Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Isiu 23 plis powiedz gdzie szukać aktualnej tabelki na której stronie? TPM prosi bym wymiary z dzisiejszego szczepienia wpisala -tak wiec szukam aktualnej podajcie stronke to ja znajdę cmok ja bardzo lubię tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie fajnie ze dziewczynki jestescie juz w domu! Oby wszystko zmierzalo ku lepszemu! jednak jak to sie mowi- jak nie urok to sraczka.... poniewaz pare osob mocno nawoluje Fione, szczegolnie Carla gardlo zdarla, to wyjasnie - i mam nadzieje, ze mnie msciwa reka les diaboliques nie dosiegnie, ze za jej plecami tutaj dzialam- ze i u niej nie jest rozowo.... drżac o swe zycie, zacytuje fragment e-maila: \"... Matek jest od poniedziałku w szpitalu zakażnym z powikłaniami, wczoraj miał kryzys...................\" i wczorajszy \"....dzisiaj lepiej troche, zaczął pić niedużo ale zawsze, gorączki troche spadły, nadal nie daje sie dotknąć bo nie ma miejsca bez ran-strasznie wrzeszczy , ma owrzodzenia w jamie ustnej(krtań,dziąsła, podniebienie, język) i go to strasznie boli no i goraczka 40 stopni.Lekarz powiedział ze dobrze ze go przywiozłam bo maja przypadki wiatrówki z zapaleniem opon mózgowych albo płuc . Caly jest fioletowy od piochtaniny, studenci jak wchodzą na sale to tylko słysze \"o boże \"\"............................... Modle się żeby Tymek nie zachorował, lekarz mówi że to mało prawdopodobne zeby NIE Złapał.............. Na swieta bedzie w szpitalu...\" a ja narzekam wiecznie na jakies pierdoly.... szkoda slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:O Co się dzieje?? Buziaczki dla Fiony, qrcze, znów nie wiem, co pisać, wiec nie piszę nic...Smutno bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów poprostu Fionko 🌼 Mati maluszku trzym się i nie poddawaj. Cholerne życie, nie oszczędza nawet maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiono!-❤️ Bony los dzieci nie oszczedza cosię dzieje.. Przetrwamy-Bóg was nie opuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona- wiem, że nie przeczytasz tego teraz, w tej chwili kiedy jest ci to najbardziej potrzebne, ale piszę... Fionko- los matki nie jest niestety usłany różami... Ale wytrwasz, pokonacie przeciwności i choroby... Trzymamy kciuki i modlimy się teraz o zdrowie dla Twojego maleństwa! Irenka PS. Julciu, jak dobrze że jesteś! PS.1. Wszystkim tabelkom mówię.... wiecie co mówię.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka z dnia 13 kwietnia mam nadzieję ze aktualna i że ise nikomu przez nia humor nie popsuje 🌻 DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) fiona, tak strasznie mi przykro :(:(:(:( trzymam kciuki za powrót do zdrowia twojego synka. kasiu-dzięki, że przekazałaś nam wiadomości od magdy🌻 w świetle choroby mateusza głupio mi się roztkliwiać nad jaśminką, ale naprawdę chcę wam kolejny raz z całego serca podziękować za wsparcie, w czasie choroby małej. irenka przekazywała mi na bieżąco pozdrowienia od was. nie macie pojęcia jak wiele, dla oszalałej z rozpaczy matki, znaczy fakt, że ktoś trzyma kciuki za jej maleństwo.... DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dominiko🌻jeszcze raz buziak dla krzysia, mam nadzieję, że po upadku nie pozostał nawet guz czy siniak nesiu🌻- dziękuję ci za twojego posta, naprawdę mnie wzruszył...dla