Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Chłopaki pojechali....do babci, matki Trutnia. Miała kobiecina urodziny jakiś już czas temu, no i w końcu znalazł się czas, aby ją odwiedzić. I tak nie całą rodziną , bo ja musze mgr pisać, ale nie powiem, zebym jakoś ubolewała:P Same plusy tej sytuacji: PRIMO-Ja mam kompa na cały dzień i święty spokój:D SECUNDO- Truteń ma bąka na cały dzien i dobrze mu to zrobi TERTIO-Bąk posiedzi z babcią i tatusiem, a od mamy trochę się oderwie CZWARTIO- babcia się nacieszy wnusiem i synusiem, a wrednej synowej nie będzie musiała znosić:P Dziękuję Wam za wsparcie, baaardzo mi pomogło. Trzymam sie zadziwiająco dobrze, nie snuję się po kątach z worami pod oczami, wręcz promienieję (podobno), więc spox:D Dalka, czytalam o Twojej koszmarnej nocce i aż mi się żal ciebie zrobiło biedaku, wyjace dziecko, wrzeszcząca babka i burza za oknem. czego chcieć więcej?:P Nie pamiętam, co jeszcze chciałam napisać, ale cały dzień przede mną.....:D Misiu, no z tą cierpliwością to tak jest niestety, że jak potrzebna, to ni ma:O Ja np. nie mam już cierpliwości czekać na Misie w Toruniu:P:P:P A tak na serio, to psyjedźcie wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!Buziaki dla Ciebie i dziękuję❤️ Julia, Isia, Carlaa🌻, buziaki dla Was. PS Czy wy też macie takie cholerne wyrzuty sumienia, ajk sobie coś kupicie??? Właśnie poszłam do sklepu po chleb i kupiłam sukienkę.....Chyba przez pół roku jej nie wyciągnę z szafy z obawy przed Trutniem-co śmieszniejsze, on mi nic nie powie, ja sama sobie wkręcam-bo kasy już mamy mało, bo to bo siamto:O. Poza tym sukienka jest letnia, więc czasu mam niewiele:O A jeszcze by się buty przydały do niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła fajnie że jesteś. myślałam jak sobie radzisz i widzę że jesteś bardzo dzielną osóbką 🌼 a co do zakupów to też nieraz tak mam, w końcu też od życia coś się nam należy no nie? pozdrawiam serdecznie sierpnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Po spacerku, wymęczeni ale szczęśliwi :). Pscoła do tej mojej nocki zapomniałaś dodać psa :D który ma odchyły i czasami potrafi w nocy buszować z zabawkami :). Ostatnio ulubionym słowem Kulcika jest Dajj :). Na wszystko merda łapką i dajj ;), ze swoim rozbrajającym uśmiechem i tym malutkim ząbeczkiem :). No i wiecznie gubimy smoka. Mamcia później mósi nawracać i szukać, ale to moja wina bo nie zawieszam jej smoka na łańcuszku :). No i pszczoło nie rób sobie wyrzutów o sukienke :) ja będę musiała pomyśleć nad czymś na ślub kuzyna. Gdyby nie to że Ulcia jeszcze mała, to bym coś uszyła :), ale co tam, radość brykania po sklepach będzie, a później dół, że nic nie pasuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męciony do dom dotarli... i głodne :) dziś nie zmokli :) Pszczoła! jadę!!! wtorek lub środa, jak wolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...osiołkowi w żłobie dano....teraz to już sama nie wiem...czy wtorek lepiej czy środa może??? Może wtorek, bo szybciej:D A co z Jestin???Bo nic nie piszesz...Pamiętaj tylko, że czasu jest niewiele....4-5h to jak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! mężowi nie powiem... ale jest jeszcze późniejszy pociąg powrotny... ;) do Jestin telefonu nie mam... chyba z już weekendu wróciła, bo jakiś marny wpis na naszym odchudzaniowym temacie się pojawił... zdzwonimy się jutro :) wtorek dobry, bo może do wtorku nic nowego się nie zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisze do niej maila,moze mi odpowie, a Ty jutro daj znac, co jak kiedy gdzie itp. Aż normalnie chałupę wysprzątam, a co! Nie codzień goszczę Misia u siebie;) Juleczko, pamiętaj, ze pamiętam o Tobie i o Twoim jutrzejszym w samo południe:D Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :) Mamulki 😘 Pscolko jak milo Cie czytac :) 😘 jak przyjemnie ze moglas sobie odpoczac.. co prawda pracujac ale sama w domku wiecej sie zrobi i odpocznie ;) Julcia trzymamy jutro cala ekipa !!!!!! ❤️ i niech Ci nie bedzie smutno ...!!!!! trzymaja sie magazynier niedlugo w kieszeni :) Dalka przepisci mniam mniam ..ja z ogromna przyjemnoscia Twoje i Dominisi sprawdone pyszne i wogole !!! 