Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

To ja ponownie no i pytanko mam jeszcze czy już mamuśki szczepiłyście tą szczepionką na 1,5 roczku??? wiem że Gumi pisała że szczepiła,a pozostałe maluchy,jak ją zniosły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Kawki poproszę ............:)Adi nie śpi dziś od 5.30 jak tata wychodził do przacy😠 i od tamtej pory nie chcial spać więc ja przenioslam się do drugiego pokoju i spalam dalej a on sie bawił choc co chwilę miałam pobudke bo albo kład się na mnie albo wchodził ciągle na łóżko:) T.P.M będzie dobrze daj znać po wynikach... Mamo Natalki GRATULUJĘ🌻🌻🌻super że dostałaś tą posadę i się im nie dałaś;) miłej pracki Carla gdzie sie podziewsz????????pisz.... Już nie mamy prawie śladu po oparzeniu...zeszedł strupek choc troche z moja pomocą:)bo to tylko leciutko wzięłam paznokciem i schodziło teraz jeszcze jest mała czerwona plamka pewnie troche minie zanim zejdzie.....ale dobrze że nie będzie blizny.. dzis mam wolne ale jak zwykle czeka mnie pranie sprzątanie prasowanie:(:(idę się za to brać wrzuciłam jakieś nowe fotki na bobasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piątku przeciw skurczom biorę cordafen, który sprawia, że jestem nie do życia... wiadro! nie!!! 2 wiadra kawy poproszę! Elu, my (jak zwykle) zwlekamy ze szczepieniem, aż przyjdzie ponaglenie z przychodni... TPM 🌻 dużo myślę o Tobie... i czekamy czwartku... może to, że karmisz Natalkę ma wpływ i ciąża jednak jest młodsza?? u nas tak było z Tonią, wg. jedynego krwawienia jakie miałam po urodzeniu Zosi miało być 10 tc, a usg wskazywało 7! ta........ Tonia od początku szła własnym rytmem, dziś znów pojechała w bamboszkach do przedszkola! mamo natalki, gratulacje 🌻 a jak mała? kładę się, zanim spadnę z krzesła 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ja szczepiłam po roczku Adiego i to było ostatnie szczepienie ...i pzreszedł je strasznie ...choć nigdy nie było większych problemów ...były to 3 szczepionki i za dużo bo za bardzo obzciążyły jego organizm... a teraz mamy przyjść dopiero jak Adi skończy dwa latka na bilans dwulatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki 😘 TPM serduszkiem z Wami ❤️ i czekamy na informacje szpenij cos 😘 Mamo Natalki 🌻 GRATULACJE Iwka super ze malemu juz prawie nic nie widac :) MIsiu trzymaj sie kochanan !!!! Pscolko dziekuje ...zwyciestwo ..kosztem emocjonalnych rozstrojen .. Julcia 😘 Elus ..widze ze wypoczteta !!!! Gumi ... wiesz ja tez sie bede chwalila ;) Dalka 🌻 Niuninko .. znikopis taaaaaaaak !!! wlasnie Patryk zamocowal na scianie malemu tablice zobaczymy co z tego bedzie ;) ISIU ... odezwij sie slonko mam nadzieje ze Cie nie urazilam ????? wybaczcie ze sie nie rozpisuje ogarnelo mnie wiosenne szalenstwo .. zrobilam sobie ograniczenie internetowe na rzecz domu ;) sciskam mocno ... 😘 czytam sumiennie czasem nie potrafie nic napisac .. czasem nawet nie umiem ... :( mysle o Was Wasza C . 😘 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! TMP trzymamy kciuki (pewnie juz nie pamietasz ale u nas byl identyczny problem z ola pisalam o tym na forum jak powstawalo .Z moich obliczen wynikalo ze ciaza ma 9 tygodni a z usg ze 3 -4 btl malutki pecherzyk i nie bylo akcji serduszka .Pokolejnym badaniu pecherzyk byl wiekszy ale serduszka nie bylo wiec ginekolog dal skierowanie na lyzeczkowanie .Jednak nie poszlam:))) po tygodniu zglosilam sie do ginekologa i stwierdzil ze to dobrze rozwijajaca sie 7 tygodniowa ciaza !!!! tydzien