Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hallo Mamulki ... :D My jak co niedziele obiad u rodzicow .. 🌻 spacer i zabawy ... :D ..to taki dzien gdzie z Patrykiem mamy wiecej czasu dla nas :D ale kazda z Was to zna prawda nie musi to byc koniecznie niedziela .. :D Dominisiu .. hej .. ❤️ znalazlam takie linki ..poczytaj :D http://www.um.jelcz-laskowice.finn.pl/index.jsp?bipkod=/003/002/013/008 http://abc.onet.pl/1883,1061553,kontent.html http://www.poznanski.travel.pl/index?Act=show_doc&id_dir=468&id_doc=880 Od 1 maja 2004 Polacy mogą podróżować po terenie Unii Europejskiej bez paszportu, a jedynie z dowodem osobistym. Może to być zarówno stary (\"zielona książeczka\"), jak i nowy dowód. Pamiętać należy jedynie o tym, by dokument nie był zniszczony, a zdjęcia aktualne. Paszport i dowód osobisty to jedyne dokumenty, jakie uprawniają do przekroczenia granicy. Zatem w przypadku dzieci i młodzieży nadal istnieje obowiązek posiadania paszportu (ewentualnie tymczasowego dowodu osobistego). NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZKROCZENIA GRANICY Z LEGITYMACJĄ SZKOLNĄ (tylko dzieci mieszkające w strefie nadgranicznej mają taką możliwość w ramach małego ruchu granicznego)!! ten link jest chyba najbardziej wartosciowy http://www.polishembassy.ca/news_details.asp?nid=177 slodkich i slicznie pokolorowanych bucha dla Wszystkich :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czy ktos jeszcze nie spi o tej porze? U mnie po 11 wiec w Polsce po polnocy.. pewnie spicie.. Dominisiu Carlaa ma racje, musisz miec paszport dla Malenstwa. Mozna podrozowac na dowod, w granicach Unii, ale o dowodzie w przypadku dziecka nie ma mowy. Ja mieszkam teraz w Anglii i tu urodzila sie moja corka ( obywatelka Polski) i gdy chcialam z nia jechac do kraju, musialam jej wyrobic paszport. Zdecydowalismy sie z mezem na tymczasowy, ktory jest wazny rok, bo w przypadku takiego malenstwa to chyba najlepsze rozwiazanie (w ciagu roku dziecko zmienia sie nie do poznania), a i taniej jest. Paszport tymczasowy w konsulacie polskim kosztuje 12 funtow, a normalny (10-letni) - 48 funtow - spora roznica, pewnie w Polsce jest podobnie. No to tyle. Aha, no i nie smuc sie mocno - czasem sa gorsze dni, ale pamietaj, ze po zlym czasie zawsze przychodzi dobry, wczesniej czy pozniej... Trzymaj sie No chyba czas spac.. Pozdrawiam wszystkich, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Carla i sisi zapraszam do obejrzenia nowych fotek Krzysiaczka na bobosach www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja na chwilkę tylko:D adrianku i michałku🌻❤️🌻- z okazji kolejnych miesięcy, moc obślinionych buziaków przesyła wam już 2-zębna (w sobotę dorobiliśmy się kolejnego ząbka) jaśminka:D poza tym serdeczne podziękowania za życzenia dla naszego krzaczka:) przez ostatnich kilka dni była pasqdnie marudna, ze względu na zęba nr 2, ale teraz już wszystko powinno być ok:) sisi:) witaj 🖐️ masz rozkoszną córunię, a jak ma ładnie na imię;) carla👄- jak widać wyśledzisz mnie wszędzie:P irenko❤️jak babcia??? mamo natalki:( przykro mi ze względu na twoją pracę...ale natalka potrzebuje cię chyba bardziej... trzymaj się kobietko.... pszczoła🌻 jak ci idzie??? u mnie na razie można powiedzieć, że jest to \'work in progress\';) ale wczoraj zaczęłam pisać o egzystencjalizmie oraz opisałam szkołę franfurcką i padłam trupem:o nesia🌻 dalka🌻 puza🌻 ela🌻 doiminika🌻 gruby miś🌻 iwka🌻 asiawroc🌻 skye[kwiat tpm🌻 uffff.. wykupiłam całą kwiaciarnię:classic_cool: stawiam wazon i uciekam:D julia 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Cała rodzinka chorutka, to chyba te wiosenne przesilenie czy cuś. Wszyscy kaszlą, smarkają i jest bee. Na szczęście Kuliś ma dobry humor, rozrabia ile wlezie :). A mamuśka sobie uszy przewiała i ją