Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Też przyszła mama
Dalko, świetna Mała, a to zdjęcie z braciszkiem po prostu rozczulające. No i widzę,że szybko przysosowujecie ją do chodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:)) kochane- w naszym przypadku kaszka, to jest czysta mitologia... jasmina wszamala o godz. 22 130ml kaszki. o 4.30 byla glodna jak wilk!!!!! ja juz nie moglam zasnac do 6, wiec jestem rewelacyjnie wyspana:P ehhh- c'est la vie... jak mawia moja mama "kto ma dzieciatko, ten ma swiatko" :D:D:D moj maz zrobil mi cudowna niespodzianke... i nie poszedl do pracy :) buhahaha, wiec mam dzis faceta w chacie:)) jasmin cos mi kaszle od wczorajszego wieczora... nie wiem czy przypadkiem sie nie przeziebila:( poza tym ma zatkany kanalik lzowy, a termin do okulisty na 12.12!!! co to jest za chory kraj!!!! koncze podstawowke i uciekamy przez zielona granice;) trzymajcie sie cieplutko. buziaki. j. 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM nieciekawe to przeziębienie Natalki, ja niestety nie wiem co Ci poradzić bo moja odpukac na razie zdrowa ale mnie gardło boli już od dłuższego czasu więc pewnie mała też złapie :( Wasze Aniołki są prezcudne, wszystkie bez wyjątku :))) Julianka chyba wszystkie maluchy z tego forum złapią jakieś przeziębienie. Ale że po kaszce mała tak szybko zgłodniała :))) mały żarłoczek, ciesz się, że przynajmniej chlopa w domu masz, ja do 20 sama z marudką :))) moją kochaną Całuski, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski! Trochę nas nie było:)ale bylismy u dziadkow było super:):):) Adrianek rosnie jak na dtrozdzach a jak gada:D mały gaduła z niego będzie hihi wiecie ostatnio pisałam ze nie dostałam jeszcze@po porodzie a tu proszę za pare dni jest troche brzusio bolał:(no i pozatym przewiałam gdzies nerki myslałam że jajko zniosę:(:( adrianek skonczył wczoraj 4 miesiace🌻🌻🌻rany jak to leci.... musze was poczytac troche i ponadrabiac zaległości więc napiszę pózniej:) buziaki miłego dzionka Iwona i Adrianek:)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
Dziewczyny pozazdroscilam Wam i tez chwale sie swoja coreczka: www.nataliajaworska.bobasy.pl Nesiu - dziekuje za slowa otuchy! A Ty- TPM -trzymaj sie dzielnie. Myslimy o Was czesto, szczegolnie jak jestem poirytowana marudzeniem Natalki. Mysle wtedy o Was i nie marudze juz. Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Czesc Mamusie i Dzidziusie!!! Dzieki za mile slowa dla Niuni. Ta Jej czuprynka byla dla nas milym zaskoczeniem, szczegolnie zaskoczony byl Jej tatus, ktory jest lekko lysawy :-) :-) Laba!!! TPM super, ze Mala tak ladnie spala w nocy. Szczegolnie, ze jest, Biedactwo, przeziebiona. Zdrowka dla Was!!! Dalka, Ulcia jest boska! Super jest to zdjecie z braciszkiem- co za przystojniacha, te wielkie, piekne oczy!!! Mamo natalki, Corcia sliczna i tez ma takie geste, ciemne klaczki. Ale niezla kluseczke przyszlo Ci urodzic- czy to byl porod naturalny? Pewnie nie. U nas pogoda cudna!!! Tez spacerek byl dzis wielka przyjemnoscia!!! Zrobilam Ninie zdjecia w spiochach "gwiazdkowych" i czapce Mikolaja i powysylam z zyczeniami swiatecznymi zamiast kupowac zwykle kartki. A co!!! :-) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
