Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

PUZA dzięki za info o tej masci. 🌼Znam ja. Nie będę się ja smarowała bo to już końcóweczka a ból dzielnie znoszę. Nie to żebym się na siłe katowała ale w ciąży środki przeciwbolowe biorę tylko w ostateczności.Basen troszke pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARLAA mi też BARDZO podoba się imie Patryk ❤️. Jednak mój mąż uparł się aby nazwać synka Dominik. On swoje a ja swoje. Nie możemy dojść do porozumienia. Ja mu nie ustąpie:) bedzie Patryczek i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam wiadomość od Ewci: oto ona: \"W szpitalu zrobili mi badania krwi i moczu i pobrali wody płodowe do badania. Ból nie do zniesienia, zaczęłam po tym badaniu krwawić. Pozdrawiam i całuję Ewcia\" Napisałam jej ze wszystkie z Nią jesteśmy i pozdrawiamy. uciekam bo mam gości, jakby co to będę Wam pisać na bieżąco. Od Isi nie mam wiadomości pomimo ze do niej pisałam. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Skye - w którym szpitalu lezy Ewcia bo jak tak dłużej pójdzie to ja wyląduje na tym samym oddziale co ona.Coś się dzieje ale jeszcze poczekam do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
FIONA jezeli zaczynasz miewac skurcze to wsiadaj w samochod i pedz do tej Trzebnicy bo chyba masz kawalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Fionka :D kochanie!! jak fajowo :D trzymaj sie cieplo!! powodzenia!! jestesmy z toba... caly czas... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a mowilas , ze zostaniesz sama na placu boju.... jak tak dalej pojdzie to tylko ja zostane... jeszcze raz powodzenia zycze :) i mnostwo ciepelka przesylam :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 czujesz te fluidy ktore do ciebie leca ?? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu!! ucaluj mocno ewcie :) no i pisz!! pisz na bierzaco :) CALUUSS DZIEWCZYNY :) DO POZNIEJ :) Carlunia :) dzieki za pamiec... wiecie co?? jakies przygnebienie dopadlo mnie dzisiaj... łokropniste... chyba ta pogoda tak na mnie dziala ... sama nie wiem ... nie potrafie zupelnie zidentyfikowac zrodla mojego stanu... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!! trzymajcie sie cieplo ❤️ nie smuce dluzej... paparapa :) aaaaaaaaaa!! Carluniu!! laktator mam Aventa ( isis ) ... reczny...ten z dwoma butlami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
spoko spoko, jeszcze sie nigdzie nie wybieram , pożyjemy zobaczymy Puza- malinówke poprosze, kto ma olej rycynowy? , gdzie mój stary , numerek trzeba strzelic a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Arkadia , ja mam taką samą dojareczke, niezle ciągnie skubana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno goraca kapiel i mocna kawa dzialaja cuda ... uslyszalam to ostatnio od znajomej , ktora w ten wlasnie sposob pospieszyla swojego synusia... a ten olej rycynowy to po co?? smarowanie?? :P łap łap mezusia!! masz racje!! to napewno dobrze ci zrobi , nawet jesli nie pospieszy Marylki :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosna
Fiona nie zapomnij sie zabezpieczyc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
FIONA trzymaj sie przeciez ty masz jeszcze prawie 3 tyg. To wczesniej to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe!! tak?? dobrze wiedziec :D dla mnie to na razie zupelna abstrakcja... a niedlugo przeciez mleczarnia ruszy z pelna produkcja... heh!! ciekawe co to bedzie... swoja droga skoro taka dobra , to znajde dla niej i inne zastosowania :D ...hehehehheee!! wlasnie to sobie wyobrtazilam :D ooo ja gloooopia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosna :) zastrzez sobie nicka kochana i nie bedzie tego typu sytuacji... chociaz z tym zabezpieczaniem to niezly dowcip :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
