Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Ojojoj! Coś słabo nasz topik aktywny.Ale trudno się dziwić,gdy maluchy chorują. Ale mi smaka na pączki narobiłyście! A ze mnie już taki brzuchacz-może zresztą same na bobasach widziałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka u mnie czeka sie tyle samo. Ja mam juz stresa, w piatek egzamin. Dzis i jutro mam jazdy, ale nie czuje sie pewnie. Moje dzieciaki maja zwierzaczka. Dzis rodzinka powiekszyla sie o chomika. Dawid zly, bo chomik siedzi caly czas w domku, a oni chcieliby zeby siedzial na kolowrotku i biegal :). A co do tlustego, to chyba nie bede robic paczkow. Albo kupie, albo pojde do mamy :D. No chyba ze ziemniaczane zrobie, bo to jedyne co mi wychodzi :D. Nie umiem ciasta drozdzowego heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla... ja cię uduszę...😠😡😠 więcej nie piję z tobą kawy😤 tpm- rzeczywiście- brzuszek już widać:) ale wyglądasz świetnie😘 poza tym chciałabym powiedzieć,że specjalnie dla natalki, co kilka dni dorzucam coś na bobasy:D dalka- rzuć mnie choć ziemniaczanym pączkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawa .... i paczki ... Dzieki przepisowi hehe Gumi ... paczki sobie jemy ... heheh Dustin zlizuje lukier ... Julka ja wiem ze Ty wiesz ... hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki. Ide na egzamin i siem bojam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka, pokaż im, co potrafisz!! ;) w naszym przedszkolu dziś bal karnawałowy! wojtuś płakał, że tez chce być królewną, ale pobiegał trochę z rózowymi skrzydłami (bo zostały w domu) i mu przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka- trzymam kciuki- mocno!!! misiu:D:D:D wojtuś w roli królewny na pewno byłby rewelacyjny:D kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Trzymam kciuki za zdającą:) Wczoraj mi sie nie udał tłusty czwartek :(,może zrobię sobie tłustą niedziele:) MIsiu:) Jeszcze tydzień i ferie:D odpoczne od prowadzania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja obżarta pączkami, od poczatku roku przybylo mi 3kg:P Misiu, Ty bys mogla wirtualnie się chociaż nie głodzic;) Wyjeżdzamy na weekend. Chociaz i tak, odzywam sie tak rzadko,ze malo kto zauważyłby nieobecność:P Zmykam, ostatnie pakowanie itp. I jeszcze ide sie zapchac reszta pączków. a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pszczoło-udanego weekendu! Dalka-powodzenia! Gruby Misiu-ale z Wojtka numer! Julio-Natalka nadal jest wielbicielką Jaśminy.Zobaczyła,że Krzaku ogląda bajki na leżąco,no i też przyjęła taką pozycję.Patrzę,leży chwilę,a za moment siada i coś działa.Ściąga skarpety,tłumacząc mi,że cyt:"Jaśmina ogląda baje z gołymi nóziami!".No i od tej pory do każdego oglądania bajek następuje zdjęcia kapci i skarpet. Wkurza mnie,bo nie udaje mi się od jakieoś czasu wklejać komentarzy na bobasach.A Natalka już sama komentuje Wasze pociechy,lubi bardzo oglądać. Wczoraj byłam u chirurga szczękowego,w środę mam zabieg. Wieczorem byłam tak zmęczona,że zasnęłam w ubraniu,bez kąpieli-wyobrażacie sobie i tak do rana spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy trzeba kuc testy i zapisac sie na kolejny egzamin. niestety poleglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka-oj,kurcze.Ale najważniejsze,że się nie poddajesz. Dziewczyny-jesteście na bieżąco ze zdjęciami Dustina i Nicolasa?Jeśli nie,konecznie zobaczcie.Ja z Natalią wczoraj oglądałyśmy i byłyśmy zachwycone.Są i zabawne,i wzruszające.Chłopcy cudni.Od fotek rodzinnych np."4 razy M "czy tych z dziadkami bije takie ciepło i miłość. A mi w pewnym momencie taka guła urosła w gardle,łzy zaczęły same ,nie wiem,kiedy płynąć.Moje dziewczynki nie będą nigdy mogły tak usiąć na kolanach u dziadków. Tak się jakoś rozkleiłam.Może bez sensu-ale ciaża,hormony,te zdjęcia,no i byłyśmy wczoraj same.Jaro wyszedł,gdy Mała jeszcze spała,wrócił,gdy już spała. Dziś znów jesteśmy same,ale "tylko"do 16-17. Miłej soboty.I gdzie Wy się wszystkie podziewacie? Ela?Nesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsiu nie ma tłustej niedzieli jest pierogowa:) Zła jestem bo rozwaliłam wyświetlacz w aparacie😭😭😭 Pooglądałam dzisiaj zdjęcia na bobasach👄 TPM 🖐️Carlaa,JUlia Dalka następnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAAAAAAAAAAAAK zdjęcie booooskie hehehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julio, czymże zajmujesz się? nie ma Cię ani tu, ani tam! z kim kawę pić mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu troszke podziebiona .... ale ja chetnie z Toba wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×