Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam:):) Mały juz śpi więc mogę trochę posiedzieć:):) mam wiadomość mamy kolejnego ząbka:D dolna dwójka :)czyli to już nasz siódmy ząbek:D:D:D:D:D:D:D:D:D a poza tym wstaje gdzie popadnie wszędzie wejdzie i gada jak najęty :):):)a ostatnio na mnie woła eeeeee :) T.P.M. trzymam kciuki będzie dobrzei malutka będzie ochrzczona:) Dalka teraz jest tyle oszustów że hej chodzą po domach i ściemniają że ma się brudną wodę i żeby założyć filtry nawet dzisiaj oglądałam o tym reportaż w telewizji... Mamo Natalki miłego odpoczynku:)ja teeż juz się nie mogę doczekać urlopu;)a to dopiero w sierpniu:( Jutro zaczynamy malowanie:)musimy pomalować Adiego pokój :):):)aby miał ładnie:):) pozdrawiam miłej nocki chyba pójdę spać buziaki👄👄👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie przygotowuje obiadek na jutro,moze ktoras podrzuci propozycje na piatek,dziewczyny co wy gotujecie rodzince??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego moje bejbe nie ma ani jednego ząbka ???? Szczerbolek na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalko tego nie wiem,ale napewno przyjdzie cza z zabkowaniem i na twoje dzidzi ;)) czekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lalala lat ♪♪♪♪♪ la la ♪♪♪ la lat ♪ 🌻 🌻 🌻 -dla Pszczoły, niech przyniosą efekt jej z seksem mozoły... ;) mam na myśli temat Jej pracy magazynierskiej, OCZYWIŚCIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to kogos pocieszy- my tez jestesmy bezzebni... to znaczy natalka absolutnie, a ja juz prawie... cholera jak mi sie po porodzie zeby posypaly okrutnie... grrrr wrrrr Te pszczolke, ktora tu widzicie zowia pscola.... STO LAT! w żalu i zgryzocie, jak to mowi moja babcia... A powaznie pscolko- samych najlepszych decyzji w zyciu!! no mam nadzieje ze juz dzis wyjedziemy... wiec jak sie nie odezwe, to do zobaczenia po weekendzie majowym! Pozdrowiamy z coraz bardziej upalnej mazowieckiej wsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Idzie misio, idzie konik, malpka, piesek no i slonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzien radosny wielce - masz juz jeden roczek wiecej! Pscółko seta Kulinka i Dalka :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dla Tymka i Fionki-z okazji ich rocznicy ! 100lat!!!!! Dla Pszczoły urodzinkowa buźka! wczoraj i dzis spaliśmy bezawaryjnie tzn od 21 do 6 bez pobudek hura hura popdrowienia miłego ranka-panka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Fionie paskudzie nie zyczymy bo ona nas tak nieladnie zostawia!!! Fiona nie patrz i nie sluchaj, to tylko dla Tymka!!! rosnij perelko duzy i silny, cobys byl oparciem dla mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, buziak dla męża🌻 Fiona, uciekinierko, buziak dla Tymka 🌻 dzięki dziewczyny, pewnie bedziecie się nabijać ze mnie, ale zawsze strasznie przeżywam swoje urodziny, bo wychodzi kto pamieta a kto nie i zawsze płaczę ze nikt mnie nie lubi😭Juz niby z adolescencji wyszłam dawno, a tu cały czas jak nastolatka:( Mamo Natalki, zapomniałaś chyba napisac-do zobaczenia NA długim weekendzie:PMyślę, ze trza się spotkać, zobaczymy, jak to wyjdzie, bo Wy pewnie tez macie napięty harmonogram, a my jedziemy wnusia, prawnusia, siostrzeńca, kuzyna i różne inne warianty krewniactwa naszego synka uskuteczniać:)szerokiej drogi i mam nadzieję-do zobaczenia w Krainie Tysiąca Jezior:) Carlaa, miłej podróży jutro, do zobaczenia wkrótce:) TPM, udanych chrzcin zyczę!!!I ciesze się, ze u Was lepiej z wiosną🌻 Gbury Misiu, Ty dobra matka jesteś, ja w ciąży kawę żłopałam wiadrami cały zcas...poza dwoma tygodniami wyjętymi z życiorysu, gdzie mogłam po zapachu stwierdzić, kto jakiego mydła używał-nawet jak siedział 10m ode mnie:O Iwka, mnie mój synuś też woła EE, moz eoni z jednej szkoły?;) Uciekam, moz ejesczze zajrzę, ale dzis pakowanko, więc nie wiem. Buźka i dobrego łikendu wsiem!!!! Julki i Irenki tysh trzymajta sie!