Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Cześć ququryku, Na Twoim miejscu jeszcze poczekałabym kilka dni i zrobiła test ciążowy. Mnie piersi bolą przy dotyku, stały się pełniejsze i wrażliwsze, niestety jeszcze nie powiększyły się za bardzo z czego ucieszyłby się mój mąż :-) Z wizyta u lekarza też czekam tak do koło 4-5 tyg ciązy bo mam obawy czy jak pójdę to czy cokolwiek będą w stanie zauważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
dzięki za wsparcie :) dostałam dziś okres, ale to przecież normalne, nie od razu po zajściu w ciążę ucina się okres...te bóle są moim punktem zaczepienia, bo naprawdę dziwne są...o ile wytrzymam, to zrobię test za kilka dni i zobaczę co wtedy wyjdzie :P o ile dotrzymam...:D hehe, bo jak ktoś chce, to chce już i koniec... a mam jeszcze takie pytanie, jakie temperatury ciała odnotowałyście po zajściu w ciążę? czy to od razu skacze jak szalone na te 37 i więcej? jak nadchodzi okres to się obniżają i tak, czy pozostają na wyższym poziomie? czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Poczytałam trochę, i nie uspokoiło mnie to.. 7 dni temu robiłam to z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, 2 razy z kilkugodzinną przerwą. Były to stosunki przerywane bez 'finału' we mnie, ale przy pierwszym razie ten finał był w okolicach mojego 'wejścia' .. Boję się że mogę być w ciąży, mam dopiero 18 lat :( od kilku dni mam dziwne bóle brzucha szczególnie z lewej strony ,kłucie, zupełnie inne niż zazwyczaj mam przy okresie (który jest baaaaardzo nieregularny więc na nim się nie mogę opierać).. Tak jak by coś mi się tam powoli przesuwało? nie wiem.. Po za tym czasem mi nie dobrze, bolą mnie piersi jak nigdy, ciągle muszę biegać do toalety, na dodatek mam dużo jasnoróżowego śluzu, dziwnie 'warczy' mi w brzuchu, ciągle chce mi się spać i dzisiaj wyjątkowo boli mnie głowa. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, zanim jeszcze naczytałam się o tych wczesnych objawach już je zauważałam. Zrobiła bym test, chociaż wiem że one nie są pewne, ale rodzicom o tym nie powiem a sama sobie nie kupię bo nie chodzę do pracy i nie mam za co, mój chłopak zresztą też.. Boję się tego, ale mimo wszystko czuję się jakoś inaczej, tak dziwnie, nigdy nie miałam takiego dziwnego samopoczucia jak od kilku dni.. Pomóżcie czy mogę być w ciąży?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
mnie by zastanawiało jedynie ta jasnoróżowa wydzielina...teoretycznie może być to znak zagnieżdżającego się jajeczka...ale wiesz co? może to jest wynik stresu...ja wciąż nie jestem w ciąży, choć widziałam u siebie wszystkie objawy co u Ciebie...może to nic strasznego...musiałabyś mieć niezłego pecha...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka90
Cześć dziewczyny ! Jestem tu pierwszy raz, ale potrzebuję jakiś słów otuchy i zrozumienia :D Więc może przedstawię Wam całą sytuację. Od 2 lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Postanowiłam więcej się nie truć i zrobić kiljumiesięczną przerwę. Tabletki piłam systemem 21+7. Ostatnią tabletkę wypiłam 11 marca. 14 marca dostałam okres z odstawienia. I teraz czekam na kolejny(już ten normalny). Spóźnia mi się dopiero 2 dni. Spaliśmy z facetem 6 kwietnia. Z prezerwatywą, finał we mnie. Nic się nie stało. Gumka nie pękła, wszytsko niby ok. Bo w normlanym cyklu byłyby to dni niepłodne, Ale zaczynam schizować. Jajniki mnie bolą, trochę mi niedobrze. Nie wiem czY to kwestia mojej bujnej wyobraźni, starchaem przed ciążą, czy to po prosru złe samopoczucie przed okresem, Ktory w sumie mółg sie samoistnie opoznic po dostawieniu tabletek. Po odstawiniu tabletek też niby wzmoona płodnosc;/ I teraz nie wiem co myśleć. Czy to złe sampoczucie to dochodzenie organizmu do normalności po 2 letnim faszerwoaniu go hormonami, czy okres przed-miesiaczkowy cY tż ciąża;/ Obrona mnie czeka za niecały rok, i nie chciałabym jeszcze miecć dzidizusia. Dziewczyny, poradzcie coś! Bo umre ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