ano - klocuszek... ale coz- tata 190cm, mama 180cm, ma po kim byc duza :) Niuninka- jak kiedys pisalam porod przez 28h byl naturalny... potem juz cesarka... w warszawie pogoda obrzydliiiwa.... siapi przez caly czas... nici za spacerku i malutka marudna... musze ustalic jakas date chrztu, ale ta pogoda.... chrzest ma byc polaczony z naszym slubem, wiec chcialabym zeby mi sie kiecka w blocie nie maczala :( nie mam pomyslu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!! Mamy u Mateuszka PIERWSZY ZĄBEK!!!!! Dolna jedyneczka!!!Śliczna mała biała i ostra kreseczka, ujawniona jakieś 15 minut temu :):):):) Później uzupełnię tabelkę, bo 26.11. byliśmy się ważyć i Mati waży 7 kilogramów i 660 gram. Pozdrawiam Was dziewczyny!!! Ale radość z tym ząbeczkiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam problem-plecy siadły mi od noszenia Krzysia na rekach,zachowuje sie i czuje jak 89letnia emerytka,poradzcie cos prosze,juz myslalam isc do lekarza ale jak mu powiem ze to od noszenia dziecka na rekach ten bol to pewnie mnie wysmieje,nie wiem co robic??????????? zdjecia bardzo mi sie spodobały,śliczne dzieciatka gratuluje tez pierwszych zabków,Krzysiu jest najstarszy z dzieciaczków iani widu ani slychu o zabkach,moze na gwiazdke sie cos pokarze :-) bardzo spodobał mi sie pomysł z ta kartka na świeta ze zdjeciem bejbika,chyba zamienie sie w papuge, kochane moje kolezanki czujecie juz świeta,bo ja tak i to bardzo,a to wszystko dlatego ze w cukierni mamy juz mnustwo słodkosci światecznych:pierniki cukierki,czekoladowe mikołajki i babki i wiele innych smakolykow.A w poniedzialek stroimy caly sklep juz w swiateczny wystroj,juz nie moge sie doczekac ;-) bo zawsze lubialamcos organizowac i pzrykladac reke do jakiejs pracy,co tu duzo gadac,ja po prostu ❤️ ❤️ ❤️ kocham świeta. Dominika i Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.......13.07..5.11.....75cm........7100 NesiaMateuszek........20.07..26.11.........?........7660 Ania69x2Adrianek......26.07..26.08 Iwka26Adrianek........30.07..4.11.......70cm......6450 Karin2005Oliwia Wiki 02.08...02.09......60 cm......4800 PuzaMarlenka...........07.08..07.09. CarlaaDustin Alex......08.08..03.011......65 cm......6240 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................09.08..09.09.......59cm.......4800 ArkadiaNadia .........11.08..11.09......................6410 SkyePaulinka...........12.08..12.09.......62cm........5300 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika...........12.08..12.09.....................5820 TPMamaNatalia........12.08 ....9.10........58.........5200 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk..........14.08..14.09 DalkaUrszulka..........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla............15.08..15.09 Ewca22Majeczka......18.08..18.09 NiuninkaNina …………….20.08………………… 59 cm……… 4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08..22.09 Ela79Michalek..........25.08..25.09........?.............5760 Fiona79Tymoteusz...28.08..28.09.........60cm........5575 Julianka80Jaśminka............................................... www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki....................................................... www.nataliajaworska.bobasy.pl Dziewczyny, zmodyfikowałam odrobinę tabelkę, mam nadzieję, że się Wam spodoba. Wstawiłam te adresy, które znalazłam, jeśli kogoś pominęłam, bardzo przepraszam. Julianko i Mamo Natalki, wybaczcie, ale szukałam i nie odnalazłam Waszych danych o bejbikach (dość trudno się tu odnaleźć, naprodukowałyśmy już dużo stron). Uzupełniajcie proszę tabelkę. Dominisia - pamiętam, że byłaś do szczepienia ostatnio, ale też nie znalazłam danych :( wybacz. Ale mi narobiłaś