Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dzis mielismy juz 2dzien pogode pod zdechłym psem spacerek w strugach deszczu i małego marudziciela ktoremu nic sie dzisiaj nie podobało jutro w gości jedziemy prababcia Krzysia zobaczy go pierwszy raz,bo jakos nie miała okazji predzej gruby misiu ja cały czas wierze ze masz w brzuszku krasnoludka :)) ciekawe jac Carla dojechała oki koncze bo chce sie troszke wyspac MIŁEGO WEEKENDU KOBITKI 🌻 MAJÓWKOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry cześć i czołem:D stawiam kawkę> dla adrianka❤️🌻❤️na kolejny miesiąc:) mój brzdąc dokazuje w najlepsze:) wczoraj byliśmy na nowym filmie koterskiego: \"wszyscy jesteśmy chrystusami\" i mam do powiedzenia tylko jedno- JA PIERDOLĘ... co najzabawniejsze, ulegający niejakiemu rozpadowi moralnemu bohater- adaś miauczyński- jest z zawodu, kulturoznawcą:P:P:P (już widzę własną świetlaną przyszłość:D:D:D) trzymajcie się kobietki, pełznę do pisania papap j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalko, udanego dnia imienin i wszystkiego dobrego 🌻 i dla Adrianka 🌻 i dla każdego, kto tu dziś zajrzy 🌻 i jeszcze kilka dla tych, które dziś nie znajdą dostępu do netu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mam dwa nicki... bo inaczej wyglądałoby, że gadam sama z sobą. :o Gdyby ktoś się jednak pojawił, z dobrą kawą czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Gbury misiu 🖐️🖐️ ale wczoraj mało natworzone dziewczyny gdzie wy się podziałyście????:D:D:D My już mamy ładnie pomalowane teraz jeszcze tylko trochę zostało mi posprzątać:) Misiu kawka z miłą chęcia nie śpię juz od 6 i tak od godz próbuje Adiego uspać żeby trochę usnoł a ja się wezmę za sprzątanie ale nici z tego nie chce spać:(ale daję mu góra 30 min. i sam wymięknie:p:p Julia🌻 Adi już próbuje bez trzymania stać :)złapie sie i puszcza a nieraz zrobi baaaammmm;) pozdrawiamy miłego dnia rany dziś już pierwszy maj a pogoda.........nic się nie chce ...:(ja chcę słońce............................:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................8000 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl🌻 www.20ewcia.bobasy.pl🌻 www.isia23.bobasy.pl🌻 www.iwka26.bobasy.pl🌻 www.jasminek.bobasy.pl🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl🌻 www.matinesi.bobasy.pl🌻 www.michalko.bobasy.pl🌻 www.nasze-malenstwo.prv.pl🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl🌻 www.niuninka.bobasy.pl🌻 www.olenka2005.bobasy.pl🌻 www.puza.bobasy.pl🌻 www.ulcia.bobasy.pl🌻 www.skye1981.bobasy.pl🌻 www.tymek.bobasy.pl🌻 www.yarucha.bobasy.pl🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw. Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07................nie obchodzę ............Katowice Iwka..............25.12........................23.05..............Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę i patrzę i co widzę? Tabelki ................. tabelki ................. tabelki ................ ooo, gbury miś .................. ooo gruby miś ................. schizofrenia ................ tabelki ............... tabelki ............... kręci mi się w głowie ............... spadam .............. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam i melduję,że mój trzpiot już nie jest poganką.Wczxoraj odbył się chrzest.Natalia zniosła wszystko dzielnie,zaczepiała księdza i chrzczonych wspólnie z nią,oczywiście młodszych,chłopców,zadymiara jedna.Z tym,że u księdza wzbudzało to śmiech,a jeden z chłopców nie wytrzymał agresywnego podrywu i rozpłakał się,na krótko,na szczęście. W lokalu też jakoś poszło,choć mała się rozregulowała i chciała tylko u mamy,o spaniu nie było mowy.Napiszę jeszcze,a teraz kończę,bo moi właśnie ida.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Siedzem z teściem i oglądamy Armagedona :). Majówka do du.... żadnej imprezy, pogoda do du.... . Jutro może wrócimy do domu, bo w sobote powrót do teściów, imprezka urodzinowa będzie :). Nic mnie się nie chce, ide spać, bo moje bejbe i te największe najwredniejsze bejbe śpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to DOBRANOC wszystkim! i tym, którzy maja weekend udany, i tym co mniej... U nas właśnie większy mężczyzna karmi mniejszego kaszką :) może dzięki temu nie będzie pobudki o 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby piszta cos Sie zamajówkowały heh. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kfiatuszki majówkowe dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu...widze, ze pustki przeogromne...;) majowki...te sprawy...;) My tez dopiero pierwszy dzien w domu siedzimy bo dzis pogoda nie za bardzo..Troche was poczytalam...tak z grubsza wiem co sie dzialo...Gruby misiu i co tam wreszcie z tymi testami? Bylas u lekarza? 