Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Karolka GRATULACJE .... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Wszystkiego naj naj ..... TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Puza❤️Marlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika❤️ Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm Arkadia❤️Nadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm Skye❤️Paulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm Isia❤️Weronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm Karolka❤️Patyk...........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia............95🌻 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin.......102🌻 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg.........Marlena.......114🌻 ISIA23..............07.08.05.........12kg........Weronika.....100🌻 PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...........104🌻 EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..102🌻 SKYE.................17.08.05.........13kg.........Paulinka....100🌻 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek..........114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 przesylamy buziaki 😘 😘... Carla i Dustin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki....❤️ przesylamy poranne buziaki :D 😘 nakarmiony przewiniety .... nie chce spac.... i grymasze ... :) :) ;) :) :) ;) :) :) ;) :) :) ;) w kazdym razie milego dnia pozdrowionka od Eli i Pszczoly ktora w szpitalu od wczoraj i pewnie juz malenstwo z nia.... 🖐️ do pozniej Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA MAMUSKI!!!!!!!!!!!! KAROLKA GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 CARLA WIDZE ZE DZIS PIERWSZA NA POSTERUNKU:):):)MOJE MALENSTWO TEZ NAKARMIONE PRZEWINIETE I NIE SPI :):):) IDE ROBIC SNIADANKO BO MEZULEK ZGŁODNIAŁ:):) POZDRAWIAM ZAJRZE PÓZNIEJ BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia:D wszystkiego naj ... naj ... naj ... co tylko glowka zdola wymyslic ... i czego tylko duszyczce zabraknie... niech sie spelni... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 hehehehe!! a wiecie ze moja mala tez nie chciala spac ... ale teraz juz sni slodziutko :) i tak sie slicznie usmiecha ... ehhh!! zezarlabym ja!! tyle slodkosci w jednym cialku to za duzo :D no a wczoraj po kapaniu to pobila rekord poprostu... zwylke nakarmiona padala szubciutko i chrapusiala sobie kilka godzi... a wczoraj?? chlapu chlapu... amu amu... a spania jak nie bylo tak nie ma... dwie godziny przy cycu spedzila robiac sobie kilkunastominutowe przerwy na drzemke albo rozgladanie sie na boki zanim zasnela na dobre... szok!! nie wiem o co tu chodzi :) a co do kapieli Carluniu , to wody w wanience ma tylko troszke , tak zeby ja poobmywac tylko... od pepuszka i uszkow trzymamy sie z daleka :) ... i widac ze jej sie to baaaardzo podoba ... macha tymi swoimi gibalkami jak szalona ... przeciaga sie ... rozglada ...ehhhh!! no napatrezc sie nie mozna :) a pepuszek przy kazdym przewijaniu przemywam spirytusem i juz widze z jednej strony ze zaczyna odchodzic... biedny pepuszek... taki malutki a tyle musi znosic... a powiedzcie mi , jak juz opdpadnie to nadal smarowac tym spirytusem czy zostawic juz do zagojenia samo?? uffff!! znowu sie rozpisalam :D juz uciekam bo sniadanko przyszlo :D wpadne za troszke :D BUZIOL ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki no i te 2 w 1 :) Garuluję nowym mamusiom, super Karolka, że urodziłaś, prwie tak samo nam się udało hihih Nadal nie mogę siedzieć na tyłku uff, Małą Paulinkę urodziłam dziewczyny nie uwierzycie :) 1 faza porodu 1 godzina 50 minut a druga faza 30 minut, szybko prawda???dobrze, że dotarłam do szpitala na czas:) Najpierw