Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Miałam objawienie dzis na spacerze-córeczkę nazwiemy Vivian:P Będę ja ubierać od stóp do głów we wściekły róż, przekłuję jej uszy jak bedzie miała 3 miesiace i będzie zawsze miała pomalowane pazurki...Będzie piękna, kobieca od maleńkosci-sexbomba, jaką jej mamusia nie była nigdy:D Zastanawiałam się, czy nie zmienić by tak nazwiska, no bo powiedzcie, czy Vivian Musiał nie brzmi trochę...pretensjonalnie, nawet wsiowo moze..Dziewczyny, ogłaszam konkurs na nazwisko dla Vivian!!! PS Żeby nie było-nie mam nic do dziewczynek ubieranych na różowo itp. tylko Vivian na różowo jest BOSKA:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dziewczyny Wejdżcie i przeczytajcie 4 zł to nie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ewcia- no co ty.............. To z kim ja się umawiałam na litość boską?????????????? Mamo Natalki !!!!!!!!! Mania jeżdzi jakimś autkiem ? Pytam apropos wypadu naszego , próbuje coś ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
dziewczyny dostałam bardzo miłego maila od tej mamy z allegro. Załuje że nie moge bardziej pomóc.Jak to jest że jednym sie wylewa kasa a nie pomogą a inni chcą ale nie mają mozliwości.Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Fionko masz racje, ale ja mam bardzo mieszane uczucia... zbyt wielu ludzi znam osobiscie, ktorzy zeruja w taki sposob... robilam kiedys material o dziewczynie, ktora buszowala po forach internetowych poswieconyc dzieciom i żerowała na wrazliwości matek, podajac sie ze nie ma z czego utrzymac jej nowonarodzonego dziecka, ze nie ma nic... ludzie wysylali co mieli- czasem bardzo wartosciowe przedmioty... potem swoje rzeczy znajdowali na aukcjach allegro... mnie osobiscie bardzo denerwuja takie aukcje, maile łancuszki itp... gowno prawda- nikogo nie uratuje grosz z przeslanego przeze mnie e-maila (w wiekszosci to firny naciagajace), a i ja nie lubie sie czuc dobroczyńcą od siedmiu boleści podarujacym komus 1 grosz... jest konto- wole wyslac kase na niego i wiedziec ze naprawde komus one pomogly, niz bawic sie w takie rzeczy.... masz racje Fionko- roznie jest w zyciu, to jest kurewsko niesprawiedliwe! nie mowie ze wszyscy to oszusci... ale mam mieszane uczucia... to samo z żebrzącymi osobami- to sie stalo ostatnio sposobem na zycie... za duzo razy widzialam na czym to polega.... mania ma bolida- prawie pelnoletniego :) tzw kurwetę.... i czekam na jakies konkrety bo na dlugi weekend chcemy w gory uderzyc... i nie krzycz juz tak na mnie!!!! i tak w dupe Ci sie nalezy za mieszanie w tabeleczkach!!! a swoja droga zebys wiedziala ze ode mnie do piaseczna zut beretem, wiec czuje sie prawie jakbym byla piaseczczanką :) choc wiem ze to marzenia... co do pociech- moja odkad zobaczyla ze da sie po mnie wspiac zeby tsac, to za diabla ani lezec, ani siedziec... a dzis jakas dziwna goraczka... nic nie kumam... w dodatku paznokiec jej wrosl w palec i podszedl ropa... trezba bedzie go zrywac pod narkożą... bleeeaah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Mamo natalki- z tym pomaganiem to masz całkowita rację.Nie jestem skora do pomocy jeśli mam choc cień wątpliwości,znam ludzi którzy z tego żyją i mają w życiu lepiej , dużo lepiej .Prawdziwa bieda sie wstydzi , chowa sie po katach. Nie chce żebyś to żle odebrała ( to do Grubego Misia) ale moim skromnym zdaniem dałaś sie naciągnąc "samotnej mamie".To tupeciara jakich mało w dodatku prostaczka a i bywa że chamka.Ale to tylko moje prywatne zdanie. Mamo Natalki-wal śmiało w góry na długi weekend.Tymek ma ospe , zanim sie wykuruje sporo czasu minie.Poczekamy na pogode i ciepełko oki? Obgadamy temat mailem . Trzymta sie ropuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscola - proponuje vivian kaczynska - to ostatnio dosc popularne nazwisko.... ;P a swoja droga pisz o wszystkich objawieniach, bo widze ze przemyslenia to ty masz takie w moich klimatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrescie ktoś na mój apel odpowiedział. Kaczyńska może popularne, ale chodzi o to, zeby nie było popularne:DJa myślałam nad Vivian Levinsky:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo to malo popularne... caly swiat moze nie wiedziec kto to kaczynski, ale wszyscy widza kim jest pani monika.... :) jak poszukasz w coolturze to moze vivian robinson? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goiło się ładnie, ale nowy paznokieć (duży, stopa) odrastał 3miesiące, pierwsza zmiana opatrunku nie była przyjemna, potem już dobrze... Natomiast Tonia stukła sobie paznokieć kciuka i sam \"zszedł\". Jej odrastał ponad dwa miesiące. Ani jedna, ani druga nie ma sladu. :) Fiono, ja lubię pomagać. Dałam takie rzeczy, które nam już nie były potrzebne i czuję się z tym dobrze. :) Nikt mnie nie zmuszał, chciałam, to dałam. Pszczoło, miałam przez moment ciemnoskórego narzeczonego o dźwięcznym nazwisku Pumbu, co Ty na Vivian C. Pumbu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw. Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07................nie obchodzę :)............Katowice Elo doklejam się, muszę lecieć, Potem zajrzę, Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Mamo Natalki, wpadłam:)Tylko ze mnie sie to nie z Moniką skojarzyło, a z dzieckiem, które chodzilo do przedszkola, w którym robiłam praktyki-Kevin Levinsky (tak na serio to Lewicki chyba, ale początkowo źle przeczytałam jego nazwisko na wieszaczku i tak juz go do konca odbierałam jako Kevina Levinskiego). Vivian Robinson to excuse-moi pojęcia nie mam,kto:OAle może byc od biedy, choć propozycja Gburego misia lepszejsza, tylko to C w srodku to skąd??Taki ozdobniczek? Czekam na jeszcze miłe panie, konkurs trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:D mam nowe baterie w klawiaturze, więc piszę:) pscołą- jak vivianne, to tylko westwood:P:P:P a może lepiej maclaren:classic_cool:, a to c to jak w ryj strzelił celestyna:P:P:P:P nesiu🌻 historia chrzcielna ze mnie rodem:P ale cieszę się, że przeżyliście:) spóźnione życzenia imieninowe dla wojtusia przesyła klan sklerotyczek z pyrowa:D spadam, bo generał wzywa do sypialni, a ja jestem wyjątkowo zgodną żoną (wystarczy, że wszyscy się ze mną zgadzają:D ) dobranocka się skończyła srutu tutu pęczek drutu j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, niee, zbyt pospolite:P Celestyna nieźle, ale to mnie naprowadziło na Czesławę:DTo próba -Vivian Czesława Pumbu. I jak?? A Julianka, więcej Twojej kreatywnosci przydałoby sie dla nazwiska, o to sie głównie rozchodzi;) No i dla mgr jasna rzecz. A jak generał wzywa do SYPIALNI to trza sluchać, bo drugi raz może nie zawołać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała do sypialni 😭 dlaczego ja nie mam sypialni 😭 dlaczego my musimy się wzywać \"na pralkę\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gbury Misiu, zgodnie z zasadą, o której juz wspominałam-zmieniania myślenia negatywnego na pozytywne, nalężałoby cieszyc sie, wiesz co to za ekstrawagancja wzywac sie na pralkę??Zwłaszcza wirującą:P Albo jeszcze inaczej-dobrze, ze macie sie w ogóle na co wzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczylam dzis mowic niunie \"tata\" - strasznie sie jej spodobalo :D Na basenie rewelacja - Jula zadowolona,ze hej!!! Dzieki Pszczola za zyczenia dla Juleczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D:D dla juleczki spóźnione życzenia na 8 miesięcy 🌻❤️🌻- rośnij myszko pięknie i bądź pociechą dla swojej kochanej mamusi:D i dla michałka❤️🌻❤️ na kolejny misiączek ślemy najlepsze życzenia:) pscoła vivien czesława brzmi godnie, ale mi osobiście to mumbu coś nie teges:o moja propozycja v.c.propkop (brzmi jak jakiś pogrobowiec z lekka) albo v.c.diakon- to na cześć mojej anglistki z ogólniaka (pozdrawiam panią virginię diakon🖐️ ) parówka była wczoraj u fryzjera- przypomina kabanosa:P ogoliłam ją do skóry:D ło matko! zapomniałabym powiedzieć najważniejsze: jaśmina w niedzielę powiedziała \"mama\", co prawda kompletnie bez udziału własnej świadomości (jakoś wymiauczała to magiczne słówko przy zabawie:P) jestem dumna jak paw- ofkors:classic_cool: i gram tym generałowi na nerwach:D irenko👄 przepadłam bez wieści- najpierw na uczelnię, a później na 3-godzinny spacer z lalą:D carla🌻dziś ja stawiam kawkę:) i czekam niecierpliwie na wasz przyjazd:D dominiko🖐️ jaśmina też miała krew w kupce, a jak to się skończyło wszyscy wiedzą, więc nie ignoruj tego!!!!!! chudy misiu❤️ nie pozwalam cię tytułować gburym misiem!! jesteś naszym misiem i to wcale nie grubym;) czekam, aż któraś przylezie tu z kawą buziaki juletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×