Mdłości po 3 dniach? nie, to na pewno nie oznaka ciąży, a jedynie wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka90
Już nawet nie o te mdłości, tylko o ten spóźniający się okres... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
wiesz co? z tego, co wiem, to po odstawieniu tabletek cuda mogą się dziać z organizmem...nie ma reguły co do tego, zawsze możesz za jakiś czas zrobić test ciążowy, jeśli Cię to denerwuje... no chyba, że zaszłaś w ciąże wcześniej, a nie tego 6-ego...no to najwyżej zrób test już teraz...ja myślę, że wszystko będzie ok, ale musisz zrobić coś zgodnie z sobą i wtedy poczujsz ulgę :) życzę powodzenia w nie zachodzeniu, a Ty trzymaj za mnie w zachodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda28
Hej Dziewuszki. Kochałam się w moim chłopakiem w 14 i 15 dniu cyklu, czyli w dni płodne. Stosunek przerywany. Z tym, że nie miałam pewności czy 100% skoczył na zewnątrz. Tego samego dnia, gdy odbyłam ostatni stosunek, jakieś 5 godzin PO, zaczął mnie pobolewać brzuch, niby macica, a niby jajniki... no i wieczorem tego samego dnia zaczęłam odczuwać, że zaczynają mnie pobolewać piersi. Jak Wam to wygląda ? Dwa miesiące temu poroniłam w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka90
Dzięki za słowa otuchy ququryku. Oczywiście trzymam kciuki za jak najszybsze zajście w ciążę w Twoim przypadku ;* Ja jutro skoczę po test, bo już sie za bardzo denerwuje. A taka prawda, że ten stres może mi jeszcze bardziej opóźnić. Więc wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie udalo za pierwszym razem :) , @ zaczal sie 30.03 , od okolo 11.04 zaczelismy wspolzyc , okolo 19.04 zaczely piersi a wsumie sutki ja bolec , czasem leki bol w podbrzuszu i apetyt na dziwne rzeczy , zrobilismy 3 testy 24 i 25.04 wszystkie pozytywne :) , piersi dalej daja znac o sobie ale juz mniej, i brzuszek czasami zakluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja785
Hej, to znowu ja, zauważyłam że nie dość że mam 37.3'C, to masakrycznie mnie bolą sutki, dopiero wczoraj z czymś takim się spotkałam. oraz brzuch boli chwilami tak, jak przy okresie ( a że ja mam strasznie bolesne miesiączki, to od razu to odczuwam ) No, i ten test z cieniem drugiej kreski. drugi test zrobię koło 2-3 maja bo wtedy niby spodziewany okres. Myślicie że są szanse ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) mam do was takie pytanie-otóż nie dostałam okresu w tym miesiącu a i jego objawów brak. W zeszły piątek robiłam test i wyszedł negatywny.czy mimo tego mogę byc w ciąży? Gdybym była,bylby to ok.4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izylka
dziewczyny, mam pytanie. przeczytałam juz tyle postow ale w żadnym nie mogę znależć odpowiedzi.. .miesiąc temu okres przyszedl tydzień przed , teraz natomiast od ok. tygodnia bola mnie sutki, mam jakieś zyły wokol nich, na dodatek bola mnie jajniki i podbrzusze(od 1,5 tyg). nie wspołzylam w ostatnim czasie, skąd mam takie objawy? może przeziębiłam przydatki? okres teraz powinnam dostaćza 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja21
