Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam :) Fajnie że niektóre mamuśki mogą się spotkać na spacerku. Ja nie moge :(. Ale co tam cieszymy się z wami z waszych spacerków. Wczorajsza imprezka się udała. Torciacho smakował wszystkim :). Jeszcze jeden kawałek rozpusty został dla mnie na dziś :). Uliś pociągająca i zdeczka marudna :). Chyba nic jej nie będzie jak wyjdziemy dziś na spacerek :), pogoda ładna jest to sobie pośpi :). Miłego dzionka i do zobaczonka później :). Aaaaa i stówa dla Adrianka :) :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny,sloneczny dzionek my już po szczepieniu zaraz zaltualizuję tabelkę Maluszkek znósl je dzielnie mimo ze były dwa ukucia pani dr.zachwyciła sie że tak pięknie już siedzi i robi kosi-kosi Pytałam o gaworzenie a dokładnie o składanie sylab-powiedziala że 7-mio miesięczniak nie musi jeszcze składać,rzadko kiedy dzieci składają Pisalam wam chyba kiedys że Michaś sie zamyśla i musze go obserwowac czy jak do niego zagadam to reaguje czy dalej bedzie sie zamyslał. Wiem wiem ze rozne opinie na mój temat na tym topiku krążą że jestem chora psychicznie i wymyslam dziecku choroby zamiast sie nim zajać-donosze że aktualnie spi to aj pisze a poza tym moje dziecko (jak ktos czyta uwaznie moje posty) urodziło sie w stanie ciężkim! bardzo zatem uwazam i porównuję do waszych pociech jego rozwój,mam nadzieję ze sie za to na mnie nie obrazicie i nie macie mnie dosć Od zalozenia topiku tu jestem dzielę sie wami moimi radosciami i smutkami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm........8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01......74,5cm......8440 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus ... 😘 a co TY sie martwisz .. dziel sie dalej !!!!!!!!! A ja stosuje sie do wytycznych Pszczolki bo jak mnie znow poniesie to nie recze ... @ Pszczolko dzieki za odpowiedz 😘 musze sie wziasc tylko teraz sama nie wiem moze pozniej bo jak pojedzimy do rodzicow to bedzie przechlapane jazda spanie w innych miejscach lozkach rozleguluje mi sie znow ten maly princ Niuninko u nas podobna pogoda..a w Toruniu slonce bu bu :D Dalka ten tort to mi sie dzisiaj snil ... :D :D :D :D :D :D :D Moj rozrabiaka juz na nogach :D spal dwie godziny ... :D do milego bucha 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D wyspacerowane i najedzone- zaglądamy do was ( znad pracy mgr-ofkors:classic_cool: ) po pierwsze i przed wszystkim- GOSIU serdecznie gratuluję ci zdobycia tytułu magistra🌻👄🌻 carla👄 nocniczek z miłą chęcią, a te spacery warszawskie, to my sobie w p-niu odbijemy:classic_cool::D a propos słoiczków, już mówię- bobovita, dr witt, bobofrut i czasem gerber (jak w skelpie nie ma nic innego, bo mała za gerberkami nie przepada) kaszka- tylko i wyłącznie bobovita:) irenko❤️ amore pomidore, dla małego ministra👄 (mam nadzieję, że jakoś udało ci się nie pochlastać:P) elu! kafeteria to forum wymiany myśli i opinii (jak sami się tytułują), więc pisz o czym chcesz i kij reszcie świata do tego, a to, kto i co o tym myśli, to już jego sprawa!!!! tylko mam do ciebie prośbę, skoro musisz kopiować tabelki, to rób to, ale proszę- AKTUALNE! na tej tabelce nie ma sisi i julki, poza tym nie wiem, skąd się wzięła data przy ostatnim ważeniu jaśminy, bo miało ono miejse 08.03., a nie 30.11. reszta się już zgadza. iwka🌻 dla adrianka🌻-ki rośnij duży i zdrowy, robaczku:) tpm❤️ trzymam kciuki do kiedyś tam julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po szpacerku. Kuliś spała bite 2h :) :D sukcess ;). Klusek- Dawid wyszalał się na placu zabaw :). Teraz pranie, heh przez chjupki trzeba prać co drugi dzień. Nio i obiadek. Kawusia poobiednia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że tym razem wkleilam dobrą tabelkę taka z dnia 28.marca-taka wynalzalam\"najbardziej