Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

a tak w ogóle, to co się dzieje z iwką???? odezwij się kobietko, bo nie mam z kim kawki pić:D:D:D speszjal 👄 for iwka & adrianek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u lekarza. Ulcia rozwija się dobrze :), waży 6700 ( tabelka zaktualizowana :) ), oczywiście jaka duża to nie wiem bo nie mierzą. Tak sięwierciła na przewijaku, że nie mogłam jej rozebrać, bo pzecież wszystko tam ciekawe :). Po zastrzyku płaczu nie było, no może chwilka, ale Dawid siępokazał i uśmiech jej wyszedł na twarz :). A teraz siedzę u teściów, jak zwykle i zastanawiam sięczy zostać u nich na tydzień, czy do domu wracać i słuchać babci :) A tak wogóle to witam nowe członkinie klubu Sierpniowych mamulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol!!!! Ale pieknie swieci slonko!!!!!!!!! Ze spacerku jednak nici bo Nina ma temperature 38,4. Teraz moje kochanie spi. Jak sie obudzi to zobacze jaka temp. bedzie, mozliwe, ze do lekarza jeszcze pozniej polece. Julka, obejrzalam fotki. Rewelacja!!!!! Ucaluj te grubiutkie sliczne pultynki. Nina sie obudzila, pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninko:) przykro mi, że malutka się źle czuje:( jak jej nie przejdzie, to rzeczywiście - lepiej przejdź się z nią do lekarza:o dzięki za miły wpis na bobasach👄 zaraz grubaska wycałuję:D iwka🌻 spadamy na spacer buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki :D :D :D Isiu ❤️ Dominisiu zdrowka Mamulko zdrowka :D :D :D :D :D Mamo Natalki i TPM 🌻 ciesze sie ze sie Wam udalao spotkac .. Mamo Natalki za ciebie po 2 kroc 🌻 Nesiu ... 😘 dla Matiego pewnie dzisiaj juz bedzie lepiej i lepiej :D :D :D co do dietki hmmm ... trwa ..przynajmniej moje ochoty slodyczowe poszly do kata... chcialabym znow byc ta sama Carla co dwa lata temu .. czulam sie lepiej... :( tylko jak patrze na tego mojego lobuza to to mija ... :) Julia ... 😘 SKYE... ❤️ 🖐️ jak milo Cie znow widziec choc z przygodami ... bu bu ..ale jestes kochana martwilam sie :D :D :D :D :D Pszcolko tesknimy ❤️ wroc... plose .. baldzo plllloooooooooose my idziemy 8 marca na kontrole .. zobacze jak nasz maluszeg wazy ... :D :D :D zjecia na bobasach tez powkladalam nowe choc troszke temu ale widac jak maly rosnie w ooczach ...maly lysieje tzn wycieraja mu sie wloski i rosna biale z mojego brunecika bladynek sie robi ... mam pytanie co do oczu Waszych malenst zmieniaja sie ??? u Dustiego nieliczne przebarwienia chyba beda oczki po mumsi ... chociaz cos ❤️ Gruby Misiu .. zdrowka dla Wojtusia ... gluta mowimy NIE ... cos pisalas ojakiejs tabelce ... co to takiego masz jakies dane ... ????? 🖐️ dla Ulci !!!! 🌻 gratulacje za dzielnosc poszczepienna !!!!!!!!!! Nuninko dobre fluidki dla Twojej kruszynki ❤️ 😘 wszystko bedize dobrze !!!!!!!!!!!!!!! Elka mialas zagladac ... a Ty co ... :D pozdrwiamy ... 🌻 U nas snieg .. zalega ... maly broi .. a ja mam chwile spokoju od gosci ... :D :D :D :D :D :D :D :D jedyna udana forma odpoczynku jaka znam to klikanie z Wami ❤️ ... 🌻 sciskam Was mocno papa 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze do Was wrócić Buziolki dla wszystkich :) DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..02.03........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ma 37,7. Isc do lekarza? Ja bym poczekala jeszcze ale jutro sobota i gdyby co to przyjdzie nam jechac do szpitala a tam sie czeeeekkkaaa. U naszego doktora tez sie \"troche\" siedzi i to w towarzystwie zasmarkanych, kaszlacych itp innych dzieciakow. W poniedzialek jak bylam z Nina spytac o te liszaje, przerazona patrzylam na oblezenie- doslownie- chorych maluchow. Sama balam sie wdychac te zarazki. Szkoda, ze nasz pediatra nie ma osobnego pokoju dla dzieci zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dostala dzis na obiadek kalafiora z ziemniakiem od Hippa. Co za ohyda, mowie Wam. Juz sam zapach zniechecal, no ale gotowany kalafior nie pachnie rewelacyjnie a smakuje super. Dziecie moje dzielnie zjadlo 3 lyzeczki i \"podziekowalo\" a ja nie mialam sumienia by wciskac jej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..02.03........