Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

my nie sprzątamy... za to mamy suuuuuuuper bałagan i rozgrzebaną łazienkę :o i mąż jedzie w niedziele do Gdańska na dwa dni... i pracuje (jak zwykle pod koniec roku) do północy prawie co dzień... i nie mamy jeszcze żadnych prezentów... ubierzemy w bałganie choinkę i pojedziemy nabałaganić mojemu bratu w wigilię, a siostrze w święta... i już :D no może jeszcze zrobimy większy bałagan w kuchni, jak z dziewczynkami wreszcie weźmiemy się za pieczenie pierniczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też nie sprzątamy.. Jutro idziemy odebrać mieszkanie od wyprowadzających się wreszcie poprzednich właścicieli. I zaczniemy jakiś bałagan tam czynić.. Normalnie doczekać się nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu... choć teściu grobowym głosem prorokuje że tam będzie trochę roboty (nie wiem doprawdy, za jakie pieniądze!) i pewnie w lutym... żyję nadzieją stycznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu, nawet jak nie będziecie w mieszkanie inwestować pieniędzy... to samej roboty pewnie Wam nie zabraknie ;) ale na swoim się pracuje przyjemnie i czas do przeprowadzki minie niepostrzeżenie :) właśnie mąż przyjechał \"na chwilę\" i zgodnie doszliśmy do wniosku, że przy jego pracy... powinniśmy świętować z kościołem wschodnim, po nowym roku ;) byle do emerytury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .. Mamulki.. :) Gumi Dalka ...dajcie znac czy doszlo ;) Gumi ... 🖐️ gratulacje dla Bartusia ... i oby takich nocy bylo wiecej !!!! wszystkiego naj 🌻 z okazji 15 stki hehe ;) Misiu .. Ty masz zawsze racje ... ze pomarancza hehehe sie przyczepila ... z powodu wyjatkowosci .. tego topiku ... heheh 😘 Nuniko heheh nasz maly tez spal dzisija z nami heheh .. ;) obudzil sie oklo 00.oo i do 1.00 nie bylo mowy o spaniu albo ja u niego albo P. jak ktores z nas wychodzilo to e e e e e eeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee heh bylo .. no i za ktoryms razem mowi no dobra choc juz tu do nas .. niestty noc w naszym lozku nie nalezala do udanych ...budzil sie no stop i plakal .. zwalam to na zeby.. bo choc spal w srodku to zadne z nas go nie przygniotlo heheh chyba ;) Co do pisania na kartkach po scianach po sobie po mamnie poobrusie po tacie ... po po p o p oo poooooooooooo .. hehe ale jak mowie mu ze tylko na karteczkach to tylko na karteczkach pisze i to tych waznych heheheh ;) Generalnie mamy jeden wielki problem amly gryzie nas ... i szczypie ... jakies sposoby na to moze macie ???? jakos nic u nas nie skutkuje ... teraz stosuje to .. jak mnie ugryzie idzie sie bawic do kojca i choc ma tam mase zabawek nieprzepada za tym zobacze czy sie sprawdzi ... ??? Misiu .. ja na ta kawe jeszce sie zalapie hehe ;) Isiu ... czy ta glowe cos nie za czesto Cie boli ???? 😘 ciesz sei ze juz tuz tuz ... ze bedziesz mogla ten mikser niedlugo wyprobowac heheheh ... a mozj maz tez mowil ze w mieszkaniu tyle do zrobienia .. i duzo jeszcze nie jest zrobione heheheh :D :D :D :D :D :D :D :D :D .. ostatnio nawet sama musze wszystko robic to dokrecic to naprawic .. bo go prawie wcale nie ma :( w kazdym razie gratki za klucze na jutro .... A ja mam tez balagam nic nie sprzatam tylko zalatwiamy wszystko przed wyjazdem bo lada dzien pakujemy i splywamy heheh ;) ;) sciak mwieczorowo .. do pozniej ;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Gumi! No!!! Brawo dla synka - przespana nocka, hurrra!!!! To już Dustinek i Bartuś śpią lepiej, oby już się tak utrwaliło!!! Teraz czekamy na Natalkę TPM. TPM, mój Mati też karze wszystkim kapcie zakładać i buty do szafki chować - myślałam, że nigdy męża tego nie nauczę a tu proszę, syn mnie wyręczył, tata grzecznie buty do szafki wkłada :) Isiu! To fantastyczna wiadomość, że może już nawet w styczniu :):):) a nawet jeśli w lutym, jest na co czekać...wreszcie będziecie sobie sami, swobodni i samodzielni :):):) suuuuuper, cieszę się razem z Wami :):):) Gruby