Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witajcie!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.Widze, ze pomimo tego totalnego \"IGNORU\" dla Alex i mnie bawicie sie nadal dobrze. Fantastyka kwitnie a Wy czujecie sie dobrze.Bardzo mnie to cieszy.Mysle, ze po tym pieknym dniu i po kilku tygodniach spedzonych z Waszymi dzidziami wrocicie do swoich karier zawodowych i poczujecie sie jak Matki Polki, potrafiace pogodzic dom, wychowanie dzieci i kariere zawodowa.Z mojego doswiadczenia musze powiedziec, ze kariera zawodowa tak samo jak wychowanie dzieci jest bardzo wazne i trzeba tez i na nia znalezc czas.Alex pozdrawiam Cie cieplo, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i klime wykorzystujesz do grzania mieszkanka, bo jak na sierpien to mamy raczej zimowa pore :) Pozdrowka dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia.Krzysiu............13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia.Mateuszek.............20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2.Adrianek...........26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26.Adrianek.............30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Carlaa..Dustin Aleksander..08.08..godz.08.34.....3525g.......55cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec........... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..........102 SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem!! Dawno mnie tu nie bylo ale niestety nie najlepiej sie czulam. Julko dzieki za pozdrowka, a z ta kariera to masz racje w 100 %. Carlo gratuluje syna. Ciesze sie ze bezei moim imiennikiem. Ludzie z takim imieniem maja charakterek :) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA
Pomyłka sorki TABELA I *************************************************************************************** Dominisia.Krzysiu............13.07...godz.12:35....3120g.....52cm❤️ Nesia.Mateuszek.............20.07..godz. 10.12....3670g....54cm❤️ Ania69x2.Adrianek...........26.07..godz. 09:40....3200g....56cm❤️ Iwka26.Adrianek.............30.07..godz..17.35....3760g.....57cm❤️ Carlaa..Dustin Aleksander..08.08..godz.08.34.....3525g.....55cm❤️ TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec........... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..........102 SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! nie macie przypadkiem wiadomosci o EWCI, jestem ciekawa jak jej samopoczucie i czy cos sie wyjasnilo z jej wzrokiem.Trzymajcie sie cieplo mamuski i te przyszle tez,pa Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
❤️ ❤️ ❤️ Kochana ciociu Carlunio bardzo serdecznie gratuluje Ci tego pieknego skarbu jakim jest Twoje dziecko.Niech ci sie chowa wspaniale a rodzicom niech da w nocy pospac od czasu do czasu.Szczesliwym rodzicom jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji narodzin pieknego slodkiego kochanego dzidziusia ❤️ ❤️ ❤️ Dominika,Jacek i Krzysiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