pozniej byloserduszko a terazjestOla ) wiec napewno odwiedz drugiego ginekologa i trzymaj sie Wkoncu po malu wracam do zdrowia zapalenie oskrzeli ,jelitowka ,rwany zab i szyte dziaslo to z duzo na mnie nie znosze bolu !!!! a w czwartek sciaganie szwow!!!1 ola ma sie dobrze zaczyna mowic coraz wiecej z nocniczkiem udalo nam sie uporac wysadzam ole co 1,5 godziny i zawsze nasika wiec pielucha tylko do spania i na spacer u nas dzis piekna pogoda sloneczko cieplutko zaraz uciekamy na spacerek pozdrawiam serdecznie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo N., gratulacje!!! A jak Mala? Asiawroc., gratulacje nocniczka!!! My jeszcze nie probujemy. Probujemy za to cos innego ale o tym za pare dni. Carla, ja tez staram sie ograniczyc kompa. Chociaz teraz zamiast spac z Nina, siedze i pr7egladam. TPM, przytulam... Misiu, obstaw krzeslo poduszkami, zeby ladowanie miekkie bylo i pisz do nas! A tak serio, czy Ty kobieto masz wogole mozliwosc wypoczywac przy Waszej wesolej gromadce? Czy to, ze bierzesz te leki znaczy, ze z cieza jest cos nie tak? Spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Dziewczyny-dziękuję za Wasze słowa.To dla mnie ogromne wsparcie.Pojutrze idę na badanie i dam znać,Sory,że mało piszę,ale jakoś nie mam głowy.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to trochę nie na miejscu,ale pochwalę sie,że małymi krokami odstawiam synusia od cyca. Cały dzień nie ssał i wcale sie nie upomina.Wieczorem przed snem zjadł kaszkę z butelki,w co moge ledwo uwierzyć. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi tylko się nie poddaj :D, raz ulegniesz i dalej będzie cycoholik :D. TPM będzie synuś ;) ja ci to mówie :D, będzie dobrze. U mnie dwoje zasmarkańców. Dziś idziemy do lekarza, bo Dawid wczoraj miał gorączkę. Ulka zielono gluciasta jest. Jobla dostane z nimi :D, ale co tam ;). Czas na sprzątanko i prysznic. Kawa i herbata dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka- jak stawiasz, to kawy wiadro pliz :o pogoda raz taka, raz psiaka, więc nic dziwnego, że dzieciaki podziębione - moja mała też psika tpm, kochana cały czas trzymam kciuki- odezwij się jutro! mamo n- serdeczne gratulacje!!!! wiedziałam, że ci się uda ( :P ) poza tym pamiętaj co uradził kolektyw matek kafeteryjnych:classic_cool: hiehie carluś😘 ponawiam prośbę- jak znajdziesz chwilkę ofkors:) pszczoła - spóźniony dla trutnia🌻 urodzinowy:D gumi- powodzenia z odstawianiem, trzymam kciuki:) mam do was moje miłe panie pytanie: co jedzą wasze dzieci? już to, co wy? jaśmina swojego jedzonka jeść nie chcę (tzn ugotowanego przeze mnie), słoiczków już jeść też nie chce, a ja mam coraz większy zgryz z tym wszystkim:( z mojego talerza zje zawsze i to wszystko:( proszę o waszą radę buźka j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam capucinko dla wszystkich:)) Dzis takie piekne sloneczko ze wstalysmy o 7 (u nas na termometrze 20st w sloncu ) od rana czeka mnie sprzatanie czego nie cierpie igotowanie... Dziewczyny czekam na pomysl na drugie danie bo moje pomysly gdzie sie ulotnily ach wiosa Wlasniepialyscie cos o szczepieniu na 18mcy?? ja nic o tym nie wiem ostatnie szczepienie ola miala w wieku 15 miesciecy iponformowano mnie ze nastepne na 5 latek a w sierpniu bilans 2 -latka (napiszcie cos na ten temat? Czy ktoras z was szczepila dziecko na Pneumokoki?? jesli tak to ktora szczepionka to jednoskladnikowa za 130czy 2 dawkowa za 280?? calusy pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! My