Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam!!! Widze ,że dzieciaczki wam troszke chorują. U nas możliwie jak narazie. Pisze teraz bardzo mało bo czasu brak. Ciągle jakieś wyjazdy albo goście. Chciałam wrzucic najnowsze fotki ale Krzysiaczek załatwił nam kabel od aparatu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś? Dziewczyny, nie straszcie choróbskami, za tydzien mamy mega ważny wyjazd i NIKT nie może chorowac!A Tobiasz dawno nie chorował, więc aż sie boję.... JUlia👄 Padam, nie wiem, co pisac, nie mam sily:O Jednego mozecie byc pewne-jak kiedys przeczytacie mojego posta bez ani jednego marudzenia, to a) zwariowalam b)ktos mi zlamal hasło Innej opcji nie ma, więc teraz przynajmniej wiecie-wszytsko ze mną ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te choroby, co ostatnio nas nękają, zaniedbałam kontakt z nesią :( ale ostatnio, gdy z nią rozmawiałam nie była w najlepszym nastroju... jak się skończą gorączki, spróbuję się umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUrcze,dziewczyny,podłamałam się tymi chorobami Waszych dzieciaków.U nas już długo spokój i niech tak zostanie. Za to Natalka znów zaliczyła upadek na zęby.Powiedzcie mi,czy ona ma zamiar stacic wszystkie zanim wyjdą jej stałe. Wracam sobie od dentysty,bo jak wiecie tez mam ostatnio z tym kłopoty i dzwinię do męża,że wkrótce będę, tu w tle słyszę straszny płacz mej córki,a Jaro spanikowany mówi,żebym szybko wracał,bo mała upadła zębami na stolik,krew się leje...Kurcze,tak biegłam,że aż mnie kolka złapała,brzuch się postawił.Na szczęście po dokładnym umyciu zakrwawionej buzi,okazało się,że ma \"tylko\"przeciętą górną wargę w miejscu nad tą ukuszoną wcześ iej jedynką ,no ten ukruszony ząbek jeszcze się wbił do środka trochę.Najbardziej zmartwiło ją to,że jak sie zobaczyła w lutrze.\" Mam brzydkie usta\"-zaczęła wołac i płakac.A gdy ją obmyłam,już się uspokoiła. Wczorj spędziłam 4 godzinki w poczekalni u gina-Maleństwo wży 1140,ja ...trochę więcej. Dalka-muszę obejrzeć z Natalką,jak wstnie Twojje nowe zdjęcia. My tez na bieżąco dokładamy,więc zapraszam/Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm:( coś was obie te zęby prześladują...:( jak z natalką? co z tym wbitym ząbkiem? przepraszam, ale dopiero teraz doczytałam co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu- no to ja proponuję jakieś wińsko na poprawę nastroju ogólną i co by ten wiatr przeklęty- zagłuszyć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nocach śni mi się chianti, ale ono to raczej po lepszej wyżerce:P aktualnie przyjęłabym cokolwiek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdżarło mojego posta:o wieje, zimno i tu i straszno;) piję wirtualną lampkę\\/ stawiam jeszcze dwie\\/\\/ i uciekam;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki juz lepiej, ale...... Dawid ma zapalenie ucha. Jutro lekarz i tydzien w domu :). Eeeeech ta pogoda. Od jutra powinnam zaczac jezdzic do egzaminu, ale pewnie sie nie wybiore, bo nie wiem jak lekarka przyjmuje. Sroda i czwartek z moim instruktorem, a piatek egzamin :/. Bojam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlewik ozdrowiał... maćko chory! dupa! ładnie proszę koleżanki o podpisanie listy!!!! bo inaczej smykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prześladują,Julio,prześladują nas te zębole! Natalka już ok.Na szczęście.Warga się wygoiła,tylko je cały czas bokiem,bo ma jakieś opory przed nagryzaniem przodem.Mieliśmy iść w piątek do dentysty,ale nie mógł nas przyjąć.Aż się boję tej wizyty. Dziś w końcu fajnie na dworze,mogłyśmy pospacerować z Natalią,bo ją w domu roznosi momentami.Wczoraj przyszła do niej taka dziewczynka ,11-letnia,to się super wybawiły,wytańczyły,Nawet ta Wiktoria do snu ją ułożyła.Oj,byłaby pomoc ze strony starszej córki! Dalko,Gruby Misiu-zdrowia dzieciaczkom życzę! Wrzuciłam nowe fotki na bobasy,więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!! Przeczytalam tylko te strone, az sie roi od chorobska brrr... Nina ciagle chora, praktycznie caly pobyt w Polsce choruje. Podalam jej wreszcie antybiotyk i jest lepiej ale kaszel miala potworny. Nic nie chciala jesc, nawet nie pila ukochanego mleczka. Zdrowka dla wszystkich!!!!!!!!!!!! Za tydzien jedziemy do domu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! zdrówka dla wszystkich chorowitych dzieciaczków🌻 U nas odpukać ne przyczepiło się choróbsko ...choć były 2 dni gdzie miał wysoką gorączkę ale bez żadnego kataru kaszlu na całe szczęscie gorączka spadła i spokój... Dalka powodzenia na egzaminie:):)ja mam 22 lutego:):)cholercia tu się czeka 2 miesiące:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje ...paczka skosztuje ... jakis przepisy na paczki macie ???? ZROWKA DLA WAS 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Ty wiesz co dobre hehe ;) Gumi dawaj przepis ...jutro teść na wizycie ... a on b. lubi muszę coś upiec.. Julcia ... zamordujesz mnie ... ale nadrobimy ... 😘 dzisiaj mamy wizytę położnej ... Misiu ja nie wiem jak Ty to wszystko robisz ... PODZIWIAM Isia jak urlop minal .. bezpowrotnie ??? zadowolona ??? Dzisiaj sie zbiore ... musze napisac... wiecej ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×