Arkadia, Fiona 79 co u Was? Caarla ma już swoją Kruszynkę przy sobie , a my? Jak Wasze brzuszki, bo u mnie sinusoida... po południu z okazji przydzielonego mi terminu, i z obawy czy wszystko ok chyba wybiorę się do Szpitala z prośbą o kontrolę stanu mojego krocza ;) Ale się dziwnie czuję, za oknem chłód a ja mam taakie uderzenia gorąca... Nesiu, Ty dzielny pracusiu, cieszę się, że wszystko u Ciebie jest już w porządku...Silna babeczka z Ciebie :) Pozdrawiam Rika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc od Ewci: Nadal 2 w 1 :) w szpitalu ma dziennie gimnastykę, opiekę ma super, jest zadowolona, kazała przesłać buziaki dla Carlii i małego Dustinka 👄 :) Isia się na razie nie odzywa, poczekamy zobaczymy:) Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wiadomosc od EWCI,(jednak sa jeszcze szpitale gdzie mozna normalnie urodzic bezstresowo),FIONA ty tak samo jak EWCIA jestes z Wroclawia moze niech ci poleci ten szpital>poco w bolach masz jechac do szpitala az za Wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia przyznała ze ma znajomosci w tym szpitalu :) dlatego ją tak miło traktują :) Hej Fiona, Puza, Arkadia czy wy akurat wydaejcie bejbiki na świat????????? gdzie was wywialo, mialyscie czekać na Gosiaczka :( Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jakoś u Was przycichło troche:) Wszystkie jesteście takie zajete:)? Rika jak sie czujesz? Twoj termin nadszedł. Jak było u lekarza?Wszystko w porzadku? Rika a co u Ciebie jak dajesz sobie rade?Nasze terminy już tuż, tuż :) pozdrowionka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Znowujestem pierwsza po dlugim czasie czyzby wszystkie jeszcze sobie smacznie spaly??????????Krzysiu juz nakarmiony,przebrany i sobie smocznie spi,terza mam czas na sniadanko,kapiel pranie pieluszek i sprzatanie.Pogoda dzisiaj beznadziejna,wieje strasznie i jest zimno bo tylko 15 stopni.Chyba z dzisiejszego spacerku z dzidziunia nici!!!No to piszcie duzo i ciekawie.PS. Krzysiu caly czas czeka na pierwsza dziewczynke -mamy do roboty 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieńdoberek:) Dominisia, ja się obawiam, że wszystkie rodzą od wczoraj, bo to niemożliwe, żeby cały dzień się się nie odzywały Puza, Arkadia, Fiona. Ucałuj małego Krzysia :) Tylko niektóre na posterunku, te które mają późniejsze terminy. Karolka to masz rację niedługo pewnie my znikniemy :) Ok idę jeść, całuski, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Też tak myśle Skye, że pewnie wszystkie dziewczyny poszły rodzic :) he he he a tak się umawiały na 16 sierpnia:) Mam nadzieje Skye, że i my niedługo znikniemy. Masz może jakieś dziwne objawy? Coś się zmienilo u Ciebie? Ja od dwóch dni mam takie dziwne pobolewanie w podbrzuszu. Może obecne Mamy też tak miały??? Aha mam jesczcze pytanko. Czy to możliwe, żeby czop śluzowy się sączył? Ja od dwóch - trzech dni mam galeretkowaty śluz i tak jakby było go wiecej. Nie wiem co to znaczy. Moż tak po prostu musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka a co z Toba? Wczoraj się na odzywałaś, czyżby .... już :):):) Dzisaj miałaś iść do lekarza jak jeszcze się nie rozdwoiłaś :) to napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
witam Was wszystkie! korzystam z okazji,ze moje Malenstwo zasnelo-byl aktywny od 6.30. mam pytanie,czy to czym sie smarujemy ma wplyw na mleko matki? w ciazy nie uzywalam kosmetykow z kofeina itp,ale czy teraz tez nie mozna.chcialam sobie troszke pojedrnic cialo i jak narazie stosuje tylko oliwke dla dzieci,bo boje sie zastosowac preparaty antycelulitowe i ujedrniajace ze wzgledu na ich sklad. zapomnialam spytac o to polozną,bo mialam duzo wazniejsze sprawy do obgadania. napiszcie prosze co wiecie na ten temat.dziekuje. teraz koncze,bo chyba musze sie zdrzemnac po ciezkim poranku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, mam wszystkie takie same objawy jak Ty, boli brzusio, mam galaretkowate upławy silniejsze w ostatnich dniach, ale w sumie jeszcze nic specjalnego