Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Dzięki :-))) Leonsyja, maniolkaaa, czy mocz usuwa też wągry i zaskórniki? I kiedy widoczne są efekty? Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kusi mnie zeby spróbować z tym moczem ale trochę się obawiam.....to aby na pewno nie jest prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missy-liu, to nie prowokacja, mnóstwo rzeczy na ten temat słyszałam... I to od bardzo mądrych ludzi... Tylko zastanawia mnie taka rzecz... Nie smarować się w trakcie okresu.....? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, świetny topic, gratuluję pomysłu z cerą walczę już od dłuuuuuuuuuuuuuuuższego czasu więc, choć nie mam jakichś strasznym z nią problemów (trochę grudek i wągrzysk) postanowiłam zdecydować się na MOCZ jednak - ponawiam pytanie K8i - zastanawia mnie czy na grudki też pomoże?? ile czeka się na efekty? poza tym chciałabym wiedzieć jak wygląda sprawa z tym wysypem.. jest naprawdę taki straszny czy da się przeżyć z korektorem?? bo jeśli jest paskudny to chyba poczkeam do ferii zimowych żeby się nie pokazywać z pryszczolami... z góry dzięki za odpowiedź.. pozdrawiam was wszystkie a szczególnie inicjatorki tematu MOCZU :P:P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiumiu
pewnien lekarz powiedział mi, że warto jest się przerzucić z mycia twarzy wodą i jakimkolwiek żelem myjącym na oczyszczanie jej tylko mleczkiem a potem tonikiem. Powiedział, że mleczko działa na zasadzie mydła i wody, ale jest czyste. A podobno woda z kranu to najgorsze co możemy naszej skórz zafundować. Myślicie, że to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie może zaczniemy wspólnie dbać o cerę? Powiedzmy, od poniedziałku...? Chodzi mi o to, że byłoby fajnie, gdybyśmy wspólnie zdecydowały się na akcję \"Ładna cera\" i na bieżąco dzieliły się postępami z innymi forumowiczkami? Wiadomo, że efekty beda widoczne najdalej po paru tygodniach, ale kto wie, może taka wspólna akcja nas zmobilizuje? Ja w każdym razie od PONIEDZIAŁKU: - codziennie przyjmuję jedną tabletkę \"Siliki\" - raz dziennie piję napar z drożdży - codziennie 1 litr wody mineralnej i 1 litr herbat owocowych, ziołowych, zielonej, itp. - choćbym nie wiem, jak padała na nos, NIGDY nie zapomnę o starannym demakijażu przed snem (a zdarza się o tym \"zapomnieć\") - dwa razy w tygodniu peeling twarzy - raz w tygodniu - maseczka oczyszczająca Kto jeszcze sie do mnie dołączy? Czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszin
U mnie po wypiciu zalanych wrzatkiem drozdzy cera sie fatalnie pogarszala .Myslalam ,ze to na poczatku tak reaguje organizm ,ze poprostu sie oczyszcza.Wiec staralam sie byc cierpliwa i pilam codziennie przez kilka miesiecy .Cera wygladala fatalnie .W koncu zrobilam przerwe i dopiero po tygodniu skora sie polepszyla.To samo dotyczy maseczek z zawartoscia drozdzy.Nastepnego dnia mialam zawsze nowe syfy.Nie wiem moze jestem uczulona na drozdze ,ale dla mnie to swinstwo.Przypomnialam sobie wlasnie ,ze kiedys rozmawialam na ten temat z kosmetyczka i podzielila moja opinie co do drozdzy.To samo odnosi sie do picia herbatek z bratkiem.Brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszin
Chcialabym sprobowac kuracji z moczem .Mam pytanko do osob ,ktore ja stosuja .Czy moczu uzywacie w zastepstwie toniku? Ja myje twarz zelem z serii witaminowa terapia matujaca Soraya-super ,potem przemywam twarz tonikiem. Kilka razy w tygodniu stosuje maseczki przeznaczone do cery tlustej z Oriflame np. Citrus Mask i niekiedy Tea Tree,ale ta ostatnia jest kiepska.Dzisiaj kupilam sobie Contractubex taki zel ponoc rewelacyjny na blizny i syfy.Jestem ciekawa kiedy mialabym stosowac ten mocz . Czy jezeli przemyje twarz moczem to czy moge potem posmarowac twarz contractubexem,czy nie podraznie cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka maja
tak, powiem am szczerze ze woda to poprostu super kometyk....jak np ide do szkoly to rano pije szklanke wody niegazowanej, potem w szkole jakies tam jablko (przewaznie po 5 lekcjach dopiero glodnieje) a jak wracam do domu to pije wode- arctic niegazowana nawet ta mala butelka. potem dopiero po jakims czsie jem obiad ,,,, po 3 dniach takich z rzedu mam super twarz.... naprawde.. tylko trzeba to stosowac non stop a ja raczej len jestem.. wiec zly stan skory powraca:P kto ma jakies domowe sposoby na wągry? otrzegam ze triku z moczem nie wyprobuje:) ktos wspominal o wodzie utlenionej, jak to sie stosuje?:) ile radzy dziennie? napewno dobrze dziala?:P pllllliiiiiiisss napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka maja
