Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

witajcie warszawianki ja mam sprawę w Sądzie Administracyjnym ( spr. ze stacją paliw) ale we wtotrek tak wiec nawet sie z wami spotkać nie mogę.A może Nesiu ty pracujesz w Sądzie na Jasnej??/ denerwuję sie tym ze bedę przed sądem występować i zdania swego bronić że stacja sąsiada jest dla mnie wyrokiem....nie chce jej.Czuje że i tak prawo stanie po jego stronie...obym isę myliła zapraszam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .... To ja beszczelnie wpraszam sie na kawe do tego sekretariatu ... jak zamknięty to przez okno .... bo przez dziurkę raczej juz nie dam rady ;) Irenko ..... WSZYSTKIEGO NAJ NAJ !!! 😘i narecza kwiatow !!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halooo ... Dw pak melduje sie .....:D Dziekujemy za kom .. odnosnie wygladu naszego syna heheh bo teraz widac ze to chlopak ... P. wspanialomyslnie krzyknął mam syna ;) heheheh Dominisiu swietne zdjecia !!!! Elka ...spokojnie ...bronisz swoich racji .. bez stresa kobieto... glebokie oddechy opanowanie to tez Twoje atuty !!!!! ;) Dalka my podobny sok przezylismy ...z prądem hehe ;) oczywiscie pierwsze moje slowa ze u nas tak malo tych urządzeń heheh jak mogli ;) a ŁÓZKO dla mnie bomba ;) oczywiscie spisz do gory :classic_cool: gratki na zakwasy !!! ;) Mamo Natalki gratulacje dla brata P. !!! 😘 i dumnego wuja !!!!! a to wszystko co napisalas o narodzinach ❤️ 😘 To jak ju sie wszystkie spotkacie !!! to prosze zapalic i wypic za mnie ;) Pszczola przyjemnosci we Wladku !!!! i bardzo ciekawy projekt .... bardzo ciekawy !!!! jak wrocisz naladowana napisz cos wiecej !!!!!!! Misiu czy z waga Wojtusia to cos powaznego ???? Dustin wazy podobnie. Co do akcesoriów hehhe to ja bym wolala jakies nasionowe hehehe lub tez z kiszonych ogorkow ... widok kabanasow tez przyjemny ...hehe ;) w poniedzialek smigam do ginekologa... wczoraj mielismy prawie 24 H bez syna ;) wyspalam sie za wszystkie czasy tak jakos egoistycznie podeszłam do pobytu malego u dziadkow ...mialam czas na spokojna kąpiel ...sen ...i wogole ...gdyby meza jeszcze nie bylo heheh to az boje sie pomyslec ;) :classic_cool: wczoraj odświeżaliśmy fugi w lazence .. pogielo nas siedzielismy tam do 1 w nocy...gdybyscie widzialy mnie z tym pedzeleczkiem heh ;) mlody dzielnie do czasu nam pomagal ... no i na tyle mi pozwolili do pozniej kochane milego weekendu !!!! i po 🌻 ku 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa 18:00 jest ok. Moze kafe kulturalna? albo ktoras z tych fajnych knajpek co sie wchodzi od nowego swiatu w podworko (obok smolnej) i tam jest kilka klimatycznych... no i piwo w miare ok. z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotus- czesciej malutkiego do dziadkow - musisz odpoczywac! a sporo masz taka mozliwosc to korzystaj z niej narazie!!! a powiedz jak ogolnie sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteban
Eluś! Ja nie pracuję w żadnym w sądzie i pracuję we wszystkich na raz - to zależy gdzie mam sprawę. Na Jasnej w zasadzie nie bywam, bo z prawem administracyjnym nie mam nic do czynienia, oprócz egzaminu, który już zaliczyłam. A dlaczego nie możesz się spotkać, skoro jesteś we wtorek w wawie. Jakaś mała kawa chyba by nie zaszkodziła, ewentualnie byłabyś w domu 1,5 godzinki później...Taka okazja nie zdarza się co dzień! A ze sprawą w sądzie, cóż nie zawsze zwycięża sprawiedliwość-mówię wam to ja i wiem, co mówię. No chyba że to jest prawo i sprawiedliwość, ale jesli chodzi o nich, to niczego bardziej sobie nie życzę niż żeby przegrali!!! Carluś, przypomnij mi adres Dustinka na bobasach, bo nie mogę obejrzeć nowej fryzury!!! Mamo Natalki, Gruby Misiu - dostosuję się do wyboru miejsca, zresztą bez dzieciów będziemy mobilne, to sobie zmienimy miejsce jak będziemy miały ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu,przemyślę propozycję kawy..sprawę mam ok godz 10 jak pamietasz (pisałam kiedyś sprawa stacji paliw mego sąsiada,który chce stację obok mojej działki) to jeszcze nie decyzja tylko sąsiad chce mnie odsunąć od stronnictwa...eh szkoda gadać,on tłumaczy że inwestycja sie zamyka w gr jego działki i ja nie jetem stroną...mam nadzieję że wygra sprawiedliwośc ja wierzę tylko w Boga www.dustin.bobasy. pl to stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davon
Haloo ;) To wpadam na kawusie..... i jakis torcik imieninowy ...Ulus 😘 moc buziakow .... i wspanialego dnia !!!!! Mamulki ... 😘 sciskam ❤️ Mamo Natalki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.punktdlamamy.pl ruszyła nowa akcja pampersa,fajne ceny fajne ofery nagród polecam mamom nie odpieluszkowanych dzieci no i swieżym mamom dubeltowym www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahiem
dominisiu, ja się nie skuszę! zbyt duuuuuużo czasu i wysiłku kosztuje stracenie kilograma, by tak szast-prast go odzyskać :p ale dawaj kawałek, trollęta zeżrą :D i co z tym monitorem? da się uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dokładam goracą herbatke z cytrynką:) Bartuś mi sie rozchorował:(narazie temp rożnie i spada,do teog paskudny kaszel:( Zobaczymy jak kolejna nocka. A tak długo było dobrze... Pozdrawiam🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernesto
Witam wieczorkiem. Cholerka kaszel mnie męczy, chyba przydałby się inhalator jakiś, bo jak wracam z dworu to pojemność moich płuc się zmniejsza chyba i kaszlę jak cholera. Glizda moja przegina. Dziś powiedziała do mnie :D \'\' mama ziem gila \'\'. Cały dzień wariuje, już mam dosyć. Jak zabrałam się za sprzątanie łazienki to ona od razu kompu i w ryk, bo wredna mama ją wygania :). Zapraszam na karpatkę :D. Aaaaa i Carlaa jakie imię będzie miał junior :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×