Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dzień dobry, Elu🌻 Miłego dnia, lecę, bo spóźniona jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ..a co tu nikt sie nie pojawia prócz Nas z konieczności rannych ptaszków 30 października po raz pierwszy w życiu stanę przed Sądem Administracyjnym,jak pamiętavcie spraw stacji paliw mojego sąsiada..ciągnie sie 1,5 roku i Sąd ma dalej decydowac..to tylko formalność bo znam wynik (zawsze po stronie lepszego) pozdrawiam zapraszam na chwile przy herbatce i ksiązce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW....!!!! moj małżonek heh nie pija kawusi :( ... dlatego im nas wiecej tym ...przyjemniej ... a co slodkiego macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetnie wciagne !!!!! wlasnie P. pojechal po czekolade ... ale ciasteczka chetnie Puzus moja Kofana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a ja mam tak słabą wolę, że wciągam wszystko pod ręką:o Carla jak się czujesz? Już niedługo będziesz gościć drugiego brzdąca w domu, jak fajnie😘 Właśnie me dzieciątka bawią się kto najwyżej napluje na lustro:o idę ich przeszkolić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ... hehhe... stara zasada MZ... będzie funkcjonowała hehe masz racje ... ale w tej ciąży nawet nie przytylam nawet10 kg ;) tak mówi waga ;) Puzus .. heh Dustin dzisiaj kladl sobie maseczke z jogurtu na buzie heheh ciekawe skad skubaniec to podpatrzyl ... jogurt byl o smaku bananowym .. hehhe ;) Misiu Puza wygrala pewnie hehehe bo stala na krzesle heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mój mały kleopatra ;) maseczki z przetworów mlecznych nakłada sobie co dzień!!! gdy jogurt albo serek zjada samodzielnie... wszystko wokół do prania... może by go z serkiem do wanny wsadzać? bo czasami mam już dosyć prania wycierania i mycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich dzieciakow nikt nie przebije w pluciu;) Dałam im szmatę, niech czyszczą na błysk:p A prania też mam wciąż pełno. Sąsiedzi pewno myślą, ze o praniu zapomniałam na balkonie, bo jedno ściągam i od razu drugie wieszam, więc wiecznie prańsko u mnie. Marlena w ogóle już tylko siama je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzuś umnie z praniem tak samo (6ludzi w domu) dzisiaj chyba jest dzień na to słodkie,mi azwstyd napisac co dzisiaj pożarłam ;) Carluś jak przygotowania na nadejście nowego członka rodziny plucie w lustro super zabawa,a my z krzysiem dzisiaj w klasy w domu graliśmy,ciekawe co sąsiedzi z dołu na to powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu, u nas klasy to norma, mamy nawet specjalny dywanik do tego celu :) trochę zużyty, lecz grać wciąż można ;) na szczęście pod nami tylko garaż podziemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...🖐️ jestem stałym i regularnym odwiedzającym uczestnikiem naszego forum-takim porannym donoszę że tato mój ma ise lepiej przeniesli go na inny oddział-tym razem wewn i rozrzedzają mu krew,a co do chrypki to na strunach głosowych ma jaieś ropne czopy-nie wiem co to jest ale podobno nie jest to groźne,jak chrypa sie będzie utrzymywać to ma mieć badania w Wawie.. wczoraj nasza szkoła brała udział w spocie wyborczym PSL-u nawet moja klasa,ja też tam gdzieś jestem pije soczek i zmykam.. aha michaś coraz bardziej sie rozgaduje,choć to jeszcze początki mowy..ale swoje zdanie po swojemu potrafi wyrazić 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też zmykam do pracy:) Elu cieszę się, że tato czuje się lepiej, Ty z pewnością również wiedząc, że jest poprawa. Carla jak samopoczucie? Buziaki, odezwę się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witam szanowne kolezanki! Ostatnio mam stresa związanego z pracą.Ela i Skye będą najlepiej wiedziały,o czym mówię.W naszej szkole zaczyna się wkrótce wizytacja,w związku z czym dyrekcja kazała nam zrobić mnóstwo papierkowej roboty.Okazuje się,że to,co zrobione jest np.niezgodne z priorytetami i trzeba poprawiać.Syzyfowa praca.Nie cierpię tego! Lubię uczyć młodzież,ale cała ta papierkowa robota zabierająca mnóstwo czasu.Brrrrr! Czuję się fatalnie wieczorami .Ciekawe,co lekarz na to,bo wybieram się w piątek.Jestem nie do życia.Czuję okropne zmęczenie i ból głowy.Trudno mi coś zrobić,a przecież trzeba...Czuję,że nie jestem perfekcyjną matką i perfekcyjnym nauczycielem,bo trudno mi te dwie role w obecnym stanie pogodzić.Męczy mnie to.Zawsze w szkole byłam tą osobą,która wiela robiła i działała,zostawała dodatkowo po lekcjach.A teraz wybiegam z niej pędem,gnam do domu,po to,by tam znów szukać chwili,by zająć się przygotowaniem do szkoły,a zarazem ogarnąć dom i zajać się Małą.Dobrze,że mam Jara... Carlaa,to już niedługo...A 10 kg-fajny wynik.Przytyłaś tak w sam raz. Elu,cieszę się,że z Tatą lepiej i Michaś ruszył z mową. Moja Natalka już od jakiegoś czasu nie brudzi się przy jedzeniu,tzn,tylko trochę.Za to brudzi ogólnie w kuchni,bo wszystko też chce robić sama.Jest moim promykiek i światełkiem w tunelu.Potrafi mnie rozbroić swoimi opowieściami,śmiwechem,tym,jak wyraża emocje.Jest bardzo mądra. Pozdrawiam was serdecznie.Pa. Mój dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej .... wpadam sie przywitać kawa wczoraj była wyborna !!!! tak tak TPM już niedługo .... jeszcze tylko troszkę chce aby mały był jak najdłużej w brzusiu.... bo waga jego sprzed tygodnia to 2200 co tydzień chodzę na ktg... a co 2 tygodnie na kontrole wód.. maly jest maly ..szyjka krotka i miękka co mnie cieszy właściwie nic sie nie zmienia tylko to ze czas do przodu gna ... poprałam poszykowałam ...czekam ... zostały drobiazgi jak spakować torbę... i kupić kilka drobiazgów ... Misiu dzisiaj przeczytalam ze .... maly brat ma przyniesc prezent starszemu ... na przekupstwo ...teraz zastanawiamy sie co kupic malemu heheheh ...co o tym myślisz ??? Gosiu damy rade !!! Elus dla taty 😘 Isiu nic nie zeznajesz ... musze szukac po necie .... jak tam w pracy ;) sciskam Was ....bo juz mni epoganiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry. I do widzenia. Zyje szybko,bo zycie krotkie:D nie mam czasu jakoś ani póki co specjalnie nastroju siedziec na cafe. Moze wraz z jesienną slotą mnie najdzie chęć... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu masz nowa pracę?? pozdrawiamy te zabiegane i te zatroskane mamy a dla oczekujacej narodzin Carlii życzymy jak najdłuższego zycia w dwupaku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kawa? chętnie, bardzo chętnie! carlaa, zosia \'od toni\' dostała lalkę, dziewczynki \'od wojtusia\' - książki, od maćka nic nie dostali, bo maciej się pospieszył... i tak został bez \"wkupnego\" przyjęty przez starsze rodzeństwo serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×