tak, powiem am szczerze ze woda to poprostu super kometyk....jak np ide do szkoly to rano pije szklanke wody niegazowanej, potem w szkole jakies tam jablko (przewaznie po 5 lekcjach dopiero glodnieje) a jak wracam do domu to pije wode- arctic niegazowana nawet ta mala butelka. potem dopiero po jakims czsie jem obiad ,,,, po 3 dniach takich z rzedu mam super twarz.... naprawde.. tylko trzeba to stosowac non stop a ja raczej len jestem.. wiec zly stan skory powraca:P kto ma jakies domowe sposoby na wągry? otrzegam ze triku z moczem nie wyprobuje:) ktos wspominal o wodzie utlenionej, jak to sie stosuje?:) ile radzy dziennie? napewno dobrze dziala?:P pllllliiiiiiisss napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaaa
hej dziewczyny wypas topic serio :))))) czytam i tak sie zastanawiam: czy jak smaruje twarz kremem sopot czyli brazujacym to czy mocz nie bedzie wybielal ,albo na odwrot czy mozna stosowac ten krem do kuracji moczowej? a poza tym maluje sie pudrem sypkim mysllicie ze puder nie bedzie robil "kreciej roboty" moczowi ? :> pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, zaledwie chwilkę mnie tu nie było, a ile komentów :-) Aż miło poczytać :) Do Aggie :-) Dołączam do akcji od dziś. Jutro zajęcia mam z babka, więc zbyt ładnie wyglądac nie muszę ;P (Jaka ja uprzejma i szczera :P). Pomażę się zaraz moczem i będe czekała, co się stanie ;-) - Co do tabletek \"Silika\". Domniemuję, że są one na bazie skrzypu polnego... Z doświadczenia wiem, że o niebo lepsze jest picie wywaru z naturalnego/zywego/zasuszonego skrzypu kupionego w sklepie zielarskim lub zerwanego na polu. W sklepie zielarskim opakowanie (50g - mnie starcza na 3 tygodnie po jednej szklance dziennie) kosztuje 2-3zł, zatem wydatek niewielki, a korzyści o wiele więcej. - Jeśli chodzi o napar z drożdży, to juz na nie patrzeć nie mogę, więc daruję sobie. - przysięgam pić dziennie przynajmniej 2 litry wody ;-) - demakijaż, demakijaż... pamiętać muszę ;P - peeling do twarzy mam codziennie, delikatny, ale skuteczny, pamiętać nie muszę, to już odruch ;P - Jakiej maseczki używasz? Jutro pierwsza relacja z akcji ;P Do oszin :-) Zastrzeżeń większych już do moczu nie mam... Skoro elekty najdalej za kilka tygodni, to poczekam 3 tygodnie i zobacze co dalej... Contractubex piszesz... Jakiś czas temu szukałam dobrej maści na bliznę (mam taką paskudną na plecach) i pani w aptece poleciła mi Cepan. Jak sie okazało, jest to polski, tańszy odpowiednik Contractubexu. Czyli również maść cebulowa. Musze przyznać, że dość długo ją stosuję i pomału poprawę widać... A blizna paskudna była. Kiedy ta Ci się skończy, możesz sobie Cepan zafundować (ok.12 zł) :-) Działa na blizny, rozstępy itd. Czy po smarowaniu moczem można posmarowac maścią? nie wiem jakie to uczucie mieć twarz wysmarowaną moczem, ale Cepan (analogicznie Contractubex) mają też działanie łagodzące, więc polecam. Do pszczolka maja :-) Czy poza woda i obiadem cos jesz? Z doświadczenia wiem, że sport na świeżym powietrzu też dokonale na cerę robi :-) niestety wągry nie znikają :( Z powodu zimna przestałam jednak biegać i znowu te problemy.... Ech... Wiecie, co ktos mi powiedział dziś? Że \"wągry to zaburzona gospodarka hormonalna w ogranizmie\" i musze więcej sexu mieć ;P Inna rada: Zerwij kwiatki NAGIETKA i zalej je spirytusem salicylowym stosuj raz na 2 dni, wcierajac spirytus na waciku lub wacie. Tuz po wysmarowaniu twarz jest strasznie wysuszona wiec poczekaj ok 30 min. i wetrzyj krem. Serio to dziala na pryszcze, zaskorniki i wagry. Sproboj calosc inwestycji wyniesie cie ok. 2 złotych a warto. Co robimy z tym nagietkiem? Teraz o niego trudno... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka maja