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscola, my mamy baaaardzo napiety harmonogram!!! bedziemy lezec, lezec, leedeezec... no moze jakies piwko w miedzyczasie i potem lezeeeec.... jak pokonam swoje leki o natalke, to moze jakąś omeżkę wypożyczymy.... tak wiec widzisz- nie wiem jak Cie wcisne w moj kalendarzyk!!! ;) :) dzwon kiedy Ci wygodnie, a ja sie stawie! no chyba ze bedzie jakas wyjatkowo paskudna pogoda, to zabierzemy zabawki i spadamy w gory albo do domku... bo domek wprawdzie drewniany i cieply, a w razie farelek jest, no ale jak bedzie brzydko, to co ja tam z malutka bede robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tymianka i pscoły🌻❤️🌻 dla obrażalskiej PMI 👄 a dla całej reszty niewyspanych mamuś > kawaaaaaa:) jaśminie idą chyba górne zęby, trzeci dzień wrzask:( poza tym wyrwała mi jednym zdrowym szarpnięciem pół grzywki:o teraz to dopiero jestem piękna:P carlusia🌻czekamy:) mamo natalki- to był tylko poznański żarcik;) nie wiem, czy wiesz, ale dziś w tym nowym dzienniku, wydawanym przez axela springera, jest pierwsza część kill billa, a za tydzień w piątek- druga:D pozdrawiam serdecznie na zawsze wasza łysa julia:P:P:P ps. miłego łykendu, dla wszystkich wyjeżdżających🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! A ja znow nie mam czasu, wiec tylko na chwile.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pszczolko to dla ciebie - cala laczka tylko Twoja:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Tymka👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I spoznione dla Jasminki i Adiego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I oczywiscie dla Misia z gratulacjami👄 Zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wreszcie sposób, by książę pan zjadł coś :) Musi to być bobowita warzywa z królikiem podawana, (ważne!) przez tatusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo ;) Tymek ... 😘 witaj w goronie 8 miesieczniakow :D :D :D :D :D Pscola ... ❤️ wszystkiego najlepszego i zeby marzen nigdy nie zabrako !!!!!!! 🌻 Wszystkim przyjemnosci na ten dluuuugi weekend.....:D Mamulki zostawiam Was na dwa tygodnie ... ;) jeszcze tu wroce hihihi ;) prawie spakowani jestesmy ... jeszcze tylko droobiazgi .. te co na co dzien ... :D same wiecie .. ;) dobrej drogi dla kazdej co sie wybiera gdzies ... Pszczola Ela Mamo Natalki... TPM wszystkiego dobrego na chrzest :D wszystko sie uda :) 😘 Julka ..numer mam ... 😘 jak tylko bedziemy bliziutko to pisze :) mam nadzieje ze znajdziesz czas :D Pszczolko do Ciebie tez ... Dominisiu ..jesli tylko bedziesz miala ochote sie zobaczyc ...to pisz ... :) mozesz na Emila ;) bede zagladac :) Niuninka juz jest na miejscu ...mieszka ode mnie jakies 20 km..wiec tez sie z nia zobacze .. ;) i mam taka cicha nadzieje ze Warszawke tez zobaczymy ale narazie ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) chcialabym Was wszystkie zobaczyc i wysciskac !!!!! ale nie wiem czy to bedzie mozliwe bu bu ... ???? Gruby Misiu ❤️ specjalne buziaki dla Was ;) no coz ... to na tyle ... :) nie przynudzam bo pewnie kazda z Was juz zajeta swoimi sprawami ... :) sciskam wszystkich razem i kadego z osobna ❤️ 😘 ❤️ 🌻 😘 🖐️ do zobaczenia .. i po poczytania :) za jakis czas :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.plZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi stuknijcie mnie Carla