Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona 79
No laseczki widze w komplecie............... Arkadia- na bierząco relacje z samopoczucia prosze i jakby co to wiesz ..........relacja ja tez znam jeszcze kilka innych specyfików na kolke ale chodzi o to który jest sprawdzony i najbardziej skuteczny.......... carlaa- ty myslisz ze co, uprzywilejowana jesteś , ciebie tez obowiązuje to co Arkadie, full servis info live a co!!!!!! Uciekam poleżeć, jutro jeszcze kilka drobnych zakupów w aptece dla niuni, pranko , prasowanko, układanko, czas na konkrety jakby co bo M to by sobie chyba nie poradził. Lista zakupowa coraz chudsza , same pierdółki zostały Szukam jeszcze koszuli rozpinanej ale nigdzie nie moge takich znalesc .......kurde mole, do miasta nie bede latac Pozdrawiam Kochane Moje Trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze prawie wszystkie w komplecie sie odzywaja. Tylko T przyszla mama cos nie pisze. Mężuś obiecał, że bedzie informował i co?? i figa jak na razie, oby T.Prz. Mama szybko wróciła. Fionka ja mam dużo koszul, jak chcesz to Ci wyślę :P jaki rozmiar??? :) Arkadia, Carlaa, jutro będziecie przeterminowane hihih Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee noo :) spokojnie :) Carla ma termin na jutro... moze sie jeszcze wyrobi... ucichla strasznie ostatnio... to chyba jakis znak :) a ja juz od jakiegos czasu jestem pogodzona z mysla o przeterminowaniu... bylebym sie tylko nie zepsula kurde :) BUZIAL DZIEWCZYNY :) KOLOROWYCH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zapraszam na inkę z mleczkiem, pychotka :)) Gdzie wy??? Spicie??? Ja własnie wstałam i zaraz jadę na targ połazić. U nas jak na razie śieci słonko, pierwszy raz od tygodnia chyba :P Dziewczątka jak się jakaś dziś rozdwoi to pametajcie, że trzymam kciuki, szczególnie za Arkadię, Carlee, Puzę i Dalkę :) Piszcie na bieżąco co się dzieje, nie tak jak T Przyszła mama. No lecę, Pa, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Witam witam !!!!! Krzysiu juz przewiniety,nakarmiony i poszedl w kimono dalej a ja lece do Skye na ta inke z mleczkiem(uwielbiam) hihihi Fiona79 ja na kolki stosuje herbatke koperkowa firmy HIPP ale powiem szczerze ze dziala tylko w 50% w sumie to lekko lagodzi ten bol,masowanie brzuszka tez pomaga tylko chwilowo.Mysle ze iee ma takiego antidotum ktore pomoglo by na te wstretne kolki w 100% Arkadio pytalas o odciaganie pokarmu.Ja nie musze go odciagac bo nawal sie skonczyl,a tyle co mam w zupelnosci starcza Krzysiowi.Ide cos zjesc bo pozniej czasami nie bedzie takiej mozliwosci pa 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOO SIERPNIOWE MAMUSKI... ❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻❤️ 😘 🌻 co tu durzo pisac .... CZEKAM....pippppppppppppppppppppppp SKYE hihihihihi no no no no dzisiaj jest moj termin ..... a wczoraj byl Arkadi i ona ...... lalalalalalallala Arkadia jest przeterminowana hihihihihihihihi ;) :) :) :) Monika 22 ja Ci niestety nie poradze.... jak to nie podaja zoz ... ???? a propo poloznych wiecie ze polozna bez lekarza moze odebrac porod a odwrotnie nie ... ja sie zreszta nie dziwie.... Dziewczynki aby nasz synus urodzil sie o czasie zastosowalismy wszystkie przyspieszacze tylko nie bylo papieroska po .... :P bo nie pale hihihihih Fiona .... te metodyna kolki sa sprawdzone..... i dzialaja...zreszta ja urodze przed Toba :P to Ci opowiem hihihihihihihi bo jak bedziesz trafiala na takie szpitale to sie nie dziwie ze bedziesz z nich uciekala ... ale musialas przekonywac tego lekarza.... ale znajac