Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam mausie :) Już po wizycie.Do szpitala jeszcze nie ide, ale lekarka chciałą mi już dać skierowanie.Wolę jednak czekać w domu niż leżeć w szpitalu i myśleć kiedy w końcu urodzę. Rozwarcie powiększyło się tylko o 0,5 cm, więc nie jest aż tak żle.Może się też trafić że przenoszę hehe i urodzę w drugiej połowie sierpnia :). pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i tak nasz topik powiększył się o kolejne już mamusię Dorotkę 🌻 i sierpnióweczkę, Karolcię 🌻 bardzo nam miło—prawda dziewuszki?… Arkadio dzięki, obiecuję, że pójdę do szpitala, już dostałam reprymendę od rodziców i męża, moja mama bardzo się zmartwiła, aż się popłakała, przykro mi, że dostarczam rodzince zmartwień. Mój mąż zna z-ce ordynatora w szpitalu, i on po moim ostatnim wyskoku do szpitala się mną zajmował, dobrze mieć znajomości, tylko nie wiem czy on przypadkiem nie jest teraz na urlopie??? Oby nie? Jutro z rana jadę, ale się boję  martwi mnie ten mój wzrok, a raczej jego zanikanie, oby to minęło po porodzie, w ogóle nie wiem, o co chodzi? Carlla, co z Tobą robaczku, dlaczego od rana nie dałaś o sobie znać? Sky—Ty też coś nic nie piszesz, czy wszystko u Ciebie dobrze??? Gosiaczku gdzie jesteś??? Pozdrawiam i dozobaczenia później, przed wyjazdem muszę się Was naczytać, bo może wrócę już niebawem do domku z Majcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
WITAJCIE MAMUSIE I BRZUCHATKI!!!!!!!!!! JAK JUZ WIECIE JUZ MAM MOJEGO ADRIANKA PRZY SOBIE JEST TAKI SŁODKI I GRZECZNIUTKI:):):) WCZORAJ WYSZLISMY ZE SZPITALA DZIEKI ZE BYŁYSCIE ZE MNA🌻🌻🌻🌻🌻 poporod znioslam dobrze i prawie bez bolu wszyscy byli w szoku ze ja nie mam zadnych skurczy:):):) SZCZERZE MOWIAC TO NIE LICZYLAM NA TO ZE URODZE W SOBOTE I ODRAZU ZABIORA MNIE NA PORODOWKE PRZECIEZ JA SIE CZULAM DOBRZE :):):):)I JECHALAM DO SZPITALA BO BYLAM PO TERMINIE.... SIERPNIOWKI TERAZ CZAS NA WAS:):):)PEWNIE TEZ NIE MOZECIE SIE DOCZEKAC KIEDY BEDZIECIE MIALY SWOJE MALENSTWA:):) ANIU MI DO SMAROWANIA PEPUSZKA PRZEPISALI 1%ROZTWOR GALICJANY NA SPIRYTUSIE..... POZDRAWIAM BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moment z tego co wiem to Carlunia jeszcze nie urodziła:) przynajmniej rano jeszcze była nierozdwojona:) Iwka❤️ napisz więcej kochana, jak nie miałaś skurczy??? to jak przebiegał poród??? 🌼 buziak dla Adrianka Ewcia galopuj do szpitala..trzymamy kciukasy🌼 Witajcie wszystkie nowe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
DZIEKI EWCIA za mile przywitanie.Udzielajac sie na waszym forum,moze poczuje sie troszke mlodsza.....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nie martwcie się o Carle - puściłam jej smsa i odpisała że z Patrykiem ganiaja i załatwiaja spawy i ze Dustin nie ma pozwolenstwa ode mnie to sie chłopaczek nie pcha.Jak pewnie zlecą do gniazda to cos zkrobnie. Skye- a ty co ?Paluszki na klawiaturke i jedziesz :-) Ewcia- trzymam za ciebie kciuki i prosze się nie wykrecać od szpitala.Ja wiem że oni lubią trzymać z byle powodu az do rozwiązania ale przyznasz sama że ten wzrok...............Mnie się to osobiście nie podoba.Jakbyś już musiała tam siedzieć do konca ciąży to ja jestem do usług i moge wpasć ci troszke potowarzyszyć.Może bedziesz miała jakąś luke w odwiedzinach hehehehhe to mnie wciągniesz na liste oczekujących na audiencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