smaka tymi opowieściami o świątecznych wypiekach!!!!!!!! Pozdrawiam Kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz na nogach,tańczymy kaczuchy.Ja nadwyrezam kregosłup,ale czego sie nie robi dla swojego dziecka :) 🌻 🌻 🌻 pozdrawiamy Dominika i Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie! Gratulacje dla Mateuszka pierwszego ząbka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Mowa tu o świętach tez nie moge sie doczekac będą to pierwsze swięta spędzone razem z moim mężusiem no i Adriankiem:)choc w tamtym roku tez juz był z nami ale w brzusiu u mamusi hihi:D No i w pierwszy dzień świąt obchodzę urodzinki:p Dziewczyny co kupujecie swoim pociechom na gwiazdkę????? Od paru dni mamy problemy z zasnięciem:(Adrianek usypia ok. północy:(czym to spowodowane?no i dziąsełka chyba tez pobolewaja bo jest bardziej marudnu no i gryzaka to prawie całego włoży do buzi:) Wczoraj byłam u lekarza bo musiałam wziąść zaswiadczenie że karmię piersia pytałam sie czy mogę juz cos więcej wprowadzac powiedziała ze powoli tak choc marcewke i tarte jabłuszko mamy juz opanowane:Dniedługo spróbuje kaszkę mu dac:) Dziewczyny pociechy przesliczne👄 uciekam na chwile bo Adi zrobił kupke a piec minut temu zmieniałam mu pieluche on chyba chce puscis mame z torbami:):):) do pozniej buziaki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nesiu gratuluje malutkiemu pierwszego ząbka :). My bawimy się nową grzechotką krabikiem :) i nie zamierzamy wstawać z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta:) dzisiejsza noc przejdzie do historii naszej rodzinki 21-5.30 jasminka spala cala noc!!!!!!!!! oto tabela po naszej nowelizacji, ale nadal nie wiemy ile mala mierzy cm- ja obstawiam, ze ok. 63-4, ale nie pisalam, bo naprawde to nic pewnego:))) DominisiaKrzysiu.......13.07..5.11.....75cm........7100 NesiaMateuszek........20.07..26.11.........?........7660 Ania69x2Adrianek......26.07..26.08 Iwka26Adrianek........30.07..4.11.......70cm......6450 Karin2005Oliwia Wiki 02.08...02.09......60 cm......4800 PuzaMarlenka...........07.08..07.09. CarlaaDustin Alex......08.08..03.011......65 cm......6240 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................09.08..09.09.......59cm.......4800 ArkadiaNadia .........11.08..11.09......................6410 SkyePaulinka...........12.08..12.09.......62cm........5300 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika...........12.08..12.09.....................5820 TPMamaNatalia........12.08 ....9.10........58.........5200 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk..........14.08..14.09 DalkaUrszulka..........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla............15.08..15.09 Ewca22Majeczka......18.08..18.09 NiuninkaNina …………….20.08………………… 59 cm……… 4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08..22.09 Ela79Michalek..........25.08..25.09........?.............5760 Fiona79Tymoteusz...28.08..28.09.........60cm........5575 Julianka80Jaśminka..26.08....30.11.....................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki....................................................... www.nataliajaworska.bobasy.pl wczoraj kupilismy malutkiej super-kiecke na przyjecie po chrzcinkach:)) jest brazowa z pomaranczowymi elementami i do tego pomaranczowa bluzeczka:)) mala bedzie przesliczna:)) wczoraj wywolalam film, wiec w zw. z tym postaram sie jeszcze dzis umiescic swieze zdjecia na stronce bobasy.pl mateuszkowi gratulujemy zabka:)) 🌻 ❤️ 🌻 a adriankowi 4 miesiecy 🌻 ❤️ 🌻 pozniej napisze cos jeszcze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki....no wrocilam ... :D :D :D :D :D maz siedzal do 5 tej i mamy juz wszystko zainstalowane na nowo !!!!! wlasnie bede pic kawke i was poczyta nadrobie zaleglosci .... bardzo ciekawy pomysl tabelkowy sciskam wszystkie i wszystkich bardzo mooooocno .... 