Twoj urok osobisty ;) ;) :D :D :D :D :D :D live live hihihihihi Gosiu kawka z mleczkiem mniam mniam pychotka ... buziole mamusie do pozniej 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale ja pierdola jestem hihihih zapomnialam napisac KTO RANO WSTAJE TEMU PAN BOG DAJE ..... !!!!!! DA ????? DA!!!!!! Zapomnialam mam dzisiaj kolejna wizyte ... ciekawie co mi p. gin powie..... maly jest cicho ... nie budze go... ;) Buziole 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ma to jak kobieta w ciazy hihihihih :D :D :D 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 PYTANIE DO ANI W IMIENIU PSZCZOLY !!!!!!!!!! .......ta sprawa mnie nurtuje bardziej niż te wszystkie bóle i niedogodności...czy ojciec dziecka po carce ma prawo dziecko zobaczyć, pobyć z nim? Wiem, ze co szpital to obyczaj, znajoma mówiła, ze teraz ojcowie nabrali wiecej praw niż kiedyś i jak się poprosi, to moze pozwolą...Strasznie mi na tym zależy, bo serce mi się ściska, ze ten mały bąk miałby tak dobę przeleżeć z dala od rodziców, których jakoś już tam zna....Ania jakbys znalazła czas na opisanie , jak to uCiebie było- będę wdzięczna. I w ogóle dlaczego mialas to ciecie?....... ANIU DZIEKI Z GORY....Pszczola tez mam polanowane cesarski ciecie dlatego takie pytania.... Pozdrawia Was baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo serdecznie !!!!!!!!! 🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🌼❤️🌼❤️ Ja to Was wszystke podziwiam. Terminy wasze nadeszły,dzidzie w brzuszkach a Wy całkiem dobrze się trzymacie. Ja dzisiaj mam ochote troszke ponarzekać. Termin mam dopiero na 16 czyli zostało mi jeszcze przypisowe 10 dni:( a ja już nie mogę wytrzymać. Dziś prawie nie spałam,każde przekręcenie się na drugi boczek to wieliki wyczyn, a jak tu spać na drugim boczku jak powinno się spać tylko na lewym:( noga mnie ciągle boli, jestem ciągle śpiaca i mało towarzyska. Bardzo lubię wieczorami gdzieś wychodzić ale gdzie tu wyjść jak miną dwie godzinki i Karolka chce już do domku. Tak sobie myślę, że w przyszłym tygodniu wybiorę si e do lekarza, żeby mi coś poradził. Może przesadzam ale ja juz naprawde ni mam siły. Wszystko mnie wkurza, tęskine za moja dawna figurą i fajnymi ciuszkami. Chyba mam dziś kiepski dzień... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie przeterminowalam :) ale za to jaka smaczna jeszcze jestem :P iii tam !! czekam grzecznie do przyszlego weekendu... poloza mnie wtedy do szpitala... a ze moj lekarz bedzie mial wlasnie wtedy dyzur , to napewno cos wymyslimy... a wlasnie!! Carlaa!! moj jest gin jest tez poloznikiem , wiec chyba jednak moze sam porod odebrac... no kochana :) jeszcze pare godzin i twoj termin przydatnosci do spozycia tez sie skonczy :P heheheh!! dolaczysz do chlubnego grona :) poki co sama sobie w nim porzadze :) Karolka!! a ty sie tak nmie katuj tym lewym bokiem!! jak ci zle to sie poloz na prawy i koniec... uwierz mi!! nie zaszkodzisz tym dzidzi!! jedynie lezenie na pleckach jest niewskazane na dluzsza mete ( a i tym bys nie zaszkodzila gdybys polezala troche ) ... ja ukladam poduszke pod prawy albo lewy bok i leze tak jakby na rowni pochylej , kiedy juz normalnie na boku nie wyrabiam :) loozik !! w koncu wszystko co sluzy tobie , na pewno sluzy i dzidzi... juz natura ( plus nasza intuicja ) dobrze o to dbaja :) a figurka... hmmm!! jeszcze troche kochanie :) jeszcze tylko troche :) wiecie co?? kupilam sobie wczoraj herbate z lisci malin!! a w zasadzie same liscie malin , bo herbatka byla tylko z owocow... no i chcialam ja sobie wlasnie