Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dziewczyny ja też chce was miec na naszej-klasie niech mnie któras zwerbuje :) ładnie prosze :)❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu :)niewiem czy dobrze trafiłam :):)zobacz zaproszenie na naszej klasie:):) buziaki miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tylko udaje mi sie to wbic na kafe cos zjada... posty i bynajmnej nie jest to pacman heheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gumiajgodo,Julio-dzięki za miłe słowa,dziewczynki! Julio-ja się trochę " boję" na naszą klasę zaglądać,bo wtedy,gdy mogę to zrobić,serwer przeciążony,a poza tym to tak wciąga i czas i pożera,że...Ale zajrzę, na pewno. Aha-Jaśmina ciągle na topie.Wczoraj,Natalia zapytana,jak będzie na imię mia dzidzia,odrzekła : Jaśmina! Dopiero po chwili zmieniła na Marcelina. A tak swoją drogą-Jaśmina...piękne imię...hm,hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ kto kawę łyknie:D?? tpm- widziałam,że udało ci się "dobić" do naszej-klasy:D wiesz- ja cię oczywiście do niczego nie namawiam, ale jaśmina to naprawdę ładne imię:D:P:classic_cool: oczywiście niekoniecznie trzeba używać zdrobnienia: KRZAK:D:D:D:D marta się odezwała😘 już się cieszę na spotkanie, a jaśmina od wczoraj miauczy "nina" co 4 minuty (nieopatrznie powiedziałam w niedzielę u teściowej,że spotykamy się z martą i niną:D ) moc buziaków i uścisków julia carluś😘 ty się zawsze ze mną napijesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto łyknie? miś -z przyjemnością :) może dołożę lody? \"lanilowe\" wojtuś chętnie się podzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt- na misiu można polegać:D lody waniliowe do kawy- brzmią znakomicie:D kochany wojtuś😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIAM ... jak to pysznie brzmi ... ;) łykam to ach łykam to ... z gwinta aj ;))) Julka ;)) 😘dla Niny i Marty od nas przy okazji spotkania ;) napisze ze Wam zazdroszczę ... ściskam mocno łykając :classic_cool: heheh nie odmawiam :D:D :D :D buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra urlop aż do końca ferii... Cały przyszły tydzień.. Chyba się wścieknę w domu!!! A tak w ogóle to zapraszam na bobasy, coś tam udało mi się wczoraj dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ... przyjemnosci w urlopowaniu ... spokojnie kiedys sie skonczy !!!! ciesz sie chwila !!!! ;) tylko poproszę kawe rano !!!! na bobasach bylam wlasnie wczoraj ... powiem tylko ... mala niesamowicie urosla i sliczne ma wloski ..... no i hmmm Pani Ireno ...bardzo dobrze sobie Pani wyglada ;) widze ze w tym niebieskim Pani służy :D Byla u nas dzisiaj polozna .. maly wazy 5520 ... i ma 63 cm pozdrawiam serdecznie z wietrznie deszczowego M. ;) sciskam WAS mocno !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuszowałam dzisiaj po bobasach:) DZiewczyny ale te nasze dzieciaczki urosły,miło było popatrzeć. U mnie hit nr.1 to rodzinka Carlii:D uwielbiam te wspólne fotki braci dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka??? co sie stałosię?!!! to nie było ani ładne, ani grzeczne, co napisałaś... więc coś się stało :o tylko co??????? :o :( tak, czy siak ściskam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- to było przeładne i przegrzeczne:o wyobraź sobie,że wróciłyśmy do domu od moich rodziców, a ktoś na pierdzielonej wsi, spod drzwi ( i to na 3 piętrz) wózek jaśminie ukradł... proszę o wybaczenie,za wczorajszą \"wyrazistość\" przekazu, ale miałam ochotę wrzeszczeć😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, jak juz Ci pisalam w sms-ie, co za chamstwo z tym wozkiem!!! Chyba nasze spotkanie nie wypali, my tez jestesmy tu bez wozka, a co gorsza Nina placze i mowi, ze boli ja ucho. Zaraz jedziemy do lekarza, dobrze, ze siostra wiedziala do ktorego. Nocka dzis byla nieciekawa. Lece, szwagier przyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Julia-kurcze,ale chamówa.Co za ludzie,co za kraj??? No,mój mąż właśnie pytał, bo też mu się imię podoba,czy wy Jaśminę skaracacie: Jasia,ja mu nato ,że Krzak-śmiał się. Niuninko-jak tam uszko Ninki? Tak,tak,zgadzam się,dzieciaki nam porosły,zmieniły się.Skoro już wreszcie moja Natalka ma porządne włoski,to co dopiero wcześniejsze buszmeny i buszmenki.Ja się tylo wkurzam,bo coś mi się ostatnio nie chcą komentarze na bobasy wysyłać,a chciałabym dać jakiś znak,że zglądam do Waszych pociech i wspólnie z Natalią podziwiamy,nie tylko Jaśminę. A u nas raczej ok.Mi dokucza ból kręgosłupa i mam kłopoty ze snem,ale jakoś leci.Dużo ostatnio spacerujemy z Natalką. Z Natalki śmiać mi się chce,jak oznajmia ludziom spotkanym po drodze,że mama ma w bszuszku dzdzię,że ją urodzi i \" będziem ją nosić i kołysać,a ona będzie tylko leżeć\". Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, Twoja Mala jest przeurocza bystrzacha!!!!!!!!! Co do wlosow, Nina odwiedza fryzjera czesciej ode mnie :-) Przykro mi, ze nie spotkam sie z Julia i Jasminka :-( Poza tym mialam zaliczyc kino ale teraz to malo prawdopodobne. No nic, zdrowie Malej najwazniejsze. Calusy dla wszystkich Mamus i ich Pociech!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u... julka :o zakląć szpetnie, to mało niech złodziejowi ręka uschnie i parchami się pokryje! niuninka 🌻 ech, nie fajnie jak plany się krzyżyją, a jak dziecko cierpi do tego, to już całkiem przykro... tpm. nawet się nie spostrzeżecie, jak "NOWA" przestanie tylko leżeć :p moi chłopcy juz się całkiem nieźle razem bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta- bardzo mi przykro z powodu choroby ninki:(:(:( no i jeszcze bardziej,że się nie zobaczymy😭 mam nadzieję,że mała szybko wróci do siebie❤️ tpm- zdrobnienie jedyne mi znane poza jasią, to minia (od drugiej części imienia;) ) no i ofkors \"krzak\", ale to dla tych bardziej ehmmm ... popieprzonych:classic_cool: przykro mi,że już cię dopadły ciążowe dolegliwości- każda z nas to przeżywała, ale już się zapomniało co i jak:( biedaku- może jakiś delikatny masaż, by ci pomógł?? misiu- kochana, ja sobie życzę, by złodziejowi nie tylko ręka uschła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. CZytam na bieżąco, ale jak się raz wypadnie z rytmu, to nie wiadomo, jakpotem wrócić:)A wypadam, bo toczymy nieustanne walki o kompa-we trójkę:D Własnie odbylismy wielce zaskakującą kolędę;)A Zaskakuje nas co roku, bo nie chodzimy do parafii m-sca zamieszkania i nigdy nie wiemy, kiedy nasza kolej. To na tyle. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D kawa..hmmm?? mój nastrój uległ niejakiej poprawie;) gorzej z moją córką, która w swojej tadżyckiej odmianie języka polskiego, pyta, gdzie jest jej wózek:o pszczoło😘 się mi wydaje,że już parę dni temu zaskoczona byłaś tym zdarzeniem? znaczy- zmyła?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×