teraz bolą :(. Załamka. Dziś moje starsze idzie do cyrku z ciocią :), heh ja też bym spbie poszła hihi . Aaaa Ulcik przygotowywuje siędo raczkowania. Z siadu tak się wygnie, że ląduje w pozycji do raczkowania, ale dupka jeszcze za ciężka i szybko jest klap i rozłożona na podłodze leży hihi. I ma okres pisków i krzyków. Trrenuje swój głos, bo jak szczęśliwa to piska i krzyczy że uszy mogą odpaść. dobra ide się wykończyć :) Miłego dzionka i gorącej kawusi z ciachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziewczynki odzwyczaiły się od przedszkola i \"cyrk\" mieliśmy dziś rano, by je tam doprowadzić... Dzieci mogą mieć dowody. Moje córki mają od dwóch lat, a Wojtusiowi też wyrobimy przed latem. Carlaa, jak twoje kilogramy, nie wróciły? Kawa, coś do kawy, zapraszam! Mam i nocniki, i wazony, i kubki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzień doberek. My planujem y spacer,mimo buntu malego podczas ubierania i spacerów wyszlam z załozenia że nie moge go inkubować wiosną,zimą rzadko wychodziliśmy to teraz choć na 30 min przez calą zimę malec mi nie zachorowal z czego bardzo sie cieszę mały nasz juz sam calkiem dlugo sobie siedzi,tak wiec juz prowadzam go w spacerówce zrobionej z godndoli,ta spacerówka jest strasznie ciezka po przelożeniu rączki nie da sie prowadzić tak wiec jak finanse w maju pozwolą to kupimy coś lekkiego zapraszam na bobasy są tam nowe zdjęcia Michałaka z pobytu u dziadków,ja juz wasze pociechy obejrzalam ,coraz śliczniejsze maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Moje Bobo niezle dzis pospalo - do 8..uff, a teraz siedzi kolo mnie i ostro zjada swoja ksiazeczke z okrzykami \"ooooo\" i \"aaaaa\" :) Ma dobry humor - nie wiem jak ona to rtobi w taka pogode - buro u nas, pada i wieje strasznie. Na mnie pogoda dziala usypiajaco-marudnie. Trza kawy!! Gruby Misiu - nie wiedzialam, ze dzieci moga miec dowody - jakas jestem niedoinformowana.. Dominisiu, zapomnialam - mozesz tez wpisac dziecko do swojego paszportu, o ile posiadasz i wtedy tez mozna z dzieckiem przekroczyc granice. Tyle. Ide na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ..wpadam na nociki i wazoniki kawy bom nie tomna dzisiaj ;) Jlcia ;) to pisanie pracy mialo byc konsultowane na forum hihihi a tu tylko male wzmianki no no :classic_cool: Dalka Dusti tez ma ciezkawa dupcie ..hihih nie chce mu sie jej jeszcze podnosic ..zdrowka dla 🌻 Ulci Gruby Misiu .. wrecz przeciwnie chudne nadla .. stosuje tez MŻ staram sie zeby nie wrocily kazdy kg w dól mnie cieszy .. do lata mam nadzieje uporam sie z nadwaga .. :D pozdrwiam bucha do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Carla! A ja zaczynam dzisiaj kopenhaską, więc trzymajcie kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Przyszłam tylko listę podpisać bo biegnę do pracy, zaspało mi się hihih KAWUNIA!!!!!!!! WHERE ARE YOU???? Sisi welcome :) Zyczonka spóźnione dla naszych kochaniutkich Bobasów Dominisiu, Krzysiaczek cudny:) PAPAPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się... Sisi- witamy! Julka ❤️ 🌻 ki dla reszty spadam bo mi zaraz znowu prąd wyłączą... Cmokas Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moze ktoras z Was zna jakas stronke, gdzie mozna poczytac o odzywianiu dzieci (co i kiedy dawac), bo nadal mam problem z mlekiem Julki - nie bardzo chce je jesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamulki!!! Tysiace buziakow dla Jasminki, Adrianka i Michalka!!!!!!!!!!!!! Witaj Sisi! Jak fajnie, ze dolaczylas do nas. Zaraz obejrze fotki. Ja wlasnie zjadlam cala tabliczke czekolady... Wreszcie zrobilo sie cieplo:-) Od rana bylo piekne slonko, zaliczylysmy spacerek i dobrze, bo pozniej sie rozpadalo. A myslalam, ze jeszcze dzis wyjdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Niuninka ... 