Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Shawn
Misiu, czyżby jakieś nieuporządkowane relacje rodzinne? Ta siostra...:PI upaprałaś sie juz? Po co taki piling? Ela, no to moje słowa-ale jak będę planować ciążę z ta koleżanką, mogę się nie doczekac;)Póki co, pozostane przy Trutniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć.Siedzę i ryczę.Natalka miała wypadek z mojej winy.Efekt-ułamana tuż przy dziąśle górna jedynka,rozwalone podniebienie,kupa łez i nerwów.I oczywiście perspektywa sepleniąceg dziecka,którego mową tak się chwaliłam.Moje pycha została ukarana,a ja jestem złą matką,która tej nocy nie zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, przede wszystkim spokojnie. Co sie stało? Dlaczego mała miałaby seplenic? Przecież wyrosną jej jeszcze stałe zęby, bez obaw. Nie oskarżaj się i nie doszukuj w tym kary za pychę. Uszy do góry, właśnie spij jak najmocniej, żeby jutro świat wydał ci sie lepszy. Sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, tak jak Pszczółka napisała śpij spokojnie, było, minęło! na ogół wszystkie wypadki małych dzieci są z winy dorosłych, ale nie da się być wszędzie i mieć oczu dokoła głowy! będzie dobrze!!! i nie denerwuj się 🌻 Gosiu, siostra męża jest koszmarem mojego (naszego?) życia... aż szkoda pisać :o tak raz w miesiącu rozwodzę się z jej powodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Dzięki za słowa pocieszenia.Wiem,że strata mlecznej jedynki to nie koniec świata,a wypadki zdarzają się małym dzieciom,ale mimo całego racjonalnego tłumaczenia i tak się martwię. Było to tak,że ja namówiłam Natalkę,by poszła połaskotać tatę.Zrobiła to tak nieoczekiwanie,że zaskoczony czytający książkę Jaro podniósł się gwałtownie i uderzył ją głową w szczękę.W ten sposób wybił Natalce ząbka itd.Malutka nic wczoraj nie mogla zjeść,choć wołała,że jest głodna.Poszła spać na głodniaka bez ulubinej butli.Dzis od rana też prawie nic nie je,bo płacze,że ją boli dziąsełko,ząbek i gardło.Wypiła parę łyczków mleka i herbaty przez słomkę i to wszystko. Najbardzej martwi mnie to lod strony zdrowotnej,ale oczywiście jest też problem estetyczny.Na stałe zęby przyjdzie jeszcze poczekać,a tymczasem dziecko musi chodzić oszpecone przez głupotę matki.Kończę,bo znów chce mi się ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryon
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f75357093f8785c3.html moja córka też dziś straciła górną jedynkę :D pilling z kawy: zaparzasz ok. 2 łyżek kawy :) albo większą ilością wody i płynna kawa do wypicia ;) albo tylko tyle wody by zrobić kawowe błotko! w każdym razie do pillingu potrzebne są fusy błotko ;) do tego dodajemy sproszkowany imbir! i coś tłustego (tani krem, balsam) dodatkowo można domieszać troszkę płynu pod prysznic :) tą mieszaniną masujesz bądź całe ciało, bądź problematyczne fragmenty :p stosujesz 2-3 razy w tygodniu :D suuper! tego błotka można też używać do owijania, wtedy trzeba dodać kilka kropel rozgrzewającego olejku (geraniowy, cynamonowy) wysmarować się, owinąć folią spożywczą i pod ciepłą kołderkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlusiu- jeszcze tydzień został:) powiedz mi kochana, na jakim imieniu stanęło (dustinek 2 chyba odpada;) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie Julcia ... nadal nie wybrane ...choc jest kilka ppropozycji ... jedna z moich opcji bylo Alexander Dustin ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja . NIe wiem kiedy sie kawy napije bo mi gaziu brakło i nie mam czajnika elektrycznego:😭 Ale wirtualnej mogę łyknąc:) Carlaa to takie magiczne to oczekiwanie❤️ Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo .. :D Julcia monologi w Twoim wykonaniu ... sa bajeczne ... jak