Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dziewczyny obejrzałam dzieciaczki na \"bobasach\":) To już nie bobasy ,to niezłe pannice rosną i chłopcy przystojniaki że hej:D Dobrej nocki i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Gumi miło Cie widziec i na naszym topiku:)🖐️pisz u nas też często przecież o julii tez możesz:) Mały wstał dzis przed 7 śniadanie zjedzone zjadł 260ml mleka i 3/4 parówki na ciepło:) ja teraz piję kawkę:)więc zapraszam Mam dzisiaj imprezkę rodzinną więc idę ogarnąć troszkę mieszkanko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! mIalam wczoraj najgorszy wieczor poklocilam sie z mezem tak konkretnie i zamknelam sie wpokoju a on trzsnal drzwiami i poszedl wrocil po 2 godzinach narabany walnoal sie do lozka i tak chrapal ze obudzil ole jak go chcialmprzekprzecic n bok to sie wsciekl i poszedl do drugiego pokoju spac i tak sie nie odzywamy:((( a Ola wstala wczesnie bo 7 15 jest juz po melczkui i oglada bajecczki mam nadzije ze dzis bedzie lepszy dzien molego dnia do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... 😘 Zapraszam na rocznicowa [to juz 2 lata jak jestesmy razem ❤️ ]kawke ,torcik , troszke winka... mila rozmowe heheh i moja usmiechnieta gebe :D :D :D :D Iwka to sprzatamy razem !!!! Asiu wszystko bedzie dobrze .... Gumi pisz czesciej !!! 🌻 Julka 😘 dla siostruni na cwiartke ;) a mala ma niestamowite te loczki heheh Elus dla michasia zdrowotne fluidki 🌻 Nesiu mam nadziejej ze juz wrociliscie !!!! Mamo Natalki powodzenia trzymam kcukasy !!!!!! ISIU halooooooo 😘 Pscolko .. jak sposoby na mdlosci heheh Misiu dla Ciebie sloneczko juz tuz tuz 😘 Gosiu ciesz sie ze wrocilas !!! 😘 TPM..jak tam slowniczek powieksza sie hehe :D :D Nuninko juz nadrobilas zaleglosci .. ?? i jak z tym szczepieniem ??? Dalka ... i jak juz po feriach dla mlodego ... a propo dzierganki zaje fajna az moj P. byl zaskoczony ze tak mozna hehe ;) buziaki dla Wszystkich 😘 zmykam ... zastawiac stol sciskam i znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam narazie przy herbatce:) Kawka później ,a do niej wczorajsze pączki:D Obiecuję poprawić się z pisaniem:P Carlaa szczególne miłej niedzieli kobitki.........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa zmlekiem i piernik z czekoladą (krzyś upiekł :) ) po południu pan małżonek z dziewczynkami będzie chleb wypiekał... coś mi się z mężem porobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny😘 carluś🌻, iwonko🌻 zapraszam na kawkę, a może zresztą się wpraszam na misiową;) a z mężem się super rzeczy dzieją, więc nie marudźić mi tu;) moje dziecko krąży z kotem na rękach:P kotu się nawet podoba:D hihi za niedługo wypełzamy się lekko przewietrzyć:) spokojnej niedzieli buźka j. p.s.skye❤️, pszczółko❤️- gdzieście przepadły?? coś mi w gygy zdechło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ogarnęłam mieszkanko a moich wypuściłam na powietrze;)mały pewnie przy okazji uśnie troszkę:) idę się kąpać:)na spokojnie beZ udziału Adrianka :D cweaniaczek sam sobie teraz otwiera drzwi to nie ma mowy że ty w łazience a on nie ....siedzę w wannie a on i tak wejdzie bo przecież potrafi nie:) Fajna pogoda i niech już taka zostanie lubię taką wiosenkę nie chce już zimy i śniegu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwko, nasz \"kąpielowy\" ma podobnie :) asysta, a najchętniej wspólna kąpiel z każdym :) młody uwielbia łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaimaja
witam mamuśki z sierpnia 2005 . do tej pory udzielałam sie na innym forum ale przez przypadek znalazłam i wasze. fajnie tak pocztac co słychac u innym mam i dzieciaczków w podobnym wieku ?mam pytanie czy wasze dzidziolki duzo juz mówiA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Ja na krótko,mam egzaminy próbne do sprawdzania.Ach,jak to o złe nietrudno.Mój Jaro w czwartek miał wypadek i potrącił kobietę.Gdy mi to przez telefon powiedział,mało nie zemdlałam,aż mi się ręce trzęsły,gdy natalke kąpałam.Na szczęście okazało się,że ta pani jest tylko poturbowana-żadnych złamań,wstrząsu itp.Tak więc skończyło się to na sporym uszczerbku finansowych-mandat plus naprawa ok 800 zł.Do tego wszystkiego mam full roboty w pracy i jestem chora-gardło mnie boli,dreszcze itp.Dobrze,że choć Jro przez weekend sporo się małą zajmuje,bo ja wysiadam.A słowniczek powiększa się-ostatnio mała chętnie mówi: okey.Rzeczywiście Oleńka to pięknośc,jak zresztą reszta