🌻ki dla Wiki na kolejny miesiaczek - rosnij zdrowa Malenka:* U nas sie dzialo troche - byly Meza urodziny, ktore przyszlo mi solidnie odchorowac...bylo mnostwo spacerow....bylismy tez z wizyta w oceanarium i na wystawie starych samochodow...jedno co sie nie zmienilo to .....brak zebow u mojej corki...:( A tak marudzi dzis, ze ja juz wysiadam...:( Ide bo pewnie sie zaraz obudzi... Jak bede miala chwile to wkleje na bobasy nasze majowkowe fotki. A na razie papapa 🖐️ Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin moja ma wolne... test negatywny... w czwartek na wszelki wypadek zrobię z krwi :o A teraz z nowości: Wojciech bardzo długo potrafi siedzieć i sam się bawić, stuka klockiem o klocek i mówi ella, ella... czasem nawet \"goła ella\" ;) próby ruszenia w przód coraz bardziej zawzięte. :) kaszka na noc nie pomaga, cyc o 4 rano konieczny, niestety. Isiu, schizofrenię należy leczyć ;) na usprawiedliwienie swoje mam, że nie wkleiłam dotąd ani pół tabelki. :p A dla Wiki 🌻 ❤️ i życzenia wiadomo czego... No wracajcie już z tego łykendu zbyt długiego... bo smutno bez Was... jeszcze tylko jutro imieniny Toni i wszystko wróci do zwykłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki...... A, nie będę tu sama siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko....my już wrócilismy z weekendu, był hardkor, mały zabkował, nocami i dniami wył, pogoda dopiero dziś bajerancka była, jak my już wyjeżdżaliśmy:OZ rodzicami jak zwykle, wyć mi sie chce, szkoda gadać:( Siedzę teraz na d pracą magisterską, Julka, dałas mi kopa:)Choć i tak nie skończę do czerwca, ale siedzę mimo że na ryj juz padam:) 28.04 dostałam piękny prezent na swe urodzinki-dwie kreski na teście :)Fajnie więc gbury misiu by było, jakbyśmy we dwie były zapylone (jakkolwiek w moim przypadku brzmi to paradoksalnie;)Trzymam kciuki. Uciekam, bo spiąąąąca jezdem, a pisac trza, nikt za mnie tego nie zrobi .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! suuuuuuuuuuper, niech Tobie się uda! jutro zrobię test z krwi, cały czas temperatura lekko podwyższona, ale już się nie nakręcam. :o Ale przynajmniej wiemy, że chcemy nowego misia, tak szybko, jak to będzie możliwe. :) Dziś dzień udany, mała solenizantka zodowolona i reszta rodzinki też. Mimo ładnego słonka, Tonia spacerowała dziś ze swoją nową parasolką! dziś, podczas spaceru spotkaliśmy aż 5 wózków z bliżniętami... i jeszcze 2 pary bliźniąt w wieku \"ponadwózkowym\"... czyżby jaki zlot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiosna pyli ??? gratuluje wam i życzę coby się udało :). moje bejbe nie chce zasnąć :), łapie się do butelki............. ale piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczóło!!! Moje wielkie GRATULACJE!!!! Och........i ja zaczynam tęsknić za brzuszkiem, jak mój mąż......ale jeszcze trochę musimy poczekać.....za rok będzie nowe mieszkanko, dużo miejsca, wtedy się postaramy!!! Chyba, że dzidziuś wcześniej przybędzie, to powitamy go z radością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę że kazda wybyła na weeked majowy:) Pszczółko gratulacje🌻🌻🌻🌻🌻 uciekam spac bo padam:)pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam nowe zdjęcia na bobasach. Zapraszam do oglądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła- królowo matko- serdeczne gratulejszons dla ciebie i mr trutnia:D nesiu- widziałam zdjęcia- mati jest absolutnie niesamowity:):):) gruby-chudy-gbury misiu dla twojej małej solenizantki moc 🌻🌻🌻 a dla ciebie > na pociechę ireno❤️ dziękuję za wszystko i obiecuję wysyłać już raczej wersje holistyczne niż atomistyczne;) ja się nie odzywam, bo się \'zadeklowałam\' z moją pracą i do poniedziałku mam zamiar ją skończyć:) poza tym u nas panuje jakieś wstrętne choróbsko, jaśmince się codziennie pogarsza, ma straszny kaszel i katar:( we wtorek byłyśmy w przychodni, ale nasza lekarka ma urlop i przyjęła nas jakaś obca baba, która kazała mi się tachać z gorączkującym niemowlakiem przez 2 osiedla, bo mała nie jest jej stałą pacjentką😠😡😠 dziś mała się miewa ewidentnie gorzej, od 3.40 nie śpimy, bo się dusiła, więc zamówiłam prywatnego lekarza, który przyjedzie do nas koło 14-tej:( polska służba zdrowia!!!!!!!! przepraszam za ten atak wścieklizny, ale chyba każda z mamuś mnie zrozumie... :( trzymajcei się kobietki ciepło, buziaki dla maluchów j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera za bardzo sie cieszyliśmy sprzedażą mieszkania. nie chcą dać kredytu na pokrycie różnicy :(. chyba zostaniemy w tym cholernym szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×