie było - mea culpa, obiecuję to zmienić po świętach :):) Kochane życzę Wam cudownych Świąt Wielkanocnych! Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni nas spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Obyśmy przyszłe święta spędzały już z naszymi Maleństwami, czy to pod sercem, czy na rękach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco26
Życzę Wam Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, Smacznego jajka i bbb. mokrego Dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jak sie macie po swiętach? Jesli chodzi o mnie, to moje sampoczucie przypomina chyba samopoczucie słonia, jestem strasznie przejedzona i ocięzała. Brrrr... Czas to zmienic, chyba dzis skocze na jakis aerobic lub basen, ale podejrzewam, że po swiatecznych obzarstwach, mogą tam być dziś tłumy.... Póki co pije kawke i czekam na was. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fiszka i reszta !!!!! Dobrze że już po świętach, bo ja na jedzenie nie moge juz patrzec.gdzie nie spojrzeć to jedzenie, DOŚĆ!!!! Wiosna juz przyszła, więc trzeba trochę zgubic, bo nic juz czlowiek nie ukryje pod gruba kurtka ;);) Odnośnie dzidziusiowego planowania, ostatnio ogladam wózki w necie.Jest ich zatrzęsienie i nie wiem na jaki mialabym sie w razie czego zdecydowqac.Fajne sa te z firmy Peg Perego, Graco, Bebecar..no jest ich naprawde mnostwo.Ceny oczywiście tez sa fajne, np 1500-2900 przedzial cenowy wózków, które mi sie podobaja. Moja koleżanka jest w ciąży i widzalam jej usg, śliczna fasolka jest na zdjęciu:)To naprawde niesamowite ... A jak tam fasolkowanie Voolcano?????? Czekamy z niecierpliwością na wszelkie newsy;););) Dziewczyny zapraszam na poranna kawke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek na jakich stronkach oglądałas te wózki? Na Allegro, czy sklepowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta a ja nie jestem objedzona ;) jak mi kazali jesc to nakładałam sobie na talez tylko tyle zeby na 2 razy do buzi wziąść zeby tylko na talezu było widać ze ktos na nim jadł natomiast mąż nażeka ze nie zje nic przez najbliższy tydzień a lodówka pełna bo mamy i babcie spakowały nam wałówke na zały miesiąc;) buziaki kochane miłego wiosennego dnia zycze. no i pysznej kawki i herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane przepraszam, że nie złozyłam zyczeń świątecznych, ale mialam małą awarie kompa i brak dostępu do netu przepraszam ja tez się nie przejadłam, od wielu, wielu lat obserwuję, że w święta jem mniej niż zwykle. i tym razem podtrzymałam tradycję a co do sprawy najwazniejszej :) czekam pomaga mi przepiekna wiosna za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ale pustki co sie dzieje chyba wszyscy odpoczywaja po swiętach buziaki gorące słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco26
cześć dziewczyny, Wesołych po świętach. Wiecie , byłam u polecanej gin przed świętami i powiedziałam jej o moich planach dzidziusiowych, pytając czy mam jakieś badania zrobić. A ona, że : nie .... tylko cytologię i USG. To ja się pytam o różyczkę itd.. To powiedziała, że jeśli chcę to mogę dla własnego spokoju zrobić na przeciwciała różyczki i HBS. A jak zapytałam o toksoplazmozę to mówila że to nie jest konieczne, chyba że mam obecnie kontakt z kotami ( nie ma znaczenia że miałam w dzieciństwie). O tej gin wszyscy mówią że jest dobra , to ja już sama niewiem.Powiedziała że najpierw mamy się postarać a potem zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie! Pierwszy raz jestem pirwsza a tu już 9.31!!! :-) Witam po świętach, przy porannej kawce. Wiosna za oknem aż chce się żyć. Mimo tego, że dziś pierwszy dzień do pracy. Dziewczyny, gdzie jestescie? Wiosna wiosna, ale samej tak tu siedzieć, to jakoś mi nieswojo. :-( Coco ---> co lekarz to inne podejście. Które najlepsze, niewiadomo. Ja na początku poszłam do takiego jednego, który powiedział mi że 99% to wpadki, więc najpierw mam się postarać , a potem będziemy się martwili. Zrezygnowałam z