Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Czesc Kobitki! Dalka wszystkiego najlepszego 🌻 Ja w lipcu cwiercwiecze... U nas dzis ladnie - bez slonca ale i tak cieplo - 20 stopni :) Bylismy na miescie, ogladac spacerowki i jedna wybralismy, chyba kupimy, leciutka(6kg) latwo sie sklada. Moze ktoras ma jakiegos Maclarena i sprawdzila i cos napisze? Aha i dolaczam do stolu rozpustnego Bacardi :D bedziem pic;) Carlaa no powiedz nie daj sie prosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WŁAŚNIE, ŻE MNIE!!!! Ja byłam grzeczna, robię dobrą kawę i herbatę zieloną i jestem najstarsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 czerwca-pasqdna raczyca:classic_cool: melduje się na posterunku:D a wy babsztyle- z jakich dni jesteście????? carla- do cholery! wracajże i mów!!! puzuś🖐️jak fajnie cię czytać:D:D:D pscoła ty się lepiej za obiad weź, bo z pewnego źródła słyszałam, że ci mężula łomot spuści:P:P:P sisi, wahaliśmy się między maclarenem, a peg-perego, który koniec końców kupiliśmy, maclaren jest super, ale ma jedną wadę: kompletnie nic nie możesz powiesić na rączkach, bo jest bardzo wywrotny!!! po mnie jeszcze stoi spacerówka maclarena, kupiona w czasach realnego socjalizmu :classic_cool: za ciężkie pieniądze w pewexie- i to jest naprawdę dobry i wytrzymały wózek, jaśmina w nim jeździ na spacery u mojej mamy:) mam nadzieję, że moja wypowiedź jakoś ci pomoże:) byłyśmy 3 godziny na spacerku i krzaczek w ogóle z łaski swojej nie spał, nie śpi nadal, ale za to marudzi jak klimakteryjna baba:o buziaki w serdaki jul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że carla powie mnie, bo ja jestem najgÓpsza, więc i tak nie zrozumiem, więc będzie was mogła szczuc nadal:P:P:P:P buhahahahahhahahahahahhahhhahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu- tobie nie powie bo ty @ jestes i wszyscy o tym wiedza (jak nie wiedzieli to juz wiedza ;P ) kurujta sie bo trza by na jakies piwko ruszyc... ja z 22 czerwca wiec zaczynam raczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh takie tajemnice 1 sekundowe :) przed nami :). Carlaa pisz :) o co chosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja tez chce wiedziec co z tym majem My caly dzionemk przechodizliśmy,szukałam prezentu dla koleżanki na imieniny,nic nie znalazlam ,jutro maz rusza w trasę. Mialam dizś odpocząć iść sobie na podyplomówke ale niestety... maż ma kontrolę musial zostać w pracy tak więc siedze z Michałkiem-wagary. zwichnęłam sobie rekę konkretnie nadgrastek nosze bandaż elastyczny ale nie pomaga-za duzy już mój klocek do noszenia.... Julianko u nas tez mały marudzi jak babka podczas przekwitania Ja jestem 19 czerwca-Bliżniak i mi za 2 mies stuknie 27-bubububu Mały ma drzemkę jedną ze swoich nielicznych...dzisiaj Pozdrawiam dla Dalki -100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puza dobrze że jesteś Fionka-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na piwko z okazji Wojciecha wybieramy się już jutro... Wykurowane, czy nie... Wiosna jest! ;) jam spod bliźniąt! zaraz po dniu dziecka! :) i to nic nie szkodzi, żem @, bo to i tak wszyscy wiedzą! z resztą nie ja jedna jestem tutaj małpą, tak mi się wydaje! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Juliannka Nutramigen Michaś pil od urodzenia-moim zdaniem ma on swój smak i nie jest najgorszy-nie wiem jak smakuje bebilon pepti ale.......od 2 tyg Michał tylko nocką pije z butli to mleko,w dzień odmawia zupełnie ,tak jak pisalam robie kaszki zagęszczone w miseczce na tym mleku,zobaczymy co bedzie dalej.Nie wiem czy już posmakowal nowości i dlatego mu to mleko nie wchodzi.Dodam że soczki z butli uwielbia.To juz sama nie wiem jesli nie ząbki to co?moze kubki smakowe już wiedzą że to mleko bleeee.Tak wiec głupieje bo lekarka kazala wproqwadzić normalne mleczko-kaszke raz dziennie,a w nocy mały jak mu takie mleko dalam to wił sie z bólu jak tak jak noworodek.bububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela - Julka tez przez to przechodzila - nie chciala mleka pic, tego pierwszego i zmienilismy na \"nastepne\" Hippa i to jej bardzo smakuje. Ja tak myslalam, ze jej sie po prostu znudzilo, bo pila je tyle czasu, ale jak jest naprawde to nie wiem... A @ to chyba tu Carla jest, bo nie chce powiedziec o co chodzi z tym majem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa małpa, carlaa małpa:P:P:P Tera ja w kolejce chyba, bo 28.04 ćwierćwiecze:) więc mozecie sie już dziołchy szykować na imprę:D A Irena kablara:P:P:PTo ja Ci się zwierzam jak najlepszejszej psiapsiółce ze swych trosk zycia codziennego, a Ty zaraz to puszczasz w świat???!!!Okrutna!!!I teraz juz wszyscy na cafe wiedza, ze mnie stary leje😭 Żegnam ozięble i wyniośle, koniec z nami (o cokolowiek chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Pszczolko! Tos Ty z tego samego dnia co moj maz - tylko ze on 5 lat mlodszy hehe Se gowniarza wzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! On tak mi młodziutko na zdjeciach wyglądał:) Dobrze, jak ma w głowie poukładane, to młodszy dłuzej będzie sprawny;) Czyli dziewczyny , podwójna impra przed długim łikendem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak b nie mial poukladane to bym za niego nie wyszla... A swoja droga to i tak sie zastanawialam dlugo - jestesmy malzenstwem zaledwie od miesiaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam STARUCHY :P To był żarcik bo każda tutaj taka wielce stara :) ja rozumiem kobieciny po 90-siątce :) Ja też w tym roku kończę \"ćwiartkę\"tylko że w lipcu :) Będzie grill zapraszam już z góry:) DALKA STO LAT STO LAT 🌻 jęsli chodzi o torcik to ja zaraz u Ciebie jestem :) papieroska podziękuję feee Hmm Uciekam bo mi dziecko dom demoluje :) Buziaki dla wszystkich Co do Carlii to się zgadzam Małpica jedna :PPPPP Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały długi weekend imprezujemy, bo zaczyna się od moich imienin 29. kwietnia, a kończy imieninami Toni 3. maja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu, wypraszam sobie, ale długi weekend sie zaczyna OD URODZIN MOICH I SISSI MĘŻA😡. A dla Dalki caly dzień pamiętam i zapominam🌻🌻🌻🌻🌻WSZYSTKIEGO DOBREGO KOBIETO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście Pszczoło! od Twoich urodzin! I sto lat Ci zaśpiewam! i kwiatki wyślę! ale my zaczynamy imprezę w wigilię imienin, żeby dłużej trwała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu znaczy że imieninki mamy tego samego dnia ?? 30 kwietnia :) imieniny Katarzyny :D. Heh ja to się udałam 9 dni po urodzinkach imieninki :). Oj będzie balanga, na sucho, a raczej na wodzie żywca :). A później urodziny teściowej i mojej siostry 2 maja, urodziny teścia 6 maja komunia chrześniaka męża 14, 15 Zośki. No i na wszystkich imprezach omija mnie picie :) napojów wyskokowych ;). Ech odbije to sobie w przyszłości, zrobie sobie jeden dzień rozpusty ;) jak skończe karmić :). Laseczki miłego popołudnia :), heh to chyba wieczór się już zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nie, lepiej niech mnie nie zapyla \"co\" tylko stary mój:P A poza tym to dziękuję:)Kotś jeszcze? Chwilke bedę, wiec możecie korzystać dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×