odeszły wody a potem już tak szybko urodziłam, ze nawet nie pamiętam, a jak było z Wami?? Arkadia moja mała też jest jak aniołeczek, jakbym mogła to bym ją normalnie zjadła, taka słodziutka, kąpieli na razie nie lubi, ale może dlatego,że dopiero dwa dni w domku jesteśmy :) Carlunia, Ty jesteś nie do zdarcia :) dziennie relacja, chyba miałaś łatwy poród bardzo:) przyznaj się :) A gdzie Fionka?? Pszczoła trzymaj się. Ewcia nie daje znaku życia więc nie wiem czy Maja już jest na swiecie, zaraz do Niej napiszę sms. No lecę bo mala chyba cyca chce znowu. Acha na obolałe brodawki w szpitalu dostałam Pure Lan, maść - cudowna sprawa, firmy Medela, 7g kosztuje prawie 30zł ale się naprawdę opłaca. Brodawki mam śliczne różowiutkie po takim smarowaniu macią :) No uciekam całuję Was serdecznie wszystkie Sierpniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Hej mamuśki Wy Matki-Polki pełną gębą a ja jak ten samotny żagiel na wietrze kurde mole. :-( Karolka - wielgachne gratulacje !!!!!!!!!!!! Co z Ewcią?????????Bo ja sie przejade na ten Brochów!!!! Puza- jak relacje brat-siostra? żadnych ekscesów ? Wiecie co? ja niby taka obcykana jestem bo juz przerabiałam jeden poród ale teraz do mnie dochodzi że to było tak dawno i boje się jak za pierwszym razem.Normalnie panika jakaś. Byłam w Trzebnicy...................... Normalnie cud miodzio szpitalik malutki ale nówka wszystko choc szpital ma juz swoje latka.Jak prywatna klinika, czysciutko,cisza spokój,francja elegancja,nawet pokoje dwuosobowe,babka z porodówki z bananem na gębie niestety nie mogła mi poświecic czasu bo poród miała.Chciałabym na nią trafić.Niestety jak się wywiedziałam to teraz mają mnóstwo porodów , normalnie plaga jakaś sezonowa. :-P Część personelu na urlopach, przedporodowy i patologia polączona na jednym oddziale więc miejsc jest praktycznie połowe mniej.Porodówka to 3 stanowiska więc może być i tak że kogo moga to odsyłają do Wrocławia :-( Tak mi sie jednak podobało że koniecznie chce tam a jak mnie nie przyjmą to sie przykuje do kaloryfera !!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze niunia wybierze odpowiedni moment i będzie miejsce.Tylko zeby nie za wcześnie jechac tylko na ostatek wtedy mnie nie wywalą.Niestety płacić jednak trzeba ale tylko 100 zeta i przewaznie po ptokach a nie tak ze najpierw kasa a potem poród. generalnie wszystko gotowe nic tylko rodzic.Ledwo juz chodze i wszystko mnie tak boli że tylko gnić na lóżku.Niunia jakas osowiała, kopac nie chce . Wam to dobrze , macie swoje skarbiki przy sobie tzn po drugiej stronie brzucha..................... Pozdrawiam Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy suwaczek :) Fionka pozdrawiam, to juz niedlugo, cierpliwosci Kochana. Ewcia: Dostała kroplówkę z oksytocyną, skurcze maleńkie, czeka na akcje porodowa, trzymajcie za Nią kciuki Całuję, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamusie ... Gosiu no to poszlo Ci raz dwa .... moj porod trwal prawie 6 godzin wiec nie tak rug cug poszlo jak topie...ale najwazniejjsze ze malutki zdrowy tylko musimy szeroko pieluszkowac... ze wzgledu na panewki zalecenie ortopedy ... ... maruda wlasnie sobie wybral pore...kiedy ja moge cosik porobic mama nie wiem co mi jest chodz do mnie ja potrzebuje ..towarzystwa... moze sie spotkamy Arkadio w takich porach jak marudza to sobie pogadaja hihihihihi....ona i on ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;) wszczykuje mu do noska sol fizjologiczna i moje mleczko bo oczka ropieja ... i byl nalocik na jezyku ale mam nadzieje ze to pomoze ...bo inaczej wyladujemy u lekarza... :( u nas dzisiaj przepiekna pogoda wreszcie szykuje sie spacerek z wozkem ...bo do tej pory tylko samochodem w