aktualną\" Pozdrawiam DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08..03.02.......................8208 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8440 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello! No my po wizycie u ortopedy.USG nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci w bioderkach Julci - kamien z serca. Nie chcialabym,zeby chodzila w aparacie ortopedycznym jak ja.. No ale na szczescie juz wszystko sie wyjasnilo - lekarz powiedzial,ze po prostu sie jej tluszcz krzywo rozklada:) Jutro idziemy do family point zwazyc grubaska:) A teraz kawusia poobiednia, do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Kochane! Najlepsze życzonka dla Adriana-rośnij zdrów i radosny. Nesiu,Mamo Natalki,Gruby( szczuplutki) Misiu-super sprawa z tym Waszym wypadem,a opisałyście to tak( każda w swoim stylu),że po prostu Was zobaczyłam. Ja dziś wybrałam się na spacer wspolnie z koleżanką i jej 3-miesięcznym Bartoszkiem,ale mój wypad nie należał do zbyt udanych. Na początku mała siedziała raczej spokojnie,choć z niepewną minką i bojaźliwym spojrzeniem tych pięknych,niebieskich ślipków,później podmuch wiatru sprawił,że się rozpłakała,udało mi się ją uspokoić i po chwili znowu-tak kilka razy,aż zasnęła,spała pół godziny,po czym obudziła się z płaczem i już nie dała uspokoić-wracałyśmy do domu prawie biegiem i na syrenie. Gdy ją wnosiłam,po prostu oparłąm się o ścianę i rozbeczałam z bezradności,bo wiecie co,spacery zawsze mnie ratowały,a dziś pomyślałam,że nawet i one zamieniają się w koszmar. Muszę dodać,że to już po raz kolejny wracamy z płaczem.Nie wiem,jak to dalej będzie,czy ona się do nich przyzwyczai.Wicdzę tylko takie wyjście,że będę wychodzić na krótko,wokoł bloku i póki śpi.A tak mi się marzyły długie wypady,zakupy,wspólne chodzenie z koleżankami.Ach,szkoda gadać...Nie muszę dodawać,że Bartoszek przez całay czas słodko spał,a jego mam na luzie,spokojnie pchała wózek. Dlatego,Elu-odpuść trochę Michałkowi i ciesz się,że nie ma on zachowań mojej córeczki. Carluniu,ja nie wiem,czy to jest lepiej,czy po prostu przyzwyczaiłam się do codziennych trudów,które Natalka wynagradza pięknym uśmiechem,gaworzeniem,miękkością policzków,sama nie wiem,ciągle jednak nie tracę nadziei. Rozpoczęłam też ,,casting,, na opiekunkę-była jedna babeczka,ale taka malutka,że mam obawy,czy do września Natalka jej nie przerośnie.Jaro się śmiał,że ta kobitka taka flegma,że mała zamknie ją na balkonie i nam chatę rozp... zanim wrócimy z pracy.No cóż - w środę nastę pne spotkanie-zobaczymy. Pszczołko-ciągle myslę,że najwyższa pora zabrać się za naukę spania małej,ale jakoś tak z tym zwlekam,chyba się boję,że rady nie dam. A tak w ogóle- to mała i Jaro są na spacerze-chodzą wokoł bloku,żeby wrocić w razie,,ataku,,. I tak to się u mnie plecie jakoś pomalutku i ciągle z trudami. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez Przyszla Mamo,ale Cie podziwiam - naprawde. Jula raczej spokojna jest,a jak tylko ma marudny dzien to ja juz wpadam w panike,ze jak tak dalej bedzie to ja padne i nie dam sobie rady. Datego bije czolem i trzymam kciuki,bys nadal byla taka wytrwala, a usmiech malej niech nadal dodaje Ci sil 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriankowi 🌻 TPM Trzymaj się dzielnie Dziewczyny dziekuję za gratulacje, teraz to ja rzadzę jako magazynier :P Idę spać, noce cięzkie, rano trz iśc do roboty Mamo Natalki widzę ze już lepiej u Ciebie:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiTAM :) Dziękujemy za życzenia dla Adrianka a to dla wszystkich mamuś i ich pociech od Adiego🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 T.P.M trzymaj się kobietko❤️ zawsze Cię podziwiam że jesteś silna... Mamo Natalki Nesiu kurcze jaka jestem zła że nasze spotkanie nie wyszło jak czytam wasze