PUZA MOJ POROD WYGLADAL JAK Z FILMU:):):):) A WIEC:POJECHALAM DO SZPITALA O 14 TAM PODLACZYLI MNIE POD K.T.G ZADNYCH SKURCZY WIES MYSLE ZE PEWNIE POLOZA MNIE NA PATOLOGIE I BEDE LEZEC I CZEKAC NO ALE ZBADALMNIE LEKARZ I MOWI ZE JA MAM ROZWARCIE JUZ NA 2,5 -3 PALCA I JADE NA PORODOWKE TAM BYLAM O 15,30 ZNOWU PODLACZYLI K,T.G NO I ZNOWU ZADNYCH SKURCZY A PRAWIE JUZ PELNE ROZWARCIE WIEC PODLACZYLI KROPLOWKE I O 17 POWOLI ZACZELY SIE SKURCZE PARTE:)PARE SKURCZY I O 17.35 BYL JUZ ADRIANEK:):):):)POTEM MNIE ZSZYWALI BO BYLAM NACINANA I TROCHE PEKLAM:(:(:(WIEC TERAZ CIEZKO NA PUPCI USIASC BO WSZYSTKO RWIE NA ALE W PIATEK BEDE MIALA SCIAGANE SZWY I MAM NADZIEJA ZE BEDZIE MNIEJ BOLALO POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Iwka - strasznie się ciesze że juz masz to za soba a synusia przy sobie.Teraz ogląda mame z tej piękniejszej strony !!!!! Jak wypoczniesz i znajdziesz troszke czasu prosimy o relacje co i jak.Strasznie jesteśmy ciekawe .Oczywiście czekamy na jakieś zdjątka !!!!!!!!! WSZYSTKIE ŚWIEŻO UPIECZONE MAMY proszone są o nadsyłanie zdjątek swoich skarbów w mozliwie szybkim terminie . Karolka 24 -witamy w klubie wzajemnej adoracji :-P Termin powiadasz na 16-tego? No to razem będziemy czekac , czekać i czekać.hehehehe Dalka - nie martw się , jeszcze tylko troszke .W koncu jesteśmy na finiszu.Czekałyśmy 9 miesiączków , poczekamy i pare dni jeszcze.Trzymam kciuki bardzo mocno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Iwka- ty łobuzie , jak to zrobiłaś? to czł owiek się męczył (mówie o sobie) zaczynał od zera(każdy cm rozwarcia okupiony cięzka harówką a ta pani prosze , myk i jest chłopczyk na świecie!!!!!Skurczy niet a rozwarcie postępowało??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia :) przepraszam cie bardzo!! taka bylam zaaferowana laktatorem i laktacja ze zapomnialam o dobrych manierach :) witaj kochana :) juz cie wpisujemy w tabelke :) mam nadzieje ze jeszcze dluuugo dluuugo bedziemy wspolnie przezywac nasze macierzynstwo :) ... w koncu cale zycie przed nami :) i tylko pisz jak najczesciej , bo bede glosno krzyczec :P bardzo glosno!! naprawde!! nie chcialabys tego slyszec :P Iwcia :) jeszcze raz gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale ci zazdroszcze tego porodu!! jak ty to zrobilas skubancu?? no i wysylaj szybciutko zdjecia!! wszystkie ciocie chca zobaczyc twoje cudenko :D TABELA I *************************************************************************************** DominisiaKrzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm NesiaMateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26Adrianek.......30.07..godz.............3760g.......57 cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec........... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05............ ? .......... Patryk............ ? SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 milego wieczorka kochane :) Carlaa!! nie ladnie tak nas zaniedbywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa-paskudo jedna !!!!! Dziewczynki śpijcie dobrze!!!!!I prosze sie nie rozdwajac tak po nocy !!!!!Nie wypada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLOOOOOO MAMUSKI ........ 