Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Ewciu! Tak trzymać! Niuninko! A jaki syropik dostałyście? Bo mój Mati kaszle nadal, a lekarz mówi, żeby mu nic nie dawać, bo cytuję \"musi to wykasłać\"... Mamo Natalki :):):) bardzo miła rozmowa :):):) Dobra kobietki moje kochane, ja się już powoli chylę ku zachodowi, łóżeczko mi pachnie, mmmm, mąż nawołuje, że mu mnie brak u boku. Także cmok i miłego weekendu życze wszystkim Mamusiom i Dzidziusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu! ćwiczcie z zapałem i będzie dobrze. Dwa miesiące opóźnienia ruchowego nadrobicie z pewnością. Może Matiego Maja nie przegoni, ale innych czemu nie ;). Nesiu, Wojtuś na kaszel (mokry) dostawał flegaminę w kroplach. Tonia w tym samym wieku mucosolvan. Pomagało. :) Pijcie kawkę ze mną, bo pyszna! Krzysztof zrobił, a on robi najlepszą. Niech wam sie łykend toczy gładko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki systematycznosc i czas .. ktory na wszystko jest lekarstwem ❤️ Ewciu milego dzionka ..u nas zima pada snieg wieje wiatr ..i ogolnie pogoda do d... 😭 :0 .. nich to sie juz skonczy ... U nas zabkowanie pelna geba ... niedlugo nasz maly dolaczy do grona kasajacych malochodzacych ... ;) sciskam Was mocno ... zycze milego dnia i zabieram sie do pracy ... do milego mamulki .. :D :D :D :D kawusia czeka ... Julcia w nocniku tez :D :D :D :D do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratunku ile czasu wyzyna sie zab?????????????????????????????? juz go widze pod skora a mala wyje od dwoch godzin -nie moge jej utulic! ile to trwa?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo natalki proponuje wyskoczyc do apteki i kupic Calgel (zel chlodzacy na dziasla) a jesli nie masz takiej mozliwoci to wsadz gryzak na chwile do zamrazalnika i jej daj powinno pomoc;! witam mamusie gdie wy sie podzialyscie?? my juzpo rannej dzemce czas ogarnac mieszkanko maz niestty w pracywiec znow wszystko na mnie pozdrowionka i calusy dla wsystkich www.olenka2005.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sprobol jej lodem smarowac trzymaj sie mamuska przejdzie i bedziesz miala spokoj na sto dopiro czeka piszna bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODEM NIEI GRYZAK DO
lodówki a nie do zarażalki, bo odmrozisz dziecku zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn nie zęby tylko dziąsła
daj czopek albo syrop przeciwbólowy i smaruj Dentinoxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam na chwile do ramrazalnika a nienaaly dzien ( poczytaj sobie w pierwszy rok zycia dziecka zabkowanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki zel i gryzaki to jeden sposob ...ale moja polozna mowila aby dac tez wysuszona skorke od sloniny ..albo od chleba ..tez Twoj palec pomoze ... opinia o zelach od mojej pediatry jest taka ze nie zawsze zadziala ..tak jak tabletka przeciwolowa nie zadziala na kazdego .... czopek wskazany ... w krytycznej sytuacji ... Dustin byl taki marudny tez a zebow nie bylo widac a bylo to z dwa miechy temu dopiero teraz ... peklo dziaselko i widac zabek ...ale narazie jego marudnosc nie jest taka jak wtedy ... trzymam kciuki za Twoja cierpliwosc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Nesiu, ten syrop to Prospan. Nie mam pojecia czy dostepny w Polsce. Mamo Natalki, Nina jeszcze nie zabkuje, zabkow ani widu ani slychu, ale mysle, ze schlodzony gryzak, ewentualnie czopek przeciwbolowy ulzy Malutkiej. Trzymajcie sie