juz nie moge sie doczekac spotkania mam nadzieje ze wypali :) bardzo bym chciała osobiscie ucałować Dustinka ide lulu jakby co to kom 880534425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla👄 czekam:) szkoda, że powita was tak okropna pogoda:( w p-niu leje od doby non stop:( dawaj znaki życia;) podaj dowolną datę, miejsce i godzinę, a my zjawimy się na 100%:D:D:D dominiko🖐️ ależ poszalałaś z tymio tabelkami:D irenka ci zrobi harakiri (przyjąwszy, że można je komuś zrobić;) ) pscoła🌻 co prawda tego nie przeczytasz, ale możesz być ze mnie dumna- wzięłam się za robotę:D miłego odpoczynku na wojnie w iraku:classic_cool: irenko❤️ ja ciebie low chociaż obrażalska babucha z ciebie;) nie wiem czy mnie moja stara głowa nie myli, ale dla wojtusia, na kolejny miesiąc🌻❤️👄 i gratuluję misiom z powodu przełamania żarełkowsrętu;) spadam buzi komu kawkę??? są tu gdzieś kawoszki- ela bądź iwka????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa test powtórzony drugiej krseki brak lewy jajnik mnie napieprza, do lekarza tak, czy siak we wtorek... i to mają być imieniny? 😭 A kawy mogę się napić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawka z mleczkiem juz wypita teraz z niecierpliwoscia czekamy na Carle,ma ktoras moze jakies wiesci od niej gbury misiu dziekuje za komplement ❤️ jestes super no i wielka szkoda ze nie ma tej kreseczki,a taka radosc juz była :) lece sprzatac(a jest co),dzis duzo spraw do załatwienia piszcie co bede miała do czytanie wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to brak kreski?? Co to za test??😡Nie ma takiej opcji, imieniny są super🌻🌻🌻🌻🌻dla Ciebie!!!A temperatura Misiu?? Z jakiegoś powodu przecież ten test zrobiłaś, chyba nie dlatego, ze okres Ci sie spóźniał:P Mamie Natalki również 🌻🌻🌻🌻🌻 Jak i Wojtusiowi🌻🌻🌻🌻🌻 Żegnam, za godzinę lecim na Szczecin, a konkretnie na pociąg, już czuje ucisk w brzuchu z nerwów, uwierzcie mi, ze wizyty w domu sa dla mnie max. stressem:( Julka, no wreszcie dupsko ruszyłaś, co mi przypomina, ze dopiero za parę dni sie wezmę z powrotem za swe wypociny..lipiec mi ucieka:OAle dla Ciebie wielkie brawa!! Papa, niech nam słońce wyjrzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tylko na chwilczkę:):) Mamy malowanko w domku rany jaki burdel małego pokój już pomalowany:):)ładny błękitny dziś jeszcze została kuchnia:) Julia jak najbardziej kawka:)łeb mi pęka:(chyba od tych farb Dla Tymka i pszczoły spóznione życzonka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Wojtusia z okazji kolejnego miesiączka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Gburego misia i mamy Natalki imieninowe życzonka wszystkiego dobrego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gbury misiu może test cię oszukał a taka była radość:D:D:D Carla miłej podróży do Polski🌻 Mamo Natalki miłego odpoczynku:) u nas pogoda do d.... od dwóch dni pada deszcz:(:( dobra uciekam do pracy buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Wg mnie negatywnym testowm nie wiara....Przy Mateuszku zrobiłam łącznie 4 testy, po dwa za każdym razem, trzech różnych firm i te testy mówiły, że Mateuszka nie ma, a był!!! Robiłam je 2 i 3 tygodniu ciąży, więc nawet te najmniej czułe powinny pokazać kreskę a nie pokazały....Dopiero badania na krew!!! Może idź do laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Buki dla Wojtusia za kolejny miesiączek:) Gruby misiu i Mamo Natalki życzonka Imieninowe :). My sobie siedzimy u teściów i odpoczywamy :). Jutro do moich, później spowrotem do teściów i tak do środy hihi. Wypoczywajcie, odpoczywajcie i ładnej pogody na majówke wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×