niego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie tak, tak, wiosna przyszła na całego. aż chce się żyć! chciałam wam powiedzieć, że dołączyłam do grona starajacych sie, którym nie wychodzi :( właśnie mam pierwszy negatywny test za sobą dziwne uczucie, niby smutek, niby nie, tłumaczenie, ze ze względów zdrowotnych to lepiej, że sie nie udało tak więc dochodze do wniosku, ze lepiej zacząć kilka miesięcy wczesniej, bo szanse, ze zajdziemy w ciążę wtedy, kiedy sobie zaplanowałyśmy wspólnie z mężami, są niestety MAŁE dziwne jest to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voolcano współczuję Dostałas @, czy tylko robiłas test? Moge sie tylko domyslac, jak bardzo musisz się czuc rozczarowana... Życze tobie i nam wszystkim, abysmy takich rozczarowan przeżyły jak najmniej, a najlepiej WCALE!!!! Trzymaj sie cieplutko, i broń Boże nie nakręcaj sie negatywnie!! Następnym razem będą dwie wielkie krechy, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za tyle wyswietleń, ale to już nie moja wina, że to forum chodzi dziś jak chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiszka, dziekuję kochana robilam test test to nic, moze wyjsc albo nie ale robiłam beta hcg tak sie jeszcze odrobinkę łudzę, ze za szybko go zrobiłam (10 dzien po ew. zaplodnieniu) ale tylko odrobinkę dziwne to wszystko, naprawde dziwne, poprzednim razem zaszłam \"wiatropylnie\", bo na 5 dni przed owulacja zrobiłam przerwę, dokładnie wiem kiedy było jajeczkowanie i teoretycznie to NIEMOZLIWE, zebym zaszla w ciaze, plemniki tyle nie zyją! a jednak a teraz bylo odwrotnie, nie powstrzymywalismy sie ani przed ani w trakcie i klapa :( no coż, jak nie teraz to kiedy indziej boje sie tylko, ze jak za dlugo bedziemy sie starac bez wynikow wpadne w jakas straszna depreche a wtedy nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Voolcano, nie przejmuj się. W końcu doczekasz się. Może lepiej się nastawić, że za pierwszym razem się nie udaje? Jak przekonamy nasze głowy, że zajść w ciąże nie jest tak łatwo i przez kilka miesięcy trzeba się napracować, to może wtedy bardzo miło się rozczarujemy? Lepiej chyba mieć takie niespodzianki i niż myśleć, że dołącza się do \"grona starajacych sie, którym nie wychodzi \". TAK NIE MYŚL!!!! TO STANOWCZO ZABRONIONE!! Ze swojej strony, myślę też że nie powinnyśmy ciągle cię wypytywać czy się udało, bo to rodzi presję. I tak będziemy z Tobą myślami, a Ty za którymś razem ogłosisz wielką nowinę. Tak to czuję. A tłumaczenie że \"ze względów zdrowotnych to lepiej, że sie nie udało\" jest tu bardzo dobre. Mocno to sobie powtarzaj. Buziaki, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie;) Voolcano zgadzam się z Niebieskimi, nie masz się co przejmować, zobaczysz, jeszcze zdążysz mile nas zaskoczyć❤️Powodzenia i obiecuję nie dociekać więcej w tej sprawie🌻 Ja właśnie zbieram się do pracy, dziś pracuję społecznie :p bo dzień mam wolny, ale siła wyższa. Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wiosna w kościach rozpiera :):) Aby to uczcić piję dzis z wami zamiast kawki koktail z truskawek. Co prawda nie z zywych ;) tylko mrozonych, ale smakuje wysmienicie!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wiosna w kościach rozpiera :):) Aby to uczcić piję dzis z wami zamiast kawki koktail z truskawek. Co prawda nie z zywych ;) tylko mrozonych, ale smakuje wysmienicie!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, Niebieskie Oczy ---> dzięki kochane ❤️ ale nie sądzę, że za dużo pytacie i że wywołuje to jakąś presję. właśnie po to mamy nasze forum, zeby pytać a jak kiedys stwierdzę, ze za duzo chcecie wiedziec, moje kochane, to wam o tym napiszę, spokojna głowa, ha ha! ja sie tylko dziwie jak to mozliwe, że kiedy nie planowalismy (dzidzius miał sie począć 5 m-cy później) udało się, a kiedy zaplanowalismy - nic z tego ale ani nie mam złego humoru z tego powodu, ani nie mysle za duzo o tym, wszystkie emocje pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×