foteliku... :( a do pepuszka powietrza dopuszczacie... ???? tak jak z naszym kroczem hihihihi :P ???? Arkadio ja niczym nie smaruje ale jak odpadnie to pewnie sie juz nie smaruje... DOSWIADCZONE jak to jest pewnie tak jak pisze hmmmm ???? FIONUS ... TY zaraz tez bedziesz mATKA POLKA KARMIACA... i zobaczysz wypali z Ta Trzebnica... aprop pisalam ze ladna pogoda a m y Z malym ustalilismy ze jak wszystkie urodza to pogoda dopisze wiec... trzymamy kciuki za Ewcie Pszczole Dalke Ele no i FIONE !!!!! ❤️ pisalam juz sutki smaruje witamina E .... troszke tansze i tez skuteczne :) buziole do pozniej 🖐️ Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, no właśnie moja mała ma taki biały nalot na języku, co to jest??? mam iść z Nią do lekarza?? Nie zauważyłam aby jej to przeszkadzało. A gdzieś wyczytałam, że pępek smarujemy jeszcze 3 dni od odpadnięcia:) Dziewczyny znacie jakieś stronki z których wysyłają darmowe rzeczy dla noworodków?? próbki kremów, proszków itp Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAUSIE. 15.08.2005r. NA ŚWIAT PRZYSZŁA URSZULKA :D WAZY 3150 I MA 53 CM. WŁAŚNIE WYSZŁŚMY ZE SZPITALA I ODPOCZYWAMY SOBIE :D cos wiecej napisze jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo Dalka następna mamusia❤️ GRATULACJE KOCHANA I ❤️ i ❤️ dla Urszulki. Moja mała wciaż tylko na rękach i na rekach...nic nie chce sama poleżeć.. Relacja z synkiem, a małą jest znakomita. Jako starszy brat bardzo dba i troszczy się o siostre:) oby tak dalej:):):) Zmieniłam już sobie paseczek, więc nie mam czasu, żeby więcej napisać... Jak śpią wasze maleństwa w nocy i w dzień??? Papatki juz nie brzuchatki i brzuchatki:):):) no i oczywiście dla tych słodkich maleństwa buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, buziaki, pisz jak było :) Puza, moja mała spała wczoraj w nocy tak: 9:00-10:30, potem 12:00 - 03:00 i potem 3:30-5:30 :) czyli nie tak źle chyba:) A dziś w dzień przesypia max 1 godzinkę i chce cyca więc nie wiem jaka będzie nocka, Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
DALKA GRATULACJE MOJE MALENSTWO DZIS CALY DZIEN NIE SPI PRZYSNOL NA PÓŁ GODZINY I TO WSZYSTKO:(TERAZ ZDOŁAŁAM GO TROSZKE USPAC JAKIS NIESPOKOJNY NIE WIEM CO SIE DZIEJE UCIEKAM BO SIE PRZEBUDZA BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DALKA wszystkiego najlepszego Gratulacje ... sierpniowa Mamusko 😘 ❤️ 🌻 AAAAAAAAAAAAA podajecie witamine D ??????? Skye nie potrafie Ci powiedziec... nasza polozna poprostu zapobiega ... bo malemu oczki mocno ropialy i byl ten narocik choc juz znika powoli... i oczka mniej ropieja.... TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Puza❤️Marlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika ❤️Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm Arkadia❤️Nadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm Skye❤️Paulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm Isia❤️Weronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm Karolka❤️Patyk...........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm Dalka❤️Urszulka..........15.08.godz............3150g..........53cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia............95🌻 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin.......102🌻 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg.........Marlena.......114🌻 ISIA23..............07.08.05.........12kg........Weronika.....100🌻 PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...........104🌻 EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg....Urszulka........?.. 🌻 KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..102🌻 SKYE.................17.08.05.........13kg.........Paulinka....100🌻 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek..........114. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka..... .112 to Urszulka nam statystyke wyrownala hihihihih :D :D :D :D :D :D :D :D jest 6 na 6 hihihihi dziewczynki co do snu naszych maluszkow... jeszcze nie wyksztalcone uklady nerwowe ... moze musza cos przerobic ... a miedzy godzinami 18 i 23 maluszki maja .... nie wiem co mi jest i musze marudzic albo i tez nie ... roznie to bywa tak mowila polozna.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