Witam was ja z mężem o dzidziusia staram się 4 lata. Miałam wiele objawów, ...... ale takich urojonych. Jak ktoś bardzo chce mieć dziecko to sam podświadomie wymyśla liczne objawy. Nie nastawiajcie się bo potem ucierpi tylko wasza psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perra
Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 7 miesięcy. Niestety ostatnio zrobiłam sobie 9-dniową przerwę, zamiast 7-dniowej. Pierwszą tabletkę z nowego opakowania wziełam 12, a nie 10 maja, jak powinnam. W poniedziałek 14 maja kochałam się z moim chłopakiem. Jak duże jest ryzyko ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarara12
ZAPRASZAM NA WWW.RAJKOBIETY.PL,NOWE FORUM DLA KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benjamina
zapraszam wszystkie staraczki i zafasolkowane na www.rajkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, spoznia mi sie okres 10 dni, nie uprawiałam stosunku od... lat! ale pod koniec tamtego miasiaca z partnerem mialam petting palcem, nie bylo zadnego wytrysku, wszystko trwalo krótko, bo ja nie chciałam zeby do stosunku doszło. teraz nie mam tego okresu i mam powzyszona temp z tym, ze prawdopodobnie mam jakiej zapalenie organizmu, bo mam biegunkę z krwią od 2 dni. wczesniej tez stosowalam diety i cwiczenia, teraz sie tak bardzo stresuje, ze juz nie wiem co robic, jutro ide do lekarza, ale co wy o tym myslicie, czy jest jakas mozliwosc zeby to byla ciaza? robilam test 3 razy za kazdym razem negatywny, ale tez o tych testach troche czytalam. od tamtego zdarzenia minelo juz prawie 30 dni no i testy nic nie wykryly. pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaanula123
witam , mam mały problem , od dłuższego czasu zabezpieczałam się plastrami evra , po dłuższym stosowaniu doszłam do wniosku , że zrobie sobie przerwę. jak pomyślałam tak zrobiłam , zużyłam opakowanie do końca , zrobiłam 7 dniwą przerwę na @ , która wystąpiła normalnie , dy adszedł dzień w którym ewentualnei powinnam przykleić plaster , już tegonie zrobiłam . kochaliśmy się z mężem w pierwszy i drugi dzień po okresie bez zabezpieczenia , po dwuch dniach od terminu przyklejenia plastra doszłam do wniosku , ze nadal chcę się tak zabezpieczać, więc przykleiłam plaster ( we wtorek a powinnam w niedzielę ) , i nadal kochaliśmy się bez dodatkowego zabezpiecznia , czy w tym przypadku mogłam zajść w ciążę? minieły dwa tygodnie robiłam test ale wyszedł negatywny , a objawy sa... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
Witam. Mam pytanie! od 15 dni spóznia mi sie okres gdzie zawsze mialam raczej regularnie bo co 34 dni ,robilam trzy razy test wyszedl negatywnie. Od paru dni kłuja mnie jajniki, brzuch delikatnie mi sie powiekszył oraz piersi staly sie ciezsze i jak stoje dłuzej na nogach to bola mnie plecy na dole. Powiedzcie mi czy to moze być ciaza? dodam tez ze wspolzylam z mezem w dni plodne! Aha dzisiaj rano robilam badanie bet hcg ale wyniki dopiero o 18! pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiuńka
No i test beta hcg wyszedl 1,20 czyli brak ciazy ale okresu dalej nie mam co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka0s
Masiunka, mnie sie okres spozniał 13 dni, nie bylo zadnych objawow ze przyjdzie, tak sie tym denerwowalam (ze to moze byc ciaza) ze pewnie dlatego tak sie spoznił. tez zrobilam 3 testy, ale okres przyszedł 13 dnia. Wczesniej tez duzo sie ochudzalam i cwiczyłam, powody moga byc rozne, teraz się wluzują skoro nie jestes w ciazy pij melisei okres przyjdzie, a jak w ciagu 2 tyg sie nie pojawi to idz do ginekologa. nie trac juz pieniedzy na testy, bo w ciazy nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jakieś 3 tygodnie temu uprawiałam