zaparzyc... i co czytam?? dzialanie i zastosowanioe : liscie dzialaja sciagajaco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie , hamuja rozwoj bakterii jelitowych. Stosowane w biegunkach bakteryjnych , niezycie zoladka i jelit , nmieznacznych wzdeciach oraz dla zwiekszenia diurezy ( ja nie miec pojecia co to znaczyc :) ale zaraz to sprawdzic :) ) no wiec pytanie!! zaparzac to?? dobre kupilam?? czy to mialabyc poprostu herbatka malinowa , co?? z owocow a nie z lisci?? piszcie szybko!! Carlaa co prawda dzielnie trzyma kciuki na mojej szyjce , ale to moze nie wystarczyc :) trzeba jej troszka pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Hehe widzę , że to niektóre już po terminie i się nieśpieszą. Mi zostało jeszcze 9 dni i jakoś tak czuję sięlepiej niż ostatnimi dniami, więc może i mnie czeka przeterminowanie.Na moje szczęście nogi mnie już nie bolą i mogę w końcu spokojnie zasypiać , no gdyby jeszcze nie to , że trzeba często w nocy wstawać do toalety to by było super. Mężuś już na urlopie i nawet z pracy kamere załatwił, żeby coś z porodówki było :D. No chyba czas na śniadanko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Co z Wami? Gdzie jesteście?🌼Co tak zajęte dziś jesteście:) Dalka Ty masz termin na 15 ja na 16 :) Razem bezdziemy się wspierac :D Tylko Ty chyba jesteś bardziej wytrfała niż ja. ja już wymiekam. Napiszcie jakieś info o tych malinówkach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Ojejku jeszcze rzadna nie urodzila a Krzusiu juz zdazyl siedem pieluszek posiusiac i caly czas czeka na panienke ❤️ hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiekszenie diurezy to działanie moczopędne. Będziesz jeszcze częsciej biegać siusiu, ale nerki będą dobrze przepłukane :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
witam,ciecie mialam w zwiazku z dyskopatia kregoslupa w odcinku ledzwiowym.po obejrzeniu mojego rtg kregoslupa z przed 4lat ortopeda(podobno jeden z lepszych w moim miescie) stwierdzil,ze porod silami natury ktory trwalby zbyt dllugo (bo roznie przeciez bywa) moglby uszkodzic mi kregoslup,albo mogloby cos w nim peknac.w szpitalu w ktorym rodzilam jest zakaz wchodzenia na sale pooperacyjna i poporodowa (jedynie do ciezarnych mozna wchodzic). mysle ze zarzadzili to w zwiazku z afera ktora byla kilka lat temu w innym szpitalu,gdzie wykryto jakies smiertelne zarazki. jednak tatusiowie i rodzina maja kontakt z mama dziecka na korytarzu lub moga stac blisko drzwi,co umozliwia obejrzenie dzieciatka.polozne przysuwaja w wozeczkach dziecko blisko drzwi i wtedy mozna go obejrzec. no niestety kontakt z tata jest utrudniony,ale za to dzieci sa przy mamach caly czas,oczywiscie jezeli z maluchami wszystko ok, i jezeli mama czuje sie na silach by dogladac swoj skarb.przez te 24h kiedy nie mozna wstawac,ani podnosic glowy polozne przewijaja malenstwa i jesli masz zyczenie dokladaja do piersi kiedy maluchy placza (ja tak chcialam).jesli nie masz na to sily dokarmiaja szpitalnym mlekiem,albo odciagnietym matki (ale latwiej przystawic dziecko do piersi niz meczyc sie na lezaco z laktatorem). mam nadzieje ze moja odpowiedz cie usatysfakcjonuje. a jeszcze jedno moj Jacus po porodzie dal aparat fotograficzny pielegniarce asystujacej przy porodzie i pierwsze zdjecia byly robione w trakcie pierwszej toalety malenstwa-doslownie w kilka minut po wyjeciu Adrianka z brzucha (mnie w tym czasie zszywali). podczas ciecia moj jacus stal z nosem przy szklanych drzwiach i mnie nie widzial,ale widzial asystujace przy porodzie studentki.i gdyby nie