DALKA OCZYWISCIE MIALY BYC KWIATKI DLA CIEBIE:):):)🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 CARLA JA PODAJE WITAMINE D PEDIATRA MI PRZEPISAL PYTALAM DO KIEDY BEDE MUSIALA MU TO PODAWAC TO POWIEDZIALA ZE NAWET DO ROCZKU POZDRAWIAM BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek mamusie :) dzieciaczki juz nakarmione?? moja slodko spi... na szczescie przesypia i wieksza czesc dnia i nocy... budzi sie tylko na karmienie... porozglada sie troszke tymi swoimi wielkimi oczyma... czasem pomarudzi... czasem troszke posteka jak jej sie na kupke zbiera... poprezy sie... troche niespokojna sie zrobi... ale to wszystko tylko czasem... ANIOLEK MAMUSI PO PROSTU ❤️ DALKA!! serdecznie gratulujemy :) Nadyjka sie cieszy ze bedzie miala kolekjna kolezanke ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Skye!! ten nalocik na jezyczku , to plesniawki... nie wiem co o tym pomyslisz , ale lipcowki kiedys pisaly , ze swietnie dziala na ta dolegliwosc smarowanie zakazonych miejsc ( a wiec jezyczka i podniebienia) zsiusiana pieluszka maluszka... ja bym sprobowala... a co do witaminy D to gdzies kiedys czytalam ze sie ja od pierwszego miesiaca dzieciaczkom podaje... jak bede u lekarza to sie wszystkiego dokladnie dowiem :) aaaa!! i wiecie co?? ostatnio dosc krotko je z jednej piersi (ok.15 min ) potem robi sobie powiedzmy godzinna przerwe i znowu chce amać ... no i mam dylemata!! powinnam jej wtedy podawac ta sama piers , zeby dostala tresciwego pokarmu , czy juz zmieniac na druga?? bo przeciez jak mi tak bedzie jadla krociutko z jednej piersi to sie raczej napije a nie naje... ehhh!! sama nie wiem... bo nie wiem czy po tej godzinie jak podaje ta sama piers to leci juz ten trersciwszy pokarm , czy zaczyna sie od poczatku i znowu wpierw tylko zaspokajanie pragnienia a dopiero potem cos konkretnego... buuu!! za duzo niewiadomych!! ja tak nie lubić!! bo sie wkurzac wtedy!! przeciez nie moge eksperymentowac na mojej kruszynce... i jeszcze jedno!! czy przy karmieniu malenstwa oprozniaja wamn piersi do konca?? bo mojej sie to chyba raczej nie zdarza... a czytalam ze tak powinno byc... no wiec co robic?? czekac?? samo sie unormuje?? czy odciagac jakos?? no to BUZIAK :) piszcie ... piszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moja mała zrobiła sobie chyba z dnia noc:( Jest bardzo do tego marudna i nie wiem o co chodzi mojej kruszynce....najedzona, przewinieta, ululana, a ona mruczy...Połozna niby nic nie mówi na to. Poza tym piszecie, ze Wam Wasze malenstwa odrazu zasypiają po karmieniu??? Moją trzeba bardzo długo usypiać, szczególnie w nocy...po 2-3 godziny, żeby strzeliła sobie dzemkę na 2 godzinki. Witaminę D mam Jej podawać od 15 dnia życia, razem z C. Arkadio moja mała też ciagnie cyca przez 15 minut albo i 5 a potem ją jeszcze dostawiam do tej samej piersi. Widać, ze najpierw z piersi leci taka siara, a potem robi się białe mleko. Mojej małej wczoraj odpadł kikut, więc juz duza dama z Niej:):):) Wielkie pytanie!!! Co z tymi szczepionkami skojarzonymi...tyle o tym czytam i pytałam pediatre i położną, ale do konca tego nie rozumiemem. Mój syn nic takiego nie brał. Coś moze mi wytłumaczycie jak głupiemu;) Wiem, ze to kosztuje ok.80-130zł. Pozdrawiam Was mocno....dobrze, ze nadal piszemy, bo tyle pytan się nasuwa...a ja doswiadczona mamusia ;) buziaczek wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki... 