Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Elu - moja Natalka pije ok 1,5 litra dziennie... jej tata tez tak mial i zreszta mu zostalo do dzis, tylko w wiekszych ilosciach :) Niuninko- my mamy znikopis i sie sprawdza :) natalka malowala mi po wszystkim, zaczawszy od siebie a skonczywszy na kafelkach w lazience, wiec sie sprawdzil :) co do namiotu, nie lepiej zeby jednak robily sobie te domki z kocy? to rozwija wyobraznie, zabiera czas, samo \"wybudowanie\" go jest atrakcja - moze nie trzeba dzieciom wszystkiego podawac na tacy, bo szybko sie nudza? nie wiem zreszta... nie obraz sie... tak tylko mysle... mnie kiedys gruby mis strofowal za pomysl z baby born czy innymi interaktywnymi lalkami.. (wlasnie misiu- wielkie dzieki!!!! :) ) w sumie przemyslalam to i na swieta szyje jej lalke-szmacianke, tudziez zwana lalka przytulanka... oczki bede haftowac, wloski z welny... i mi to sprawi ogromna radosc i natalka bedzie miala pamiatke... hehe, a ona ma juz takie odpaly z tuleniem wszytskich misi i karmieniem ich lyzeczka, wiec mysle ze pora na lale :) :) :) tylko prosze, ni obraz sie, ze sie wtracam... bardzo cenie sobie Twoje zdanie, a tak tylko sama bilam sie niedawno z takimi myslami i po prostu zastanawiam sie na glos... co do Andrzejow - mialm w rodzinie dwoch, z jednym rozwiodla sie moja siostra po 11 latach malzenstwa, a do drugiego, mojego taty, jechalam z rana 60km na grob :) ale spelnilam swoj dzieciecy obowiazek :) Wszystkim innym zycze wszystkiego co tylko najlepsze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .. Mamulki ... Mamo NAtalki 😘 Elus :D Niuninko :D Gumi 🌻 Dalka ❤️ Iwka :D Isiu .. nic si enie chwalisz ... hehe GRATULACJE MIESZKANIA !!!!!!! Nesiu .. pracusiu :D Gruby Misiu .. wrozby Cie pochlonely czy samopoczucie .. ??? Pszczola nic nie piszesz ...wszystko gra ??? Dominisiu .. halooo ..???? dawno Cie nie bylo takie nowiny a Ty ani mru mru ... 😘 Skay ... KOBIETO NAPISZ COS WRESZCIE Puzus .. ❤️ dla nie wymienionych 🌻 Julka ... Fiona ... Sisi ... padam na pysk po znieczuleniu u dentysty 3 zeby za mna ... hehehhe poczytam Was za chwilke ululam malego i sie porelaksuje :D mamulki lalismy ten wosk i wrozlismy ta obraczka hehe no no do pewnego momentu wszystko wszystkim sie zgadzalo chlopiec ... i dziewczynka hehehhe za trzecim razem nie drgnelo ale jak maz mial sprawdzic kolejny raz ... czyli trzeci heheh to niechcacy spadla mu obraczka heheh no i stwierdzil ze to cos znaczy i nie bedzie sprawdzal dalej heheh ... no i co .. teraz nie wiem ile on wkoncu bedzie mial tych dzici heheheh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, masz racje , ze wielka frajda to samemu budowac domek z kocy :-) Pomysle jeszcze nad tym namiotem ;-) A co do Twojego pomyslu z lala szmaciana- rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba nic lepszego nie da sie wymyslic!!!!!!!!! Brawo!!!!!!!!!!!! Carlus, skarbie, to sie nacierpialas:-( A z ta wrozba, daje do myslenia, co;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki super wymyśliłaś z tą lalą napewno będzie pamiątka:) My już wróciliśmy z imienin dziś pozwoliłam sobie na trochę więcej alkoholu;) ale mi nic kompletnie nie jest hihi ma się łeb hihi:) Aduś już śpi ja chyba zaraz też pójdę jeszcze chwilę porozmawiam z kumpelą na gg i uciekam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chwalę się, chwalę! Transakcja dokonana, jesteśmy dumnymi właścicielami naszego M!!!! Stawiam flaszeczkę z tej okazji dla chętnych i odmeldowuję się spać, bo mnie te boje notarialno- sądowo- bankowe okrutnie zmęczyły. Macie wypić za nasze zdrowie! No to siadać do stołu! Kieliszki rozstawione, ogóreczki podane! Pierwszy toast za ciężarne na tym naszym topiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu-stawiasz