Misiu!!! My też nie sprzątamy, w sądach grudzień jest najgorszym miesiącem w roku, podganianie statystyki żądzi, mamy po kilka terminów dziennie, koszmar. To genialny pomysł z tym świętowaniem po nowym roku....niestety....można tylko pomarzyć. Całuję Was kochane i donoszę, że na Matiego antybiotyk nie zadziałał i nie pozwoliłam mu dać następnego. Mam nadzieję, że jego organizm sam już sobie poradzi....ale jak będzie gorączka, to niestety trzeba będzie zastosować...:( Trzymajcie kciuki za Matiego i jego zapalenie uszu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NESIU ❤️ moc dobrych fluidkow dla Matiego !!!!! sciskamy WAs mocno i odpoczynku ... dla mamusi 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowka, duzzzzzoooo zdrowka dla Matiego. Zapalenie uszu, podobno b. nieprzyjemne. Biedactwo!!! Carla, nas Nina jeszcze nie gryzie ale wogole nie slucha. Tez nie wiem jak jej wytlumaczyc, ze np. nie wolno wrzucac roznych rzeczy do kibelka ( dzis wrzucila \"tylko\" czapke taty i swoj telefon), ze nie wolno krecic pokretlem od pralki czy pieca itp. Setki razy dziennie powtarzam, dzien w dzien. A z tym wkladaniem do kojca to mysle dobry pomysl. Ja tez nie szaleje z porzadkami, sprzatam tak jak zwykle, my na swieta wyjezdzamy i jedziemy na gotowe. Za to moja mama szaleje!!! Misiu, moj maz tez pod koniec roku pracuje za pieciu, ciekawe kiedy my sie wybierzemy na zakupy? Szkoda, ze nie mam komu Niny podrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati! nie martw matki swej i bądź zdrów!!! chłop jak dąb i na uszy się skarży? już wystarczy!!! właczyłam dzieciom Teletubisie na dobranoc, potańczyli z nimi, ale Wojtusiowi się znudziło, podszedł do telewizora i myk! wyłączył... Tonia oburzona: SYNU! NIE WOLNO! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, wieelkie dzieki za przepis...pierniczki sa boooskie!!! choc ja oczywiscie po swojemu troche wiecej imbiru i cynamonu, ale to przyprawianie wszystkiego to juz taki moj odchyl :) ale sa pyszne rzeczywiscie... tylko dosc twarde- czy ktos wie jak sie zmiekcza pierniczki? :) Isiu -gratuluje !!!! Oby na swoim... My tez nie sprzatamy, bo od piatku do niedzieli u tesciowej, od niedzieli do wtroku u mojej mamy a w 2 dzien swiat frruuuu do szczyrku... a po sylwestrze do zakopanego na tydzien, czy dwa (mam nadzieje, bo maz sie juz w czterech firmach na rozmowy umowil i moze podjac prace od juz :( ) misiu- swieta z taka gromada musza byc cuuudowne! :) carla, a ty kiedy bedziesz w wawie? a w ogole strasznie rozczulil mnie Twoj wczesniejszy post.... czasem mnie nachodza ze spora intensywnoscia identyczne uczucia :) my choinke juz mamy (niestety sztuczna :( bez zapachu, idealnie symetryczna - bleeaaah...) nie wiem czy juz wspominalam jak dlugo ja ubieralam, bo co zalozylam ozdoby to natalka je sciagala :) juz nawet chcialam po godzinie syzyfowej pracy skonczyc jak usnie, ale na szczescie sie opamietalam i przypomnialam sobie ze to przeciez dla niej ta choinka :) caluje Was mocno i zapraszam na pierniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa doszło -dziekuję:D Dzięki za życzenia na 15❤️ Bartusia nie mogę oduczyć zamykania drzwi między pokojami ,boję się bo są w nich duże szyby........100razy powtarzm ,nie zamykaj drzwi!!!! a on i tak się z tego śmieje:) I mam nadzieję ,że ta przespana nocka nie będzie tylko jednorazowym wybrykiem. Zdrówka dla Matiego Misiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!no i oczywiscie zdrowka dla Matiego!!!!! moj Patryk wrocil z roweru i go zaczyna telepac... jeszcze mi choroby w domu brakuje! a sio!!!! zmykam ogladac chyba po raz setny \"jasminum\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłam ,że otworzyłam nową stronę to właśnie o Carli pomyślałam:D Musimy sie postarać na te 400:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikie pomarańcze wytniemy z korzeniami i walka od nowa no to napijmy się na to konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×