😘 Puzus HALLo 🖐️ Dustinek tez jest bezpepkowy hihihihi ;)... co do picia podobnie ...pije przez 5 do 10 minut chwila przerwy na odbicie i jeszcze sie dopija z tej samej piersi... juz wiem ze lubi konkrety.. hihihi co karmienie raz jednej raz z drugiej... nie odciagam chyba ze smaruje mu pupke.. zreszta nadmiar sam wylatuje hihihi wrecz czasem tryska ... Arkadio.. :) ;) ja czekam az sie samo unormuje bo jak bedziemy oddciagac to tak zostanie ten nadmiar tak mowily mi polozne w szpitalu... Wczoraj bylismy na pierwszym spacerku z wozikiem cala ferajana... z pieskiem nawet ... byl u cioci i kuzynostwa cala dzielnica go musialo zobaczyc tatulek chcial sie pokazac z synalkiem ... taka piekna pogoda to jak nie... isc prawda... witamina D mam podawc do roku codziennie jak raz sie zapomni nic si e nie stanie tak nam powiedziala polozna... Nic Ci Puzus nie powiem o tych szczepionakach bo tutaj jest troszke inaczej wiec wybacz... ale dziewczyny napewno beda wiedzialy prawda swiezuchne mamulki a jak wam idzie hmmmm Dziewczynki pozdrowienia od Eli... ona ma termin na 22 sie okazuje wiec Fionus taka sama to nie bedziesz .... A tak swoja droga jestem strasznie Ciekawa co u Tez przyszlej Mamy... APELUJE TEZ PRZYSZLA MAMO >>>>gzie jestes..????? co z Toba i Twoja dzidzia.... odezwij sie Buziole dla Was 🖐️ Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamusie .... jestescie a spacerkach hmmm..... taka ladna pogoda My zaraz jedziemy hihihi buziaki dla Was 😘 😘 do pozniej 🖐️ Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności gratulacje dla nowych Mamuś - Rika, Arkadia, Skye, Isia, Karolka - witam serdecznie w świecie Matek Polek :):):) hihihihi :) Najserdeczniejsze gratulacje ode mnie i mojego synka :) Chyba za rzadko tutaj zaglądam, tyle się dzieje a ja dowiaduję się o wszystkim ostatnia. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Kochane, szalenie moło się Was czyta (zawsze musze nadrobić zaległości a potem już czasu nie starcza, by cos skrobnąć :(). Fiona, już niebawem będziesz też Mamusią, ciutka cierpliwości nasz samotny żaglu :) Skye, to urodziłaś ekspresem, hihihihi, mnie zeszło 7 godzin i 22 minuty i myślałam, że krótko.....a tu widzę rekordy pobijamy, hihihihi. Mój synek, zaczął ostatnio odrobinkę marudzić. Dotychczas po karmieniu zasypiał i spał conajmiej 2,5-3 godziny (nawet czasem 5!!!) a teraz.....no zaczęły sie kolki (oj ten koper) i marudzenie i lulanie - spanie 15 minut i od nowa....a taki był Aniołeczek słodziutki. No cóż, takie jego prawo marudzić i płakusiać. Tylko żal mi serce ściska, jak się męczy przez te kolki :( Moje biedactwo. Przy cycusiu spędza około 30 minut, alle zdarza się i 50. Jest małym głodomorkiem a ja się ciągle martwię, czy nie braknie mu tego pokarmu. Ale na wadze przybiera, więc chyba wszystko ok (choć nie tak jak bejbisie Iwci i Carluni). Napisałam tych kilka słów i muszę zmykać. Mały już pomrukuje, będę go tulkać, aż znowu zaśnie, jakoś mu to dzisiaj trudniej idzie. Całuję Was !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOO..... Serdeczne Gratulacje dla EWCI....❤️ 🌻 wiadomosci z ostatniej chwili... :) :) :):) :) no prawie bo wczoraj mi net siadl... :( pozdrawiam wszystkie Mamulki ... iBomboniereczki.. 😘 dla panienek od Dustina tych duzych i tych malutkich hihihihih TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x❤️2Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26A❤️drianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Puza❤️Marlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika ❤️Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm Arkadia❤️Nadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm Skye❤️Paulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm Isia❤️Weronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm Karolka❤️Patyk...........