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 Kochane mamusie dziekuje za troske.... tak dzisiaj wyszlo ze czasu bylo ciut za malo ........:( :( :( :( :( Dziewczynkki dzieki za smski .... ❤️ ❤️ ❤️...!!!!!!!! Aniu jak fajowo ze piszesz takie rzeczy .... na pniu sie dowiadujemy wielu rzeczy szkoda tylko ze nasze pierwsze mamusie nie moga Ci jeszcze nic poradzic .... ale pewni my niedlugo to bedziemy robly ... co do poloznej hmmmm Fiona i Puza pewni wiedza najlepiej .... bo u mnie sa troszke inne zasady ... ale pomijam to bo po co mam Wam opisywac to jak nikomu sie ni eprzyda prawda ..... ja tylko moge wkleic Ci stronke o ulewaniu :) ... i moja wiedza konczy sie na tym ze zwiazane jest to z niedojrzałością układu pokarmowego, jak zreszta Arkadia wspomniala no coz ... koniec tematu Puza i Fiona oraz swieze mlode mamy Ci odpowiedza 🌻 http://www.lmm.pl/porady/karmienie/ulewanie.html Puzus ... trzymam sie trzymam tego terminu ... mlody kombinuje z tym wysciem jak nie wiem kto.... skurcze sa ... sluz jest ... samopoczucie do bani ... cos nadchodzi ale jak co i kiedy .... Fiona mu nie kazala i co ja na to poradze.... :D :D :D :D :D Arkadio jaki ten laktator kupilas... ?????? wszystkiego naj naj naj dla Braciszka ... 😘 z okazji urodzin 😘 wiesz moze nie weszlo na bramke bo moja nie jest aktywowana ale postaram sie to obczaic... oki ... no i poluzowalam troszke to trzymanie ale tylko troszke hihihihihih ;) Ewcia ... trzymaj sie jestesmy z Toba... najwazniejsze jest aby dzidzia byla zdrowa ... prawda ❤️... daj ten numer telefonu ... moze bedzie nam latwiej sie kontaktowac co ... skoro mezyus ... nie bedzie mogl nas informowac...... Ela ... pozdro wielkie dla Ciebie suuuuuuuper ze sie oddywasz 🌻 Fionus superowe informacje o tym trzymaniu i gotowaniu i wogole dla mnie rewela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karolka24 🖐️ .... milo mi :) wiecie co do smarowania spirytusem pepuszka czy roztworem jak kto woli .... nie wiem ale w Polsce musi byc tez ten specyfik czyli zasypka o nazwie WECESIN PULVER firmy WELEDA.... rewelacyjna zasypka mam informacje z pierwszej reki ze po 4 dnia odpadl po tym pepuszek ... wiem ze to jest indywidualne od dzidzi jak u kazdego czlowieka sie goja rany inaczej ale... jakby nie bylo jest to bbbbardzo dobre... Dalka trzymaj sie jestesmy z Toba..... Iwka no pozazdroscic tylko wiesz ...... a siadasz na tym kole ratunkowym aby mniej bolalo hmmm :) FIONA NO JUZ PISZE PISZ PISZ I PISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek.......30.07..godz..17.35....3760g.......57cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05............ ? .......... Patryk............ ? SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 hmmm cos chcialam jeszce dodac ... no wlasnie ... dopisalam do tabelki godzine narodzin Adrianka hihihih Karolka jeszcze tylko kilogramki i pas i bedzie komplet .... wiecie co mamuski tak mysle ze niedlugo Tez przyszla mama nam cos skrobnie swoja droga juz niedlugo 4 ty .....prawda przesylam buziole dla Was.... 😘 😘 😘 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... skoro nie pisalam caly dzien to ja sobie jeszcze popisze... mamy pod oknami wesele hihihihi.... naszczescie nie znam wszystkich tych niemieckich hihihih :P hajli hajlo.... czekam na jakies ciasto.... :D :D :D :D :D :D pozwalamy sasiada na takie szalenstwo bo przeciez niedlugo ... czeka ich wiele ciekawych nocek hihihih z naszym synusiem .... pewnie wam juz pisalam ale ... wczoraj testowalismy te pieluszki hihihih no pol szklanki wchodzi... mielismy zabawe ze .... hej... a tak wogole to kupilismy smoczki i takie tam gruszke do noska ... MAM PYTANIE ta szczoteczka do wloskow twarda czy miekka a jak twarda to jak bardzo ????? narazie zmykam ale ... pewnie niedlugo sie odezwe Fiona pozyczyla mi ta sowe hihihihih 🖐️ do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpnióweczki!!! 