😘 Dustinek i CArlaa oczywiscie do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to tak o nas teroszeczke... maly wazy 6850...w srode zostal po raz 2 zaszczepiony...pszeszedl szczepienie rewelacyjnie lepiej niz pierwsze nastepne za 4 do 6 tygodni...byl przeziebiony....niestety musielismy podac antybiotyk...ale coz juz jest lepiej owiele lepiej.... nabomnelismy laktator...bo chialam sie przyzwyczajac do odciagania mleczka ...w styczniu i de do szkoly... a le to boli ...nie wiem Nesiu jak Ty to robisz ????? ale nie jst to za przyjemne wole jak juz mnie maly sssa .. ;) domek juz przyozdobiony...kupilismy mu jego 1 adwentowy kalendarz ... :D :D: :D :D :D :D oczywiscie gratulacje dla Wszystkich syneczkow i coreczke ktore skonczyly 4 i 3 missiaczki niedlugo juz bedize 5 i 4 :D hihihihi a lekarka zalecila mi abym nic przez zime malemu nie wropwadzala zadnych nowosci tylko przetrzymac zime na piersi czytam zaleglosci i odpisuje Puzus ...zazdrosny synek ... to penie nic ciekawego...wlasnie to chyba jest najgorsze jak pojawia sie rodzenstwo prawda a co do tych ksiazek ja ostatnio czytalam ksiazke na ktorech wychowywal sie moj mal;zonek ... i wiecie co niektore z tych przepisow sa switnie...ale niektore rzeczy to banialuki ... ostatnio Rika wyczytalam z maluchem ktore nie ma jeszcze 6 mc ... mozna do pol godziny byc na dworze prz tem minu 5 stopni...ja wychodze na spacerki nawet teraz ... Dalka co do kupek...maly czasem nie zrobi w ciagu dnia wcale kupki ale jak juz zdrob..to przebieram i myje calego hihihi a pranie ...uuuuuuuu ;) ale Ty masz dobrze z tym kinem JA TEZ CHCEEEEEEEE dziekujemy za 🌻 ki :D :D :D :D : Dalka...a tera\\z ile stawiasz... hmmmm a wogole to na co ???? Julianka ...nawet nie robieni kupki do 10 dni jest normalne ..jesli dziecko zachowuje sie normalnie ...to wszystko jest oki Gosia na ten temat wie najwiecje :D prawda a ja proponuje teraz napic sie tej herbatki z miodem i cytrynka zaprazaszam i robie sobie przerwe w czytaniu hihihih i odpisywaniu jestem na 23 listopada :D :D: D: D: D do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....widzialm ...kilogramy po ...diety ...hihihi ja od czasu kiedy urodzilam mowie ze jeszcze 20 scia...maz sie wscieka hahahah...a tak naprawde to troszke jeszce zostalo ...spadalm 12 kg i jeszcze okolo 10 bym chciala tak jak bylo kiedys ...tak wogole to bardzibym chiala hahahha...poczekamy zobaczymy .... ;) prawda Rika nasze lozko podobnych wymiarow 180 na 200 dokladnie to samo mnie przytrzymuje przy nie odkladniu go do lozeczka :( a kawal hihih fajowy Nesiu....Dustin mial zapisane krople do nosa ktore ni pomogly pojawial sie straszny kaszel...i dlatego lekarka zdecydowala zapisac antybiotyk bardzo slaby...musial pomoc skoro zostal zaszczepiony...choc maly pokaszluje sobie czasem ...nadal...powiedzial ze jesli karmie piersia szybko flora bakteryjna mu sie odnowi po tym antybiotyku dostawal tylko pol lyzeczki 3 razy dziennie...przez 9 dni ...faktycznie zima basen nieciekawie sie zapowiada nigdy nic nie wieadowmo masz racej .... dobra teraz naprawde uciekam ... do pozniej ponadrabiam reszte sciskam jeszcze raz... i widzialm te pierwsze zabki GRATULUJE 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo mi jeszce troszke do poczytania...i ciesz sie ze jestescie .... 