pociech.I te włoski...Pozdrawiam wszystkich,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle mi czasu brakuje na poczytanie co pisalyscie jak mnie nie bylo. Wpadlam w wir porzadkow, poza tym staram sie wynagrodzic mezowi czas spedzony beze mnie :-) Niedziela minela b. przyjemnie. Pogoda tak jak u Was czyli wiosna. Pojechalismy z Nina do parku gdzie jest duzy plac zabaw. Mala byla zachwycona, tyle ciekawych zabawek no i mnostwo dzieci. Pozniej byl obiad u tesciow, dalej kawka u znajomych. Mam nadzieje, ze Wam rowniez niedziela minela sympatycznie. TPM, cale szczescie, ze tak sie skonczylo. Ale stres ogromny. Duzo zdrowka dla Ciebie!!! Carla, jutro zadzwonie do Niny lekarza i sie dowiem o te szczepionke. Dustin zaszczepiony prawda? Ogladalam Wasze dzieciaczki na bobasach, cuda!!!!!!!! Wspaniale jest sledzic ich rozwoj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Carli i Patryka na 2 rocznicę ślubu ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i moc pozytywnych fluidów Magdaimaja-moje dziecko jak juz piszę regularnie-b.mało mówi,nigdy nie powiedziało tata,a co dopiero inne slowa-czekamy coraz baczniej przygladając sie mowie,czytamy śpiewamy rymujemy,masujemy poliki to tyle co ja jako rodzic mogę zrobić. Kiedy mały coś chce pokazuje palcem lub ciągnie za rekę mówiąc..eeeeeee,zapytany o coś bezbłędnie oczywiscie jak chce pokazuje paluszkiem.to tyle TPM-dobrze że kobieta z wypadku wyszła cało 🌻 🌻 Dzionek leniwy i szczęsliwy bo rodzinny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaimaja
witam tak przeskakuje z jednego fora na drugie :) maja mówi stosunkowo niewiele ale pare słow potrafi: mama,tata, baba-czyli babcie , dzia -dziedek, to , daj, bam no i inne odgłosy hauuu , miauuu, muuu i inne pierdolki wiec narazie sie nie martwie. natomist synek knaszych znajomych z wrzesnia powtarza: osioł , anioł woła na moje córke majka stad moje pytanie do was . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na str. 410 ale juz mi literki sie zlewaja. Dziewczyny, jak dobrze, ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Magdaimaja, moja corcia mowi duzo, potrafi powtorzyc prawie kazde slowo mniej lub b. wyraznie. Mowa \"przyszla\" wiec szybko. Za to dluzej czekalismy na raczkowanie i chodzenie, inne forumkowe dzieciaczki juz dawno smigaly a Nina nie. Kazde dziecko jest inne. Carla, wlasnie czytalam jak nie moglas sie wyrobic po przyjezdzie do domu, ja mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa złotko, dla Ciebie i Patryka buziole i kolejnych szczęśliwych latek spędzonych razem. Nie wspomne o gromadce dzieci która Wam się przyda :D. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuninko😘 super, że już jesteś:) tpm- szybkiego powrotu do zdrowia🌻 carla😘 dzięki za życzenia dla zuzi:D mamo n:D gdzie przepadłaś??? wzywam cię tu i zeznawaj o postępach! ja na razie ustałam w próbach poprawy bytu doczesnego, drążę coś innego:P (aczkolwiek związanego z tematem:D ) muszę was poinformować, że jasmina jest już 6 dzień bez smoka, ale wstąpił w nią jakiś szatan, moc nieczysta:classic_cool:- w dzień praktycznie nie śpi (góra 2 godziny), a wieczorem zasypia koło 21 i śpi (o zgrozo!) do 6 rano - zwykle z jedną pobudką:o ujawniło się czrne podniebienie mojego dziecka😭- lub nawet kruczoczarne jak utrzymuje jej tatuś:P donoszę również, że z braku smoka rozgadała się nam kobieta- mama, baba, dat (tata), ał(kot), hau (pies)- no i tak jakieś 20 godzin na dobę (przez sen także:P ) tym sposobem w ciągu m-ca zaczęła pić z kubka niekapka i pozbyła się smoka- teraz nam już został tylko nocnik:) jak wasze postępy w tej materii? buźka julia p.s. pszczółko- jak się macie? wszyscy razem i każde z osobna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. Carlaa, spóźnione życzenia rocznicowe:) Gromadka dzieci wydaje mi sie dobrym prezentem, choc sobie chyba nie życzyłabym więcej:P Julia, nigdzie sie nie podzialam, caly weekend na ciebie czekalam!:P Carlaa, jesli chodzi o mdlosci to zdecydowanie chipsy nie pomagają:( Moje dziecko jakos się sobą zajmuje wyjątkowo, ale generalnie poweim wam, ze ejstem wykonczona, cały dzien jęki i na jakiekolwiek tekst z mojej strony-bunt:( Ręce opadają. Mamy Bigbrothera, ocieplają nam blok i rusztowania centralnie przed oknami;) Do widzenia, dobrego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Julio- co oznacza kruczo -czarne podniebienie???? Carlaa poleciła