się nie dzieje :) Pozdrawiam, Gosia ps. Aniu odpoczywaj, niestety nie odpowiem na Twoje pyt. bo się nie znam po prostu :) Pozdrowienia dla reszty świeżych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mausie :) jeszcze 2 w 1 . w sumie rozwarcie 3-3-1 ale siedze w domu. we wtorek mam sie zgłosić sama do szpitala więc to będzie ten grupowy 16-ty ;). jej już coraz trudniej chodzić, pachwiny bolą, mała wypycha się głową hehe i czuję jakby mi metrowe igły wbijali w podbrzusze. jedyna pocieszająca rzecz to to, że mam już łóżeczko i wózek :), ale jeszcze łóżeczko w rozsypce bo siedzę dalej u teściów.tak to jest jak chce się urodzić tam gdzie się ma rodzinkę a nie gdzie się samemu mieszka. uciekam leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
No dziewczyny widze ze topik nam troche zamiera,oj niedobrze.Pozdrowienia dla obecnych i nieobecnych Mamus !!!!!Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA MAMUSKI I BRZUCHATKI!!!!!!!!!!!!!!! OJ CHYBA WSZYSTKIE SIE ROZDWAJACIE FIONA PUZA ARKADIA SKYE I .T.D GDZIE SIE PODZIEWACIE???:)CZYZBY TO JUZ??? ZYCZE WAM TAKICH PORODOW JAK JA :):):):)MOJ MALUTKI SKARBEK WLASNIE NAJEDZONY I SOBIE CICHUTKO SPI:):)WIEC MAMUSIA MOZE ZAJRZEC DO INTERNETU :) JUTRO WYBIERAMY SIE NA PIERWSZA WIZYTE DO LEKARZA ZOBACZYMY JAK MALUSZEK PRZYBIERA NA WADZE A MUSZE POWIEDZIEC ZE STRASZNY GLODOMOR Z NIEGO:):):)NO ALE JEST TAKI SLODKI I MA SWOJ CHARAKTEREK:)::) POZDRAWIAM BUZIAKI TRZYMAJCIE SIE I WRACAJCIE SZYBKO ZE SWOIMI MALUSZKAMI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widzę, że Mamusie dopisują a bombonierki dwa w jednym milcza..... Mój Mateuszek też właśnie skończył jeść i śpi bardzo słodko. Iwcia :) my byliśmy wczoraj u lekarza i mały przybrał 300 gram przez ostatnie 3 tygodnie, więc bardzo się cieszymy, bo ja się oczywiście martwiłam, że może mój pokarm jest niewystarczająco dobry, albo, że go za mało itd itp rozterki młodej mamy :):):) Kiedy Waszym chłopcom odpadły pępowinki? Bo my męczyliśmy się bardzo długo i odpadł nam dopiero po dwóch i pół tygodnia od narodzin, w trzy dni od kiedy zmieniłam ten spirytusik 70 procent na gencjanę. Jestem ciekawa jak to było u Was. AAAA jest jedna dość śmieszna rzecz - mój synuś potrafi zsiusiać się tak, że zmoczy i pieluszkę i body i pajacyka na boczku aż po pachy. Myślałam, że może źle zakładamy poieluszki, ale lekarz powiedział, że u chłopców tak bywa. Tylko dziewczynki siusiają zawsze w dół (hihihihi bardzo mnie rozbawiło to stwierdzenie). Czy Wasze Skarby też tak robią? Pozdrawiam i znikam :) Carlunia :):) jak sobie radzisz w roli Mamy? Ciotki są ciekawe :) Puza, Fiona, Skye, Arkadia co u Was kochane? Całuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
NESIA MOJ MALUSZEK TEZ NIERAZ TAK SIKA ZE OBSIUSIA CALE SPIOCHY:):):)A JESZCZE CZESCIEJ JAK GO WYKAPIE ALBO PRZEWIJAM TO POTRAFI MI NA PRZEWIJAKU NAROBIC:):)MALY ZLOSNIK:):)JA TEZ SMARUJE GENCJANA PEPUSZEK JESZCZE NIE ODPADL A JEST JUZ 11 DNI PO PORODZIE ALE MYSLE ZE NA DNIACH BO ZAUWAZYLAM JAKBY TROSZKE ODCHODZIL.... WIDAC NASZE CIEZAROWKI NAPRAWDE CHYBA RODZA :):):)ALE TO FAJNIE BEDZIECIE MIEC TEZ JUZ SWOJE SKARBY PRZY SOBIE:):):) POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale jestem zmeczona ledwo żyję a przecież nic takiego nie robiłam a czuję sie tak jak po całym dniu pracy. Moj dokucza mi i wbija te swoje słodkie piętki w żebra. W poniedziałkek wybieram się do lekarza na ktg chociaż mam taka nadzieje, że trafie tam wcześniej. Miłej