hehe no jasne ze jem:P nie odchdzam sie:D wlasnie teraz mam butelke "vity" i pije co 10 sekund:) wczesniej nie pilam, raczej miedzy posilkami, na wieczor duzo i duzo rano.teraz mi sie przypomnialo dzieki temu topicowi o piciu wody:D no tak gospodarka hormonalna....15 lat mam wiec hormony mi szaleja i zanim sie uspokoja to....:) minie troche czasu:P troche lat:) hehe... co do tych wszystkich ziolek to absolutnie sie na nich nie znam:) kiedys poszlam sobie do apretki po olejek rycynowy na rzesy- fakt zauwazylam po tygodniu ze sa jakies takie mocniejsze, ale zabraklo mi systematycznosci i znowu oslably...:P ostatnio bylam leniwa, teraz musze wsiac sie za siebie. acha ja jestem blada, wiec te wszystkie wagry i pryszcze sie mocniej odznaczaja niestety...od czasu do czasu solarium pomaga mi na twarz ale nie chce jej przesuszyc,wiec jak nabieram troche kolorku to tez nie jest az tak tragicznie:) ale nie befe chodzic raz w tygodniu bo za leniwa jestem...acha mam jeszcze pytanie czy peeling do twarzy mozna uzywac jak sie ma pryszcze i wagry? pomoze? kiedys uzywalam zel z drobinkami byl nawet fajny, teraz sobie znowu musze kupic. acha mam tlusta cere, ale najbardziej jest tlusta na czole i na nosie:P fee:P no wiec pijcie wode!:) powiem wam po ilu dniach widze poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do K8I Mi spirytus salicylowy nie zlikwidowal wszystkich zaskornikow (niestety), a scislej - zluszczyl, co mial zluszczyc, tyle ze w niektorych miejscach jeszcze wciaz powstaja, ale plytsze i nie infekuja sie tak jak kiedys. Doczytalam sie na sieci, ze wspomaga on otwieranie i oczyszczanie sie zatkanych porow, ale zaawansowanego tradziku nie wyleczy (ja nie mialam nawet srednio zaawansowanego). Przemywanie twarzy woda utleniona podobno dziala przeciwtradzikowo (wyczytane na dobrej stronce o antyseptykach). Na sobie wyprobowalam, ze fenomenalnie dezynfekuje i goi ona wszelkie male ranki po czyszczeniu buzi, zasusza i zmniejsza zaskorniki, nie jest tak \"jadowita\" jak spirytus salicylowy (tez wysusza skore, ale nie az tak). Poddaje pod rozwage, ze Propionibacterium acne, czyli bakterie przyczyniajace sie do tradziku sa beztlenowcami, wiec co jak co, ale tlen na pewno nie wychodzi im na zdrowie :-) Pszczolka maja - jesli masz i pryszcze i wagry, to odradzalabym peeling, bo tylko sobie rozniesiesz zarazki po buzi. Peelingi tylko wtedy, kiedy nie masz zmian ropnych. Od Nowego Roku postanowienie - pije wiecej wody mineralnej i jak najwiecej spie, koniec z siedzeniem do pozna przy kompie tak jak dzis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie z tym moczem, ale czy wy nie uprawiacie seksu wieczorem? Co robicie jak mąż chce was pocałować na dobranoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZkrakowa
Ja nie mam meza a sex uprawiam po poludniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja
hehe tez sie wlasnie zastanawialam nad tym, jak pojde spac i sie posmaruje moczem a maz bedzie chcial mnie pocalowac? To najwiekszy teraz problem bo nie powiem mu o moczu bo wiem ze by mnie wysmial. I co zrobic? Chyba poczekam az zasnie hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaZkrakowa
Ja mowie chlopakowi zeby mnie nie ruszal bo mam miksture specjalna na twarzy a on to rozumie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Krakowa
Ok,sprobuje tego moczu, mam nadzieje ze mi pomoze,jesli tak sie stanie- zwariuje ze szczescia Czy dieta musi byc do tego odpowiednia ? Nie bede jesc slodyczy,pieczywa jak najmniej i ciemnego,zero wedlin,soli,cukru,ale nabialu,warzyw,owocow,ryb,itp sobie nie odmowie Od teraz zaczynam pic duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kosmetyczka
i to co tutaj wyczytuje to dla mnie zgroza!!! dziewczyny co wy z tym moczem macie?? nie radzilabym zego robic mimo ze moze na poczatku widzicie poprawe.mocz jest tym co wydala organizm zawiera takze toksyny ,ktore nam szkodza! najwazniejsze jest zmywanie makijazu wieczorem a rano kolejne mycie ,poniewaz w nocy zostaja wadalane przez skore (nie tylko twarzy) toksyny jak i lipidy oraz woda oczywiscie.nie chce tu dawac lekcji z anatomii czy tez kosmetologii ale musze powiedziec ze wiekszosc kobiet nie ma pojecia jak pielegnowac swoja cere, to co gdzies kiedys przeczytaja lub uslysza to stosuja.idzcie choc raz w zyciu do kosmetyczki i wezcie profesjonalna porade. zycze pieknych cer! jak macie pytania chetnie odpowiem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he.