Dziewczyny widze ze humorek dopisuje ale starajcie sie jak najdluzej karmic piersia swoje BABLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca i niepewna
mam pytanie - poznałam faceta, pracuje w warszawkiej stacji radiowej i wmawia mi, że będzie wujkiem. Mam podstawy sądzić,z e w sierpniu to on raczej zostanie ojcem. Co ja mam zrobić? Czuję,że on coś ukrywa przede mną. Mogę tylko czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka, jak urodzisz przede mną to się strasznie obrażę, nie zostawiajcie mnie, błagam, ostatnio pani doktorka stwierdziła, że ten 25 a nie 17 sierpień bardziej możliwy buuuuuu 😭 ja się zapłaczę na śmierć :) no nie żaruję, ale Fionka chociaż do 15 ze mną zostań :) Zaraz napiszę Ewci, żeby się jej humorek poprawił Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE ... Fiona teraz pewnie z mezulkiem po schodach lata hihihihihi..... tylko jak Fiona dopadnie meza hihihihi ..... to ...😘 Arkadio .... jaki e inne zastosowanie.... hmmmmmm ???? ;) ;) ;) z ta kawa to prawda hihihih papierosek kawka ciepla kapiel i zabawa z mezulkiem .... hihihihih na schodach oczywiscie ... bo moze byc inaczej jak inaczej :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D EWCIA TRZYMAJ SIE KOCHANA WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE !!!!!! Pytajaca i niepewna co mamy Ci napisac ze naszi mezowie w radiu nie pracuja hmmm ???? to co czekasz z nami czy szukasz prawidlowego topiku...... ;) SKYE caluj Ewke od nas .... 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss i znow zaczynam kolejna stronke..... ZAZDROSNA .... fakt faktem jest nika czarnego nie masz nie wiemmy czy Ty to Ty ... hmmmmm i co teraz .... zaufaj mi ... uf uf... mozesz to mienic zakladajac czarny nik.... ARKADIO trzymaj sie taki nastroj czasem ... przychodzi ale zaraz pewni odejdzie hmmmm 😘 buziole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że ta kawa i gorąca kąpiel to dobry pomysł? Nie zaszkodzi dzidzi??? Ja bym z chęcią spróbowała, po schodach bigać raczej nie będę ze względu na moja noge no a mężuś...boi się o synka, że mu zrobi krzywde. Tłumaczyłam mu już pare razy, że to nie możliwe ale on się boi i już. A swoja droga to mi to nie przynosi przyjemności bo czuje się już jak wilorybek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
Rozszyfrowalam podszywajaca sie ZAZDROSNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
No cześć Podobno jak sie nie jest pewnym czy to juz to gorący prysznic jest dobry.Albo wóz albo przewóz.U mnie się troche uspokoiło ale nadal mam te skurczybyczki tyle ze nie tak często.Mąż się zaparł i na spacerek nie chciał mnie wyprowadzić, dostałam tez opierdziel za ta mocna kawę którą w siebie wlałam.Malinówki nie mam , oleju tez nie . Kurde , zupełnie sie nie przygotowałam.Chciałam chociaz do sklepu isc zeby po schodach pobiegac to tez nie chciał.Pozostaje więc ...........................wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę , że powoli wszystkie się wyłamują :) i zaczyna się bieganie po schodkach :). Ja dziś byłam u mamy na bułkach na parze z jagodami, wejście na czwarte piętro, póżniej zejście trochę objedzonym i dojście do teściów mnie trochę wymęczyło.Co ja mówie trochę, znowu mam skurcze, ale nigdzie się nie wybieram.Poczekam sobie do 10-tego i dostane skierowanko, na bank :). W tych ostatnich tygodniach czyję się jak na początku ciąży, spać się chce, jeść się chce.W dwa tygodnie przytyłam prawie trzy kilo, ale to przez te puchnące nogi bo nie objadam się zbytnio. Uciekam poleżeć pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo Mamuski .... 