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa super że wróciliście :D bo już pusto się robiło. My po spacerku :) , zimno jak diabli przmarzłam do szpiku ale dzieciaczki zadowolone, mały się wychasał, Ulcia jeszcze śpi w wózku. Dziś jedeziemy do rodzinki, bo jutro mój z tatą jedzie po mięso na święta, ale będzie szynek i będe miała w końcu coś w lodówce, a nie wieczne malowanie hehe , już się szczury wieszają z głodu w mojej lodówce :D. Uciekam małemu kluseczki zrobić, bo jak Ulcia się obudzi to nic nie zrobie. Wczoraj wrzuciłam kilka zdjęć Ulci, świerzo zrobione wczoraj wieczorem, na bobasach :). W końcu kupiliśmy aparat więc teraz będzie pełna rozpusta i miejsca na stronce nie starzczy :D. Prezenty na mikołąjki kupione, teraz musze pod choinkę kupić, znowu będzie chodzenie, bo młody wymyśla :), chce tor bagienna bestia, albo gre pingwinki, ech i terraz bądż mądrym i wybieraj i kupuj. pozdrawiamy Kaśka i Ulcia, no i Dawidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka już pedze podziwac nowe zdjecia ulci:) ja tez dodalam zdjecia jasminka, ale niestety cos mi sie kitra jak wstawiam opisy:| carla- fajnei, ze jestes:)) buziaki dla dustinka (bylam na jego stronie na bobasach- rozkoszny bejbis) do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia lub dziewczyny które mająkaruzele misie na pilota fisher preisa, czy te światełka co świecą na suficie są ładne, mój patrzał wczoraj na nią i powiedział że mu sie oczywiście nie podoba. Jak wasze dzieciaczki reagują na tą karuzelę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam ponownie! My juz po spacerku:)mrozno...............brrrr.......... ale jeszcze pojdziemy do kolezanki na ploteczki:)dwa bloki dalej to Adi nie zmarznie:) Na mikołaki jedziemy do mojej pracki bo Adrianek dostanie paczuszkę:D no i bedzie mikołaj cos nowego dla niego:):):) Carla witaj🖐️ Dalka🌻 Julianka🌻 Dominisia🌻 Nesia🌻 T.P.M🌻 Niuninka🌻 Pozdrawiamy z mroznej Gdyni;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki, po raz kolejny dzisiaj:P iwka- jezeli wydaje Ci sie, ze w gdyni jest zimno- serdecznie zapraszam do poznania:PPP zimno i szaro- oto jak u nas wyglada dzisiejszy dzionek:D musze sie doprowadzic do porzadku i wreszcie jechac do knajpy, bo chrzciny za tydzien, a ja nadla nic nie zalatwilam:D:D:D to sie nazywa leniwiec parszywy:D dalka- nie widzialam tych nowych zdjec, one sa u ulci, czy u dawidka?? nie przestraszcie sie trzech podbrodkow jasminki;) dominisiu - na bolacy kregoslup proponuje- diclofenac (pod postacia voltarenu lub voltenacu w zelu), poza tym wieczorem natrzec sie amolem i przede wszystkim trzymac plecki w cieple, bo to naprawde baaardzo pomaga- cierpie na chroniczne zapalenie stawow, wiec wiem co mowie:) teraz, odpukac w niemalowane, od 1,5 m-ca moje stawy w kosc mi nie daja, ale niedlugo po porodzie wysiadly mi obydwa nadgarstki:( powinnyscie mnie bylo zobaczyc jak bralam dzidzie w usztywnione takimi specjalnymi nakladkami lapki:)) trzymajcie sie babeczki kochane, ja na dzis juz chyba koncze nadawanie:D zaraz zmykam z domku buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka u Ulci ostatnie zdjecia sa nowe :) a tak ogólnie to w stopce mam adres córeczki mojej siostry :), podziwiajcie 9 miesieczne dziecko wychowane na samym cycusiu do 6 miesiaca które waży 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natalki
