Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja też mam przeczucie, że jestem w ciąży. Nie wiem czy sie cieszyć czy płakać. Na test jest jeszcze za wcześnie , muszę czekać do poniedziałku. Wtedy będzie tydzień od prawdopodobnego zapłodnienia. Czytałam, ze pierwszym objawem jest podwyższona temp. Ja mam 37.2 i raczej chora się nie czuję. Boli, a raczej kłuje mnie dół brzucha. Pomimo tego że mam strasznie nie regularne miesiączki zdaje mi się ze podczas "tego" stosunku mogłam mieć dni płodne. Nie wiem co o tym myśleć. Najchętniej już bym zrobiła ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka222
hej dziewczyny...Mam poważny problem..12 listopada kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia z tego co wyliczyłam miałam dni płodne,ale na 100 procent nie jestem pewna bo mam strasznie nie regularny okres..niby 26 listopada miałam okres ale dzieje się ze mną coś nie tak...mam strasznie bóle głowy,ciągle mi nie dobrze zdarza sie że teżż wymiotuje...raz jem wszystko co się da a drugiego dnia nie mam wg apetytu..ostatnio mam zawroty głowy i dziwne zaparcia..strasznie swędzą mnie sutki i od czasu do czasu bolą mnie piersi...no i od dwóch dni kłuje mnie prawy jajnik...ze dwa kłucia i przestaje...czy to możliwe że jestem w ciąży...?? dodam ze tydzień temu robiłam test ok godziny 18 i wynik wyszedł negatywny...czy to możliwe że test się mylił...??? Błagam pomożcie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oka222, a ten okres który miałaś był normalny czy może jakiś mniej obfity lub krótszy niz normalnie? W sumie juz minęła konkretna ilość czasu więc może zrób po prostu jeszcze raz test to coś sie wyjaśni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka222
okres miałam normalny tak jak zawsze,może nawet trochę bardziej obfity...u mnie w rodzinie to tak jak by normalne...moja siostra też miała do trzeciego miesiąca ciąży normalny okres,pierwsze 3 testy też były negatywne,dopiero w trzecim miesiacu sie dowiedziała ze na 100 procent jest w ciąży...z moja mama było podobnie...zrobie kolejny test,jeśli wyjdzie negatywny a objawy nie znikną to przejde sie do gin...:) dzięki wielkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka222
okres miałam normalny tak jak zawsze,może nawet trochę bardziej obfity...u mnie w rodzinie to tak jak by normalne...moja siostra też miała do trzeciego miesiąca ciąży normalny okres,pierwsze 3 testy też były negatywne,dopiero w trzecim miesiacu sie dowiedziała ze na 100 procent jest w ciąży...z moja mama było podobnie...zrobie kolejny test,jeśli wyjdzie negatywny a objawy nie znikną to przejde sie do gin...:) dzięki wielkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie. Czy możliwe jest że następnego dnia po ostatnio stosunku a raczej kilku stosunkach bo zaczęły się od soboty po kilka razy na dzień do wtorku. W środę zaczęły się mdłości. Tydzień później czyli wczoraj poczułam że w pochwie mam bardzo wilgotno. Śluz miałam taki prawie przezroczysty i rozciągliwy. Od 4 miesięcy biorę tabletki novynette ale w tamtym tygodniu zdarzyło się że w tym czasie bo współżyła nie brałam ich bo byłam po 7-dniowej przerwie i akurat lekarz wyjechał. Dzisiaj z kolei zrobiło mi się słabo. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niepoprawna Egoistka, z tego co się naczytałam to taki śluz jest śluzem plodnym, ale też taki śluz czasem pojawia się kilka dni przed miesiączką na skutek spadku progesteronu. Z meżem staramy sie o dzidzię, więc tak się nakarmilam różnymi wiadomościami na forach i poradnikach medycznych, że mogę uskuteczniać aktywnośc na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa tygodnie temu miałam krwawienia bo biorę tabletki. Nie rozumiem tego ? Jak mogę być płodna skoro biorę tabletki? Jeszcze ten brzuch mi doskwiera. Od wczoraj bo jakiś czas mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilija198
Witam, mam pytanie. W tamtym miesiącu odstawiłam plastry hormonalne, 19 listopada dostałam okres, kochałam się z mężem 26.11 bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie. Podobno 27 miały mi się zacząć dni płodne ( wg jakiejś str internetowej). Czy możliwe jest bym była w ciąży? powinnam dostać teraz miesiączkę 17.12 ale po ostawieniu plastrów pewnie cykl mi się poprzestawiał, więc już nie wiem czy spóźniający się okres to wina właśnie odstawienia hormonów czy jednak może ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankakaka
myśle że możesz być w ciąży bo moja bratowa miała to samo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartha
Witam. Witam. W sylwestra moj chłopak spaWitam. W sylwestra moj chłopak spal u mnie. Nie mieliśmy prezerwatyw, ale też nie uprawialismy seksu. Moj chłopak dosłownie na kilka sekund włożył swoj członek do mojej pochwy. Wytrysk nastąpił jeszcze bardzo dlugo po tym, kiedy konczylam ręką i przez ten czas nie wchodzil juz we mnie. Czy przez takie cos mogłabym zajść w ciaze czy to raczej nie jest możliwe? Z tego co czytałam to plemniki w preejakulacie mogą wystąpić tuż przed samym wytryskiem, a nie na dlugo przed. Dodam jeszcze ze jestem w 13 dniu cyklu, wtedy bylam w 8. Najbliższy okres mam dostać 20 stycznia. Czy mam sie czego obawiać? Prosze o szybka odpowiedź. Ps: nie raz zdarzało sie ze chłopak dosłownie na kilka sekund włożył penisa do mojej pochwy i nic sie nie działo. To jest chyba małe prawdopodobieństwo zajścia prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartha
