Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dla Adiego ❤️ ❤️ ❤️❤️-bardzo moim zdaniem sie Adi zmienił-tak wydoroślał,prawdziwy meżczyzna pierwszy półtoraroczniak na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zamówiona kawa przez Carleę..my już na nózkach i po śniadanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) drogiemu zięciowi, sklerotyczka teściowa- wszystko co najlepsze przesyła❤️👄🌻 ja też kawkę poproszę 💤, bo zaraz tutaj 😴 moje dziecko właśnie je w naszym łóżku jabłuszko:o już połowa jest wpaciana w prześcieradło:o czekamy na teletubisie:D trzymajta się 🖐️ julia p.s.carla- dziś popełniam kolejne 2-ddniowe dzieło:classic_cool: PMI się net w sumie spierniczył, a nie komp cały- to był taki skrót myślowy w moim wykonaniu;) pszczółko❤️-pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio- chcesz w PMI? No dobra, nie kopię leżącego.. Spływam do wyjca, wychodzą jej chyba wszystkie zęby naraz... Oszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalejmy razem hehehehe Haloo MAmulki ;) Kawusia z przyjemnoscia :) Isiu jak widze wszystko funkcjonuje hehehe Julcia skr .. myslowe heheh hehe uwielbiam je !!! ja dzisja gotuje rosolek ;) nie pisalam Wam wczoraj ale mialm taki bol glowy ze mylslam ze odfajkuje dobrze ze P. byl w domu i zajmowal sie malym nie pamietam kiedy ostatnio mnie tak glowa bolala :( ok ja nie przynudzam ide go ogra ... trenujemy zapasy ;) hehe i moze jakies rzucanie klockami w mame ;) sciskam Was do poznije 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie sierpnióweczki,mały dalej zasypia na moim lózku lub mi na kolanach i zauważyłam ze jak przysypia to sie tak wzdryga (czasem jakby zadrżała mu nózka lub rączki-tak dizs było) i zastanawiam sie czy to norma...ja czasem też jak przysypiam to ise tak zrywam,ale nie wiem czy u dziecka to nie jest nic niepokojacego?.. pewnie żadna nie kołysze dziecka na kolanach,a jesli tak to rzadkosc..my niestety tak dalej sie usypiamy,mimo ze bylo juz fajnie i sam spał u siebie prosze o odpowiedź na nurt. mnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) A co to żadna się nie pojawiła jeszcze ?? Odstawiłam Ulkę, więc nocki są czasem dobre, czasem złe. Czasami przesypia mi całą noc u siebie, a innej nocy o 4.00 nad ranem wstaje w łóżeczku i do nas, a później marudzi i kręci się godzinę. Jak marudzi, to wtedy nic jej nie pasuje, przytula się do mnie, to zaraz mnie odpycha, nogami wierzga. Ale jak uda jej się zasnąć to śpi do 9.00. Skończyłam wyszywać serwetkę i teraz wzięłam się za szydełkowanie ;P. Chyba źle ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) stawiam kawkę: z mlekiem, cukrem, słodzikiem-co kto sobie życzy:P a was wszystkie wywiało, że żadnej od 2 dni tu nie ma?;) elu- nie wiem, czy jaśmina wzdryga przy zasypianiu, nie uczestniczę w tym procesie, więc trudno mi zaobserwować, ale ja czasami sama się budzę ze wzdrgnięciem, ale nie wiem jak to jest z dziećmi. spadam, do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :) Kawusia z przyjemnoscia ... :) Elu jak Ci juz pislalam maly wzdryga sie tylko przy jedzeniu tyle zaobserwowalam ... ;) Julka .. jak to nie uczestniczysz w zasypianiu malej ;) Nesiu nie napisalas jak examin ...... Pscolko 😘 Isiu ..jak idzie remont i jak zeby bambo ???? Misu ..jak maludy juz zdrowsze ??? TPM jakies nowe plany wyjsciowe i jakmala ??? Dalka ..jak ferie heheh i jak Ci idzie to szydelkowania jakies foty prosze !!! MAmo Natalki ... gdzi ejestes ??? Gumi tez sie nie oddzywa !!!! Iwka jak nasz jeden z pierwszych 1,5 miesieczniakow ... heheh fajnie mu si e wloski kreca :) po 🌻 ku dla nie wymienionych 😘 do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu- natalka wzdryga sie przy zasypianiu prawie zawsze -ten moment jak juz ja sen łapie.. ja tez tak robie, patryk czasem tez, zreszta wielu znanych mi ludzi tak ma :) to raczej naturalny odruch, choc zabilas mi cwieka i zastanawiam sie z czego to moze wynikac... musze poszukac jakis info :) julia- jakie doniesienia z placu boju? carlus opowiedz troche wiecej co tam u Cie, bo spryciaro zawsze skrzetnie budujesz zdania coby za duzo nie powiedziec... no i kiedy sie widzimy? apropos widzimy- misiu? nesiu? wlasnie kiedy? przy okazji nesiu- jak egzamę? Iwka-fajne zdjecia! my sie nie odzywali bo mielismy bardzo trudne dni... zreszta sie nie skonczyly, ale jestem -tadam! :) całuje Was mocno i chetnie tej kawki sie napije... a jakby ktoras miala troche ptasiego mleczka dla grzechu to tez poprosze... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasie mleczko leci w gebusie Kasiuni heheh .. ja mam heheheh ... bo P. uwielbia i zawsze jak ktos jedzie do nas ...to przywozi -wiec zapasik spory .. mleko, ptasie mleczko, papierosy .. i majonez tym nas przekupisz hehe !!! kiedy sie widzimy ... ja czekam na propozycje !!! a moze polaczyc to z takim malym wypadem do Amsterdamu ??? Wlasnie planujemy rocznicowy zawrot glowy heheh ;) Maly wlasnie zasnal ... wczoraj byl na sluzbie u dziadkow ..pospacerowali i pobawili sie a ja moglam odpoczac ... od 2 tygodni zle sie czuje jakos :( hmm ale to nie to o czym pomyslicie hehhe ;) Maly czoraj jak wrocil to byl taki zadowolony heheh ... czasem wydaje mi sie ze ja mu nie zapewniam takiej dobrej zabawy hehe .. i jak wraca od dziadkow to wcale za mna nie teskni czy to normalne .. jestem zazdrosna a moze to nie zazdros tylko nadopiekuńczość ??? Mamo Natalki heheh staralam sie nie byc zbyt wylewna w mojej wypowiedzi heheh ;) a cos opowiedziec hehe ;) sciska Was mocno i tatam.. fajnie ze juz jestes i te trudne tni odchodza !!!! 😘 Nuninko czy Ty juz jestes w domku czy jeszcze u rodzinki ??? buziaki maz zaraz wraca trzeba by cos na obiad .. hehe ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D Tak dawno do Was nie zaglądałam, ale naprawdę miałam ostre rozpoczęcie roku:o nawet nie przeczytałam Was:( Chciałam Was tylko gorąco pozdrowić i Wasze dzieciaczki. Moje rozrabiają ile wlezie:p ale są kochaniutkie. Już myślimy o trzeciem berbeciu;) tylko to trochę niestety bardziej skomplikowane:o ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Dziewczyny Spać nie mogę to przy kompie cichutko siedzę:( Ostatnio mam zawirowania z netem U mnie po staremu,Bartuś rozrabia i dokucza Julce gdy ta chce się czymś pobawić to zaraz jej zabiera:( Carlaa❤️a skąd Ty wiesz o moich \"kuchennych wariacjach\"?:D oponki wtedy robiłam:) Jutro a raczej już dzisiaj zapraszam na ciasto,serniko-makowiec ,moje popisowe kulinarne słodkie arcydzieło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie, co się małe roladki jedna koło drugiej w tortownicy układa? i po upieczeniu wygląda, jak bukiet kwiatów widziany od góry??? mniam :p takie umiem zrobić... od święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiu to współczuję i zdrówka dla młodego :) Ja pomykam bo za dwie godzinki mój młody sobie przypomni o mamuni:) Trzymaj się cieplutko Misiu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamo Natalki dzięki za odpowiedź-podobno u małych dziecki to norma,ja tez tak czasem mam Nocne marki- Miś i Gumi..❤️-pewnie teraz odsypiają wczoraj z siostra i kolezanka wyprawiłam sie na slodka kawę -cudownie odreagowalam. u mnie pełno gości na tych 36 m jest siostra i maż i jest cudownie i mogę liczyć na pomoc A teraz z innej beczki..mały jest grubciem waży z 15 kg jakie wagi mają wasze dzieci?? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo... ;) Mamulki 😘 dla nocnych markow 😘 i kawka dla wszystkich a do kawki ... to ptasie, i po 🌻 ku ;) Jak milo Cie widziec Gumi ... a ja na slodkosci z przyjemnoscia sie wpraszam .... :) Gruby Misiu 😘 zdrowka d al zasmarkanych !!! Elus nasz szkrabik wazy hehe bagatela ok 10 kg ;) ciesze sie ze masz ju meza i sioste przy sobie !!! heheh ;) KAWA KAWA KAWA KWA KWA KWA heheh ;) zapraszam !!! [czesc ] milego dnia !!! sciskam mocno 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevon
676bc7034b75915736955db3cd22f865 personalizzawindows.tuekojijif.info http://prodottifengshui.faratokotumbi.info/ infezioniingravidanza.iskodoalatema.info cieloescaflowne.nuyitojokuru.info http://lezionimarketing.iskodoalatema.info/ volocondove.iskodoalatema.info accessoriospillatura.iskodoalatema.info http://downloadsfondogratis.faratokotumbi.info/ ragazzocapresemichelangelo.iskodoalatema.info repubblicasudafricanahotel.iskodoalatema.info http://adattatorepctv.iskodoalatema.info/ sfondidigigidalessio.nuyitojokuru.info tempodiprotrombina.tuekojijif.info http://caseinaffittofrattamaggiore.korotutunarada.info/ montaggiomobile.tuekojijif.info agrariafirenzeit.faratokotumbi.info http://agriturismoankara.delebomorofanu.info/ reggicalzasex.sabatutureika.info finanziamentoeuropeiimpresatrasporto.tuekojijif.info http://frasecelebriamore.nuyitojokuru.info/ bachecateatro.sabatutureika.info capannonedairago.faratokotumbi.info http://casaletoscani.sabatutureika.info/ vacanzanataleparigi.faratokotumbi.info 0d378974cc8247e787b7fe5b569f3235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, dziękuję za pamieć (Carlaa, Misiu, Julia👄 ). USG mam za prawie 2 tygodnie, 15.02. CZuję się już dobrze, ale w sobotę brzuch mnie bolał strasznie, bałam się że poronię-ale póki co wszytsko ok:) Mały śpi dziś zadziwiająco długo, już prawie 2h, mąż szaleje przy malowaniu ścian, a ja skulona na kolanach w kącie piszę wam ten raport z toruńskiej chaty. Koniec raportu, do widzenia.Nie wiem, kiedy znów się pojawię, bo komp rzęzi jakby zaraz miał wysunąć śmigło i odlecieć. Podobno trza go wysmarować olejem do broni. Ma ktoś Bronię? Mamo N., masz racje, Carlaa zawsze tak zakręci, że niby pisze, a tak naprawdę nic nie wiadomo, co u niej:P Carlaa, konkrety słonko!!!! Dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszerują trolle wkoło: raz, dwa - najstarszy laź, dba - średni aźda - mały :D i jeszcze jedna domowa dyscyplina sportu: zabawa piłką i myk do zlewu :) taka Wojtusiowa odmiana koszykówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ostatnio nie miałam zbytnio czasu na wpadanie na kafe ale juz nadrabiam zaległości;) Ten tydzień był taki ciężki to do pracy rano pózniej Adi i o 21-22 padałam jak kawka;) wczoraj wolne to wybralismy się do Gdańska na zakupy Adi w samochodzie usnoł to chodziliśmy w Ikei z nim na śpiąco:):) można było z nim robić co się chce a spał twardo i tak z 20 min póki się nie obudził i wpadł w te kulki:D:D:D Tam była radocha:) No a ostatnio była mowa o IKEI więc ja nie kupuje tam często no ale zawsze jak spodobają się jakieś pierdołki to się skuszę ...:)wczoraj mi się spodobała lampa i nie kupiłam jej ale jestem na nią tak napalona:)że ją kupię następnym razem:) Carla niestety ostatnio troszkę podcięłam loki mojego synka:)::)ale i tak się kręcą :)no ale to po tacie tata jak był mały też był taki kręcony;) Elu ja u małego nie zauważyłam takich wzdrygań ale po sobie wiem że jak nieraz śpię jak się cos przyśni to mam takie wzdrygania więc chyba to nic szkodliwego:)a mój mały waży tez ok 15 kg. Mamo Natalki fajnie że trudne dni minęły 🌻 Puzuś🌻zaglądaj częściej Misiu widzę że u Ciebie ciągle ktoś w domku zasmarkany ???nie można się pzbyć tego....przesyłam zdrówka dla chorowitych:)ale i tak widzę że u Ciebie wesoło:D:D:D U nas z nowości to Adi próbuje powtarzać tylko ostatnio mu wychodzą końcówki wyrazów na miś mówi iś:) ma taką książęczkę o Noodym szukajmy kolorów i tam są takie okienka jak mu powiem pokaż gdzie jest czerwone jabłuszko Noodiego to znajdzie tą stronę i pokaże:):) Uparł assię ostatnio na odkurzacz i ciągle by odkurzał:) nie mówiiąc że bierze mopa i myje podłogę czyżby jakaś sprzątaczka rosła albo pedancik hihi:):) Dobra zapraszam na kawusię ja uciekam pod prysznic i posprzątać z Adim jego zabawki :):)trochę się ich