🖐️ 😘 Nesiu trzymam kciuki .. :) dasz rade ..:) jak tylko bedziesz potrzebowala wsparcia to jestem :) ...aaaa i uwazaj pamietaj co ostatnio sie stalo jak zaczelas diete :P hihihi ;) pozdrawiam i zycze wytrwalosci :) :) :) :) Skye ..kawunia czeka i czeka .. :) Isia 🌻 Julka 🌻 AAAAAAAA ELA gratuluje malemu siedzenia hihih ;) Sisiu juz kiedys wklejalam te stronki ale rozumiem nie czytasz nas od poczatku dla Ciebie specjalnie jeszcze raz :) :) http://www.twojadieta.pl/dz.php http://www.dzieckook.pl/zywienie/zyw_tabelasztuczne.html http://dziecko.nestle.pl/in_menu2_4_k_sztuczne.asp pozdrawiam ..my niedawno wrocilismy ze spacerku sloneczko swieci .. wiosne czuc tylko taki wiatr brzytki wieje strasznie ..mieszkanko przewietrzone :) obiadek zjedzony teraz zbieram sie do szkoly :) pozdrawiam do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oj maluch rozsiedzal sie na calego-dziś caly czas w takiej pozycji sie bawi -oczywiście ja musze w jego zabawach uczestniczyć Odwiedziła nas sasiadka i Michas przy niej byl grzeczny i nawet zasnał bez 40 min kołysania,sąsiadka wyszla i mały znowu zaczał marudzic wiecie co zauważyłam że on pociera stope o stopę nie iwem co jest grane proszku nie zmienaiłam,a moze wszystkie dzieci tak pocierają??? Aha i wszystkie zabawki ląduja u niego między nogami,piłeczki,ksiażeczki itp-wkłada je i to wyglada jak z cyrku... Dzięki za odpowiedzi na temat siedzenia i gaworzenia,na to drugie dalej czekam pozdrawaimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bez pracy, mala coraz spokojniejsza..... spakowalam meza i wyeksmitowalam do rodzicow..... nie mam sily.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, Jestem całym sercem z Tobą Ja dziś byłam 9 godzin w pracy, jutro 8, cięzko mi okropnie a mała coraz god=rzej spi, dzis wstawala co 15 minut DOSŁOWNIE, czeka nas następna cięzka noc,mój Łukasz tylko pracuje na nocki, więc noc w noc jestem sama. a ja mam obronę pracy mag w środę, nie zajrzałam jeszcze do tego, czasu brak nawet, żeby się wysr....ć, przepraszam Z drugiej jednak strony widzę moje usmiechnięte słoneczko w ciągu dnia i wszystko mi przechodzi. jest taka pogodna istotką, nikt mi nie wierzy, że śpi tylko nad ranem z dwie godzinki a potem z tatą jak rano wraca on się z Nią kładzie i spią następne dwie godzinki:) Wyjdziesz z dołka zobaczysz, jestem z Tobą Ślepka mi się strasznie kleją, mała drzemie to i ja idę Całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jeszcze nie spie...poczylalam te strony o zywieniu dzieci i jestem lekko oszolomiona...informacje sa lekko sprzeczne z tym,co mowi moja pediatra...czy to mozliwe, zeby dzieci w Polsce byly zywione i naczej niz w Anglii??? sama juz nie wiem co myslec,hmmm... Mamo Natalki - nie wiem dokladnie o co chodzi, ale trzymaj sie i bede cie wspierac dobrymi myslami Dominisiu - czemu moja Juleczka zostala pominieta w tabelce..:( tyle na dzis, ide spac, do jutra Aha, chyba bede pierwsza - 🌻 dla Tymoteuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki Mamo Natalki ❤️ a dlaczego meza spakowalas .. ???? TPM ❤️ gdzie jestes ???? Skay :D :D :D :D usciski dla Twojego malenstwa :D Sisi .. a co dokladnie Twoja pediatra mowi ????? moze Dominisia kopwiowla ta tabelke z innej stronki i dlatego malej nie ma ...napewno jak bedzie ktoras z dziewczyn uzupelniala dane to wkleji ... :) Elu .. Dusti wklada sobie notorycznie nozki d buzuchny .. sprawnosc nachych maluszkow mnie zadziwia a to pocieranie pewnie malemu sie spodobalo i robi sobie to od czasu do czasu ... :D nie przejmuj sie tym :D 🌻 aaaaaa i jak sa u nas goscie albo gdzies jestemy cos zalatwiamy to malego nie ma jest przecudownym malenstwem taaaaakim grzecznych z dlugimi uszami :) Isiu ... 