Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

kwa! biedny małż do 2 w nocy pisał jakąś bardzo ważną opinię... i źle zapisał i mu wcięło :( hmm... ja tam na kaloryfer nie liczę ;) zresztą nie lubię kaloryferów, w nowym domu będzie podłogowe ;) tak na oko jeszcze ze trzy kilo sadła na moim brzuchu zwisa, a razem z powiewającą skórą, olbrzymią blizną po wyrostku i pomarszczonym pępkiem, mój brzuch prezentuje się malowniczo :D ale wygląd, wyglądem, a silne mięśnie brzucha ułatwiają mi codzienność, tzn. mniej dokucza mi kręgosłup i to chyba jest najważniejsze :) ach, jeszcze te trzy kilo i utrzymać wynik... ciekawe, czy w końcu jutro otworzą fitnes koło mnie, tydzień temu nie zdążyli a ja się tak napaliłam! i już wiem, że vacu będzie później... mamo natalki, cos takiego kupimy, jak nasz dom powstanie :) na razie depczę skrętny steper co drugi dzień godzina :) choć w tym tygodniu opuściłam ćwiczenia w środę, bo jak wszystkie dzieci są w domu to nie daję rady :( niuninko, fajnie, że już jesteś 🌻 tak sobie wczoraj rozmawiałyśmy o mowie naszych skarbów i brakowało mi marudzenia eli, czy ktoś wie, co się z elą dzieje? dawno jej nie widziałam... my mamy jedną słowną zagadkę sprzed lat: nuny, nigdy się nie wyjaśniło, co tonia miała w głowie, gdy chciała nuny! w każdym razie kategoria spożywcza :) a wiecie, co to są \"mocniki\" ?(tonia wczoraj wymyśliła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, misiu, to wyobras sobie to kolosalne urzadzenie u nas na naszym malenkim metrazu... hiehie...choc przyznam, ze to najlepszy wydatek otatnich lat!... nie mniej jednak na naszych pałacach z trudem to obchodzimy.... nie mowiac o Natalce, ktora sie ciagle na tym wrzysa, bo ona "ciczy"... kiedys zeby straci... apropos zebow - TPM????? co z Toba? jak sie czujesz? przepraszam, ze ja tak cigle na jedna modle ostatnio, ale jestem taka szczesliwa, ze energiczniej zaczelam chodzic i ze spadlo tu i ówdzie.... ;) co do żlobka - to wczoraj byl gorszy moment przed spaniem... Pani mowi, ze pochlipała troszke, że chce do mamy do pracy, ale nie był to szloch, wiec do mnie nie dzwonily... dostała misia - kazała sobie poczytać książke i zasnęła... panie mowia, ze strasznie je meczy o czytanie ksiazek :) hehe, w domu mama czy babcia byly na zawolanie... ;) ale ogolnie chwala, ze jest bystra i bardzo zdecydowana co do swoich potrzeb ;) narazie jestem z tego zadowolona... i cała rosnę jak ją chwalą... kolejny mototematyczny wątek... :) Julia, a jak malutka? lepiej już? a jak Ty z tym sobie dajesz rade? pamietam co przezywalam na poczatku pracy, jak tesciowa mowila, ze mała stoi pod drzwiami i czeka na mame... zreszta pamietacie te wywody.... ech... ciezko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój najsłodszy chlewik pokazuje różki :p nie było buntu dwulatka, to się dwuipółlatka zaczął ;) przetrzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musiałam zajrzec bo na pocztę wpłynęło mi bardzo dużo wiadomości z tematu.Już się przestraszyłam,że coś strasznego się stało :) U mnie trwa remont ,wstawiamy drzwi w całym mieszkaniu. Rozpoczęła się szkoła.Czasu brak na wszystko. Mąż wyjeżdża do Irlandii 26 więc zostane sama z dzieciaczkami i dziadkami. Ale na szczeście idzie wiosna i w końcu wyruszymy na działeczkę troszke sobie popracowac na świeżym powietrzu :) Dzieciaczki rosną szybko i super się rozwijają. Bartuś ma już 2zębale i sam siedzi :) Krzysiek dzielnie wykonuje obowiązki starszego braciszka,pomaga mamie przewijac,wywiesza pranie ,wynosiśmieci.Super pomocnik mi rośnie. Carla ja też poprosze o te cwiczenia-cud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ pszczółko❤️ mamo n.