Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

HAloooooo ...... ;) Jest kilka opcjiiii heh ... jedno jest pewne ... na 2 bedzie mial na imie Feliks .... co do pierwszego heh ... śmieję sie bo na razie jest Junior Feliks M. Moze macie jakis ulubione imiona ...DAWAJCIE !!!!!!! W poniedzialek bylismy na wizycie ... Wszystko w jak najlepszym porządku wody sa ... brzuszek wysoko... rozwarcia nie ma szyjka miękka i skrócona , mlody kopie w prawy bok ... nogi wystawia na maksa ... torba spakowana , ubranka uszykowane , plan ..jest a co będzie zobaczymy !!!! ściskam Was mocno .... !!! 😘 do pozniej :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa mój dziadek miał na imię Feliks:) Ceszę sie,że wszystko w porządku:) Jka wrażenia przed porodem??Innaczej niż za pierwszym razem? Buziaki i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla,ja juz czuje poddenerwowanie :-) Ja juz od czasow licealnych mam wybrane imie dla chlopca - Alex. Moze tez byc Alan. Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa, mnie nie pytaj! wiesz! Wojciech, Maciej, Krzysztof! i jeszcze Karol :) ponadto Antoni :) no i Piotr jeszcze!!! pszczół wróciłaś? koleżanki, to co????????? spotykacie się jutro z zakatarzonym misiem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Szymon... choc jak Natalka miala byc chlopcem to chcialam Abraham... a Patryk przekomarzal sie ze mną ze bedzie Abraham Brian Jaworski ...(dla tych co nie nadazaja za tokiem rozumowania mojego meza - Monty Python i Żywot Briana.. ;) ) Misiu- ja podtrzymuje!!! tylko klade sie juz spac, wiec ustalcie gdzie i jutro podczytam :) Dobranoc dziewczynki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! nie udalo nam sie dzis zaszczepic, natalka katar ma... za to mamy skierowania do: kardiologa, laryngologa, ortopedy i okulisty... no i na usg brzucha.... w roznych dzielnicach Warszawy.... i wszedzie sie czeka na termin.... szlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin dla chłopca albo Błażej a jakby dziewczynka,to mam takie typy: Agata,Arwena,Konstancja miłej nocki mykam lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haluuuuuuuuuuu Baluuuuuuuu Dziewczyny no mamy ciężki orzech ...... heheheheh a dla mnie od czasów szkolnych ... było imię Beniamin Gumi dziadek Patryka tez ma Feliks i to tak na jego cześć... :D Misiu ...Wosiu mial moj tato .. ❤️ i ma brat mam sentyment ... ❤️ Antoni ...Patrykowi sie podobało Martus Aleksander Dustin ma na drugie ;) Mamo Natalki 😘 dla NATI ... ❤️ Szymon ... tez b. ładne imię .. ;) Dominisiu gdyby byla dziewczynka to bylo by nam na 1000 % łatwiej hehehe Jak ostatnio nie boje sie porodu ... nie martwie sie tez o opieke nad Juniorem mam świetną sciage i pamietnik...Wasze wpisy przez ponad 400 stron ... tyle tam cennych informacji to mnie nie przerasta ani nie przeraza ... ale mam stresa ...stach... i wszystkie nie pozytywne emocje ...co będzie jak urodze .... jak juz bede wiedziala ze Junior jest poza moim lonem ... boje sie tego co bedzie po ... tych kilka minut godzin tych pare chwil po .... Kochane mamulki ... sciskam Was ... ❤️ciesze sie ze jestescie ;) spokojnej nocy ;) i przyjemnosci na spotkaniu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinton
🖐️ miłej środy 🌻 ledwo zyję ale do pracy iśc musze,dzis mam hospitację,trzymajcie kciuki Skye ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie. Mamo Natalki-zdrówka dla Natalii życzę.Współczuję Wam tych badań,ale znając Twoją siłę i hart ducha poradzisz sobie ze wszystkim. Nesiu-spóźnione gratulacje! Carlaa,rozumiem Twoje obawy.tzn.chyba rozumiem,bo już teraz potrafię się nakręcić i zacząc bać,np.prxebiegu porodu lub tego.co zrobimy z Natalią,gdy oboje będziemy rodzić icałym mnóstwem innych spraw się potrafię przejąć.Ale wszystko to.podobnie,jak Tobie nie przesłania mej radości i tego ogromnego podekscytowania. Dla dziewczynki mam imię: Marcelina,a dla chłopca właściwie to nie mam.Na drugie na pewno Tadeusz po ukochanym Dziadku,a ma pierwsze...może Kamil. Elu-Michaś nie jest gruby.Wygląda tak zdrowo,dorodnie.Każdy ma swoje kłopoty-Ty martwisz się jego nadmiernym apetytwm,a ja za małym apetytem Natalki. Pozdrawiam serdecznie.Wkrótce znów się odezwę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! jak o apetytach to też napisze jak to wygląda u Krzysiaczka: -rano 1,5butli ciepłego mleka,jedzenia 0 -przedpołudnie pare paluszków -obiad pare makaronów,troche ziemniaczków,paróweczka,pare chlipnięc zupki(tylko te je),czyli jak mały wróbel -po południu kostka czekolady -wieczorkiem 1kanapka jeśli zdąży ją zjesc przed zaśnieciem ja mu podaje jeszcze soki owocowe i vibowit takiego mamy w domu tadka niejadka Carla nic sie nie martw poradzisz sobie,ja też sobie jakoś radze.Czasu dla siebie mam bardzo mało ale za to miłości do dzieci bardzo dużo.I już nawet nie patrze na bałagan w domu jak przyjdą goscie a ja nie zdąże posprzątac,czy uwagi mamy że kurz jest na szafie.Dzieci są najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... ;) kawka > 😘 Elka powodzenia ;) Isia .... co sie tu nie oddzywasz ... w tym niebieskim Cie skusi ???? Iwka ...Skye... dlaczego milczycie ????? Pscolko juz wrocilas ... ??ponawiam pytanie Misia ;) Julcia ...DALEKO JESZCZE ????????????? TPM Dominisiu ... dziekuje za te slowa...ale moje obawy zwiazane sa z czyms innym :( wiem ze sobie dam rade...to mnie nie przerasta ... Nuninko...;) Mamo Natalki Misiu NEsiu ..milego spotkania !!!! Dalka jak zdrowie ... i jak pierwsze noce na nowym lozku ???? Gumi 🌻 zdrowka dla Bartusia ❤️ i usciski dla Julci dla nie wymienionych 😘 aaaaaaaaaaaaaaa Dominisiu ... to znaczy ze moj syn zjada mega ilosci jedzenia ...heheh ale jak jest glodny to sie doprosi wiec jestem bez stresu !!! do pozniej !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak spotkanie ma dojść do skutku to się zdzwońmy. Wy o jedzeniu - u nas troszkę się ustabilizowało, Mati nie jada już tak dużo, nie wiem, jak to tłumaczyć, ale apetyt mu zmalał. Mam pytanie o drzemki i pore pójścia na n ocny spoczynek - zeznajcie dziewczyny jak u Waszych pociech, bo mam ostatnio z moim problemy i nie wiem co robić, skracać drzemkę, kłaść na drzemkę wcześniej??? W każdym razie Mati usypia na noc około 23 i to mnie bardzo wkurza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne \"się zdzwońmy\" a telefonu nie odbiera! wojtek nie śpi w dzień, chyba że jedzie! samochód i wózek w większych dawkach działają nassenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesmy umowione :) :) bedzie sie działo... ;) rozpusta i pijaństwo... ;) zartuje oczywiscie... my przeciez bardzo grzeczne i nadobne niewiasty jestesmy... :) Nesiu - ja pilnuje zeby natalka w poludnie nie spala dluzej niz godzine, bo ona potrafi i 3... wtedy kladziemy spac ok. 21. a wstajemy.... hihi, rozpusta... czasem nawet przed 11... ;) ale z reguly ok 9, 10... :) na szczescie, dziecko jak my - lubi pospac rano... dzis bedzie makabra, bo wyjezdzamy w nocy... w dodatku robimy sobie pokazna trase ok 1500km, wiec nie wiem jak natalka to zniesie... ale