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm Dalka❤️Urszulka..........15.08.godz............3150g..........53cm Ewca22❤️Majeczka......18.08.godz...11.45...3300g.........52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia............95🌻 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin.......102🌻 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg.........Marlena.......114🌻 ISIA23..............07.08.05.........12kg........Weronika.....100🌻 PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...........104🌻 EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja......100🌻 ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg....Urszulka........?.. 🌻 KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..102🌻 SKYE.................17.08.05.........13kg.........Paulinka....100🌻 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek..........114. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka..... .112 Mamulki jak jest goraco i wsze malenstw chca pic co podajecie piers czy herbatke ???? HAloo NESIU 😘 .... aaaaa te kolki chlopcy podobno przechodza trudniej... tak polozna mowila ... ale zastosuj te wszystkie metody... na kolanko brzuszkiem... herbatka koperkowa...nie za mocna oczywiscie... ciepla reka i pieluszka na brzuszek... osttatnio pisalam o poduszeczce z pestkami wisni... no i w ostatecznosci czopki i kropelki.. o takich metodach opowiadala mi polozna... pozdrawiamy buziaki.. 😘 do pozniej 🖐️ carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziweczyny! Spiesze Wam doniesc ze 18 sierpnia o godz. 21:47 nasza kolezanka Alexandra urodzila synka Macka (3600,58). Gratulacje Alex. Pozdrawiam Was cieplo!. Ps. jutro Alex wychodzi z kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** DominisiaKrzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm NesiaMateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26Adrianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm PuzaMarlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm CarlaaDustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm ArkadiaNadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm SkyePaulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm IsiaWeronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm KarolkaPatyk...........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm DalkaUrszulka..........15.08.godz............3150g..........53cm Ewca22Majeczka......18.08.godz...11.45...3300g.........52cm Alex Macius ............18.08 godz. 21:47 ....3600g.........58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
witajcie!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS:):):) DZIS BYLAM U FRYZJERA OBCIELAM SOBIE WŁOSKI:):)O NIEBO LEPIEJ SIE CZUJE I HUMOR MI SIE POPRAWIŁ:):):) WCZORAJ MOJ MALUSZEK MIAŁ KOLKE BIEDACTWO AZ MAMUSI CHCIAŁO SIE PŁAKAĆ:(:(NESIA U MNIE JEST TAK SAMO ZE MALUTKI SPI JAK ANIOŁEK A TU WCZORAJ JAKAŚ PASKUDNA KOLKA:( IDE POSPRZATAĆ TROSZKĘ PÓKI ADRIANEK ŚPI A PÓZNIEJ NA ZAKUPKI I SPACEREK:)JAK DOBRZE ZE JEST TAKA FAJOWA POGODA POZDRAWIAM BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :D ewcia :D nareszcie sie doczekalas kochana :D wszystkiego naj... naj... naj... dla ciebie i Majeczki {serc e]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nesiu!! a mi sie wydaje ze to nie kolki!! przy kolkach by sie az zanosil od placzu... mocno kurczyl nozki , napinal brzuszek i pyszczek