🌻 ❤️ Czyżbym była pierwsza w ten deszczowy dzionek??? Pewnie dobrze się Wam śpi w łóżeczkach, ja od 6:00 się kręcę, pakuję jeszcze coś do torby, okazało się że ten znajomy ordynator mojego męża pracuję, i osobiście mnie przyjmie na swój oddział o godz. 8:00. Jestem strasznie głodna, ale pójdę na czczo to może zrobią mi od razu badania z krwi i moczu. Mój mężuś zadzwonił wczoraj do tego ordynatora i powiedział, że żona ma grzybice i wody się jej zatrzymały w nogach, myślałam, że padne jak to usłyszałam… Co do grzybka to już ok. boli mnie tylko głowa, i ten wzrok coś nie taki jak powinien być. Boję się jak jasna cholera tego szpitala  Choć odział jest nowy bardzo schludny. Carlla ja słyszałam, że najlepsze są szczotki do włosów z naturalnego włosia, one są raczej miękkie. 🌻 Dobra zmykam, bo nie chce się spóźnić, dam cynk, co i jak, może już nie wyjdę do 11.08. więc życzę Wam kochane szczęśliwych rozwiązań, i zdrowych dzieciaczków. Myślami będę cały czas przy Was, szkoda, że na mojej sali nie będziecie ze mną leżeć, było by wesoło  Ślę moc gorących całusków, pogłaskajcie brzuszki. Ewcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
EWCIA POZDROWIONKA! Wracajcie szczesliwie juz w dwojke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Wiem, wiem, że długo nie pisałam, ale jakoś strasznie leniwa się zrobiłam, ciągle bym spała i spała i bez przerwy jestem zmęczona. :) Ewuniu, buziaki dla Ciebie, będzie dobrze zobaczysz :) Carlaa, całe szczęście, że jesteś jeszcze z Nami, jakbyś mogła powysyłać mi linki tych wszystkich fajnych stronek o bejbikach, bo mój Łukasz zrobił nowy system i wszystkie ulubione mi skasował :( Szczotka powinna być mięciutka, według mnie. Arkadia, Puza, wy nas też niedługo zostawicie, terminek już blisko :) Iweczko, jejku jak ja Ci zazdroszczę, ja też tak chcę :) Ucałuj malucha ode mnie mocno w nosek :))) Aniu kochana, Ty też ucałuj swojego synusia :) Karolka, Zazdrosna witajcie na naszym forum, piszcie dużo.:) Dziewczyny ja już chcę rodzić, spać się nie da z takim brzucholem, ani się obrócić z boku na bok, ani na brzuszku pospać, jak Wy to znosicie???? :) ja się dzielnie trzymam, ale już powoli mnie to męczy :) Fionka, obyśmy dotrzymały terminu bo nie chcę to sama zostać :)) Dalka z tym rozwarciem to też dziwna rzecz, ja też już niby mam, ale kurde niektóre baby chodzą z rozwarciem od 7 miesiąca i rodzą w terminie, ja tego osobiście nie rozumiem :) Ok, ja biegnę coś zjęć, jak zwykle jestem okropnie głodna, już w drzwiach się nie mieszczę, ale co mi tam. Leżę sobie w domku i cały dzień się obżeram, idę jeść budyń :)))) Całuję Was mocno, piszcie dużo bo ja uwielbiam Was czytać, Buziole, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
ktos sie podemnie podszywa, nie ladnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
gdzie sie wszystkie podziałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo Sierpniowe MAMUSKI ..... 😘 😘 😘 Skye... juz wyslalam .... wiec masz co robic hihihihih Ewcia trzymaj sie niedlugo z dzidza bedziesz w domku prawda !!!!!! ❤️ mamuski a wy jakies badania macie czy przyspieszacie hmmmmm ... Kochaniutkie pozdrawiam Was bardzo serdecznie 😘 🖐️ do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