😘 Karolka ja nie wiem czy to dobry pomysl ... ja narazie nie stosuje ... kapiele biore jak bralam ... codziennie jestem gotowa na wyjscie ... na wyjazd... do szpitala... kawe jak pilam tak pije ... schody zaliczam ... i udzielam sie spolecznie hihihi ;) No wlasnie ten dyskomfort .... to uczucie ze jednak cos nie tak i to powod do braku spelnienia... pisze oczywiscie tak oglednie o naszych igraszkach z partnerami .... ;) FIONUS.... no i co teraz pozostaje wlasnie to ................. piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip to znalazlam na tej stronce.... http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=porod&kat=pieroznaki Objawy porodu pozornego: Skurcze są nieregularne, nie zwiększa się ani ich siła, ani natężenie Skurcze znikają podczas zmiany pozycji, podczas chodzenia W czasie skurczu ruchy płodu nasilają się Odczuwasz raczej ból podbrzusza niż okolicy krzyżowej Wydzielina pochwowa jest brązowa Objawy porodu prawdziwego: Skurcze stają się regularne (co 20, następnie co 15, 10 minut), bardziej bolesne i częstsze Przy zmianie pozycji kobiety skurcze raczej nasilają się niż słabną Ból zaczyna się w okolicy krzyżowej i rozprzestrzenia się na podbrzusze, promieniuje w kierunku nóg Wydzielina pochwowa jest różowa, ze śladami krwi Skurczom może towarzyszyć biegunka Odpływają wody płodowe Wszystko to oznacza, że dziecko pcha się na świat. Już naprawdę za niedługo będziesz Mamą! Pamiętaj jednak, że lepiej jechać do szpitala lub zatelefonować do lekarza, nawet gdy nie jesteś pewna - chociażby dla własnego spokoju. Lepiej być bardziej czujnym! Na pewno jednak powinnaś pospieszyć się z przybyciem do szpitala, jeżeli: Wody płodowe, które odpłynęły są zielone, brunatne, zabarwione krwią Z pochwy sączy się krew Odczuwasz silne ruchy dziecka lub ich brak Odczuwasz silny ból głowy Masz gorączkę DALKA nikt sie jeszcze nie wylamuje hihihihihi ja staram sie teraz malo jesc tak w sam raz choc nie zawsze sie to da prawda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Arkadio ..... Puzus..... a Wy co hmmmmm juz smacznie spicie..... ????? To w takim razie niech sie Wam przysni hihihihih hmmmmm no dobra nie wiem co same mile niech bedzie..... latwo lekko i przyjemnie ... moze byc... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 A zapomnialm rano jade na KTG wiec mnie od rana nie bedzie hihihihihi..... 😘 A TERAZ ZYCZE.... Slodkich i slicznie pokolorowanych 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc ptaszki :) wstawac szybko!! buszujecie po nocach jak szalone i z kim ja mam potem rano gadac , co??????????? Carlaa!! dzieki skarbie :D humor to mi sie poprawil od razu jak mi Fiona o dojarkach zaczela pisac :D hehe!! a zastosowania nie zdradze... bo sie wstydze troszka :P co masz spakowane w torbie?? chce miec pewnosc ze mam wszystko... no i w ogole co dla maluszkow macie ... i w jakich ilosciach ( jesli wolno spytac ) bo ja mam caly czas wrazenie ze o czyms zapomnialam... dzis 5-ty :D hehehe!! tylko co z tego , jak mojej malej dobrze w brzuszku :D ... oj poczekam ja sobie jeszcze... poczekam.... Karolka!! hihi!! u mnie dokladnie to samo :D ... posuuuchaaa!! kiciusiowi jakos tak niezrecznie przy dziecku :D ... troche sie tego obawia... troche dyskomfortu czuje... no ale rozbroil mnie zupelnie jak mi powiedzial \" a co