obie! Ile te nasze dzieciatka musza przejsc... Nina dzis ma humorek, w tej chwili bawi sie na macie, no i kuka w strone tv. Ja czuje sie zle, glowa peka, gardlo boli, temp. rosnie... Rewelacja po prostu... A maz w pracy... Byle do kwietnia. Juz sie nie moge doczekac kiedy pojedziemy do Polski. Chyba odpuszcze sobie dzis gotowanie, kupimy cos gotowego. Nie mam sily. Tak chetnie polozylabym sie do lozka. Dobrze, ze Ninus nie marudzi, przynajmniej narazie... Milego weekendu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!❤️ Nastała sobota i trzeba sprzątać,:( Maja śpi dostała witaminy, syrop, krople do noska- bo coś ją bierze. Polecam wam syrop na kaszel EURESPAL, przyznam że nie próbowałam, ale Majci smakuje. Pozdrawiam i ślę całuski dla całej gromadki,pa 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie! Coś te choroby nie chcą nas omijać,czy jest na forum jakieś maleństwo,które ani razu nie chorowało? Moja Natalka po ostatnim zastrzyku-jeszcze pokasłuje,czym mnie trochę martwi.Eurespal kiedyś miałyśmy i rzeczywiście dość chętnie go piła,ale teraz jest już taka cwana,że żadzych syropów łykać nie chce,aby jej podać witaminki,muszę użyć różnych wybiegów. Mnie natomiast choróbsko wzięł,o na całego i boję się,żeby jej nie zarazić.Oj, kiedy skończy się ten koszmar z naszym chorowaniem. Ewciu,u nas dziś porządki zaniechane,siły nie mam,poza tym mała mnie baaardzo absorbuje,a mąż ma trochę papierkowej roboty.Zresztą upichcił dwudaniowy obiad,więc czegóż chcieć więcej. Natalka marudna-nie wiem,czy biedactwu prócz choroby ząbkowanie nie dokucza,chyba górne idą... Mamo Natalki-jak mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ❤️ Mamo Natalki ... no wlasnie jak mala ... ???? Isiu 🌻 jak z kupkami u malej ??? u nas zabkowanie w pelni .. z wrzaskami krzykami placzem gryzieniem i usmiechem co chwilke ..zabek pokazuje swoja glowke ...ale to chyba jeszcz etroszke ... to dopiero pierwszy ... ciekawe co dalej :D :D :D ale maly dzielny ..co chwile podaje mu jakies smakolyki ...i powoli powoli ...zapomina damy rade ... !!!! Ewcia 😘 Nuninko zdrowka ... ❤️ sciskam wszystkie bucha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, niech zabek sie szybko wybije i cieszy oczy zachwyconych rodzicow!!!!!!!!!! Acha, dajesz Malemu zupki z mieskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko wlasnie dzisiaj dostalam cielecinke ... jutro dostanie pierwszy raz :D :D :D pozdrawiam i zdrowka dla Was :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy dzisiaj najgorsza noc jak do tej pory.Krzysiaczka cos bolało podejrzewam ze był to brzuszek.Czopek zawiódł i meczylismy sie oboje do 1.30.az w koncu usnoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Krzysiu, biedna Dominisia. Obyscie dzisiaj sie wyspali. Carlaa, Ty chyba nie tak dawno zaczelas dokarmiac Malego? Tak sie dopytuje bo ja tez wprowadzam nowosci ale myslalam, ze z mieskiem trzeba jeszcze poczekac. Fajnie, ze mam Was, pomagacie rozwiac moje watpliwosci, zaspokoic ciekawosc, po prostu mozecie mi doradzic. Dzieki Kobietki!!!!!!!!! Przyjechalo jedzonko, ide zaspokoic glodzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie:D:D:D szybkie cześć, bo mój dzidziuś zawodzi w swoim kojcu (ależ fatlanie to brzmi:P) miłego weekendu dla wszystkich mamusio-tatusio-dzidziusiów:D:D:D buziaki julia 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundkę, bo muszę wyczyścić jeszcze dwa komplety ząbków mlecznych moich córek ;) Jak