Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

🖐️ witam Was popijając pyszna kawke...miłego dnia ps. śpię dokładnie 6 h na dobę i żyję.mozna? można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, a może jak ma już coś mu dawać, to niech zabiera chjupki kukurydziane?? Dustin gdzie twoje kędziory??? Prawdziwy chop z niego. Bartek przy kuchni też niczego sobie ;), oj rosną nam dzieciaki :D. Nesiu gratulacje :) 🌼 My wczoraj cały dzień bez prądu siedzieliśmy. Wieczorkiem mykneliśmy do teściów na nockę :D, a dziś wróciliśmy do żywych :D. Kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane!!! Jesteśmy już po chrzcinach,w wolnym czasie wstawie zdjęcia na bobasy z imprezki :) Pisze teraz troche rzadziej a to za sprawą Krzysia ,który okupuje komputer oglądając bajki. Chrzciny udały sie,jestem zadowolona.Było bardzo urczyście:) Postaram sie coś więcej napisac wieczorkiem i nadrobic zaległości w czytaniu. Nawet nie wiem kto dzisiaj pierwszy zapraszał na kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o co chodzi z tymi cwiczeniami-uświadomcie mnie proszę,ja też nie chcęmiec oponki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drugi dzień za sobą, a mój piękny pierwszy dzień :D. Mam nadzieję, że trochę fałd się schowa :D. Dziś dostaliśmy rozliczenie roczne z ogrzewania. Mam doła, bo dużo się nie grzało w zeszłą zimę, a mamy niedopłatę 1700 skąd to?? Nie wiem. Trzeba teraz pisać podanie o rozłożenie tego na raty, bo brak kasy. Dzieciaki nie dostaną łóżka piętrowego teraz, bo nie będzie za co kupić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliott
Dominisiu - baaardzo podobny do Ciebie ten Twój skarb!!! Natalka ma braciszka od wczoraj :) Kasiu i Agnieszko - ja jestem zaaaaaaaaaaaa!!!!!! ja sie dostosuje, wszystko zalezy od Misia, bo ona ma najwięcej utrudnień :) Kasiu - gadaj kiedy i o ktorej? jutro o 10 jak mowi Agnieszka czy inny termin? Agnieszko a może podjedziemy do Kasi? No nie wiem - jak wygodniej, ja się naprawdę dostosuję... Carla - buziak w nosek i niech moc będzie z Toba! Agnieszko- teraz ja mam jakies falliczne skojarzenia ze wszystlkim ;) K. i N. Acha! Dalka - a może tą pietrówkę dałoby się również na raty kupić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek jestem ograniczona czasem do 14, niestety od tej godziny mam dyżur. Ale ranny spacerek jak najbardziej. W weekend chcemy gdzieś wyjechać. To jeśli nie piątek rano, może przyszły tydzień? Rzeczywiście to do Ciebie Misiu należy wyznaczenie terminu! Musimy tylko zadecydować rano czy wieczorem (w efekcie z dziećmi czy bez). A jeśli się spić, to chyba bez dzieci i chyba wieczorem, hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może w przyszłym tygodniu jakiś wieczór i pić ;) na jutro wolę się nie umawiać, bo właśnie wróciliśmy ze szczepienia maćka i nie wiem, jak się będzie czuł! no i w końcu wojtuś po bilansie... wielkolud ma... 10,3 kg. to mniej niż w marcu, za to urósł 5cm... a przecież to ja się odchudzam, nie on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za te cwiczenia od jutra zaczynam,zobaczymy czy są takie skuteczne???? mamo natalki-jak natalka ma nowego braciszka???????????? Pogoda u nas przepiekna,jedziemy za chwilke do ciotki na wies.Niech sie Krzysiaczek wybiega!!! Ide pakowac maluchy! pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryka bratu sie wczoraj syn urodzil... jedynemu bratu, wiec moj maz chodzi jak nakrecony ;) swoja droga, sluchajcie, ja sie zawsze wzruszam potwornie w takich chwilach... niosa one ze soba tak potezny ladunek emocjonalny, ktorego nie da sie wyrazic slowami... to wszystko co sie kryje za tym wydarzeniem.. całkowita zmiana życia, to, ze juz nigdy nei da sie przejsc obok zaplakanego dziecka bez emocji, ze nie da sie ogladac wiadomosci o maltretowanych dzieciach, czy pracowac, jak pracowalam... ze przewartosciowuje sie caly swiat, ze mysli zawsze zaprzata Ci ktos, kogo do tej pory nie bylo na swiecie, ze zagadka na miare ufo jest jaki bedzie miał/a glos jak dorośnie, jak bedzie spiewac, jak wygladac, czy bedzie pamietac o scieleniu lozka czy urodzinach matki, jaka szkole skonczy, co za patafian sie do niej przyklei za pare lat, czy dam rade nie ingerowac w jej zycie, czy to malenstwo moze miec kiedys dzieci?.. ze bezpowrotnie traci sie pewne rzeczy... i nagle zyskuje potwornie duzo wzamian... ech... Ja tez chetnie na jakies piwo bym sie spotkała... zatem czekamy Misiu na preferencje co do dnia w przyszłym tygodniu i moze w koncu uda nam sie spotkac :) aaaaaaa.... ide do dentysty.... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja 3 dzień tych świczeń i czuje zakwasy na brzuchu :). Dziś przywożą piętrówkę :D. Z mamą chodziłam po sklepach popatrzeć jakie ceny i znalazłyśmy ładną. Mama powiedziała że weźmie raty na siebie i pomoże spłacać :D. Jestem zadowolona idę rozkręcać łóżeczko :D. A może na wiosnę zrobimy spotkanie forumowiczek ?? Z dzieciakami, bez lub z mężami?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka ja z cwiczeniami zaczynam od jutra. Łóżkomi się podoba.Mój mąż też chce pietrówke dla dzieciaczków,ja jednak wole narożnik.Jak mały Bartuś skończy 1,5roczku to też likwidujemy łóżeczko. Dziewczyny jak myślicie ile moge dostac za to ubranko,wystawiłam na allegro http://www.allegro.pl/item258224280_cudne_ubranko_do_chrztu_dla_twojego_malenstwa_.html A spotkanie forumkowe na wiosne to bedzie dla mnie czysta przyjemnosc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melvin
Dziś jestempierwsza wiec stawiam kawke ;) Zaraz zabieram sie za mierzenie,ważenie i cwiczenia :) ciekawe co to będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia :D obejrzeliśmy wczoraj z mężem te stringi! ale my nie przepadamy za słodyczami, u nas bardziej by pasowało...zrobić takie z plasterków bardzo cieńkich kabanosów ;) do Twojej zbożówki dostawiam moją rozpuszczalną z mlekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja tego czekoladowego to bardziej bym wzięła do siebie na tort niż mężowi :D. Gruby misiu chciałabym zobaczyć te stringi z kabanosików :D Kawa wypita, chatka ogarnięta, ćwiczenia zrobione, jeszcze tylko przysznic i po młodego. Ale mam lenia, bym pogniła w łóżku cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że fallusowe skojarzenia nadal żądzą na forum! Hihihihi, ja tez wolałabym z kabanosów, albo czy ja wiem, peperoni. Misiu, czekamy z Mamą Natalki na propozycję terminową. Dalka, łóżko super, tylko my na razie mamy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa dla mnie ok, o ile nie skończymy zbyt późno, bo w czwartek mam sprawę na rano. Czy godzina 18 odpowiada koleżankom? No i gdzie spijemy swoje szanowne mordki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×