Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

oooo i udalo mi sie zaczac stronke ... hehehhe ;) a co do cwiczen heh narazie mi nie grozi ...ale dla mnie 6 W jest the best ..... Misiu gratulacje ... Dalka ja wygadam teraz jakbym połknęła \'\'kluska\'\' ;) zrem ostatnio duzo ... moze mlody nabierze troszke cialka chcialabym aby mial troszke wiecej-----> a potem zgodnie z przepowiednia Misia bedem cwiczyla hehehe a moze to powinno sie nazywac efektem jojo ...ciągle ochota na cwiczenie hhehe bucha do pozniej ;) moj P. zaoferowal sie dzisiaj umyc okna ... hmmmmmmm ciekawe co bedzie chcial w zamian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 już niedługo wracam ;) carlusiu- kawka z tobą- zawsze ❤️ patrzyłam na suwczek- 21 dni:):):) pszczółko😘 dziękuję za sms-a, napisz mi coś więcej o tym swoim projekcie:D irenko:P ciężko pracująca;) 😘 buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raju dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze samozaparcia..... i o co u licha chodzi z tymi \"magicznymi\" brzuszkami??? czym sie roznia od zwyklych, ze jestescie tak zadowolone z efektow??? Patryka brat rodzony jutro jedzie z zona do szpitala, bo w srode maja planowaną cesarke... Patryk strasznie przeżywa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz na popołudniowa kawe ise załapałam... pozdrawiam,u nas dizs Dzień nauczyciela..dostałam oskara szkolnego jako orator, mówca no i mam sporo róż w domku.Miłe to święto a szczególnie jestem zadowolona z siebie bo zmobilizowałam ise i gazetkę o Rzymie i Grecji zrobiłam,z małą pomocą uczniów,choc nawet na nich nie liczyłam,wyszła cudo-fotki zrobie do stażu to i Wam sie pochwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wścieklam się na nalesniki wlasnie, bo nie wychodzą😡. Oberwalo się wszytskim w domu:P Ooo, wlasnie-a propos A6W-czy Wam sie kiedykolwiek udalo przytrzymać kolana ugięte łokciami? Chodzi mi o ćwiczenie 2.,3. i 6. JA za chiny nie podniose sie na tyle,zeby sięgnąć tych cholernych kolan, i juz zaczełam podejrzewać, ze to jest przyczyna moich nieustannych niepowodzeń:O Bo flak jak byl, tak jest, a dziewczyny twierdzą, że widzą efekty juz po 2 tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła, choć dosięgam łokciami do kolan bez trudu, to ćwiczę w inny sposób (gdzieś kiedyś przeczytałam, że właśnie tak należy) mając łokcie hm... jakby to określić? płasko, równo z głową... wtedy najbardziej czuję, że mięśnie brzucha pracują! naleśniki... dawno nie robiłam :) a trollęta lubią, podstawą jest dobra patelnia! rewelacyjną kiedyś kupiliśmy w lidlu, od tamtego czasu smażenie naleśników jest przyjemnością :p jedzenie jeszcze większą i pewnie dlatego nie robię! dieta niskowęglowodanowa nie lubi naleśniczków... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę, że zdałam!!! Oceny 5, 5, 4, 5 i łączna 5. I jestem tym sposobem na trzecim roku aplikacji już. Bardzo się cieszę i dziękuję serdecznie za trzymane kciuki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, gratulacje!!!Widzę, ze fallusy w książce pomogly;) Misiu, co to znaczy na plasko? Rozłożone na boki czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NESIU GRATLULACJE ,mkniesz przez karierę jak burza i niech bedize z ciebie dobry prawnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... właśnie w jednej lini jeden łokieć -łep- i drugi łokieć... tak jak się leży z rękoma pod głową, tak do góry ;) i dlatego właśnie jednak wolę filmy z ćwiczeniami niż rysunki schematyczne plus opis ;) inerpretacje obrazków są różne :p carlaa, a jak Ty ćwiczyłas i znów będziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu ... gratki 🖐️ WOW ..... no wlasnie kiedy opijamy ??? ;) Julcia 😘 tak tak ... tylko ... tyle :) Misiu co do płasko łokcie heheh to nieźle musisz czuć te mięśnie ;) Mi wszystkie ćwiczenia pokazał P. ćwiczę tak jak mi pokazywał i byłam zadowolona ....Pszczoła jak miałam ręce za głową to prawy do lewego lewy do prawego ale uginałam do 90 stopni ... musiałam pod dyktando instruktora heh apropo niego umył wszystkie okna ;) ;) Mamo Natalki wszyscy zachwalają bo są efekty po tych ćwiczeniach .. 