flachę i uciekasz...choć ze 3 kielonki z nami wypij co by Tobie się tem dobrze na nowym mieszkanku mieszkało. Co do ciezarówek naszych to brakuje mi tu też |Dominisi Byłam u pediatry...mamy zrobić badanie moczu..boję się..nocy też ise boję... Popijam herbatke i czekam na Was co do mikołajowych prezentów to u nas takiej mody nie ma i dajemy tylko upominki pod choinkę od św Mikołaja..odkad pamietam taką mieliśmy rodzinną tradycję. Pomysłu mi na prezenty brak ale jak będzie kasa to i pomysły sie znajdą. Mały upodobał sobie jedną maskotkę i tylko z nią sypia,nią się bawi...sama nie wiem co mu kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszy dzień grudnia:D:D:D Mamo Natalki super ten pomysł z taką własnoręcznie zrobioną lalką:) Isiu niech w tym WASZYM własnym mieszkaniu gości tylko radośc ,smutkom precz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł ;) Herbata czerwona w kubełku i śniadanko :). Dziś pobudka o 7.00 :), Kulin już na nogach i śmiga po mieszkaniu. Ech ide sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Natalki 🌼 Heh ogarneło mnie sprzątanie przed świąteczne :), ona umyte u młodego porządek i u mnie też :), jeszcze zostaje mi kuchnia łazienka i przedpokój :D. Padam bo dziś od 8.00 sprzątanko było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszlym roku dla moich rodzicow zrobilam w prezencie gwiazdkowym kalendarz, taki do powieszenia na scianie, kazdy m-c nowa str. ze zdjeciem Ninki i roznymi bajerami. Pamietam jak siedzialam po nocach by go zrobic, wbrew pozorom kupa roboty. Ale ile radosci!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mowiac juz o radosci rodzicow! No i zaczal sie grudzien!!!Jak myslicie, bedzie w tym roku troche sniegu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Tak dużo i ciekawie piszecie,aż przyjemnie poczytać...Mała śpi od godziny,obiad wstawiony,toteż jestem z Wami.Piątki mam wolne,więc siedzę dziś z małą od rana. Mamo Natalki,jak poczytałam o tym maleństwie i dzielnych rodzicach,aż mi ciarki przeszły po plecach i jak zwykle w takich sytuacjach pojawiła się nieco egoistyczna myśl-jak to dobrze,że Natalia jest zdrowa,po co ja narzekam.A tak swoją drogą moja też uwielbia robić lulu,lulu misiom,przytulać lalki,czyżby imiona o czymś decydowały. Caarla,Ty jak zwykle o wszystkich pamiętasz,każdym się zainteresujesz,dzięki... Dominisiu,wielkie gratulacje! Niuninko - Z tym kalendarzem to bombowy pomysł! A u nas jakoś leci.Niedawno mała miała katar,który towarzyszył znów tej wysypce i zniknął po Zyrtecu.Nie wiem,jak radzić sobie z jej alergią,bo nie wiem,co ją uczula.Poza tym świetnie się rozija-taka z niej pogodna gadułka.Naprawdę tyle już rozumie,że spokojnie się dogadujemy i wykonujemy wspólnie wiele domowych prac.Zauważyłam,że tak śmiesznie zamienia głoski,bo trudno jej wymówić tylnojęzykowe,więc zamiast k,jest:t,a za zamiast:g,wymawia d.Kiedy więc ucieka i się chowa,woła: a tu-tu,co ma znaczyć a ku-ku i jest takie słodkie.Rozpoznaje większośc części ciała i garderoby.Kiedy słyszy słowo buty lub szalik,od razu mówi:pa,pa.W ogóle to niezłyz niej kontroler-trzyma nas krótko i non stop śledzi.Kończę,bo mogłabym godzinami o niej pisać,a Wy też przecież mcie swoje dziedziaczki i co opowiadać.U nas są tylko 2 problemy-SEN i alergia,poza tym SUPER!Pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Oj,ale ze mnie gapa- Elu,zdrówka dla Michasia.Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko my taki kalendarz zrobiliśmy sobie jak Dawid miał rok :), mój M się narobił przy nim, ale wyszedł mu superaśnie :D, mam go jeszcze na pamiątkę schowanego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItojcie! Isiu -gratulacje!!!! TPM -bez watpienia cos w tym jest :) a swoja droga dziewczyny dzieki za zyczenia! dzieki Wam wiem, ze Natalka pewnie kiedys bedzie obchodzila imieniny 1.12 :) Niuninko- oby!! Bo ja juz czekam i czekam kiedy sanki kupic... Z Paryza zrezygnowalimy i adimy do Zakopanego pewnie -choc tez jeszcze nie wiedmy czy juz na sylwestra czy na ten tydzien po sylwestrze, jak juz te tlumy z krupowek zelżeją... bo w swieta i sylwestra to tam jak na otwarciu media marktu o 7 rano... trzeba sie przeciskac :) Śnieg wiec by sie przydal...jakis kulig...narty.... poza tym jakze to tak,swieta bez sniegu!!! MA BYC IDEALNIE! A propos CARLO, CARLUNIU - przemysleliscie z mezem opcje dolaczenia do nas w Zako? A tymczasem jedziemy dzis kupic choinke :) Nie wiem jak sie powstrzymam przed rozłozeniem jej jeszcze dzisiaj, hehe... Pozdrawiam i zdrowka dla chorowitkow! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu!!!!!!!!! HURRRRRRRRRRRRRRA!!!! Gratuluję nowego kwadratu :):):) My kalendarz zrobiliśmy w zeszłym roku na gwiazdkę, dla całej najbliższej rodziny - 9 egzemplarzy! TPM! Jak cudnie, że napisałaś, już bardzo tęskniłam! Zmykam, weekendować się z mężem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo Mamulki ... :D :D :D :D Milej niedzieli Wam zycze.... MAmao Natalki ❤️ jak narazie P. ma urlop do 3 stycznia wiec nici ... :( z wspolnych palnow wyjazdowych :( Ale modle sie o dobra pogode aby dotrzec do Warszawy ... :D Nuninko mam nadziejej ze po swietach zostajecie ..w kraju zreszta chyba pislas upewniam sie tylko heheh ;) a teraz mamulki wiecie co ..JESTEM SAMAM W DOMU...szykuje sobie kapiel ... i slucham muzyki na cala epe hehehehe cos dla duchy ... i dla ciala troszeczke :D sciskam mocno jeszcze raz milej niedzieli ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, ja tez jestem sama w domu. Nina u tesciow, karol pojechal do pracy, bo wczoraj nie mogl, caly dzien zajmowal sie mala, ja mam chyba grype zoladkowa, albo jakies zatrucie, do tego dostalam okres, glowa peka ( chyba bede musiala zrezygnowac z pigulek).Czuje sie kiepsko. Po swietach zostaje w Polsce jakis miesiac. Juz sie ciesze na nasze kolejne spotkanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla wszystkich mamus i dzieciaczkow!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kluchy z rosolem ja po pracy moi panowie mają drzemkę byłam dizś w pracy...nawet bylo nie najgorzej..podsumowania semsestru... Niuninko zdrówka życzę.. Fajnie że z Carlaą sie spotkacie...zazdroszczę My mamy nieco lepsze noce ...do 4 pobudek Pomysłów na prezenty mi brak,...nawet nie mam motywacji by ich po sklepach szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora .. :) Nuninko ... zdrowka !!!! moze powinnas je odstawic skoro takie fatalne samopczucie po nich !!! a co do spotkania tak tak ..mam nadzieje ze po switach znajdziesz chwilke hehehe :) Elus ....a moze cos wymyslimy z zobaczeniem??? a my wreszcie kupilismy samochod ... no teraz bede miala wiecej meza w domu heheh i komp wolny hehehehe ;) maly na Mikolaja dostanie drobiazg hehe zreszta juz go dostal wiec buzi bedzie i moze lepsze sniadanko jeszcze bedzie czas na dopominania hheehheh sie o prezenty !!!! Isia kiedy remont zaczynacie ??? ;) sciskam mocno ... buziaki slodkich snow dla Was !!!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa dla mnie najbardziej niesamowite było kiedy wróciłam ze szpitala z narodzoną Julką 8grudnia i było tak świątecznie A szłam do szpitala jeszcze prze d20 listopada:) To tak jakbym przeskoczyła jakiś etap i jeszcze to maleństwo dopiero:) Niesamowite to było dla mnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi 😘 ... wiesz mojego kuzyna synek ma urodziny 5 grudnia ... heheh ma na imie Adas .. troszke jest mu przykro no bo nie dostaje za duzo prezentow takie laczone heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×