dane do tabelki: Natalia 06.10.2005 -4300kg, 59cm 30.11.2005 6080kg ( a jeszcze nie ma nawet dwoch miesiecy! :) ) maly potworek tyje w zastraszajacym tempie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo mamusie i pociechy na bobasach ogladamy hihihi slicznie nam rosna te maludy prawda :D :D :D :D :D :D :D Dalka my ni emamy tej pozywtywki tylko taki grzybek ...ktory tez daje swiatelko ..i gra i swieci .. iw ogole jest tez fajowy ... :))) pozytywki fiszera tutaj strasznie drogie nieoplacalny interaes za to klocki z fiszera zajefajne hihihi tylki dopiero od 6 mc.... a maly wodzi za grzybkiem oczkami i zasypia czasem ze zmecznia ... ogolnie lussss a dziekuje za mile powitanko 😘 a u mni epada i tez jest brrrrrrrrrrrrrrrry buziaki 🖐️ do pozniej narazie maly nie daje poczytac hihih ale tata go wlasnie przebiera wiec mam chwi;lke ... bucha papap ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Juz wrocilismy z ploteczek maly az usnol z tych wrazen:) Mamo natalki twoja pociecha niezle przybiera:) wiecie co jak juz mowa o wadze to u mojego m w pracy jest facet ktoremu tez się urodziło dziecko we wrzesniu i on mowi ze jego mały waży 9 kg:)dla mnie to az niemozliwe my twierdzimy ze on cos sciemnia gdzie dziecko ktore skonczyo 2 miesiace 9 kg.?ja mowię że on bajkopisarz:D Co do pozytywek to te z fishera drogie :)a sa tez tasze i takze takie fajniutkie....w ogole z fishera zabawki drobie no ale płacimy za marke:p moj mały ma gryzak ale za specjalnie go nie lubi bo jeszcze troche ciężki;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oczywiscie wosk tez lalismy..a jak ...wyszly nam same zwierzeta...a tak osobiscie uwazam ze sprawdzaja sie ...te h,mmm no wiecie lania woskowe dwa lata temu wyszedl mi tak samochod na kuli ziemskiej a mojemu tacie dzidzia mala i......... bratu urodzila sie corka a ja wyjechalam z kraju hihihiih a teraz sam zwierzyniec...butow juz nie kladlismy bo za maz p... nie grozi ...a karteczki z pod poduszki milay by tylko jedno imie .... wiecie no PATRYK hahahhaha :D :D :D :D :D :D :D dom caly w lampkach swieczkach ..gwiazdkach gwiazdeczkach kolorowo i slicznie dla naszego maluszka choc jeszcz nie zdaje sobie sprawy ze to jeden z najpiekniejszych swiat to dla niego u nas w domku tak slicznie ...porzadki swiatecznie rozpoczete ...hahahahah a jak u Was ?????? DZIEWCZNY ...no WAsze malenstwa na bobasach ...ogladam caly czas ...az oczka mi lsnia www.dustin.bobasy.pl Gratulacje dla PIERWSZOZABKOWCOW... MATEUSZKA i MARLENKI hihihih :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D jak to sie objawia i z czym sie to je hihihi prosze Nesiu napisz !!!!!! Niuninka wielkopolska to mniejwiecej gdzie?????? IWKA ten gryzak to z rybkami taki czy inny ;) sciskam i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamcie, Carlaaa ❤️ dobrze ze jesteś :) Gratulacje zabków, ja na razie podziękuję z ząbkami, nie obrażę się jak Paulinka będzie na końcu, jak znoszą to Wasze pociechy??? bardzo płaczą???? Bo moja mała się już tak ślini, a ja nie chcę jeszcze ząbków, choć z drugiej strony było by się czym pochwalić :))) Carlunia Twój Dustinek też śliczny, podobny do Paulinki hihihih Ojej mała się obudziła, no nic, jutro się odwzwę, Acha paulina waży już 6200 ale ile mierzy to nie wiem :)) Mamo Natalki faktycznie córa Ci rośnie jak na drożdzach, tak trzymaj :))) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×