😘 jak kupkowy problem ??? Dalka zdrowka dla Ulci .. :D Julcia ...powodzenia w pisaniu ...moglabys nam cosik skrobnac ... :D i sokoro juz po północy to wszystkiego naj dla TYMKA ... 😘 🌻 Fiona babo odezwij sie {zły] !!!!!!!!!!!!!! Puzus :) ;) Nesiu ..i jak pierwszy dzien mija :D :D :D :D :D trzymaj sie !!! 🌻 uciekam spac bo mi sie te godziny poprzestawialy ..i zasypiam pozno ...chodze nietomna ;) slodkich i slicznie pokolorowanych 🖐️ do dzisiaj Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jakoś ostatnio dospać nie mogę:o wczoraj się dowiedziałam ile mnie będzie kosztować absolutorium... jakieś 250 złotych, chyba, że z czegoś zrezygnuję:o ale czego nie mam mieć biretu, czy tablo:o life sux!!!!! kasiu❤️ kochana jestem z tobą i natalką... czemu \'wyprowadziłaś\' patryka?? carla👄 po wazoniku irenko❤️oczywiście, że 5 lat za murzynami :classic_cool: chyba dzisiaj znowu jadę z jaśminem na uczelnię... oczywiście nie mam jej z kim zostawić... idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowi 🌻🌻🌻🌻🌻 Wczoraj dzień miałam jak pogoda, razem z deszczem płakałam...wszystko było źle, nic mi nie wychodziło i do niczego się nie nadawalam. Wolontariat w ośrodku o mało co by mi nie wyszedł, bo jakies kosmiczne wymagania, a ja nie jestem jakoś specjalnie przebojowa...byłam na maxa w nastroju nieprzysiadalnym.Do tego o mało co szlag by nie trafił mojej wieczornej pracy nad mgr, bo mimo starań mego meża, by zabezpieczać te moje wypociny (są na dwu kompach, po każdym pracowitym wieczorze wrzuca ją na serwer itp.), to ja genialnie piszac wczoraj nawet nie zrzuciłam z dyskietki, bo mi sie nie chciało, zapisywałam bezpośrednio na dyskietke (wiem, ze tak sie nie robi, ale lenistwo nie zna granic). No i dyskietka pod sam koniec sie zrąbała..ale mój genialny mąż dał rade odzyskać jakos to co na niej było, to tylko 2 strony, ale dziewczyny, ja już zdążyłam sie załamać-wiem, co czuje ktoś, komu wcięło kilkadziesiat stron:( Na szczęście zanim poszłam spac wszytko sie odkręciło, wolontariat chyba wyjdzie, cieszę się, bo mam taki pęd zeby robic cos pozytecznego...jednak chyba kobieta która urodziła dziecko, jest dobrym pracownikiem, bo nie ma czasu na głupoty, i odkrywa, że jeszcze tyle rzeczy może zrobić. ja w każdym razie tak mam, jak wyjde z domu na pare godzin, to wracam jak na skrzydłach do chłopaków swoich.:) A jeśli o chłopaków chodzi to UWAGA, CHWALĘ SIE!!!!!Tobiasz, nagabywany ciagle przez swą upierdliwą matkę do raczkowania, układany na brzuszku, z którego odwraca się w ułamku sekundy, dziś rano wstał w łóżeczku! Aż zawołałam męża, a ten skubaniec powtórzył to na zawołanie kilka razy. Także dzis jest ten dzień, w którym opuszczamy materacyk na dół:D Dzionek u nas piękny, słoneczko, cieplutko...aż sie chce wyjść.Zaraz lecimy na szczepienie, a potem włóczyć sie po okolicach Rubińca;) Wszystkiego dobrego wszystkim, buziaki dla nieobecnych-Ewcia, TPM. Ania jak przygotowania do ślubu? Carlaa, to kiedyż ta wspaniała data, bo nie pamiętam??W każdym razie coraz blizej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) Dla Tymka buziole :) 🌼❤️ Wczorajszej nocy w Szczecinie była burza :D, normalnie odlot. Uliś mały wtdrapywacz klawiszy z laptopa już kombinuje jak się odbić z mojego brzucha coby do klawiatury sięgnąć. Czas na kubeł kawy i jakieś śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziś dzionek Tymoteusza-najlepsze zyczenia od nas ❤️ Noc mieliśmy srednia małego ukladalam do snu od 20.30 zasnałął po kilku pobudkach o 22 a następnie obudził sie na mleko o 4 i do 5 tej walvczylam żeby zasnął po czym obudził sie teraz o 8 mej,w porównaniu do poprzeedniej nocki ta była dobra. widze że wszystkie mamy problemy ze snem maleństw. Zapraszam na herbatkę i ciasteczko Dzis piękna pogoda to koło poludnia planuje spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×