nocki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniówki :) No tak wszystkie się rozdwajają a ja chyba jak Iwka w lipcówkach zostanę na posterunku do konca miesiąca 2 w 1 :) OOOOOOO tylko Karolka jesscze się trzyma, ale też pewnie niedługo zniknie. Idę płakać do kącika :P Ja też już chcę zminiać pieluszki buuuuuuuuuuu, zazdroszczę Wam :) Nesiu, Dominisiu, Iweczko ucałujcie mocno swoje pociechy. A ja trzymam kciuki za te co zniknęły i pewnie rodzą lub już urodził y :) Carlaa dziś czwartek, czekamy na wyczerpującą relację z porodu i może jakieś zdjątko Dustinka :) Całuję, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Skye dziekujemy za buziaczki,przesylamy rownie slodkie caluski !!!!! Ciociu Carlo napisz nam dzisiaj bardzo duzo i ze szczegolami prosimy.Moj Krzysiu ma juz 4 tygodnie za 3 dni bedzie mial miesiac a jest nadal taka kruszynka,uwielbia cycusie mamy dossiewa sie do nich jak krwiopijca hihihi ale od pewnego czasu mecza go straszne kolki i kupki nie moze zrobic strasznie sie meczy.Na kolki nic nie pomaga,wszystkie sposoby juz wyprobowane.Az mi samej chce sie plakac jak widze meczarnie mojego dziecka. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie:):) Nic się nie martw Skye, jestem pewna, że to Ty mnie zostawisz i pierwsza się rozdwoisz:) 🌼Już nie mogę się doczekać mojego synka tak bardzo bym chciała, żeby był juz z nami w domciu. A tu nic....... cisza....Nic się nie dzieje:I Dominisu szkoda mi Twojej dzidzi, biedactwo.Pewnie juz to próbowłaś: moja siostra od początku karmienia pije herbatke z kopru. Ma też takie fajowe buteleczki antykolkowe takie z rurką w środku. Mowi, że są rewelacyjne! Ona dostała je od Mamy ze Stanów, nie wiem czy są takie w Polsce ale moze warto się rozejrzeć. Pozdrawiam wszystkie nasze najnowsze Mamusie:):):):) Jak tylko będziecie miały możliwość to piszcie szybciutko co i jak. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadia, Puza, Fiona plissss napiszcie co się dzieje. Carlaa, Ty biedactwo pewnie jesteś teraz ciągle zmęczona, jak nabierzesz sił to pisz :) Całuski, Karolcia, u mnie też cisza, z dnia na dzień większa cisza i nic :) Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Jestem juz w domku. 7 sierpnia o godz.21:55 urodziłam córeczkę. Ważyła 4460 g. i ma 58 cm. Było cieżko urodzić takiego wielkoluda. Aż nie wierze, ze jest taka duża. Jestem zmęczona i obolała. Poród cieżki. Jak bede miałą siłe to napiszę więcej. Wczoraj przechodziłam depresje...oj te łezki...trzymajcie sie...jak bde miała kiedyc czas to was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzuniu, serdeczne gratulacje ❤️🌻 faktycznie duża panna się urodziła. Ale super, że się odezwałaś, idź odpoczywaj a ja wpiszę pierwszą księżniczkę do tabelki :) TABELA I *************************************************************************************** Dominisia.Krzysiu❤️......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia.Mateuszek❤️......20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2.Adrianek❤️......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26Adrianek❤️........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm CarlaaDustin Alex❤️08.08..godz.08.34.....3525g.......55cm Puza...Marlenka❤️...07.08..godz.21:55....4460g.......58cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec........... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..........102 SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Całusy, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×