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03,03......................8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 Qrde mole zamiast szczepienia skierowanie do neurologa i ortopedy dzis dostalismy a wszystko dlatego ze mi sie zachciało pytan na temat odruchów (TPM pamietasz?)wzdrygania i pochylania głowki broda-brzuch. Mało problemów to jeszcze takie cuś. Gorąco pozdrawiam chorowitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiono, ciesz się z tych skierowań. :) Takie wizyty u specjalistów, powinny odbyć wszystkie dzieci. Większość mam usłyszałaby (tak jak z pewnością Ty usłyszysz): proszę się nie martwić, wszystko w porządku. Ale uwierz, wielu ludzi pracujących w moim zawodzie (pedagog specjalny) nie miałoby, co robić, gdyby zdiagnozowano wszystkie niemowlęta i ewentualne terapie podięto odpowiednio wcześnie. Pozdrawiam. U nas jakby odrobinę lepiej... Obawy związane z weekendem mam takie jak Niuninka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye...😘 Fiona 🌻 ja w Dzien Kobiet poznam wage naszego niuniusia sama jestem ciekwa czy przekroczyl 9 czy juz niedlugo :D :D :D :D :D Gruby Misiu tak masz racje tez sie wiele nasuchalam ... to przykre ale prawdziwe .. :( maly z tata na spacerku... biegam do pokoju i patrze jak spi a jego nie ma ... upsssssssssssss Julianko mala cudowna na zdjeciach swietnie maly ma podobne zdjecie z kiebaska .. mniam mniam .. :classic_cool: 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ogłaszam konkurs dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech kazda z nas napisze czym nieodpowiednim, niezdrowym i pseudoszkodliwym karmicie nasze maluchy czyli co kazda z was dała a czego absolutnie nie powinna( według ogólnie przyjętych norm zywieniowych bla bla bla bla) Ja zaczne ale nie będe zbytnio oryginalna a więc.......... -zupke na mięsku w 3 mcu(mix) -budyń na zwykłym mleku krowim ( robiony w domu nie kupny)w 3 mcu -lane kluseczki na mleku krowim (mix) w 3 mcu -pomarańcze w 5 mcu -ogórki kiszone w kawałkach do ssania w 4 mcu -ogórkowa przez butle(mix) w 4mcu -chlebek z masłem w 4 mcu -kaszka manna na mleku krowim w 5 mcu Dobre kabanosy, dobre :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamunia
kurde Fionka zrób sobie czarny nick bo ktoś sobie z Ciebie jaja robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza sie wybralismy ale sie okazalo, ze dzis wyjatkowo nie przyjmuje. No nic. Malej temp. wieczorem spadla. Dziwne, rano miala wyzsza, w dzien ciut nizsza a wieczorem juz wogole. Mamo Natalki, ja tez juz obcinalam Ninie wloski, bo jej w oczy grzywka wchodzila. Poza tym smiesznie wygladala z wytartym tylem i bokami i ta bujna grzywa. Ninka spi. Biedactwo, byla dzis jakas marudna. Wieczorem zwymiotowala kaszke, ktore je codziennie. Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepsza nocka, wczoraj budzila sie pare razy, co do niej niepodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniunka, jak moja Paulina była przeziębiona to od tej pory nie śpi całymi nocami, ja juz padam ze zmęczenia, idę zaraz spać. Boże co zrobić, żeby dziecko znowu przesypiało całą noc 😭 Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
ponoć link nie działa :( więc próbujemy jeszcze raz! www.nadkamarciniak.bobasy.pl Dziś byłyśmy u lekarza. Za 11 dni czeka nas operacja :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulinko, wlasnie obejrzalam Twoja Nadie na bobasach. Cudo!!! Twoja Mala jest tylko o jeden dzien starsza od mojej. O jakiej operacji piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