ona lubi jazde i zazwyczaj spi, wiec moze bedzie dobrze... a propos wyjazdu - JUUUULIAAAAA- bede jutro rano w Poznaniu - czo Ty na to?????? tylko do poludnia bo potem na Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin..... ale za to moze mnie Patryk podrzucic, gdzie Ci pasuje - (Swarzedz?) bo nei wiem czy dobrze kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo N., ale mnie zmrozilo jak przeczytalam ile Was czeka wizyt u lekarzy. Ja ciagle \"nie moge dojsc\" do dentysty z Mala. Carlus, to imie dla chlopca ma byc Alex, nie Aleksander. Dla chlopca to bym imie wybrala, gorzej dla dziewczynki. Jak miala sie urodzic Nina to mialam problem, jej imie uslyszalam w tv,spodobalo mi sie, K. tez. TPM, masz juz mdlosci ;-) Co do spania, Nine klade w dzien ok 14, czesto jest placz, bo nie chce, wieczorem ok.20.30. Spi, od jakiegos czasu, do ok. 8 (jupiiiii!!!!) ale dosc czesto jest jedna nocna pobudka (znowu jej sie cos poprzestawialo). Dzis usnela dopiero jak dalam jej butle z mlekiem. Bylysmy dzis u fryzjera z Ninka. Byla super grzeczna!!! Julka, wracaj do nas!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki bedziesz w szczecinie?? hmmmm kiedy i na ile ?? :D Dalej kaszle jak cholera. Chyba wybiorę się w końcu do lekarza :). Z łóżka piętrowego dzieciaki jeszcze nie pospadały :). Nie no w sumie raz Ulka znalazła się z kołderką na środku pokoju i płakała, ale nie wiem czy sama zeszła czy spadła :). Czas szykować się z młodym na basen :). W końcu zobaczę jak moje dziecko pływa :D. Ponawiam z wczoraj. Zapraszam na karpatkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciwszy:) Misiu, Ty nie popadaj mi tu w jakąś paranoję, wirtualne ciacho, to i wirtualne kilogramy, a od takich to się nie umiera:P Ja we Władku obżerałam się jak swinia, a waga ani drgnęła...Tym bardziej mnie to zniechęca do diety, no bo skoro czy dietuję, czy nie, to ciągle ważę tyle samo... Ale zaprzestałam A6W i musze od nowa zacząć....CZy mam szanse kiedyś wyglądac jak człowiek?? Mamo N., matko, czemuz to taki maraton lekarski Was czeka?? Carlaa, ja choruję na MIłosza, Joachima, Jędrzeja i paru innych, ale Truten się krzywi:O Nie wiem, czy już Wam pisalam, ze mam przyjaciółkę, która podziela moje preferencje, w przeciwienstwie do swego męża, i planujemy \"strzelic\" sobie wspólnie paru chlopców, w celu nadania im tych imion:P Nesia, Tobiasz zaraz jakos po szpitalu zrezygnowal z dzremki, a ja sie nie sprzeciwialam...Zasypia nam teraz o 20, a czas pokazał, ze rezygnacja z tych 2 h dla siebie w ciągu dnia nie boli tak strasznie:) Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. Przeslę Wam na maila linka do strony, to sie dowiecie więcej o moim projekcie:)\\ Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miś po spotkniu kontent baaaaaaaardzo :) psczół, 🌻 miło, że już jesteś :D nic więcej nie napiszę teraz, bo najmłodszemu trochę jestem potrzebna :p a6w rano dzień 16... chciał nie chciał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, spotkanie było niezwykle sympatyczne. Musimy się częściej spotykać, bo nie możemy się nagadać a tematów całe mnóstwo, poczynając od dzieci, przez mężczyzn, diety, nowe miejsca do zamieszkania, na seksie kończąc. Następnym razem nie zrobię samej siebie w balona i nie pojadę samochodem, pozbawiając się możliwości także alkoholowego udziału w zlocie czarownic. Moje dziecko znowu usnęło o 23.05.............buuu, dziękuję Wam za zeznania...nadal jestem w kropce, bo jak Mati nie śpi w dzień, to jest strasznie zmęczony, ciągle ziewa, na noc zasypia raptownie i oczywiście wcześniej, ale potem budzi się w środku nocy raz albo dwa razy i sobie narzeka. Te pobudki zaczęły się właśnie od mojego kombinowania z drzemkami, z ich eliminacją, wcześniej przesypiał noce ciurkiem. Teraz wróciliśmy do drzemek, skracam je do godziny, co nie przeszkadsza Matiemu kłaść się tak późno i nadal budzic się w nocy. Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola- gratulacje projektu!!! :) bardzo sympatyczna inicjatywa! Widać, że podchodzisz do tego bardzo poważnie. Co do maratonu - kardiolog, jak juz pisalam szmery w sercu, ktore nie ucichly z koncem roczku, ortopeda- kontrolnie, bo Natalka bardzo szybko rośnie i jest wysoka, laryngolog, bo zasugerowalam, że mala powtarza po mnie pytania, wiec sugestia, ze moze gorzej slyszy (co oczywiscie moze byc efektem ostatnich infekcji, ale lepiej sprawdzic), okulista - bo poprosilam, oboje nosimy okulary i chcemy tego przypilnowac u Natalki, a usg- bo ma powiekszona wątrobę. Ot i tyle... na szczescie mam fajna p. doktor, ktora woli chuchac na zimne :) dzis mialam przygode, po ktorej jeszcze sie trzese.... bylam tak zdenerwowana, ze sie nei moglam uspokoic... :( glupia idiotka, przez roztargnienie pomylilam leki i dalam Natali zdecydowanie za duza dawke leku... jak sie zorientowalam, dzwonilam do Polfy, do p. doktor, a wkoncu spowodowalam u niej wymioty i dopiero wtedy sie uspokoilam... kretynka... Mielismy wyjechac dzis, ale nam sie poprzekladalo, jedziemy dzis w nocy, tak wiec Dalko- jutro najprawdopodobniej bedziemy w Szczecinie. Mielismy byc dwa dni - dzis i jutro, ale nie wyszlo, a w Sobote targi w Koszalinie... Wyslij mi na e-maila numer telefonu, to zadzwonie, jak juz bede wiedziec napewno... Carla - usciski teletubisiowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) jestem:):) u nas ok.tylko czasu BRAK...............ale czytam Was :):)postaram sie coś skrobnąc wieczorkiem pozdrawiam buziaki zapraszamy na bobasy mamy nowe zdjęcia z pobytu u dziadków na wsi:) www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Laseczki! Niuninko-dlaczego idziecie do dentysty? Tak kontrolnie? Nesiu-Natalia śpi nadal w dzień-ok 2godzin.Jak się z nią położę,śpi nawet do trzech. Na noc kładę ją ok 20.30,zasypia ok 21.Śpi do 7 rano.W weekendy sypia dłużej-do 8,ale za to w dzień krócej.Myślę,że jak "nieśpioszka " z okresu niemowlęctwa to jest nieźle.Z tym,że Natalia śpi od zawsze niespokojnie.Nigdy nie przesypia nocy ciurkiem.Budzi się zawsze.Ostatnio mówi przez sen. Mamo Natalki-to dobrze,że większość badań to tylko profilaktycznie,bo już się wystraszyłam.Ale ta powiększona wątroba... Jeśli chodzi o imiona,to mi się zawsze kojarzą z osobami i czasem wystarczy,że miałam niesympatycznego ucznia o jakimś imieniu,by mi ona obrzydło.Poza tym patrzę,jak pasuje do nazwiska.Do naszego pasują raczej miękko brzmiące. Pozdrawiam serdcznie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpo😡 A buziaki, serduszka, kwiatuszki i moc usciskow dla pscoly, to gdzie??? To było do Julii. DZieki za docenienie projektu:) Akurat, Mamo N., w stolycy od takich pomysłów az się roi, ale toruński grunt to jeszcze pod tym względem ziemia dziewicza:) Więc korzystamy na całego. ZAczynam dzis od nowa a6w. Gdybym nie przerwala, tluklabym 16 powtorzen😭. Ale przewrotnie stwierdzilam, ze zacznę raz jeszcze south beach pierwszy etap i za 2 tyg. chce wyglądac powalająco:) Za duże mam oczekiwania? JA tez chcę się spotykac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×