juz po spacerze, Nina spi. Julia, Nina b. czesto je to, co my. Ale zupki, ktore jej specjalnie gotuje tez wciaga. Sloiczki, jezeli nie mam nic przygotowanego, moge tez byc. Moja corcia obiady je chetnie i sporo. Gorzej ze sniadaniami i kolacja. No i oczywiscie musze urozmaicac menu, szybko sie nudzi. Ja tez chcialam Was zapytac o jedzenie, mnie konkretnie interesuje, co Wasze dzieciaki zjadaja na kolacje i w jakiej ilosci. TPM, trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Gumijagoda, gratulacje! Chyba mamy tu jakis klub AC (anonimowych cycoholików). Trzeba się uporac z tym, nie daj sie-jak pisala Dalka, wytrwałosci! Mamo N., Tobie tez serdecznie gratuluję nowej pracy i daj znac, jak Wam życie teraz płynie. Niuninko, Tobiasz je zazwyczaj na kolacje i sniadanie kaszę na bebilonie-bo to jedyna okazja na zapodanie mu tego pseudomleka. Drugie sniadanko to często mus owocowy wlasnej roboty, parówki, naleśnik, ostatnio furorę robiły tosty z wędlinką:)Jedno jest pewne-ile by nie zjadł, za 15 minut przychodzi do mnie klepiąc się po brzuszku (znaczy, ze chce jesc) a mi ręce opadaja, bo już nie mam pomysłów. Je sam widelcem i łyżką (nawet zupki, bez odwracania łyżki po doniesieniu jej w okolice paszczy), ale woli ręcyma:) Julia❤️powodzenia w pracy;) TPM, od razu po lekarzu jutro pędź do nas. Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamulki 🖐️ my po godzinnym spacerku a wlasciwie zakupach i spacerku kupilam wiosenna kurtkę którą od razu mlodemu założyłam,taka niebiesko-granatowa z pomarańczowym paskiem na leciutkim polarku no zadowolona jestem z zakupu no bagatela dla mnie duzym bo 47 zeta zapłaciłam,a jeszcze mlodemu buty potrzebne bo chodzi w kozakach,czapka bezowo-biała pasuje od calości ..,jutro mamy szczepienie mlody jada rto co my na kolacje jajeczko, naleśnik, parógwka,lub płatki na mleku duzy to chłop waży bagatela 14,4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u lekarza, Ulka przeziębienie, Dawid zapalenie oskrzeli. Siedzimy w domu do końca tygodnia i gnijemy :(. Co do posiłków, to Ulka też je to co my. Inaczej się nie da. Spagetti z mięsem, pyry, kotlety itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowia dla Dalkowych smyków ❤️ www.michalko.bobasy.pl ❤️ www.michalko.synek.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę coś wyznać- kocham to forum i Was moje Drogie! Tak mnie wzięło na wyznania, bo humor miałam pod psem, a kiedy zajrzałam i zobaczyłam Wasze literki tak mi się lepiej zrobiło...bo tu jesteśmy razem, bo jest z nas taka zgrana, ciepła gromadka Mamuś :) TPM!Strasznie mocno trzymam kciuki za Ciebie, żebyś była dzielna, bo nie wyobrażam sobie, jakie to musi być trudne...czekanie na kolejną diagnozę... :( tak się przejęłam, że w rok po odstawieniu Matiego mleko mi wróciło...:( nie znajduję innej przyczyny...jak to zmartwienie...jeszcze przez jakieś 5 miesięcy po odstawieniu pojawiały się kropelki, ale od ponad pół roku była totalna susza...pierwsze skojarzenie miałam,że jestem w ciąży...czy coś, ale dostałam @ następnego dnia...więc to nie to, zresztą nie słyszałam, by to mógł być objaw ciąży...chyba nerwy... - a może któraś też tak miała i stawia na inny powód??? W każdym razie teraz to ja mam tylko jedno życzenie - niech wszystko się pozytywnie wyjaśni, niech Gruby Miś ma rację, że ciąża mniejsza, bo karmiłaś, niech rację ma asiawroc, która sama przeżyła koszmar nietrafnej diagnozy i uratowała swoje dzieciątko, niech przeczucie Elki o synku się