niuninko a mozemala zabkuje moja maila goraczke rano wyzsza niz wieczorem trwalo to 3 dni ??? pozdrawiam milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tez juz sie poloze bo nie wiadomo jaka nocka sie szykuje. Spijcie spokojnie kochane dzieciaczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sorki że ostatnio nie pisałam albo mało pisałam ale jak wiecie byłam przeziębiona i nic mi się nie chciało a wczoraj jeszcze byłam w pracy:(:(ledwo mówiłam ale juz lepiej jeszcze tylko kaszel męczy i katar trochę:( Mamo Natalki fajowo że się wszystko udało i że świetnie spędziliście ten czas ...ale się naśmiałam z tych klapezek niezłe:D:D:D Dominisiu zdrówka życzę 🌻 Nesiu mam nadzieję że u was juz o niebo lepiej....❤️ Julianko jestem jestem:D:D:D🌻 Niuninko może rzeczywiście ząbki idą dla malutkiej👄👄👄 Witam wszystkie nowe mamuski🖐️🖐️🖐️ Dalka 🌻 Carla🌻 Skye🌻 Pszczoła🌻 Ela miałaś się odezwać?🌻 Fiona 🌻 buziaki kolorowych snów uciekam spać bo troszkę padam 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D:D:D dzięx za odwiedziny u bobasów:D olu i carlo🌻🌻 irenko👄 stawiam nocnik kawy:P z mlekiem i słodzikiem:D kasiulinka- słodką masz córeczkęD niuninko❤️-dla malutkiej:D iwka🖐️ dominiko- zdrowiej i wracaj:) miłego dnia:D skończyło się moje słomiane wdowieństwo:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy porannie pobudka była dzis o 7.00,Krzysiaczek juz po kaszeczce :) usmiechniety i zadowolony,bardzo chce wam cos napisac wyrywa sie niesamowicie ala mamusia mu nie daje dotknac klawiaturki kasiulinko zdjecia obejrzane,sliczna ta twoja mała królewna,kasiu co to za operacja bedzie,moze pisałas juz o tym wczesniej ale niestety nie mam czasu na czytanie wszystkich postów-wybacz byłam tez na twoim blogu iwka dzieki skarbie zdrowko sie przyda,wczoraj w ramach zdrowotnosci moje dwie zaje...fajne sasiadeczi wpadły do mnie by mi zrobic odprezajacy masaz(myslalam ze jestem w niebie),to było po prostu świetne ;) witaj wsrod nas klitaea,twoja córcia ma wspaniałe imię,moja przyjaciółka tez takowe posiada,kobiety o tym imieniu sa po prostu bąbastyczne-super uciekam na sniadanko isac duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sumie, to olu z mamusią asią i dustinku z mamusią carlą:D:D:D:D 🖐️ ps. a gdzie wy wszystkie się wyszlajałyście??? kabluję na pszczołę, wisi na topicu o wpadkach i coś tam jeszcze:D wracaj tutaj babo!!! najpierw każe za sobą tęsknić, wraca i nawet nie wpadnie się przywitać... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!!!! My na nogach od 8 i juz po śniadanku:)teraz właśnie piję kawkę więc też zapraszam:) mały niby chciał spać:)ale się teraz chichocze że pewnie nici ze spania a chciałam isć się wykąpać:)będę musiała poczekać;) Julianko witaj🖐️ Dominisiu dobrze ze ze zdrówkiem juz lepiej:)taki masaz tez by mi się przydał:) pozdrawiam buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wpadam na nocnik .. z ta kawa oczywiscie ... bucha dla wszystkich obecnych i nieobecnych ... :D :D :D :D :D :D :D :D Nesiu .. jak z Matim .... Julcia 😘 Pszczola :classic_cool: Iwcia zdrowiej :D :D :D :D :D Dominisiu .. dobrze ze ze zdrowkiem lepiej :D :D :D :D :D Fiona oj babo ... hihihi ciekway pomysl ... juz niedlugo pewni cos skrobne ale umnie to nie beda takie rewelacje ... :P 🖐️ 🌻 😘 do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Niuninko tak moja miala takie objawy goraczka i marudzenie i nic poza tym:) witam wszystkich< buzka> ola wstala o 6 20:( ale zatkalam ja sokiem i pospala do 8 teraz juz po rannej drzemce i zaraz uciekamy zakupic nowe rybki:))) Mam pytanko jakwasze niunie reaguja na obcych badz dawno nie widzianych znajomych??? moja olka placze dopiero jak sie oswoi to moga ja wziasc milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! U Matiego przesilenie, paskudnie kaszle :( oby już było lepiej. Dzielnie to znosi. Muszę zmykać, zajrzę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×