sama wiesz :D ;) :P 😘 Julcia a dlaczego bylas zla na siebie wczoraj ????? ... imie nie spedza mi naszczescie snu z powiek hehe .. Dustin byl Niunius a maly jest Junior heheheh ... czego chcec wiecej ... matka szczesliwa...a ojciec kombinuje ..jakie tu imie przemycic .. ;) Gumi ...to co wiadro gazu ... mknie do Ciebie na pare kaw starczy ... ;) Jedziemy dzisiaj na ctg... Moj maz remontuje kuchnie ... czyli szukam gdzie łyżka ... garnek .. dobrze ze lodowka na swoim miejscu ;) TPM ...mam nadzieje ze z mala juz lepiej 😘 Isia ... hej co to babo sie dzieje ??????? Mamo Natalki czy juz wrociliscie .. jak mala ???? Misiu ten piling i olejki [do tego dawalam jeszcze cynamonowy] dzialaja cuda ... zminejszaly mi sie po tym uda heheh :) .. P. mal tylko focha bo kawa pachnial caly dom .. a on nie pija ... zaznaczam jeszcze !!!! Siedze przy nowym jadalnianym stole ... na wgodnnm krzesle ... w doborowym towarzystwie pije kawe ;) i prowadze dzialog ...z synem ... zmykam .... do pozniej 😘 dla Wszystkich !!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!! Byliśmy na bilansie i nic z tego nie wyszło Adi uciekł z rykiem z gabinetu:(:(więc nie było sensu się z nim szarpać i poszlismy do domu ...godzina siedzenia w przychodni zmarnowana:(:( T.P.M jak tam mała??? Julka wreszcie wróciłas:):):)jak tam pannica Jaśminka się miewa:)?? Carla pewnie odliczasz już dni co???a imię Alexander Dustin fajne;););) no i potwierdze Julkę brzmi znajomo:p Piję kawę i ide szykowaćcosiki na obiadek:):) Adi po raz tysięczny ogląda lalę[czyli Teletubisie na dididi:)]juz nawet wię że lala zrobi bam zna je na pamięć:):) buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka my na bilansie mieliśmy odobnie,do gabinetu dał się zaciągnąc ,z rozbieraniem było już gorzej,jak mu dotknęła siusiaka powiedział ,,co mi tam robisz,, ,ryk był nieprzecietny,nawet biały fartuch żle na niego działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlusiu😘 szkatułka to zacne miejsce;) a zła byłam, bo zasnęłam jeszcze trochę, jak już k. poszedł do pracy i skończyło się na tym, że jaśmina posprzątała po swojemu (m.in. jadła ryż z rosołem- prawidłowa kolejność:P _ na łóżku- koło swej śpiącej matki, a jadła go łyżką z prześcieradła, zagryzając starym chlebem....:o bez komentarza- po prostu fatalna ze mnie matka....) iwonko😘 jestem, jestem;) adiś widocznie od razu planuje iść na ten bilans dla 18-latków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, to tak jak tonia :) bilans dwultka? czterolatka? eeee tam :p może jako sześciolatek dojrzeje do bilansu! a w listopadzie trzeba ją zaszczepić... ciekawe, ciekawe czy się ta sztuczka uda :p tylko do stomatologa jeździ chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Glizda jest na etapie bawienia się laleczkami Polly Pocket więc dostanie jakiś zestawik z samochodem lub domkiem. Dawid chce kierownicę do komputera :). Byłąm u lekarza :), dostałam tabletki rozkurczające oskrzela i tabletki hamujące kaszel. Ogólnie nic nie słychać więc nie jest źle :). Carlaa nie bój imię dla juniora znajdzie się :D, jak nie teraz to po porodzie :). Ja jak wybieraliśmy imię dla Dawida miałam problem z moim, bo żadne mu się nie podobało i każde mu się kojarzyło z kimś :). Muszę zrobić sobie ten kawowy piling :D. Fajnie będzie ;) może mojego wysmaruje hihi. Ostatnio mój M dał się namówić na piling do twarzy pomarańczowy, więc na kawę też się zgodzi :D. Dziś mamy 8 rocznicę hehe. Nawet kwiatki dostałam od menża ;). Teraz tylko niech dzieciaki zasną i zamawiam pizze na romantyczną kolację :D. Carlaa dzięki za życzonka :*. Hmmm chyba nie będzie kolacji :), mój zasnął wcześniej niż dzieci :D. Miłego wieczorku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×