ziści...tego Tobie z całego serduszka życzę i czekam na wiadomości - jakie by nie były, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie TPM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow... witajcie kochane! TPM - daj znac.... u nas powoli staramy sie opanowac chaos... ale idzie nam to mizernie... ciagle nie mam opiekunki dla natalki, ciagle jesczze jedziemy na wariackich papierach, ale sie staram.... w pracy ciagle trudno, choc powoli w tej dziedzinie tez staram sie jakos to poukladac... dzis bylam na zdjeciach z ukryta kamera w żlobku... i zamiast sie smucic (z czego smial sie operator, ktory ze mna pojechal), ze mi spadl temat i nie bedzie z tego kasy, to ja sie cieszylam, ze nie wykrylam tam jednak zadnych nieprawidlowosci.... krotko mowiac - praca ciekawa, ale wyczerpujaca psychicznie... przynajmniej na razie... natalka nadal nie toleruje tatusia... tzn, cieszy sie jak go widzi, ale na kazda probe zblizenia sie do niej jest \"NE\"... to jest o tyle smieszne, ze nawet jak gwizdze, to ona na niego krzyczy - \"NE,NE!\" a czasem sama go prowokuje tylko po to, zeby sie z nim poklocic tym swoim NE ciagle strasznie za nia tesknie... eeeh Dziewczyny, bardzo Wam dziekuje ze jestescie.... podlaczam sie do Nesi i jej slow............. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawa z rana..zapraszam,popijam ją wlaśnie brutalnie obudzona o 6 tej... Mamo Natalki-sily i cierpliwości a wszystko sie pouklada,Natalka zrozumie że najlepiej być córusią tatusia. Nesiu dobrze że zajrzałaś,widzę że jesteś z nami myślami..super Donoszę że TPM ma dziś szczepionkę z Natalką i idzie po wyniki,módlmy sie wszystkie ❤️ my tez dziś na szczepionkę papapapa całusów 102 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki z okazji Dnia Kobiet 🌼 dla tych dużych i tych małych ;). Młody niby taki duży chłop a nie chce pić antybiotyku. Wyje, zaciska zęby, gorzej niż Ulka, bo ona to by jeszcze i jego syrop wypiła. A jeszcze babcia- prababcia moich dzieci, stoi nade mną i komentuje wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o badylku :D _________@@@@@@@@______ __@@@@@ ________@@@________@@___ __@@@@@@@ ________@@___________@@_ _@@@______@@ ________@@____________@@ @__________@@ __________@@___________@ __________@@ ____@@@@@@______@@@@@___ ________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@____ _____@@ __@@____________@@@@@@@@ _______@@ _@@____________@@@@@@@@@ _____@@ _@@____________@@@@@@@@@ ___@@@ _@@@___________@@@@@@@__ ____@@ __@@@@__________@@@@@___ _____@@ ____@@@@@@______________ _________@@ _________@@_____________ ____________@@ ________@@___________@@_ __________@@ ________@@@________@@@@@ @@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@ @@@@ __________@@@@@@@ ........................ ...............@ ........................ ................ @ ........................ ................ .@ ........................ ................ ..@ ........................ ................ ...@........@@@ ........................ ......@@@@..@... .@..........@ ........................ .@.............@ @@......@@ ........................ ......@@@....... @..@@ ........................ ................ ......@ ........................ ................ .....