posty ze spotkania to normalnie zazdroszczę Sissi dobrze że u twojego malenstwa wszystko ok:) mój bąbelek już usnoł ja zaraz też zmykam spać😴 bo wcześnie rano trzeba wstac do pracki Kolorowych snów 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa złocieńka właśnie znalazłam cię na topicu strażników wagi :). Masz może tą tabekle punktów ???? Nie mam kiedy przejżeć całego topicu czy podawali tam :). Miłego wieczorku i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Znów to zrobiłyśmy... Mama Natalki ma zdjęcia. Trochę niecenzuralne, bo dziś Wojtuś korzystał z nieobecności Matiego, a potem z jego snu. Natalka śliniła się wyraźnie w kierunku Wojtusia! Poklepali się wzajemnie. :) C.D.N. Pewnie w przyszłym tygodniu spotkamy się ponownie. Mój mąż się śmieje, że na nasze spotkania powinnam zabierać laptopa. Pyta, czy nie jest nam niezbędna kamera internetowa. :D Dumna jestem z syna, bo robi postępy w drodze do raczkowania, pupę dźwiga. Wszystkim dobrej nocy. Jutro się odezwę, będę w domu. :( Trzeba go trochę sprzątnąć, a jak wiosna nadchodzi najchętniej mieszkałabym na zewnątrz. Wracam do moich mężczyzn. (dziewczynki śpią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione ale bardzo szczere życzonka dla ❤️❤️❤️ WOJTUSIA ❤️❤️❤️ rowniez spoznione i bardzo szczere zyczonka dla 🌻🌻🌻 ADRIANKA 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08..03.02.......................8208 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8440 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 Byliśmy u pani doktor i troszke sie przytyło synusiowi,juz zmieniłam w tabelce.Jest zdrowy jak rybka i bardzo sie z tego ciesze! Czekamy teraz na drugiego ząbka. Gruby misiu ❤️ i Mamo Natalki 🌻 zazdroszcze wam tych wspolnych spacerków. Dalka ❤️ co to za tabelka z punktami,jak jest fajna to ja też ją chcę?????? Sisi1111 🌻 ciesze sie ,ze z bioderkami wszystko ok :)A ta twoja córunia to czysty janiołek;) Carla ❤️ a ty kiedy zawitasz do nas co???? Fiona 🌻gdzie ty jesteś////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE ❤️🌻❤️ nasze maluchy w bobasach 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl ❤️🌻❤️🌻❤️ miłego chaśkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) My już na posterunku. Jeszcze bez kawki, bo w łóżku leżymy. Dziś się przejdziemy do lekarza, bo ten Kulisiowy kaszelek jest bee. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeej... duza kawa, bo znowu klocki lego mnie w swit wprowadziły... to sie zaczyna nalogiem robic ;) Sky, dziekuje, ZNAAACZNIE LEPIEJ... nic sie nie zmienilo teoretycznie, ale nabralam dystansu... rzeczywiscie potrzebowalam czasu.... a dziewczyny swoim optymizmem mnie bardzo zarazily... to znaczy Nesia - swoja pogoda ducha, bo Gruby mis, to powiem Wam w sekrecie, ze małpa jest!- wysmiewa sie ciagle ze mnie ;P ;) :P a powaznie, naprawde dzieki optymizmowi jaki wnosza obie, zostawilam sprawy swojemu biegowi... bedzie co bedzie... nie chce juz walczyc z niczym i z nikim... jak mala przestanie mnie tak potrzebowac, to na spokojnie wroce do pracy... trudno... a Patryk... coz... kocham drania... powoli odzyskuje spokoj ducha, wiec mozwe w koncu niedlugo go wpuszcze ;) A proppos- zmienilam plany- jade dzis w gory, wyjezdzam ok. poludnia, wiec odezwe sie w poniedzialek.... a moze ktoras mieszka w okolicach Bielska Białej, Żywca, Wilkowic??? Albo Zakopanego? bo tam udaje sie jutro? ;) zaraz ide na szczepienie malej wiec nie wiem czy zdaze zamiescic zdjecia... postaram sie wrzucic choc dwa na bobasy :) pozdrawiam! Isiu- merci beaucoup, j\' apprendre le francais a l\' ecole... un peu... ;) Pris...... bien sur! J\'adore la vie ici: les cafes, les rues, le cinema, tout! J\' aime Gilbert Becau- (Nathalie ;) ), Joe Dassin, Aznavour, Brell, Dalida, Daniel Brilant et GAROU!!!! (Canada ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Na kawe sie lapie i to w jakims duzym naczyniu typu dzban:) Jula znow dzis nocke w miare ladnie przespala - u siebie w lozeczku,mimo to jakas bez sil jestem. Idziemy dzis na wazonko,maz obstawia jakies 10 kg,ale mysle,ze przesadza....Co prawda z Niuni klocuszek jest,ale bez przesady Dalka Carlaa - poczytalam troche w necie na temat Wieght Watchers i powiem Wam,ze mnie to zaciekawilo, weszlam na angielska stronke,ale zeby sie cokolwiek dowiedziec trzeba zaplacic...:( Wiec Carlaa - gdzie mozna sie czegos dowiedziec za free - jesli w ogole mozna? No kawusia kawusia!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .. :D Dalka .. ;) NIe Gruby Misiu ;) hihih kawka z mila chcecia ja serwuje zielona herbatke .. :D Dominisiu :D :) Kochana przyjade na 100 % niestety dnia podac nie moge ..bo mamy troszke treminow w kwietniu i sa pokleksowane na pol misiaca ..wiec ..sami nie wiemy daty ..ale wystarczy tylko ze sie spakujemy :D i w droge .. :D Dalka zdrowka dla Kulci :D Mamo Natalki ..dopuscisz .. hihihi ... oj oj ..z nimi zle bez nich jeszcze gorzej bu bu przyjemnosci w Gorach .. :D odpoczywajcie :D i udanaego szczepienia !!!!!! Isiau Mamo Natalki francuski moj ulubiony jezyk :P pozdrawiam :D Pszczolko kofana ja tego szpa ni znam .. :D sisi wysle Ci co nieco informacji .. niestty nie mam angielskich tabeli tylko wiekszosc po niemiecku ..ale zaraz cos z Tym zrobie ja za nic nie placilam dostalam wszystko od milychcdziewczyn z topiku .. to moj nowy sposob na zycie i z przyjemnoscia donosze ze dizala !!!!!! Do tego jeszcze zaparlam sie i cwicze ..w domku ..bo areobik i takie tam rozne silownie mozna sobie podarowac bo w domku mozna to samo .. !!! bez przrzadow .. i akcesorii tez zrobic !!!! Za kawe i gryza snikersa .. wysylam Ci cosi k na poczte :D Julcia 😘 piszesz ta prace rozumiem uparcie :D Nesiu 🌻spotkamy :D sie :D Iwka 🌻 milej pracy :D Ela 🌻 maz wrocil Skye 😘 pani magister :D Puzus :) odzywaj sie jak tylko mozesz :D TPM ❤️ kochan :D Ecia a Ty co sie nic nie odzywasz hmmm ???? HALOOOOOOOOOOOOOO Niuninko 🌻 mam nadzieje ze po tym pogodowym czyms wszystko juz ok ??? Jk kapiele malej w olejku stosujesz ??? 😘 Fiona no babo nie daj sie prosic .. :D Mam maly problem do rozwiazania musze sie z nim uprac ...wiec wysylajcie dobre fluidy do mnie b.prosze ..bo mi klamerki z buchy pospadalay i nic nie podtrzymuje usmiechu .. :( Maly juz buszuje od 7 dmej zaczyna wlasnie marudzenie wiec jest gotowy na sen ...podloga i krzeselko cale w sucharkach ... on tez..obklejony ale jaki zadowolony !!! sciskam wpadam na kawusie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa z gory dzieki :) Dominisiu - Krzysiaczka przepiekna🌻 A ja kawunie dopijam i lecimy sie zwazyc i potem chyba mykniemy na spacerek bo slonko piekne i 18 stopni pokazuje termometr :D To papa, do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, czyli zdecydowanie kawa i papierosy-a w zasadzie wódka i papierosy w kwietniu w Toruniu!!!Póki co jeszcze daj rade...a uśmiech to olej, jak nie masz ochoty:)Ja sie do Ciebie usmiecham :D Qrcze, mały śpi półtorej godziny juz, mogłam w tym czasie napisać troszkę pracy, no ale nie uprzedził, ze zamierza tyle czasu z Morfeuszem sie bujać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka zielona, z miłą chęcią :) zawsze o każdej porze dnia i nocy lubię. :) Pszczoło, 7 m.9 dni się otwiera. Mama Natalki mnie zdemaskowała, tak... jestem małpą. I na dodatek umieściła moją podobiznę na bobasach. A wystarczyłoby taki portret: @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrcze, jakie fajne te zdjecia!!!Zwłaszcza ostatnie jest wymowne-Wojtuś z Natalką za rączki, a Mati z wiele mówiacą minką...bomba:D Dzieciaki nam rosną na potęgę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×