dziś temat zębowy przewodni... Szkoda, że nie ma mordek z ząbkami :D U Wojtusia na razie ząbki wychodzą cichutko. Widać wyraźnie dwie białe kreseczki na dole. Słychać też, jak się postuka. Ale mały zadowolony, :D tylko w kółko swoje bababla i ghegheu... Gryzakom mówimy tak, skórkom chleba zdecydowane nie. (gluten) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby malo bylo, wyszla mi opryszczka :-( Jutro bedzie lepiej!!! I tym optymistycznym akcentem pozegnam sie dzis z Wami. Spijcie z aniolkami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Krótko bo głowa mi pęka. Nowe fotki na bobasach. Zapraszam! Ząbków brak, choć Wiki trzeci dzień marudna jak baba przed okresem.. Kupki...hmmm.... dzisiaj dałam jej rano sok jabłkowy i za dwie godziny zrobiła kupkę sama, bez czopka. Może to jest rozwiązanie? Będę sprawdzać czy ten sposób podziała w najbliższych dniach. Julcia- mijamy się! ❤️ Dzięki że jesteście Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamulki ja powoli ukladam sie tez do snu ... maly spal dzisiaj w swoim lozeczku 1,30 dla nas to sukces wiecej sie nie udalo ..znow wyladowal w naszym lozku ..maly cwaniak .. :P ... tylko brakowlao zeby nam pokazla ..a jednak mam Was ..wapniaki ❤️ kocham go nad zycie i zawsze jak sie tak rozczulam slysze jego pierwsze le le le le le le Niuninko zdrowka ...tak niedawno zaczelam go dokarmiac nie czekam z mieskiem od kiedy pediatra powiedzial ze mozna wiec daje ..z piersi pije coraz mniej najczesciej po jedzeniu ...musi sie do mnie dossac ... :D :D no i w nocy jak sie obudzi to czasem nie da rady musi sie napisc choc chwilke possac ..ale musi :) Dominisiu dl aKrzysiaspokojnych nocy ..i dla Ciebie TEZ Isiu kupkowa sprawa ..idzie dobrym torem :D :D :D Julcia 🌻 a ze jeszcze tu jestem to kozystam z okazji ze dzisiaj 12 skladma najserdeczniejsz zyczonka naszym 12 stka Paulince Weronice i Natali 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 slicznotki wszystkiego naj ... :D oraz wszystkiego naj dla Nadi - Arkadi 🌻 slodkich i slicznie pokolorowanych do dzisiaj ...czekam na Was z nocnikiem kawy ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) misiu - ja się pod kawkę podłączam, oczywiście już nocnik krzepko dzierżę w dłoni:P dla naszych trzech małych aniołków: ❤️natalki❤️paulinki❤️weroniki❤️ z okazji 7 miesięcy najlepsze życzenia ślą jaśminka i julia:) miłej niedzieli kobietki:) buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Przyszła Mama
Najlepsze życzenia od Natalii dla Weroczniki i Paulinki, aby następne siedem miesięcy było radośniejsze, ciekawsze, zdrowsze. Niech nie opuszcza Was wspaniały humor, produkujcie radość i rośnijcie z Bożą Pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki, dziewczynki... laseczki moje kofaane... ja to wszystko stosowalam- o czym pisalam... i gryzak z lodowki i żele- nawet dwa rozne... i czopek.... gryzak powodowal taki krzyk ze to poezja....cokolwiek co dotykalo tego dziasla.... i tak caly czas.... moja glowa przypomina ta z \"czlowieka slonia\".... ptasia grypa mi niestraszna skoro przezylam ten atak calodniowy.... hihi... a tu jeszcze sie nie przedarl, wiec jestem pelna obaw co do dzisiejszego dnia... narazie tylko marudzi, ale to i tak bosko bo nie krzyczy.... nie wiem nawet jak sie nazywam... ja pytalam tylko- czego moge sie spodziewac- ile to moze potrwac? buziaki ogromne dla wszystkich dzieciaczkow i ich cudownych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×