Kosmetyczka to tylko zjebala mi cere :P Moc lecznica moczu jest znana od zarania dziejow niektore kobiety robia to od lat i maja piekna skore wiec nie madruj Wole przeznaczyc pieniadze na szczytniejszy cel a nie kosmetyczke ktora nie dosc ze naciagnie to jeszcze oszpeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kosmetyczka
no nie wiem u jakiej bylas ale masz racje niektore kosmetyczki w olsce sa niedouczone lub tak starej daty ,ze tylko odwalaja swoja robote od niechcenia i ja psuja. ja uczylam sie mojego zawodu w niemczech tam tez mieszkam, ja w moim gabinecie bym nikomu nie zniszczyla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee kosmetycznka
powiem cijedno nie mędrkuj taak!!!A ile lat już jestes kosmetyczka ze jestes taka mądra??!! Co z Ciebie z kosmetyczka skoro mocz uważasz za cos szkodliwego z tokysnami, mocz zawiera naturalne składniki, wiec prosze cie poczytaj wiecej na ten temat i sie poznej wypowiadaj! Widac jestes niedostudiowaną do konca kosmetyczka... No i oczywiscie to ze ty bys nie sknocila roboty - to pieknie , bardzo dobrze wiec rób ja dalej i nie gadaj trzy po trzy! Jak w moim przypadkuu to smarowanie moczem - juz po kilku dniach widzialam poprawe:)POzdrwaiam I zawsze smarowałam moczem nie tym z poczatku , tylko ze środka , jak jzu troche poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kuracji moczem - wolę sie nie wypowiadać, bo nawet nie chcę próbować. Wiem z doświadczenia, że na pojedyńcze krostki pomaga pasta do zębów - bardzo wysusza, dlatego nie powinno się smarować nią całej twarzy, ale stosować punktowo. Co do \"Siliki\" - z całą pewnością lepiej jest pić naturalne zioła, niż łykać tabletki, ale przecież nie mamy stuprocentowej pewności, że zioła z apteki nie były zbierane przy autostradzie... w przypadku tabletek też rzecz jasna nie wiemy, skąd ta zawartość skrzypu. W każdym razie jedna ważna rzecz: ziele skrzypu zawiera antywitaminę B1. Przy dłuższym stosowaniu preparatów ze skrzypem trzeba przyjmować suplementy witaminy B!. A pijąc herbatkę ze skrzypu, nie wystarczy 1 szklanka dziennie, powinno się pić 2-3, aby widocznew były efekty. AS w \"Silice\" jest wyciąg ze skrzypu, pokrzywy oraz kilka witamin, m.in. z grupy B. Mi np.\"Silica\" pomogła błyskawicznie, po około tygodniu przyjmowania, moja mama zauważyła, że włosy mi mniej wypadają (wystarczyło spojrzeć na odpływ wanny). Ja dziś urządziłam sobie dzień picia - herbatka owocowa, Pu-Erh, teraz przygotowałam sobie litr zielonej herbaty w dzbanku. Ale oprócz diety ważna jest też pielęgnacja kosmetykami. Moja rada - nie naduzywać kosmetyków! Mleczko, tonik, dziesięć róznych kremów - przecież to zawiera cholernie dużo środków chemicznych! Ja np. zrezygnowałam z toniku, a buzię myję dwa razy dziennie żelem do cery tłustej. Wiadomo, że po mleczku trzeba użyć toniku, ale podobno niedobrze jest uzywać tylko mleczka, bez wody. Dermatolodzy polecają po użyciu mleczka spłukać twarz wodą. Co do maseczek - osobiście odpowiada mi maseczka \"Dermiki\" w saszetkach o nazwie \"Perfekcja\". Starcza mi na jakieś 3 razy, bo przecież nie chodzi o to, aby nałożyć na twarz kilogram maseczki, ale aby pokryc buzię jej cieniutką warstwą. Co do peelingu - rewelacyjny jest Avon - peeling drobnoziarnisty z serii \"Planet SPA\", z białą herbatą. Nie ufam zbytnio Avonowi, ale ten peeling bardzo im się udał. Czekam na relacje ze zmagań z dokuczliwą cerą! Może faktycznie wspólna akcja trochę nas zmobilizuje? Ja dziś umalowałam sobie starannie rzęsy, dlatego wieczorem koniecznie będę musiała zrobić demakijaż - oby nie \"zapomnieć...\" Znacie może jakieś ciekawe, dobre owocowe czy ziołowe herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka maja