to,ze dookola plakalo pelno dzieci na pewno uslyszalby naszego dzidziusia. pa,calusy dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie wyscie wszystkie polazly?? odklejac sie od mezusiow i pisac mi tu szybko :P co z tymi malinowkami?? dobrze kupilam?? czy oprocz tego ze bede wiecej siusiac ( dzieki kluska :) ) pomoze to mojej szyjce w przygotowaniu sie do porodu?? a moze kupic co innego?? kurde!! piszcie bo nie wiem co robic!! aaaa!! no i nie odpisujecie na wczesniej postawione pytanie... co dokladnie bierzecie do szpitala dla siebie i dzidziusia?? macie juz spakowane torby?? albo liste jakas?? no i w ogole co dla swoich malenstw macie przygotowane?? jakie ciuszki ( i w jakich ilosciach ) , jakie kosmetyki... no i co tam jeszcze... mi sie caly czas wydaje ze o czyms zapomnialam...hmmm... tylko nie wiem o czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
WITAJCIE MAMUSIE I BRZUCHATKI!!!!!!!!!!!!! NO DZIEWCZYNY SZYKUJCIE SIE BO WIELKI DZIEN NADCHODZI DUZYMI KROKAMI:):):):) PRZEPRASZAM ZE TAK RZADKO OSTATNIO TU ZAGLADAM ALE TYLE SPRAW NA GLOWIE DOBRZE CHOCIAZ ZE ADRIANEK SPOKOJNIUTKI :)TERAZ SOBIE SPI PEWNIE ZARAZZ SIE OBUDZI BEDZIE KAPIEL JEDZONKO I ZNOWU SPANKO:):):):)DZIS MOJE MALENSTWO MA JUZ TYDZIEN WTEDY TO JUZ MIALAM GO PRZY SOBIE:):):) WCZORAJ SCIAGNELI MI SZWY WIEC LEPIEJ SIE SIADA NA PUPCI CHOC PIELEGNIARKA MNIE TAK ZADOWOLILA POWIEDZIALA ZE JESTEM TAK ZSZYTA ZE ROPA SIE ZBIERA:(:(:(WIEC BEDZIE SIE DLUZEJ GOIC I ZOSTANIE JAKAS MALA BLIZNA:( POZDRAWIAM I ZYCZE SZYBKIEGO ROZDWOJENIA BO PEWNIE NIE MOZECIE SIE DOCZEKAC WIEM JAK TO JEST:):) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooooo ja sie nie odkleje nie nie nie :P ANIA thx... przekazuje dalej ..... 🌻 😘 Arkadio... na odpowiedz o malinowkach odpowie Ci pewnie Puzunia.... bo ja nie strzelam ... hihihihi ale tyle co poczytalam to bardzo dobrze zrobilas.. no i oczywiscie moje kciuki hihihihih co do szpitala apropo do ktorego zaraz jedziemy hihihihih mam skurczebyki hihihi no nie nie przesadzilam po wizycie u pani gin rozwrcie sie powiekszylo ... moja Pani gin nazywana jest golden fingers .. odebrala okolo 5000 porodow ... masowala mi dziisaj szyjke troszke albo nie wiem co tam robila ... nikomu nie polecam NAPRAWDE... boli jak.. mni e bolalo.. A ..... w torbie mam ... dwie koszule ... dwa reczniki duze ... jeden maly ... dres... koszulke ... kilka par majtek ... skarpetki ... klapki ... przybory toaletowe... wszystkie potrzebne nam dokumenty .... nie staniki tylko takie koszulki do pol ... nie wiem jak to sie nazywa hihihihi dla dzidziusia nic... wszystko zapewniaja tylko na wyjscie.. ubranko usztkowane... na oczach wiecie aby malzonek widzial i wiedzial co ..... zabrac a wyprawka... Ubranka wiekszosc mam kupione na 62 ... napisz Ci pozniej co mam albo zobacz ten topik mam podobnie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2496407 Hallooo Iwka .... buziaki dla malego .... PUZA FIONA a Wy gdzie hmmmmmmmm ...... pozdrawiam trzymajcie kciuki niech sie skurcze zwieksza i jedziemy ... buziole dla Was 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Arkadia ja strzelałam malinówki, ale już przestałam, bo mi zbrzydły i nic nie pomagają:p Kupiłaś cos innego niż ja. Z tego co pamiętam ja miałam herbatkę malinową z lisci i owoców malin i domieszką hibiskusa i róży czy coś tam. Moze Ty kupiłaś bardziej skuteczniejszą, bo ta moja jakoś nic nie działa, a innych w moim małym miasteczku nie widziałam. Nie wiem kochana czy mozesz to pić. Myslę, ze chyba nie zaszkodzi....w końcu to same liscie, a