@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ela ja tez dzis brutalnie zrzucona z lozka o 6 -tej:((((((( (azawse wstajemy o 8 ) ela co to za szczepienie??? (tak jak juz pisalam my mialysmy na 15 mcy i to mial byc koniec!!!) Wczoraj bylo tak pieknie ze spedzilysmy calydzien na dworze i ola nie spala ani minuty wieczorem padla o 19 30 i spala do 6 ,ale wiecie co wole zeby spala te 2 godziny w dzien i szla spac o 22 niz mam wstawac o 6 Za chwilke wybieramy sie do sklepu bo mleczko dannki plyny itp sie skonczyly (Jak dobrze ze mam na piechote do leclerka 5 min:))) TPM czekamy na wiadomosci !!!!!!!! Apropo jedzenia to ola je wszystko to co my ( szcegolnie upodobala sobie pikantne rzeczy a jak niechcemy jej dac to wpadaw histerie ) pozdrowionka i wszystkiego naj w dniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny mam baaardzo pilna prosbe- czy ktoras mowi biegle po angielsku czy niemiecku?? potrzebuje pilnego tlumaczenia - krotkiego, ale baardzo pilnego. Zrewanzuje sie! Obiecuje! K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki .... 😘 dzisiaj dla nas tylko dobre informacje !!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️m z Wami Wszystkiego dobrego na to czerwone swieto ;) no i jak napisla Dalka po badylki .. czyt GOZDZIKU ... takim czerwonym !!! 🌻 🌻 🌻 Asiu jak milo znow czytac Twoje literki .. duzo zdrowka !!! i bezbolesnego sciagania szwow.. gratulacje co do nocniczka i usciski dla dzielnej Olci co do szczepionki obczytam co tam mi napisano i napisze ;) czyt ... musze znalesc jego książeczkę ;) Misiu .. ja tez ponawiam pytanie Nuninki dlaczego te tabsy ??? Gumi ten topik jest do bolaczek i chwalenia wiec zero krepu prosze pisz pisz tak samo czesto jak na innym topiku ;) 😘 GRATULACJE i nie ulegaj nie wymiekaj DASZ RADE !!!!! Dalus ...zdrowka dla pociagajacej 2 maly zwraca na siebie uwage .. ;) Julcia czy jakies wyniki juz sa nic nie piszesz ??? zaraz Ci wklikam jesli wiem o co chodzi tzn jesli sie domyslilam hehe ;) a co je nasz synalek wiec wciaga wszystko co mu podstawiam ... choc nie zawsze podstawianien zarelko mu podchodzi [...pamietacie jak Fiona kiedys napisala zrobmy liste rzeczy jakie podawalysmy do jedzenia naszym malenstwom a bylo to w 3 czy 4 mc .. ich zycia heheh oj bylo na tej liscie wiele zagwostek hehehe ....] Dustin je malo ale czesto rano podaje mu kaszke na mleku ;) ile sie da ...jablko parowke i to co akurat w lodowce hehe maslo ser szynka dyubie bo dyubie ale zapycha sie kaszka ... na drugie cos slodkiego lub jakis owoc ... na obiad je wszystkie zypki jakie mu ugotuje wciaga lubi.. mieso dlugie zeby tylko kurcyak lub indyk za wieprzami nie przepada ziemniaczki marchewke pomidory ogorek to jego przeboje pizza nie raz ... staram sie robic mu kolorowo na tarzeu aby cos zawsze zjadl ... na kolacje jajeczko parowke nalesnik rybke tez nie raz zjadl ... no i jak jedziemy gdzies na zakupy obowiazkowo bula w sklepie najlepiej jak jakis rogalik z nadzieniem najlepiej migdalowym ;) nie wazy za duzo bo okolo 11 kg ... okolo godziny 19 podaje mu mleko i w nocy wypija oklo 3 - 5 butli aaaaaa sloiczki owszem w doku mam i wrazie w podaje ...W... to znaczy jak nie chce mi sie gotowac ;) Nuniko jesli chodzi o ilosci zjadanego jedzenia to u nas bywa roznie raz zje cale jajko na kolacje z parowka raz tylko dwie lyzeczki czasem jest to 5 parowek a czasem 3 pisze o takich malych koktajlowych zagryzie plasterem sera ... staram mu sie podawac na noc pieczywo ...to ciemne z jakism obkladem ale zapomnij podobno takie pieczywo zasyca hehe nawet jak zjadal to w nocy budzil sie ..nadal sie budzi do 5 razy ..juz mnie to nie dziwi .. ;) Pscolko truten mial urodzinki ??? a moge sie dowiedziec ktore bo o jego wiek chyba se moge zapytac ;) aaa i troszzce zazdrosna sie zrobilam jak napisalas o samodzielnosci w jedzeniu malego ... !!! 