Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

WAS IST DAS "SZNYTKA"?? Poproszę herbatkę z soczkiem malinowym i pierniczka... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:))))) dziś uskuteczniłyśmy max-rozpustę, tzn. spałyśmy do 10.36:)! otwieramy oczka, a tu śnieg sypie jak szalony:D wzięłam jaśminkę na ręce, stanęłyśmy w oknie i zaczęłam jej tłumaczyć co to się dzieje na świecie:D że będą piękne Święta w tym roku, że drzewka i krzaczki są białe:) fajnie móc tak tłumaczyć swojemu dziecku, co to się wyprawia za oknem:) zwłaszcza, że rok temu o tej porze leżałam już ponad miesiąc w szpitalu i powiedziano mi, że raczej nie będę mieć dzieci... a my im udowodniliśmy, że nie tylko mogę, ale i mam:PP mój gastro, który mi to powiedział, teraz jest zachwycony jaśminą i wszystkim się chwali nią, jakby conajmniej, to on był jej tatą:PP ehhh dziewczynki, życie jest piękne elu, rozumiem, że można nie spać, bo coś nam leży na duszy... widziałam zmodyfikowaną stronkę michałka- masz super synka, też już kupiliśmy matę dla małej:) tylko taką bardziej w koło, niż w kwadrat:) iwka- trzymamy kciuki za adrianka (chora teściowa, a kysz:P), dalka- powodzenia u ortopedy. isiu- nocniczek kawki proponuję, bo ja właśnie tym się dziś pokrzepiam, zwłaszcza, że blizna po cesarce daje dziś o sobie znać:/ carla- a ty gdzie się podziałaś??:> nesiu- halooooooooo trzymajcie się dziewczątka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.isia23.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.matinesi.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nasze-malenstwo.prv.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻 Isiu sznytka to po poznansku kromka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isiu! sznytka to (przynajmniej w poznaniu) kanapka, a weronisia to cudo:) już ją odwiedziłyśmy, ma piękną okrągłą buźkę:) cudna dzidzia:):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba z innej planety jestem... NIe znam poznańskiego.. Tylko \"pyry\" kojarzę... Dzięki za opinie! Ta baba na zdjęciach to ja, a ten przystojniak to mój mąż. Dobra, napiszę. Tato Weroniki. :D A kawy nie lubię, niestety. :( Jesteście fantastyczne! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Isiu jak nie lubiosz kawy to lapmke wina można podobno soibie na ciśnienie strzelic i dobrze że kawy nie lubisz bedziesz miala ladniejszą cere. Córunia wasza cudowna!można tylko pozazdroscić,oczu oderwqac nie mogłam. mąż wrócił z pracy-z nocnej zmiany to trochę położe sie do lózka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam! Widzę,że nie tylko mi dokucza dzisiejsza pogoda. Beznadzieja za oknem, spacer odpada! Nieprzespane noce dają o sobie znać w taki dzień i spać mi się chce cholernie, a mała nie daje i sąsiedzi od remontow nie dają, ech... Nesiu, moja Natalka też na brzuszku nie bardzo,za to rwie się do siadania. Isiu, no, no, rośnie z Twojej małej prawdziwa piękność, oj, będą się kiedyś chłopcy zabijać dla tych wielkich oczu i pełnych usteczek. Podobna do Ciebie, bo moja to bardziej do taty. Elu, fajne zdjęcia na macie! Iwciu, miejmy nadzieję,że to tylko niewielkie przeziębienie. Dalka, aktywna kobitka z Ciebie. Caarla, nie zapisałam sobie Ciebie na gg, odezwij się jeszcze. Elu, Twój Michaś w wózku, a moja mala ze mną w łożku, w nocy nie zna łóżeczka, w nim odbywa tylko te swoje krótkie dzienne drzemki. W nocy tak często je i się budzi,żeby ją po policzku pogładzić, wziąć za rączkę lub dać smoka,że musialabym chyba warować calą noc na krześle przy jej łóżeczku. Dziewczyny, małej chyba pomylił się dzień z nocą w kwestii karmienia, w dzień robi długie przerwy, jej rekord to 5 godz., a całe noce wisi na cycu! Liczę,że się wyśpię ,jak pójdzie na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Z Natalką wysilającą kupę i siedzącą na moich kolanach nadrobiłam oglądanie naszych bobasów- zdjęć Tymka, Krzysia, Ulci i nowych Ninki - wszystkie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka to istny aniolek.. tylko sie z pupa nie moze dogadac.... wlasnie jak ja na golasa polozylam na brzuszku zeby jej pupe i plecki oliwka posmarowac (a przy okazji nachylilam sie zeby to moje pupsko wycalowac), to miala eksplozje i scieralam ze swojej twarzy, szyi i wszystkiego wokol jej kupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie. U lekarza Ulcia jako jedyna nie płakała, a mało tego jak jej sprawdzał nóżki to się śmiała :). Powiedział, że ma super nóżki i kontrola jak zacznie chodzić. A z tego spacerku wróciliśmy totalnie mokrzy. Jakiś typ w odgarniaczu śniegu tak wolniutko przejechał koło pasów, że całe te błoto wylądowało na nas. Całe spodnie mokre, buty, folia na wózku cała w błocie, no i błoto nawchodziło wszędzie gdzie się dało. Dawid też mokry calutki :). Jak wracaliśmy i przejeżdżała koło nas taka sama odgarniaczka z łychą podniesioną to za mnie się schował, bo myślał, że znowu nas ochlapie :D. A teraz chwilka odpoczynku i uciekam robić spagetti z melonym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę o 140 stronę... do ostatniego klawisza... Irenka PS. Sznytka. Kosmiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nic... Co jest? Pozdrowienia od Weroniki...Siedzi na kolanach, stęka i nadaje swoje ptasie radio... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakk teraz nie będzie 140 strony to idę zrobić sobie sznytkę... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