czesc dziewczyny.przyszla wreszcie wczoraj polozna i udzielila wyczerpujacych odpowiedzi na kazde moje pytanie.zapewnila ze ulewanie to rzecz normalna i moze sie zdarzac bardzo czesto i trwac nawet kilka miesiecy.wielka zaleta jest to ze karmie piersia i w zwiazku z tym nie musze go dopajac niczym innym,nie musze tez czekac az mu sie odbije i nie jest niczym zlym,ze maly caly dzien ciagnie cyca.pytalam min.o spacery i dzis mialam po raz pierwszy wyjsc z synkiem,ale niestety pogoda nie dopisala:-( . radzilam sie tez w sprawie mojej diety i jem wszystko ok,moge sobie dokladac kolejno jablko surowe,pomidora,sok marchwiowo-truskawkowy(rozcienczony),jajko,rybe.na poczatku mam nie jesc tych produktow naraz tylko dokladac sobie kolejno.no i oczywiscie mam nie zaczynac od zjedzenia calego pomidora czy jablka,tylko zaczac od plasterka i zwiekszac ilosc produktu stopniowo.jezeli po 3-4dniach maly nie dostanie jakiegos uczulenia to moge spokojnie probowac nastepny produkt.polozna obejrzala Adrianka i stwierdzila,ze dziecko jest zadbane,nie ma problemow skornych,pupka nie odparzona.nie miala zadnych zastrzezen co do jego pielegnacji.powiedzial ze zjawi sie w przyszlym tygodniu,ale nie powie dnia ani godziny,bo ma mnostwo dzieci(w to lato ma tyle malenstw co w zeszlym roku przez caly rok). jezeli mnie nie bedzie w domu to nic sie nie stanie,bo stan dziecka i warunki w jakich przebywa sa doskonale. a mowilam tez ze troszke stresujemy sie z mezem przy kapieli malego,bo boimy sie by nie zamoczyc pepuszka,a ona powiedziala ze spokojnie mozemy go zamaczac calego w wanience,bo przeciez po kapieli (ktora trwa chwilke)jak przetrzemy kikutka spirytusem wysuszy sie od razu. narazie musze konczyc,bo synus chce mlesia.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witam Sierpniówki ja dziś na sekundke bo jestem pólptzytomna.Noc bbbaaarrrdddzzzzoooo ciężka-wszystko mi drętwieje od bioder w dół.Znowu mam jakieś chore sny(dzisiaj mi porwali męża ).A od rana jakiś facet molestuje mnie psychicznie kosiarką do trawy i ma gdzieś hałas który robi bo słuchawki na uszach ma.Teraz się przerzucil na drugą stronę bloku ale też pod moimi oknami.W dodatku okna od sypialni mam na tyłach dużego pawilonu handlowego a tam właśnie remont w jednym sklepie i wstawiają witryny to stare szyby tłukli jakieś pół godziny.Do spożywczaka to dostawy od 6 rano sa więc ciężarówki hałasują, rzucają skrzynkami, przesuwają je aż w uszach piszczy .Ale ja jestem jeszcze spokojna tylko że nie znosze jak ktoś metalowymi grabiami jeżdzi po chodniku wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrr i zbiera ta gówniana trawke.!!!!!!!!!!! Carlaa- dzięki za smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioneczko, nie daj się, ja też nie cierpię jak mi koszą pod oknem, koszmar normalnie. Zaparz sobie słodkiej herbatki i odpocznij. Aniu, jak cudnie opisujesz wszystko co się dzieje, pisz, pisz, nam się to naprawde przyda :) cieszymy się, że przynajmniej Ty opisujesz swoje doświadczenia, bo Dominisia i Nesia chyba nie mają czasu :( Ale i tak je całujemy i ich syneczków. Iweczka a jak dziś u Ciebie??? Całuski, Gosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Fiona z tą kosiarą to