Poprawka, jestem w 16 dniu cyklu. pomóżcie dziewczyny, rozwiejcie moje obawy, nie moge być w ciąży, mam dopiero 17 lat. Odpowiedzcie, bo chce sie uspokoic i nie stresowac przed okresem, bo sie bedzie spóźniał i umrę ze strachu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartha
Aha, okresy mam regularne, co 28 dni. Czekam na odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam ogromne pytanie, nie chcę być teraz w ciąży, dla mnie to za wcześnie, kochałam się wczoraj z chłopakiem. Czy na następny dzień mogą ujawniać się objawy ciąży?? Proszę o szybką odpowiedź. Boli mnie podbrzusze i mam zawroty głowy. Nie wiem co myśleć. :( Pozdrawiam i Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartha
Odpowiedzcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) Mam do Was pytanie, otóż kochałam się z mężem 8 dni temu, był to stosunek z tzw. 'finałem'. Bardzo chcielibyśmy dzidziusia,ale 4dni temu dostałam okres (niesamowity ból) i czy jakakolwiek możliwość, bym była w ciąży? Pomóżcie! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaolaaa
No jak dostałaś okres to chyba jasne że w ciazy nie jesteś....jak można nie wiedziec takich rzeczy Boze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ca
Witam. Współżyłam ok.14 dni przed spodziewaną miesiączką. Bez zabezpieczenia, finał we mnie. Okres spóźnia mi się na razie 3 dni. Mam bóle piersi i pobolewa mnie brzuch, nie ciągle, chwilami. Czy mogę być w ciąży czy to po prostu objawy zbliżającego się okresu ? Inne objawy to wstawanie w nocy na siusiu, ale też rozdrażnienie. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ca
Witam. Współżyłam ok.14 dni przed spodziewaną miesiączką. Bez zabezpieczenia, finał we mnie. Okres spóźnia mi się na razie 3 dni. Mam bóle piersi i pobolewa mnie brzuch, nie ciągle, chwilami. Czy mogę być w ciąży czy to po prostu objawy zbliżającego się okresu ? Inne objawy to wstawanie w nocy na siusiu, ale też rozdrażnienie. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ca
Dodam jeszcze tylko, że miewam wzdęcia i bóle lewego plemnika. Z tego co tu czytałam to większość z Was mówi o prawym jajniku.. Dziewczyny, poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli współżyłaś 14 dni przed miesiączką to bardzo możliwe że jesteś w ciąży. Ja współżyłam 5 dni po zakończeniu okresu i też sie boje że jestem w ciąży. Na razie nie mam konkretnych objawów ale minęło dopiero kilka dni... Boli mnie głowa a to podobno jeden z pierwszych objawów. Mam też lekkie bóle podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, To moje pierwsze spotkanie z wami. Mam zapytanie odnośnie dziwnych bóli. Z mężem staramy się o dzidziusia już od około 2 lat i bez rezultatów. Byliśmy już u lekarzy i robiliśmy już parę badań, które nic nie wykazały. Moja @ spóźnia się już 5 dzień, wczoraj zrobiła test i wyszedł pozytywnie. Jednak na razie się nie cieszę. Czekam na wizytę u ginekologa. Od paru ni bolą mnie piersi, coraz mocniej i zaczęły się dziwne bóle w podbrzuszu-pojawiają się od czasu do czasu, ukłucia, ogólnie ból raz z prawej a raz z lewej strony, podobne do tych przed okresem. Zazwyczaj po 2-3 dniach dostawałam @ ale nie tym razem. Martwię się czy te bóle to normalne. Dodam, że moje @ się regularne i nie miewam specjalanych problemów. Poradźcie kiedy powinnam zgłosić się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka:)
Kasiu groszku mam podobna sytuacje jak Ty test mi wyszedl pozytywnie,piersi mnie nie bola ale czasami pobolewa podbrzusze i takie dziwne to uczucie...i mam metaliczny posmak w ustach,czasem mnie mdli...biore dufaston i kwas foliowy bo jestem po inseminacji ...jutro test powtorze,w poniedzialek ide na badanie krwi beta hcg i od razu do lekarza ..nie wiem czy bedzie juz pecherzyk ciazowy widac ale ide dufaston sie mi konczy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
ja natomiast okres miałam dostać dziś i nic...oczywiście współżyłam z mężem, bo staramy się o dzidziusia...od 3 dni czuję bóle raczej z lewej strony, ale dziś to z prawej, takie kłucie. Siora mi powiedziała, że to nie bóle jajników, bo jajniki, to z tyłu powinny boleć i że to może być związane z zagnieżdżaniem się zarodka w macicy...natomiast nie mogłam się doczekać i zrobiłam test ciążowy... NEGATYWNY :(( czy mimo to mogę być w ciąży. Powiem, że te bóle, to są zupełnie inne niż te okresowe...czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
do tego cały czas bolały mnie piersi, dziś trochę mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagroszek
Witam, Ja zrobiłam już jeden test z krwi i po dwóch dniach jeszcze jeden. Jutro wybieram się do lekarza aby to wszystko potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagroszek
Witam, Ja zrobiłam już jeden test z krwi i po dwóch dniach jeszcze jeden. Jutro wybieram się do lekarza aby to wszystko potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Ja zrobiłam już test z krwi i wyszedł pozytywnie po dwóch dniach kolejny a jutro wybieram się do lekarza i zobaczymy czy to wszystko potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Ja zrobiłam już test z krwi i wyszedł pozytywnie po dwóch dniach kolejny a jutro wybieram się do lekarza i zobaczymy czy to wszystko potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×