moze ja wygram walke o 14-0-stkę michalek do poludnia byla aniołkiem pozwolił tacie sie przespać ale teraz buczy!,ojojo ten malky placzek najcześcuiej ostatnio Carla zaczyna stronki a dzis cos milczy aha ja jestem padnieta dzisiejsze niewypsanie daje teraz o sobie znac a u nas na obiad.... nic! a co czas na dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
isia walki nie wygralam ale nie poddam sie co do bioderek to twwojaa niunia szybciutko z tego wwyjdfzie,wszystko na dobrej drodze. robert kołysanki malcowi śpiwewa haha ale mal.emu do gustu niwe przypadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
trza by strzelić długiego posta!!!! gdzie sie laski podzialyscie dalka gotuje obiad-to ją usprawiedliwam a co z reszta kto dołaczy sie do walki o koleejna stronę? moze dominisia? a moze puyza? czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Elus ... 🌻 ek u nas brzydko ... deszcz bez sniegu straszny wiatr ... TPM napisze ja gg bedzie dzialac bo padlo ISIU ... szntyka dla mni eprosze :D i mamulka co Ci powiem to Ci powiem wygladasz swietnie :D a Dominisie wcielo ... !!!! DOMINISIU .. haloo nic sie nie oddzywasz co tam przysypalo sniegiem !! ??? Dalka ❤️ ja mialam dzisiaj szpinaczek i jajeczko sadzone plus ziemniaczki ... ktore zapomnialam udusic :D ale tez bylo oki maly spi juz od godzinki pozwolil nam sie najesc ...maz wrocil na obiad ..i zaraz jedzie dalej ... a mi tak jakos smutnawo do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ugotowany i zjedzony :). Dawid kończy jeść z nadzieją, że będzie mógł pograć na konsoli. Plecy mnie bolą i nie wyspana jestem. Tak to jest jak się pilnuje gry do 2.00 w nocy :). Ale co tam flota to flota, jeszcze ktoś napadnie. no i 140 stronka jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ....Elus dzieki Tobie zostalo nam jeszcze tylko 10 stron... mamulki piszcie zrobmy sobie prezent ...taki drobiazg... 150 ... juz raz apelowalam do Was jeszcze troszke ... piszcie co tam wasze malenstwa ... o moje sie budzi ... uwielbiam jak sie pzreciaga i patrzy na mnie tymi swoimi slicznymi oczkamii :D jeszce musimy jechac do miasta teraz mi sie przypomnialo buuu nie kce mi sie [zmeczzona padla na klawiature eeeeeeeeeeeeeeeeeeee} trzymajaacie sie do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witamy ponownie! My juz po wizycie u lekarza dobrze ze poszłam bo jego kaszel prowadzi do zapalenia płuc:(:(:(mamy antybiotyk wiec bedziemy się leczyc oby szybko przeszło tak patrzę na moja niunkę takie czerwone oczka ma:(wolałabym to ja byc chora niz moj aniołeczek.....no i mamusia dostała zwolnienie z pracy na dziecko az do swiąt laba... Dziewczyny do 150 stronki jeszcze troszkę chyba damy rade do świąt:)ide sobie kawunie strzelic taką słabiutką:) u was śnieg?a u nas zero śniegu wiosna jest nawet ładnie na dworku ale co z tego my nie możemy wychodzić:( buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Ja padnięta po imprezie wczorajszej;) i dzisiejszym dniu pracy:o A może po skibce dziewuszki;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka malutkiej do świąt przejdzie syćko będzie . ech ide się zdżemnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
no i zmotywoałam was do pisania iwka my tez juz przez antybiotyk przeszliśmy!zdrówka synkowi a my już po obiadku dziś była rybka ziemiaczki i surówka mniam mniam a ja czekam aż mały sie obudzi-to jego pora karmienia dzis sami zostajemy-maz idzie na imprezjke ale my tzn ja i michał z zaproszenia jednak nie skorzystamy-więcej ubiwerania i płaczu niz to warto pozdrawiam choróbska a kysz!!! Puza,skye,fiona!zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała wtopa była. Iwka przepraszamy synusia że nazwałam go dziewczynką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
oto maluchy www.dustin.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ... my juz wrocilismy tylko chwilke nas nie bylo akurat nie padlao ... i moglismy wyskoczyc :D Elus z tym ubieraniem masz racje czasem jak malego ubieram to tak placze jak by go ktos ze skory obdzieral we wtorek ide do lekarza postanowilam ... na badanie wlosa nich mi cos zapisza bo nie chce byc lysa... nawet to fryzjera boje sie isc .. niech mi reszta wypadnie i co... a tak zapuszczalam teraz bede musiala sciac jak sie polepszy Puzus... fajnie bylo jednym slowem [jeszcze tanczy] :D :D :D :D :D TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.isia23.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.matinesi.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nasze-malenstwo.prv.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×