przegięcie...hałasu wspólczuję, ale pewnie zaraz skonczy to się wtedy w kimono i spać;) Aniu rzeczywiscie bardzo przydaja sie Twoje wypowiedzi:):):) Skye dyżuruj;) nic mi sie nie chce....znowu ten ogromny leń:p do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie Mamusie :) :) IWKA 26 szczęściara z Ciebie tylko pozazdrościć takiego porodu, żadnych skurczów. Rzeczywiście jak z filmu :) Super!!!Gratuluej synczka:):):) ARKADIA i CARLAA : w ciąży przybyó mi 11 dodatkowych kliogramów a mój pas ma teraz 102 cm. to do uzupełnienia tabelki. EWCIA22 trzymam kciuki i bądz dzielna już niedlugo przywitasz swoją dzidzie. Dobrze będzie:) Ja juz nie mam siły, pośladek coraz bardziej mnie ciągnie i nawet wyjście do sklepu jest dla mnie duzym wysiłkiem. Wszyscy mnie pocieszają, że to już niedlugo. Wiem,Wiem. Mam tylko nadzieje, że urodzę w termine:D Tydziń temu byłam u lekarza miałam jeden palec rozwarcia poweidział,że może już niedlugo:)ale i każdej kobiety jest inaczej. Całymi dniami obserwuje swój organizm czy coś się zmienilo. Miłego dnia sierpnióweczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ten ból to ucisk malenstwa-rwa kulszowa. Ja to miałam..koszmar. Jak chcesz,chociaz Ty juz blisko terminu jesteś, a mnie to spotkało w 34, więc wymyślałam środki i pomogła mi maść homeopatyczna TRAUMEEL S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....HAllooooo Sierpniowe MAMUSKI.... u mnie bez zmian .... obserwacje trwaja nadal .... daleko jeszcze .... :) ;) :) ;) ANIU.... takie to mile ze dzielisz sie z nami tym wszystkim .... buziaki dla synulka 😘 DOMINISIU NESIU ..... IWKA halloooooooo od Was tez chcemy takich informacji .... dla Waszych szkrabow tez 😘... polozna na szkole rodzenia mowila nam ze po kapieli dzieci uwielbiaja jak sie je suszy suszarka ... tak przez reke... podobno bardzo je to uspokaja... FIONUS..... tylko nie rob jak Marek Kondrat nie wyzwywaj goscia przez okno.... u nas od rana bylo sprzatanie po weselu ... letam takie wesele nasza sa o niebo lepsze ...!!!!!!! PUZUS... mi tez nie chce sie nic........ ale malzonek w domku robi wlasnie danie o nazwie ZIEMNIACZKI PATROLA hihihih mniam mniam juz czuje zaraz zjemy hihihih ;) :D :D :D :D :D pogoda wspaniala zimno i watr i deszcz .... taka dla nas .... nie musimy sie co chwile prysznicowac hihihihhi.... KAROLKA dzieki za dana zaraz uzupelniam .... TEZ PRZYSZLA MAMO ... ja juz powoli zaczynam sie martwic ... odezwij sie !!!!!! szybciutko ..... napisz co gdzie jak ..... ❤️ ciekawe co tam u LOTNEJ.... KARIN.... ISI...RIKA co u WAS hmmmmm ARKADIO ...... jutro 5 TY..... co Ty na to hmmmmm :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D TABELA I *************************************************************************************** Dominisia[serce[Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek.......30.07..godz..17.35....3760g.......57cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec...........🌻 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........16kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. KAROLKA 24.........16.08.05...........11kg.......... Patryk..........102 SKYE.................17.08.05............13kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Ps. a PATRYK to baaaaaaaaaaaaaardzo piekne imie ❤️ hihihihi przesylam buziaki ide szamac..... 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×