matiego👄 iwonko🌻- moja kawowa kumpelko- dziękuję za ciągłe pozdrowionka kasiu vel. mamo natalki;)🌻(dla natusi spóźnione życzenia na pół roczku❤️) carlusia🌻+ życzenia dla dustiego na 8-miechów👄, a o reszcie pogadamy za parę dni, mam nadzieję:D gosiu-skye🌻dziękuję kochana... ucałuj swoją paulinkę ode mnie:) irenko🌻 ehhh, ty sama wszystko wiesz amore mio:D asiu-tpm🌻miło mi, że pomimo twoich smutków znalazłaś czas na refleksję nad nami... kasiu-dalko🌻 dla twojego małego kulisia❤️ marto-niuninko🌻 pomimo tego, że jesteście tak daleko, pamiętałaś o nas cały czas, dziękuję.... gosiu-pszczółko🌻 to co napisałaś o twoim pobycie w szpitalu, naprawdę chwyciło mnie za serce, przykro mi, że masz podobnie traumatyczne przeżycia z tobkeim:( dziękuję ci za tamtego posta, bardzo chciałabym cię poznać, co byśmy już nie były nieznajomymi z netu:D sylwio-sisi🌻 dziękuję, że tak się przejęłaś losem mojej córuni, 👄 dla twojej juleczki elu🌻- mam nadzieję, że z michałkiem już wszystko w porządku i nic z nerek nie wyszło, trzymam kciuki i dziękuję za troskę o moją lalę kasiu- chudy misiu;)🌻.... ja po prostu zwyczajnie nie wiem jak ci dziękować za te wszystkie posty tu i u poznanianek (które się swoją drogą raczej chorobą jaśminki nie przejęły...), jesteś naprawdę niesamowitą, pełną empatii osobą....dzięki... nie wiem czy to, co tu napisałam wystarczy,a w sumie wiem, że to nie jest dość za te wszystkie dobre słowa i modlitwy.... więc jeszcze raz - dziękuję w imieniu swoim i krzysztofa julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Julianko - strasznie sie ciesze, ze jestes juz i Jasminka z nami - wierze, ze na dobre:) 👄 A z drugiej strony przykro mi z powodu synka Fiony...:( Nie wiem co napisac...chyba tylko tyle, ze znow zostaje nam jedynie modlitwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka radość przepełnia moje seduszko!!! Cieszę się, że jesteście już z nami Jaśminko!!!! Cmoki dla Julci w oba polisie!!! Teraz niech nabiera sił i nadrabia wagę :):):) Fionka!!! Wieści przekazane przez Mamę Natalki są wstrząsające.....zrozumiałam, że to ospa wietrzna.....fatalnie......Chyba Michaś Eli przechodził, ale z tego co pamiętam szyko sobie poradzili z tym świństwem i nie było żadnych powikłań, a Tynuś w szpitalu....Boże....Trzymaj się dzielnie!!! Jestem z Tobą myślami. W tym wszystkim pozytywne jest to, że wiadomo, co jest Tymkowi i jak go leczyć ale nacierpi się dzidziulek....buuuu i Mamusiua też :(:(:( Wracajcie szybko do zdrówka!!!! Jaśminko, nie zapytałam, czy ustalono u Julci powód tej choroby? Rottawirus? (nie wiem, czy tak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Spóznione życzonka dla Krzysia🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Julianko fajowo że już jesteście w domku....buziaki dla Jaśminki👄👄👄 Fiona trzymaj się rany ale się porobiło modlimy się za twojego synka❤️❤️❤️❤️❤️ Skye gratulujemy ząbka🌻 kurczę nie mogę napisać do kona posta mały łobuzuje już nawet w wózku na brzuch sie przewraca i wstaje.....gdzie tylko jakas podpórka to fik i na nogi:)jeny jak on zacznie chodzić?juz się boję nie nadążę za nim:) pozdrawiam buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tak Nesiu |Michas miał ospę jak liczył 3 mies,to u nas posypalo ise lawinowo-maz z przychodzi przyniósł,pocżatkowo zle samopoczucie gorączka,byl u lekarza ktory nic nie odkrył