mi program na tvp2 o dzieciaczkach w wieku naszych ,leci on rano w sobotę i tam bylo powiedziane że dzieci 18-24 mies przechodzą właśnie wysyp słówek..no pewnie Julia dlatego zaczęła mówić,a nie dlatego że smoka nie ma bo mój smoka nie używa a ze słownictwem nie przoduje.... co do nocnika to u nas tylko płacz i opór przed siedzeniem na nim,poczekam bo jak mam go nauczyć jak on nie woła sisi,kupka itp... u nas rozpoczął się bunt 2latka-jestem pewna wymuszanie,płacz,rzucanie się na podlogę pozdrawiam niewyspana Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam z nocnikiem, aż Ulka skończy 2 lata, bo wcześniej to i tak nie rozumie że musi siusiu trzymać. A co do buntu to też jej powoli odbija. Złości się z byle powodu i wtedy pręży się nie daje się trzymać na rękach. Zasadziliśmy sobie na balkonie żonkile :D, na parapecie tulipany kiełkują, narcyze i hiacynt :D. Będziemy mieli pięknie w pokoju ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia vel Jaśmina ❤️ chwalę się maly sam wchodzi i schodzi po schodach przytrzymujac ise barierki.. dziś mi to zademonstrował,bardzo chciał isć na klatkę schodową i pokazał na co go stać❤️no i mówi coś na podobę słówka tak tylko brzmi to tiaaaa no i juz biega,czasem tylko utykając nie dam rady go nosić tak iwęc poddalam się,a co do niekapka to mały go rozbraja w mig ale sam sobie trzyma zwykły kubas i z niego pije www.michalko.bobasy.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp. nam szwankuje. Tyle sie napisalam i sie wylaczyl. Kurcze!!!!! Odezwe sie wieczorem Dzis mam wizyte u dentysty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po szczepieniu Bartusiowym i na jakiś czas mamy odbój:) Synek waży 9200 i mierzy 73cm Wielkolud:):):) Pozdrawiam i znikam po JUlcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, spoznione ale najcudowniejsze zyczenia dla Ciebie i P. Buziaki!!!!!!!!!! Ach, czy Wy macie polska tv??????? Polecalas ogladac program o dzieciach na tvp2 wiec pewnie masz. Brawo dla Jasminki za odstawienie smoczka no i dla rodzicow - dobra robota! Julia, nie narzekaj na spanie corki, moze byc gorzej. Nina w dzien sypia 45 min. czasami poltorej godz., wieczorem zasypia ok. 20, budzi sie ok. 7, w nocy sa 2-3 pobudki na picie a ostatnio budzi sie W SRODKU NOCY (!!!) i chce sie bawic. B. nas to juz meczy. Kiedy zacznie przesypiac noce????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartus byl dzielny na szczepieniu? Dobrze, ze na jakis czas spokoj. Co do nocnika, my zaczniemy nauke latem, bedzie wygodniej no i Nina bedzie miala prawie 2 lata. Czytalam, ze wczesniej nie ma sensu. Wchodzenie na schody- skad ja to znam. Nina zadnym nie przepusci. Uwielbia!!!! Ale chyba wiekszosc dzieci tak ma, co? Dziele moje posty bo nie chce zeby znowu mi znikly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio i Jaśminko-serdeczne dzięki za odwiedzenie naszego bloga ❤️ ❤️ bardzo się ucieszyłam że ktoś nas z sierpniówek czasem podczytuje.. no tak dziś zostaliśmy wytypowani jako blog dnia ❤️ dobrej nocy kochane... www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin dybry. Mały wczoraj mial ostatnie szczepienie z kalendarza. Skończyło się lekką biegunka i całonocna gorączka. Teraz znów jęczał, położyłam go spac, poki co cisza. Ale wiecie, czego nie znoszę? Tego, że on z natury jest jęczący, i kiedy naprawdę mu coś dolega, to ja zanim sie nad nim pochylę, 4 razy stracę cierpliwośc i się na niego wydrę:O Podobno takie marudne dzieci maja zbyt wymagających rodziców. Rozgryzam to stwierdzenie każdego dnia na nowo, ale -byc może jestem zbyt mało krytyczna w stosunku do siebie- wydaje mi się, ze nasze jedyne wymaganie w stosunku do Bąka, to żeby choć chwilkę w ciągu dnia nie kazał nam biegać po całym domu w spełnianiu coraz to nowych jego zachcianek. A może to już jest za dużo, a ja w swym egoizmie nie nadaję się na matkę? Chyba potrzebny mi urlop, ostatnio czuję, że nie mam miłości do swego dziecka, a Julii na gg powiedzialam, że nie życzę jej takiego dzieciaka jak mój-choć on wcale nie jest zły chłopak, a wręcz przeciwnie. Kto mnie wyśle na tydzień z dala od chłopaków? No kto>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- pszczoła ci daję urlop! nie pękaj bejbe... zapewniam, że krzaczek to nie jest anioł wcielony i jak każda matka, czasami mam ochotę się poryczeć:o trzymaj się pcioła. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×