😘 gratuluje u nas to trosze w polu pewnei przez ta pedanterie w czasie jedzenia heheh Nuninka tez o tym kiedys pisala .. u mnie mase sereteek mokrych suchych sliniaczek kilka lyzek normalnie wersal heheh chyb trzeba to zmienic na rzecz samodzielnosci ;) Elu gratuluje zakupow ... po Twoim posie usiadlam do Ebeya heheh no i cos tez juz mam na oku ;) Nesiu ... ❤️ pozostaje mi sie podlaczyc do tych slow ... ❤️ 😘 Mamo NAtalki ..wiara czyni cuda a taki kolektyw to wplywowy hehe tam u gory ;) wszystko powoli sie pouklada ..zreszta nalezy Ci sie !!!!! a to NE u nas brzmi wyrazie NIE i tacie tez NIE czesto .... ;) ale za to maly bardzo lubi slowo tata i jelsi tylko moze to jest tata tata taaaaaaaaaaaaata Isiu nie piszesz nic ..smutno mi ... :(nawet to ze masz mnie w dupie :( mieszkacie juz na swoim ???? sciskam stawiam kawke !!!! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Kasiu dawaj na Emila ... po niemiecku moze byc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia my mieliśmy szczepienie na 18 miesięcy na polio, błonnica- tężec-krztusiec i HIB, teraz będzie wizyta na 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla to ty w nocy chyba na autopilocie funkcjonujesz skoro maluszek cie tak meczy:) co do samodzielnosci to ola je sama wszystko oprocz zupy (geste pokarmy jogurty desreki itp) i nawet przestala sie juz przytymbrudzic( na poczatku zakladalam na fotelik folie a pod krzeselkiem rozkladalam gazety a teraz czasami jeszcze blatubrudzi ale to plastik wiec pod prysznik i jest ok Kurteczke wiosenno juz mamy (upilam w zimie na allegro zawsze sa tansze a jest sliczna ) jesli chodzi o buciki to poluje na bartka w zimie sie sprawdzily w 100% Apropo ostatnio zachorowalismy z mezem na kupienie oli samochodziku na akumulator ( ze sterowaniem z pilota )czy ktoras z was ma moze??? troche droga sprawa ale starczy do 5 latek kurccze to juz sama nie wiem co z tym szczepieniem az zadzwonilam do przychodni i powiedzieli mi ze dopiero na 5 latek nastepne a w Sierpniu bilans 2 -lata ok uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakzwykle jestem pod wrażeniem długości postu Carlii:D TPM trzymam kciuki za powodzenie w sprawie❤️ Dziewczymy pragnę Wam zakomunikować ,że wczoraj skończył sie pewien etap w życiu mojego synka-nie jest już cycoholikiem. I sama jestem zaskoczona bo dosyć gładko to poszło. Pewnie nieraz zatęsknie za moją pijawką:) A jeżeli chodzi o szczepienia ,to ostatnie miał w wieku 17m-cy a potem to już tylko bilans dwulatka. Miłego świętowania. Z jedzeniem to jest tak ,żę Bartuś wszystki je:)oczami. Niejadek z niego okrutny,może teraz bez cycusia sie to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my po szczepieniu..było bardzo ciężko,przetrwaliśmy waga 14,5 wzrost 88 obwód głowy 50 zębów 15! tak tak to szczepionka sprzed jakiś 2 mies teraz miał bo chorował i jest opóźniony w szczepieniach-następne wizyty to: to bilans 2 latka bez szczepień a szczepionka na 5 lat,pani dr zaproponowała nam szczepionkę na pneumokoki..a wy na nie szczepicie???? młody dużo sie nam w przychodni w języku chińskim rozgadał ale placzu było i tak więcej] Gumi dumna jestem z Bartusia który powiedział a fe cycuszkowi.. mamo Natalki ja tak średnio-8 lat nauki ale jak masz coś pilnego to potłumaczę,ale mamy tu Carleę-ona szprecha jak Niemiec to tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×