ja piłam jakąś mieszaninę;) Do szpitala mam spakowane:ręczniki,staniczek,wkładki laktacyjne,majtochy,mydełko(płyn do higieny intymnej),szczotka do zębów, pasta,szczotka do włosów,takie tam przybory kosmetyczne,szlafroczek,papcie. Koszule i śpiochy zapewnia szpital i ligninę. Chyba wszystko....najwyżej zawsze M moze podskoczyć i przynieść:) W moim szpitalu jest róznie ...jednego miesiąca są pieluchy dla malucha a w innym trzeba przyniesć swoje, więc zalezy jak trafię....najwyzej mi M podrzuci:) Wyprawka tez mam większosć na 62 cm. Ja mam tak dosyc duzo, bo po synku, trochę od kumpeli po jej dziciach i trochę skusiło mnie i kupiłam:):):) ale za to na potem mam mało:( Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć to pisz, a ja napiszę Ci Arkadio Moja droga!!! ...przeterminowana, jak Carla i ja zaraz:p w poniedziałek będzie Nas Trójca...a i Isia:) dzisiaj rzeczywiscie przyklejam się do M:p hihihihi Carla to co juz przeterminowana:p no prawie.....skurczyki masz? Wiem jak masowanie boli....ooooooo ale pomaga Ja jutro idę na ktg i moze łaskawie ktoś mnie zbada. Nie wiem czy mnie nie zostawią w szpitalu:( chociaz nie dam się, o nie....będe walczyć.W koncu mogę sobie poczekac z tydzien....chyba nocy nie prześpię przed wizytą w szpitali:( ok lecę sie dalej przyklejać;) pa kochaniutkie i słodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszle mamy i te JUZ !! jezeli chcecie aby wam sie wszystko szybko po porodzie goilo \"chodzi mi o rane po cieciu\" to zamiast plynow do higieny intymnej polecam szare mydlo \"BIALY JELEN\" naprawde skuteczne.Trzymajcie sie cieplo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wrocilam 😭 .... skurczy brak :( ... ide spac.... 💤 😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️ pozdrwaiam Was wszystkie bardzo serdecznie .... 😘 dla bobaskow... 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wrocilam 😭 .... skurczy brak :( ... ide spac.... 💤 😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️😘 🌻 ❤️ pozdrwaiam Was wszystkie bardzo serdecznie .... 😘 dla bobaskow... 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Ciociu Carlo podaj mi swojego meila bo chce ci Krzysia przyslac oki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witam Piekne Panie i te Przeterminowane też Carlaa- nadgorliwość jest gorsza................... po co lecisz do szpitala jeśli nie masz konkretnej akcji? He? Może tak namówimy nasze pociechy na jeden konkretny dzień?Wtedy wszystkie na hurraaaa heheheheh.Jakby tu wypośrodkować ??????????? Co robicie powiedzmy 16 sierpnia? Ja nie mam zadnych planów więc............ Pozdrawiam Laseczki i jak mawia Bob Budowniczy: "Damy rade" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witam Piekne Panie i te Przeterminowane też Carlaa- nadgorliwość jest gorsza................... po co lecisz do szpitala jeśli nie masz konkretnej akcji? He? Może tak namówimy nasze pociechy na jeden konkretny dzień?Wtedy wszystkie na hurraaaa heheheheh.Jakby tu wypośrodkować ??????????? Co robicie powiedzmy 16 sierpnia? Ja nie mam zadnych planów więc............ Pozdrawiam Laseczki i jak mawia Bob Budowniczy: "Damy rade" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOO Dominisiu moj adres jest pod nikiem jak wejdziesz to zaraz go zobaczysz....ale jak go tam zmiescisz hmmm hihihih :D :D :D :D :D Kochana Fionus a dlaczego Ty bylas w szptalu :P hmmmm .... no wiec ... hihihihih akcja byla i to po wizycie u Pani Gin.... nie czytasz co pisze ?????? A co do terminu hmmm ... nawet ciekawy pomysl... nie wiem tylko czy moja rodzinka to wytrzyma hihih :) 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno wróciliśmy z imienin i tak sobie pomyślała, że jeszcze do Was zajrze:) Do szpitala nie zapomnijcie zabrac takich \"sexownych\" majteczek jednorazowych. Ja kupiłam sobie dwie paczki pakowane po 7 szt.Można je kupic w aptece. Są podobno bardzo przydatene w pierwszych dniach bo przeuszczaja powietrze i wtedy rana szybciej si ę goi. Przydztne będą podpaski ale takie najzwyklejsze np. Belli te grube bo są najzdrowsze. Spakowałam jeszcze Tantum Rosa do kupienia w aptece. 10 saszetek do rozrobienian w wodzie do przemywania krocza(podobno bardzo dobre) do mycia mam zwykłe mydełko dla dzieci Jahnsona. Dla dzidzi spakowałam pieluszki 4 tetrowe i paczke Pampersów i śpioszki.Reszte zapewnia szpital.Radze zadzwonic do szpitala, w którym będziecie rodzić i położna udzieli Wam informacji co powinniście mieć dla maluszka. Jak mi się coś jescze przypomni to napisze. Kłade juz się spać:):) Dobranoc wszystkim Mamom 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien doberek :) carluniu kochana :D witaj w klubie :D juz jutro bedzie z nami i Puza :D hihihi!! bedzie wesolo:D nie ma co plakac :D to cie wymasowala co?? hihi!! dobrze ze ty jestes delikatniejsza dla mojej szyjki :D ja bym takich \"przyjemnosci\" chyba nie wytrzymala... a po co dres skarbie?? bedfziesz mogla po szpuitalu w dresie smigac?? u nas razcej nie wolno... tylko wiecie co?? przypomnialo mi sie ze polozna na szkole rodzenia mowila zeby dla partnera wziasc jakies ubranie ( jezeli ma rodzic z wami ) ... najlepiej wlasnie dresowe spodnie i jakas jasna koszulke... Fionka!! a co to przeterminowane , to niby mniej piekne cy cus?? :P Puzus!! no wlasnie cos mnie niepokoi z tymi liscmi malin , bo jak przeczytalam zastosowanie , to razcej nie odpowiada temu o co nam chodzi... hmmm... no i co?? pic to , czy nie?? bo zglupialam... a co do tych ciuszkow to wlasnie ostatnio sie martwie czy mi starczy... bo jak kruszynka urodzi sie malutka ( a wszystko na to wskazuje ) to ponosi te najmniejsze rozmiary chyba dosc dluugo co?? nie wiem wlasnie jak sie nastawiac!! jak szybko takie maluszki rosna?? wiem!! napisze wam co mam!! a wy mi powiecie czy cos jeszcze by sie przydalo ( rozmiary 56 i 62 , o wieksze juz sie babcie troszcza :) ) - 5 koszulek z dlugim rekawem - 3 x body ( jedno z dlugim , dwa z krotkim ) - 4 kaftaniki - 4 x spiochy to takie ciensze , bawelniane a oprocz tego jeszcze dwa komplety welurkowe : spiochy i kaftanik i spodenki z kaftanikiem poza tym jeszcze 5 par skarpetek i czapeczki bawelniane chyba tez piec no i co?? wystarczy?? czy nie nadaze z praniem i prasowaniem?? ... ehhh!! chyba nie nadaze , co?? no i co jeszcze?? ja na pewno cos pominelam!! tylko nie wiem co kurde!! piszcie dziewczyny!! piszcie!! ooo!! a rozek kupowalyscie?? bo mi sie to jakies takie cieple wydaje i nie wiem czy brac... a termometr?? to taki zwykly , zeby do pupci wlozyc , czy taki co sie na czolko przykleja?? ja zwariuje!! zielona jestem jak dojrzewajacy groszek... pyszny bo pyszny , tylko czemu taki zielony :D :D :D Dominisia!! a ja?? ja tez chce Krzysia!! wyslij mi tez :) adres pod nickiem :) Fionka :) mi ten 16sty baaaaardzo pasuje :) bo wedlug moich dokladnych wyliczen (40 tygodni od dnia zaplodnienia-buuuu!! jak to nieladnie brzmi) to wlasnie 16stego powinnam urodzic :D ja moge czekac , tylko czy ty sie pospieszysz?? no to BUZIOL moje kochane :) wstawac szybciutko!! szkoda dnia na spanie!! Isia?? a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×