to ja zdaje relacje:P od wczoraj pje wode- cera sie uspokoila, nie ma zadnych nowych wypryskow ani tym podobnych:P kupilam sobie dzisiaj ta wode utleniona, przed chwila wytarlam sobie nia twarz i nalama jeszcze do tego troche toniku czyli tonik+woda utleniona, acha no i kupilam jeszcze tbletki witaminowe A + E. chcialm capivit ale nie mialam juz tyle kasy hmmm wogole to myslicie ze te tabletki pomagaja co na twarz, wlosy, skore? poczekam jeszcze na przyplyw gotowki i kupie sobie tabletki z karotenem bo jestem traszny bladziuch....ile mniej wiecej one kosztuja?:) acha a pasta do zebow, miod ani masc benzacne na mnie nie dzialaja:P jeszcze ta masc strasznie wysusza... brrr okropne:/ woda rules:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mykam do apteki po wode utleniona tylko jak myslicie woda utleniona bedzie mi rozjasniac cere jak mam posmarowana kremem brazujacym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mykam do apteki po wode utleniona tylko jak myslicie woda utleniona bedzie mi rozjasniac cere jak mam posmarowana kremem brazujacym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
a ja używam : na dzień : myje buzke płynem do higieny intymnej woda kranówka potem przemywam ją woda wapienną. na noc: myje twarz tak samo ale przed woda wapienną przemywam bużke tonikiem Perfecta Czysta Cera z kwasem AHA ,potem wcieram Linomag płatkiem kosmetycznym, tam gdzie jest jaka krostka nakładam Krem Krzemowy farmaceutyka Aleksandra :) moja twarzyczka jest o wiele lepsza:) kiedys stosowlam silne preparaty Glyco-A,Acne-derm,acnefug ,skinoren,effaclar,lysanel,oj wiele by wymienic i tak naprawde nic mi nie pomagaa tylko nisczy,lam sobie cere:) teraz uzywam tak tanich i zdrowych preparatów i jestem pod wrazeniem ze tak mi wszystko poprawiły:) 2 razy na noc w tyg robie peeling ziolowy Erisa LInomag-11 zł Tonik Perfecty-10 zł Krem krzemowy-5 zł woda wapniowa-ok.15 zl i zawsze wycieram twarz husteczkami pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa
a ja używam : na dzień : myje buzke płynem do higieny intymnej woda kranówka potem przemywam ją woda wapienną. na noc: myje twarz tak samo ale przed woda wapienną przemywam bużke tonikiem Perfecta Czysta Cera z kwasem AHA ,potem wcieram Linomag płatkiem kosmetycznym, tam gdzie jest jaka krostka nakładam Krem Krzemowy farmaceutyka Aleksandra :) moja twarzyczka jest o wiele lepsza:) kiedys stosowlam silne preparaty Glyco-A,Acne-derm,acnefug ,skinoren,effaclar,lysanel,oj wiele by wymienic i tak naprawde nic mi nie pomagaa tylko nisczy,lam sobie cere:) teraz uzywam tak tanich i zdrowych preparatów i jestem pod wrazeniem ze tak mi wszystko poprawiły:) 2 razy na noc w tyg robie peeling ziolowy Erisa(ok.8 zł) LInomag-11 zł Tonik Perfecty-10 zł Krem krzemowy-5 zł woda wapniowa-ok.15 zl i zawsze wycieram twarz husteczkami pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zrobiłam sobie litrowy dzbanek czerwonej herbatki. Dziś w goóle dużo piję, ponieważ ostatnio miałam katar, a podobno jak się dużo pije, to pomaga. Chyba rzeczywiście, bo dzisiaj czuję się zupełnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×