nazbierało:) miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D pszczółko❤️ i jak będzie? zadzwonię dzisiaj, co?? kasiu-- łowy, za przeproszeniem na razie d...., ale może coś się ruszy, bo wykoncypowłam pewne novum:P carluś👄 kochana trzymaj się:) iwonko> kawka dla ciebie- macie super zdjęcia z wyprawy na sanki:D puza🖐️ kopę lat;) okej trzymać się niedzielnie:P j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzińdybry.. Uprzejmie donoszę, że bambo wychodzi 6 sztuk zębiszczów. Bywa gorąco.. Remont trwa, aktualnie szukamy jakiegoś fachowca od kładzenia płytek. A tak w ogóle to teraz rzadziej będę do was zaglądać, bo idę do pracy... Ciumaski! Poznań bambo i Zimbabwe bambo rulezz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu gratulejszyn..znalezienia nowej pracy Iwka 26-no to nasze bobasy mają wagę cieżką zaraz zmykamy na poobiedni rodzinny spacer..całusy mojemu brzdącowi tez idą zęby i płaczu nocnego nic ukoić nie może całusy..Carlaa-co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... poranna kawa to jest to .. choc juz wieczor to pilam ja rano z Wami ;) Primo heheh poczulam sie zobowiazana napisac cos wiecej co u nas hehehe .... przed chwila karmilam malego ktory zasnal mi przy piersi co nie czesto sie nam udaje i tak myslam sobie o naszym topiku ze juz niedlugo bedzie dwa lata jak z Wami jestem ;) hehe a topikowi tez niemalo minelo ...i tez o tym ze jak zaczynam czytac co piszecie to zyje Waszymi sprawami odpisujac na nie hehe i na moje opowiaski hehe juz mi brakuje czasu ..ale obiecuje poprawie sie hehe ;) Nie myslalam dwa latatemu ze tak bedzie ze bede miala takie przyjacioki od kabla ❤️ hehehe ze tyle pomocy rady wsparcia zrozumienia ... moja mama ,tesciowa nie przekazaly mi tylu cennych informacji o wychowaniu pielegnacji i calej tej otoczki posiadania pierwszego dziecka co WY 🌻 duzo z nas robilo to pierwszy raz i jakie wspaniale bylo to poznawanie heh szczegolnie dlatego ze bylam sama w tym wszystkim w obcym kraju reszte znacie hehehe ;) Od jakiegos czasu czuje sie fatalnie fizycznie i powoli psychicznie ... oczywiscie nie wysiadam z pedzacego pociągu ale .... wydawalo mi sie ze jestem w ciazy ..pozniej przyszla @ a samopoczucie zle nie minelo... teraz jestem na etapie co zle zrobilam .... wiem powinnam isc do przodu nie zatrzymujac sie ... bo mam za kim biegac ... :) ale znow jest ale ... wiecie ze ja nie lubie truc .. hehe troszke mnie znacie prawda dlatego lapie za kiecke i koncze temat ... Sekundo heheheheh ISIU GRATULACJE pracy ... co to z a praca nic si e nie chwalilas ... !!!! Mamo Natalki i jak z moja propozycja ;) Julcia 😘 Pscolko ja Ci nie pokaze :P jezyka hehe ;) ciesze sie ze wszysko idzie po dobrej drodze ... eeeeeeeeeee jak ja bym chciala do Torunia ❤️ Nesia sie nic nie pochwalila examem ??? NESIU ???? Misiu u nas jedna dyscyplina polega na klockiem do zupki mamusi zazwyczaj bo do tatusia troszke dalej !!! maly ma zazwczaj zloty medal ;) a ja za to wydaje wiecej na proszki heheh aaaaaa tata pobija rekordy w szybkosci jedzenia heheh Iwka jaka lampa hehe ;) przyjemnosci w kupowaniu .. ja ostatnio kupilam klamerki w Ikea heheheheh My dzisiaj tez bylismy na rodzinnym spacerku ... pozniej rodzinnie ogladalismy mecz... :( ciesze sie ze chlopcy zdobyli 2 miejsce szkodaz ze nie pierwsze ... Elus powodzenia w wytrzymaniu wychodzenia zdebow hehehe ;) dobra nie przynudzam gdyby ktoras miala ochote na likierek kawowy lub tez kieliszeczek wyborowej to zapraszam ;) 😘 ❤️ 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu, a w tem Zimbabwe, to nie ma jakiego znachora, czy innego szamana, co by Ci przegląd generalny zrobił??? 🌻 no bo jeszcze trochę byś się przydała... i jako matka dziecku i jako główny filar topicu :p NAPRAWIAJ SIĘ szybciutko! bo my Cię kochamy ❤️ i kcemy Cię zdrowej, silnej i wesołej, a nie tylko \"heheh\" albo \"hehe\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×