🌻 ciesze sie ze ze zdrowkiem lepiej :) Maly podobnie macha lapka tylko ze on ma taki gest WITAJ MOJ NARODZIE ;) pozdrawia wszystich znaczaco hihihihi Isiu ... ja jak maly nie chce kaszek daje mu chlebka buleczke z maselkiem wcina az mu sie uszy trzesa ;) i NIE WYMIEKAJ !!!!!! im pozniej tym dluzej mowia jak pojawiaja sie zabki :) dzisaj mlody dostal wafelek od loda...jadl jadl z takim apetytem ze hej ...mielismy tez poranna nieprzyjemna okropna przygode obudzil sie chodzil po lozku i warga rozcieta od wedrowania ... byla troszke zszokowana i pierwsza reakcja Patryk ... !!! moze trzeba bedzie szyc ... na sczescie nic powanego maly nawet prawie sladu nie ma groznie wygladalo bardzo groznie oczami matki ... potem mialam koszmar senny wiec poranek do ... budy ... ;) Powiem Wam w sekrecie ze ja niestety nie mam takich problemow z kupowaniem sobie P. mnie raczej zmusza do tego ...bo ja wszystko jak moge to dla malego ... potem ma wyrzuty ze nie powinnam ze ze ...ale to dla niego przeciez ❤️ nalezy mu sie prawda ;) ale Ty Gosiu nie rob sobie czasem takich wyrzutow nalezy Ci sie .. !!!!!! jak kazdej z nas :) Przyjemnosci Gruby Misiu ... w spotkani z Pscolka :) Nesiu Elka opowiadac jak bylo na tych weselach :) no to spadam ... do pozniej 🖐️ i slodkich senkow dla All :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Carlaa, ale jak to brzmi-poszła baba w niedzielę do sklepu po chleb i kupiła se sukienkę:P:P:P Słuchajta, zaraz mi się oczy rozjadą od tych anl, oral, inicjacja i wszystko w kratke drobnym maczkiem, bo zestawiam dane:O A jak gdzieś sie machnę, to dobrze, że dziecię śpi, bo takie bluzgi lecą-spytajcie Julii, tylko nie teraz, bo ona o swym promotorze śni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dzisiaj Majeczka od naszej Ewci swietuje 10 miesiaczkow .. to 😘 i 🌻 Niuninko Ty pewnie juz dojechalas i odpoczywasz to przyjemnosci :) Sisi .. a jak u Ciebie ;) Fiona Puza halooo baby ...pisac ... pisac .. :) nie dajciesie prosic :classic_cool: Mamo Natalki ... ???? a co u Ciebie >????? poluznilo sie ???? Skye ...Ciebie dawno tez nie bylo :D co tam u WAS ???? to ja juz moze sobie pojde :) 🖐️ sciskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscolko ... ;) sciskam babo to chodz do innego sklepu nie po chleb hihihi moze tym razem buty kupisz :P JULKA JULKA :) JULKA :) .... ja juz widze jak piszesz jestem po zdane odfajkowane .. jet po ;) dobra teraz spadam bo znow mnie za duzo :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, by the way(nie wiem, do czego, ale fajnie brzmi;))-mam nadzieję, ze chłopaki Twoje żyją? Rozcięta warga i kaszlak:P Ja się nabijam, ale Ty mi nie pisz, że Patrykowi się coś dzieje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D Wodz Kaszlak i Wojownik Rozcieta Warga P. ma nowy skrot na BMW Bobas Moze Wszystko ... zakasowlao Bedziesz Mial Wydatki Ale tak na serio .. to przestraszylo jego i mnie to co sie dzialo ... trwalo to pol dnia ze wzgledu ze ma wyciete migdaly bylo nieciekawie ...do czego zmierzam przestal palic ... jak narazie hihihi nosi mi meza ... dobrze ze chlodno malo je ale Wodzuje ;) a do ladnej sukienki i butow bielizna oczywiscie .. ;) ale to przy okazji innych zakow oczywiscie :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wielki brzuch jak balon grube krzywe nogi i jak sa upały to tylko spudniczki nosze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, na szydełku???To chyba zima stulecia była, jak braliście ślub:P Pomijając fakt, ze ja na szydełku nawet worka na zwłoki bym nie wydziergała:OSZACUNEK I RESPECT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Zosia się dziś wymądrzała... to Krzysztof jej na to... że ona ma krzywe nogi! i co Zośka??? że nie nic nie widać, bo ma buty :D ona nas zawsze przegada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to proszę nie narzekać na brzuchy, nogi i inne części swoicg fizys, bo jak ja zacznę-to spytajcie z kolei Trutnia, ze jestem w tym nie do pobicia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem matką trojga!!! nie narzekam... smaruję... owijam.... odchudzam... nawet biegam ostatnio... i już ważę mniej niż przed pierwszą ciążą... ale moja skóra? bardzo stara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, no qrczę, wiecznie młoda nie będziesz....Ale chyba Ameryki przed Tobą nie odkryłam teraz, co? W każdym razie nie taka znów stara, ilez ona może mieć ta skóra-góra trzydzieści parę. Znam starsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, wróciły dawno już i śpią słodko:D Aż nie wiem, na którego patrzeć, a jutro pewnie już mi się odechce na któregokolwiek:P Oni śpią, a ja zasuwam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×