5 - 8 cm mniej to jest cos ...tylko niestety jest jeden szkopuł trzeba być hehe konsekwentnym... po zastosowaniu WW i 6 W byłam bardzo zadowolona ... Isia ...... jak mala sie czuje ????? Nuniko a co tam u Was Iwka zdalas ????? Dalka a jak Twoje prognozy prawo jazdowe ????? Gumi 🌻 TPM Ty tez sie trzymaj kochana 😘 Elus jutro pewnie z rana stawiasz z Gosia kawke .. ;) sciskam mocno slodkich snow 😘 toaleta wzywa .... bucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu hehehe plan mam ... odczekam tylko 2 3 tygodnie i do dziela ... co by sie nie dzialo te ćwiczenia sa dla mnie idealne ... tylko cycki ... mi beda przeszkadzały ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaintrygowana waszą 6 weidera poszperałam troszku w necie i chyba zacznę to robić. Jeśli mam mi coś pomóc na moją oponkę to idę na to :D. Dziewczyny napiszcie mi czy robicie te ćwiczenia dzień w dzień, czy nie? I jak z wyjazdami??, bo ja na weekendy u teściów siedzę i nie wyobrażam sobie leżeć plackiem u nich na podłodze i ćwiczyć :D. Kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christian
Dzięki za gratulacje dziewczyny! Carla! Intenrtowo zawsze możemy opić! Stawiam, co kto lubi!!! Ale z Misiem i Mamą Natalki to możemy w realu! No to co dziewczyny, kiedy spożyjemy wspólnie jakieś alko, może spacerek w piątek koło 10, czy preferujecie godziny popołudniowe, a może nawet bez dzieci. Czekam na info. A 6W wiem co to jest, tylko jeszcze nie próbowałam a co to jest ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! No i jakie oceny!!!!!!!! Super!!!!!!Sciskam mocno!!!!!! Dziewczyny, mnie tez zaintrygowalyscie tymi cwiczeniami. Musze leciec, K. jedzenie przywiozl. Moze zdaze zjesc zanim sie Ninka obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .... Nesiu za Twoje zdane egzaminy ..... i w tym niebieskim tez ... !!!!! zawsze i wszedzie ja tez kcem w piatek a WW to straznicy wagi .... jest taki topik a ja mam mase mat. ta jak o 6W Niuninko przesle Ci... i smacznego a teraz jedziemy z mlodym do sffffryzjera ;) do pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki ... musicie to zobaczyć !!!!! na bobasach ... mamy niespodziankę hehehe teraz to mamy chłopca :classic_cool: w domu ;) ściskam ❤️ Carla i chłopacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocnik :D wojtuś też lubi działania kuchenne! isia -i Ciebie też 👄 a paluszki bolą? nie mogą napisać cosik więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Carlaa calkiem inny facet z dustinka..inny czlowiek,bardoz mi sie podoba ten przystojniak 2. Gumi ale Bartuś urósł,no i jakie ma rękawice ❤️ 3.Isiu witamy serdecznie napisz i dodaj fotki do bobasów roniki 4.jutro mam hospitacje,a dizś w ramach opanowania stresu popisam redssa 5. staram sie jak moge by pobudzić mowę mego synka a on dalej żyje w świecie języka sua hili...zna podstawy i na tym koniec...Kochany jest i z opierkunka w zgodize żyje.Opiekunka super kobietka,ale nie potrafi Michałkowi ograniczyc jedzienia mimo moich uwag i przestróg że ma nadwagę i jest gruby,czesto słyszę że tu czy tam byli i że bulke czy ciastka jadł..no szlak mnie trafia bo wiem ze to on wymusza a ona nie potrafi mu zabronić bo nie chce popaść w konflikt z nim i jaką macie na to radę????? ja wymysliłam że bede pisac na kartce co i o której ma podawać mimo że codizennie rano mówię co i jak młody ma jeść. 6.Kocham Was 7.gdzie Puza ,Fiona,Iwka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×