sex z partnerem bez zabezpiecznia, doszedł we mnie, mineły 2 tygodnie dostałam okresu, w 3 lub 4 dniu okresu dostałam straszliwych bólów lewego i prawego boku, póżniej nerek. Od jakiegoś tygodnia bóle dalej wystepują, brzuch, okolice podbrzusza, lewa i prawa strona pleców nad nerkami, ciagly ból brzucha, czasami az wyrywa ze snu i nie pozwala zasnąć. Często chodzę do ubikacji, lecz w 3, 4, 5 dniu miesiaczki oddawałam bardzo często mocz. Nie wystepują u mnie zawroty głowy, piersi mnie nie bola i nie czuje aby sie powiekszały. Brzuch w środu czuję jakby był spuchnięty. Czy istnieje możliwość że jestem w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki
Ja pierwsze objawy miałam ok 6-8tyg ciąży: -wstręt do papierosów -ból piersi -i najbardziej co mnie zdziwiło to,że chciało mi się wymiotować jak czułam swoje perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
czesc wszystkim. Jestem w 7 tygodniu ciąży, o wszystkim dowiedziałam się w poniedziałek (25.06.2012) nie planowaliśmy tego z chłopakiem ale on ostatnio zauważył że piersi mi się powiększyły i brzuch zaakrąglił, na komplement o piersiach nie zareagowałam, nawet sie ucieszyłam a o brzuch to powiedziałam ze chyba zartuje, bo na silownie wówczas chodziłam. Strasznie przeszkadzał mi dym papierosowy (bardziej niż zwykle), rano strasznie bylo mi niedobrze, caly czas chciało mi się wymiotować, byłam głodna i chciałam cos zjeść ale jak tylko o czymś pomyślałam to znów to samo (zwykle rano), krótko mówiąc olałam to. Pewnego dnia bylam rano na zakupach i strasznie bylo mi niedobrze, slabo, myslalam ze to poczatek choroby zoladkowej bo u mnie w pracy panowala, ale potem bylo mi lepiej. aaa i strasznie mnie piersi zaczely bolec, poprostu masakra i brzuch mnie bolal jak na okres. jezeli chodzi o temperature to w cale nie ma sie w ciazy ponad 37!! to jest indywidualna sprawa. Trafilam do szpitala zaraz po tym jak sie dowiedzialam i tam mialam regularnie mierzona i mialam 35.7 najnizej (bylam w szoku) a najwyzsza 36.8, dziewczyny z ktorymi lezalam na sali (12 i 27 tc) mialy temperatury podobne do moich. no to TYLE :) Jestem straaaasznie szczesliwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
aaaaa a test ciazowy robilam okolo 3-4 tygodnie temu (bo miesiaczki nie dostalam) i wynika z tego ze bylam wowczas wlanie miedzy 3-4 tygodniem ciąży i test wówczas wyszedł NEGATYWNIE, wie pomyslalam no pewnie stres, a po za tym miałam nieregularne cykle, wiec zbytnio sie nie przejelam, kolejny zrobilam wlasnie w poniedzialek (25.06.2012) bo nadal miesiaczki nie bylo (teoretycznie kolejnej) i odrazu wyszly 2 czerwone grube krechy!! :)):)) :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona_hipochondryczka
dziewczyny moze przesadzam, ale potrzebuje kogos kto uswiadomi mi ze glupieje. przeszlo miesiac temu kochalam sie z moim partnerem. tzn nie do konca bo nie doszedl ani we mnie ani poza mna. dodam ze mialam wtedy dni nieplodne, a od tego czasu mialam juz dwa razy okres i raczej nie zauwazylam zadnych objawow. czy moge byc naprawde spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
skoro sie nie spuscil i mialas okres to niby jakim cudem mozesz byc w ciazy? zastanow sie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna91
Witam ma 21lat.. i mam pytanie do was.. pare dni temu Kochalam sie z chłopakiem i doszlo do wytrysku we mnie ale w małej liosci czy moglo dosjsc do zaplodnieia ? od dwóch dni jem jak głupia i jestem ciagle glodna czy to moga być obiawy ciazy?? wczoraj wieczorem zaczelam wymiotować Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×