jak mnie dzidzia za fujarka chwyci , albo nie daj Boze za nos ?? \" hehe!! wyobrazacie sobie?? gloooooopol moj no :D ale go rozumiem... tez bym sie pewnie nie potrafila cieszyc naszymi wspolnymi chwilami w pelni... Fiona!! to co kochanie?? ruszamy dzisiaj na poszukiwanie malinowek?? Dalka!! nico sie nie martw :) ja do przyszlego weekendu na pewno z toba bede :) a te pare kilo to przypadkiem nie od tych pysznistych buleczek ?? :P mniaaaammmm mmniaaaammmmm !! ja tez chce :) Tez przyszla mamo!! no to juz jest poprostu przegiecie jak mozna nas na tak dluuugo bez wiesci zostawic!! podlosc!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ mam nadzieje ze czujesz sie swietnie... i nie piszesz tylko dlatego ze caly czas poswiecasz swojemu malemu cudkowi... ciepelko do ciebie leci mamusiu :) i mnostwo pozytywnej energii :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ no to buziak dziewczyny :) do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ale Wy chodzicie późno spać;) ja już w kimono uderzam dawno o 21:p Kochane ja tu cuduję jak moge, żeby urodzić szybciej i mam tego wszystkiego DOSYĆ!!! oto co robiłam: strzelanie malinówek;) sprzątanie:odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien (sąsiedzi patrzą na mnie jak na walniętą), spacery po pagórkach, po schodach na 1 piętrze(na tym mieszkam) 5 razy kąpiel w ciepłej wodzie, jedzenie ostrych potraw...chyba wszystko nietstey kawy nie pijam, ani nie palę...więc już chyba wszystkie metody przetestowałam. A jakie skurcze codziennie mam...uuuuuu....wieczorem się zaczyna i trwa ok.2-3 godzin, silne skurcze z biegajacą dzidką po narzadach, ból pleców i brzucha, potem jestem taka zmęczona, że odwracam się i smacznie spię do rana, a rano nic się nie dzieje. I tak to u mnie wygląda. Teraz to ja leze plackiem. Juz mam nerwa, bo co wieczór myslę, ze to juz jutro urodzę. A wszystkich mam dosyć. Nabijają się ze mnie, że myszy zjadły mi kalendarz i głupie usmieszki...Nwet moje nerwy nie przyspieszaja porodu, więc dzieczynki z późnym terminem zabawię nierozdwojona długooo, bo mam w brzuchu ogromnego uparciucha. A co to tych metod to...brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadio dziś 5 :):):) a mój M tez mnie nie chce:( może te nasionka by zadziałały Jego:p ale jak to uparte jak dzidzia w brzuszku;) a pogania mnie...no kiedy urodzisz...masz skurcze, a by się lepiej wziął do roboty i zadziałał swoim instrumentem;) ach-te chłopy A My przeciez takie seksowne jesteśmy, zamiast się nacieszyć jeszcze naszą figurką to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście rano nikogo nie ma:(:(:(:(:(:( jeszcze Wy mnie tu denerwujcie:p idę się przelecieć do miastola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Babeczki, :) Ale się usmiałam, fajnie tak rano wstać i czytać forum, bo zaraz banan na gębie :) Ale powim wam, że mój mężuś w porównaniu z Waszymi to rczej chętny do roboty, a ja się jakoś boję :))) Czekam jeszcze te dwa tyg. i jak nic się nie będzie działo to może się skuszę na co nieco z mżulkiem, baaardzo już mi brakuje naszych przytulań :) Dojarki nie mam, jak wy swoje wypróbujecie to wtedy kupię te najlepszą hihi cwana jestem strasznie :) Nie mam wanny więc ciepłe kąpiele odpadają, herbatka z malin mi nie smakuje jakoś no i psia krew co tu zrobić, macie jakieś inne sposoby??? kawa??? no lubię trza będzie spróbować. Zaraz napiszę do Ewci i Isi zobaczymy co u nich. Całusy, miłego dnia, Dziewczyny dziś wasze terminy, jakby coś się działo to trzymam mocno kciuki, :) Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×