a mial już pojedyńcze bąble-pozniej w odspępie 2 tyg Michas i mała siostra mego męza. Michas był obserwowany bo ja podejrzewałam ospe i tylko pojawła ise gorączka-37,5 to pobiegłam raniusieńko do lekarki sąsiadki,ktora dala puder w płynie i ten fiolet-gencjane i czopki na zbicie temp. michas tego nie drapał bo był malusieńki. Malego calego kapalismy w pudrze i kładliśmy na pojedyńcze ktrostki gencjanę,mój tato był przerażony że tak go kurujemy,ale ospa przeszła po 4 dniach a póżniej już u siebie poszlam do naszej pediatry by wykluczyć podziebienie-bardzo niebezpieczne dla wiatrówki. Całe szcżęscie że byłam u rodziców i oni pomogli mi w pielęgnacji dziecka.Ja mialam ospe w przedszkolu wiec mnie ona ominęła a rodziców moich nie zaatakowala,czego ise obawialam bo to starsi ludzie. Tak więc u nas to przeszlo delikatnie i śladu nie ma,ale bywa róznie... Fionko79 jestem z Toba modlimy sie za zdrowie synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tak Nesiu |Michas miał ospę jak liczył 3 mies,to u nas posypalo ise lawinowo-maz z przychodzi przyniósł,pocżatkowo zle samopoczucie gorączka,byl u lekarza ktory nic nie odkrył a mial już pojedyńcze bąble-pozniej w odspępie 2 tyg Michas i mała siostra mego męza. Michas był obserwowany bo ja podejrzewałam ospe i tylko pojawła ise gorączka-37,5 to pobiegłam raniusieńko do lekarki sąsiadki,ktora dala puder w płynie i ten fiolet-gencjane i czopki na zbicie temp. michas tego nie drapał bo był malusieńki. Malego calego kapalismy w pudrze i kładliśmy na pojedyńcze ktrostki gencjanę,mój tato był przerażony że tak go kurujemy,ale ospa przeszła po 4 dniach a póżniej już u siebie poszlam do naszej pediatry by wykluczyć podziebienie-bardzo niebezpieczne dla wiatrówki. Całe szcżęscie że byłam u rodziców i oni pomogli mi w pielęgnacji dziecka.Ja mialam ospe w przedszkolu wiec mnie ona ominęła a rodziców moich nie zaatakowala,czego ise obawialam bo to starsi ludzie. Tak więc u nas to przeszlo delikatnie i śladu nie ma,ale bywa róznie... Fionko79 jestem z Toba modlimy sie za zdrowie synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
czesc ja na chwile To Mateusz ma ospe nie tymek Tymek za to ma w tej chwili temp 38,5 i nie wiem co sie z tego rozwinie, konsultowałam sie z lekarzem z zakaznego gdzie jest matek ikazałami obserwowac malego. dzieki wielkie za slowa otuchy Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Tak dawno nie zaglądałam na forum, a tutaj tyle się dzieje smutnego:( Julko dobrze, że już Jaśminka jest zdrowa i nabiera siły:) Wyobrażam sobie przez ile różnych faz życia musieliście przejść, żeby znów móc się cieszyć w domku, w zdrowiu:) Fiona nawet nie wiesz jak mi przykro. Mam nadzieję, że to choróbsko szybko minie. ❤️ dla dzieciaczków i 🌼 dla Ciebie, żebyś dzielnie zniosła cierpienia synków. Spóźnione życzenia dla wszytkich dzieci🌼 Wybaczcie, że rzadko zagladam, ale życie życie ach życie.... leci jak oszalałe. W nadchodzące święta życzę Wam kochani wszystkiego cudownego, Aby Pan przez Swoje zmartwychwstanie umocnił w Was w wierze i dał siły na trudne chwile, aby te swięta były przepełnione spokojem, miłością i ciągłym uśmiechem, aby były spędzone w rodzinnym, ciepłym domu. Puza z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! My na chwilke, przywitac sie i uciekamy na ostatnie zakupy przedswiateczne (choc jak sie znam, to jeszcze jutro bede cos dokupowac, bo dzis zapomne);) Trzymajcie sie mamusie🌻 szczegolnie Ty Fiono❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,spokojnych przepełnionych miłością świąt Zmartchwstania Pańskiego życzy Ela,Robert i nasz szczęcie najwieksze Michałek Fionko-Tobie i Mateuszowi i Tymkowi-zdrowia zdrowia zdrowia Już z rana jutro wyjeżdżamy to dziś sie żegnam świątecznie ❤️ ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za wszystkie zyczonka dla mojego Krzysia 🌻🌻🌻 Julianko bardzo sie ciesze ze juz wszystko w porzadku❤️ Fiona bardzo mi przykro,jestem z tobą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamulki .. i Wasze pociechy ... ❤️m jestem z Wami ... Dominisia ❤️ Krzysiu 🌻 Nesia ❤️ Mateuszek 🌻 Aniia69x2❤️ Adrianek 🌻 Iwka26 ❤️ Adrianek 🌻 Mama Natalki ❤️ Natalka 🌻 Puza❤️ Marlenka 🌻 Arkadia❤️ Nadia 🌻 Skye❤️ Paulinka 🌻 Isia ❤️ Weronika 🌻 TPMama❤️ Natalia 🌻 Dalka ❤️Urszulka 🌻 Asiawroc❤️ Ola 🌻 Ewcia22 ❤️ Majeczka 🌻 Niuninka ❤️ Nina 🌻 Pszczola❤️ Tobiasz 🌻 sisi1111❤️ Julka 🌻 Ela79❤️ Michalek 🌻 Julianka ❤️ Jaśminka 🌻 Fiona ❤️ Tymoteusz 🌻 Gruby Misiu ❤️ Wojtek 🌻 Wesołego krolika, co po stole bryka, spokoju swietego i czasu wolnego, zycia zabawnego w jaja bogatego i w ogole -wszystkiego co jest w swieta najlepszego Sciskamy Was mocno Carla, Patryk i Dustin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora... Kobiety - padam na twarz...normalnie mi sie swiat odechciewa, bo sily wcale nie mam. Tyle sie czlowiek napracuje, a tu raz-dwa zleca swieta i tyle... reke sobie poparzylam przy wypiekach i jeszcze maz pracuje w Niedziele Wielkanocna...zalamka. Jedyne, co mnie pociesza to to, ze Juleczka pieknie dzis \"mama\" zaczela mowic - caly ranek to powtarzala... taka bylam szczesliwa, ze szok. Myslalam, ze w nieskonczonosc bedzie powtarzac tylko to swoje \"babababa\"... :) A tu taka niespodzianka:D No zmykam juz i nie smece... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻a ja coś spać niemogei właśnie skończyłam porzadki,reszta jutro i jeszcze małe zakupki i święconka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas nocka jakoś minęła chciałam zakomunikować że Adi od dłuższego czasu już sam siada z pozycji leżącej.....no i staje na nogi ale to juz chyba pisałam:) i nic pozatym sie nie zmieniło że broi łobuz mały:D My dziś też jeszcze idziemy na małe zakupki i trochę jeszcze posprzątam :) Chciałam Wam jeszcze złożyć najserdeczniejsze życzonka: Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Swięconego w gronie najbliższych osób szczerze życzą Iwona Robert i Adrianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Najpięknieszje, świąteczne, wielkanocne życzenia składamy od serca. Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Olu ❤️🌼 Kuliśka ❤️🌼 Trzymta się dziewczynki i nie przejedzcie sięna Święta. My zaraz ubieramy się i z święconkądo kościoła :). Kuliśka z koszyczkiem i Dawid z koszyczkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zdrowko dopisalo By jajeczko smakowalo By babeczka nie tuczyla Atmosfera byla mila By zajaczek usmiechniety Przyniosl milosc w ten Dzien Swiety 🌻W🌻E🌻S🌻O🌻L🌻Y🌻C🌻H🌻 🌻S🌻W🌻I🌻A🌻T🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ŚWIĄT MAMOM I ICH RODZINOM🌻 DUZO MIŁOSCI I RADOŚCI ŻYCZY pszczoła z trutniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×