mialby czerwony z wysilku... na pewno nie byloby to delikatne marudzenie... moze poprostu potrzebuje twojej bliskosci... moja malenka tez dzisiaj niespokojna od rana... kilka godzin przy cycu spedzila , oczywiscie robiac sobie kilkunasto- do kilkudziesiecio minutowe przerwy na zale , kwasne minki i krotki sen... teraz zasnela chyba na dobre :) moje biedactwo kochane... Carluniu!! ja niczym nie dopajam!! tylko piers!! w koncu nasze mleczko zawiera wszystkie niezbedne skladniki... i po to leci poczatkowo mniej tresciwe zeby zaspokoic pragnienie :) a powiedzcie mi kiedy po raz pierwszy urzadzacie (badz urzadzalyscie ) spacer z babelkami?? czekalyscie dwa tygodnie od narodzin , czy moze wczesniej?? pogoda wymarzona na spacerki... moja mamcia mnie namawia... ale ja sie wciaz waham... aaaaaaaaa!! i jeszcze jedno pytanko!! czym smarujecie wasze dzieciaczki po kapieli?? ja mam oliwke Bubchen... slyszalam same superlatywy na temat produktow tej firmy wiec sie zaopatrzylam... a teraz mala ma jakies uczulonko i nie wiem czy od tego , czy to cos innego... kurcze!! polozna wczoraj byla i mowila zeby sie nie przejmowac za bardzo ... ze dziecko sie powoli aklimatyzuje do nowych warunkow ... ze wszystko jest w porzadku... ale mi jej tak szkoda jak patrze na te czerwone plamki 😭 no i jeszcze skorka jej sie troszke luszczy na brzuszku... moze trzeba czesciej nawilzac?? wy smarujecie tylko po kapieli , czy w ciagu dnia tez?? ehhh!! a moze to uczulenie to od ubranek ( tylko ze wtedy chyba na buzce by nie miala , prawda?? ) piore w proszku dla dzidziusiow (w jelpie dokladnie) ale moze jak w pralce zostaja pozostalosci proszkow i plynow po praniu innych rzeczy ( bo przeciez nigdy pojemniki nie sa dokladnie wyplukane z tych specyfikow) to moze stad to uczulenie?? kurcze!! sama juz nie wiem!! jedzenie raczej odpada , bo jem glownie drob gotowany , rosolki , jogurty naturalne z ziarnami , serki homogenizowane , sery zolte , wedliny drobiowe i pieczywo ... a i jeszce banany... no i duuuzo sokow jablkowych i wody... no wiec od czego?? co tej mojej kruszynce przeszkadza?? macie jakies pomysly?? bede wdzieczna za sugestie... BUZIOLEK DLA WAS I SLODKICH KRUSZYNEK ❤️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
ARKADIA JA WYSZŁAM Z MOIM MALEŃSTWEM PO DWÓCH TYGODNIACH ALE TO BYŁO ZE WZGLEDU NA POGODE BO WTEDY BYŁO BRZYDKO ALE MYSLE ZE SPOKOJNIE W TAK PIEKNA POGODE MOZESZ WYBRAC SIE JUZ NA SPACER ZE SWOJA KRUSZYNKĄ:):):) MOJ ADRIANEK TEZ BYL WYSUSZONY AZ SKÓRKA MU SIE ŁUSZCZYŁA I SMARUJE GO OLIWKĄ W ZELU GOHNSON'S BABY I MUSZE POWIEDZIEĆ ZE JESTEM ZADOWOLONA:):) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ewcia - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 Zdrowia , szczęścia, niech niunia zdrowo sie chowa !!!! Teraz to co mi do was jak juz wszystkie rozdwojone a ja jak ta słonica ................jeszcze rok moze dwa.............sialalalala.... Pszczoła juz czy jeszcze się trzyma bo cosik nie wiem nic na ten temat? No a reszta panienek z tabelki to sie nie odzywa juz wcale .Zapomniały o naszym topiku :-( wynika z tego że naprawde jestem ostatnia..................................:-( Chyba się przejde do wrześniówek............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
FIONA NIE UCIEKAJ OD NAS :):):):)ZARAZ TEZ BEDZIESZ MIAŁA SWOJE MALENSTWO PRZY SOBIE :)SZCZERZE MÓWIĄC WIEM JAK TO JEST BO JA TEZ SIE NACZEKAŁAM :)I PRZENIOSLAM SIE Z LIPCÓWEK:):):)NO ALE W LIPCU SIE JESZCZE ZMIESCIŁAM:)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ewcia urodziła Majkę wczoraj o 11:45, mała waży 3300 i mierzy 52cm:) Miała cesarkę w końcu. Acha mojej też wczoraj odpadł pępuszek :) Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×