😘 dziś jest lepiej, bo krzysztof ma wolne i został z małą, ale ja muszę na gwałt szukać niani:o mała od rana była w cudnym humorze i obiecali mi,że się nie będą kłócić;) zaraz skrobnę do ciebie maila misu- dziękuję za wszystkie dobre słowa, było mi to potrzebne- wczoraj rozmawiałam z jedną z dziewczyn stąd i ona (pedagog z wieloletnim doświadczeniem), mówiła mi doładnie to samo co ty:) jeszcze raz- dzięki🌻 carluś😘 jak chłopcy??? irenko❤️ wracaj do mnie zgago:P j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Misiu widze, ze na podłodze tez zgadujecie..i juz nie wymiękasz:P Betoniarka, to drugie, pierwsze pojęcia nie mam, Bob Budowniczy u nas nie istnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas tylko bob! wojtuś dostał płytę na gwiazdke :p i ją zajeżdża... no i ubranka tylko z bobem ;) inne "nie sasują" i ciągle "jisuj boba"... i "sytaj boba"... to pierwsze to spychacz :) wczoraj wymiękłam ze zmęczenia ;) wino piłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu u Was bob u nas kalak sam oraz bob gąbka czyli bombob ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos za szybko wysyłam .... znalazlam ten link wiec Dominisiu .... zobacz sobie heheh ten cud tam nawet jest vidio heheh http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 Misiu fajna fota na NK ta taka dzisiejsza ;) Julcia 😘 chlopcy dobrze tylko ... znow pojawil sie klopot kupkowy u Nicolasa ... :( Iwka i Elka dlaczego nic nie piszecie hmmmmmmmm 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Poczytalam, oblukalam zdjecia Waszych Pociech, miodzio!!! Mamo N., to cudowne, ze Mala tak odnalazla sie w przedszkolu. Oby tak dalej! TPM, jaki sliczny brzusio prezentujesz na bobasach!!! Gruby Misiu, wyrazy podziwu dla Ciebie za A6W!!! Ja zaczelam, przerwalam, teraz zbieram sie by znow zaczac. Julia, gratuluje pracy ale wspolczuje przykrosci z tym zwiazanych. Oby Jasminka szybko odnalazla sie w nowej sytuacji! Carla, chlopaki cudo!!!!!!! Co do zgadywanek jezykowych :-) u nas takich raczej nie ma, Nina mowi wyraznie i b. duzo. Wogole fajnie ostatnio sie dogadujemy, jedyny problem to spanie. Mloda nie chce chodzic spac i budzi sie w nocy. A bylo juz z tym tak dobrze. Czas na obiad, pappa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Długo mnie było,ale jestem i żyję. Słuchajcie-moje Maleństwo-to w brzuszku -szykuje się na niezłego pakerka.W ciągu 3 tyg z 1140 zrobiło się 1900! Czyli prawie 2 kg w 30 tygodniu.Ja mam adekwatnie do tego coraz większy brzuch i za małą hemoglobinę,więc czasem słabo się czuję,ale daję radę. Natalka gada jak najęta.Non stop.Włosy ma świetne-coraz gęściejsze,wszyscy którzy jej długo nie widzieli dziwią się ,że już nie jest łysolkiem,ja już też prawie o tym zapomniałam. Mamo Natalki-super,że Twoje Nati tak świetnie radzi sobie w żłobku. Moja Natalka marzy już o przedszkolu.My często się widujemy z dziećmi.Czuję,że Natalka napotka na kłopoty w przedszkolu,jeśli trafi na charekter równie silny jak ona.Bo gdy ją obserwuję na tle innych dzieci,ona zawsze dyktuje warunki i chce być pierwsza. Chciałbym,żeby była bardziej uległa,ale nie wiem,jak to zmienić.Niedawno byliśmy w odwiedzinach u Marysi-rówieśniczki Natalii.Marysia chciała dojść do wózka z lalkami,Natalka wyprzedziła ją i sama zaczęła jeździć wózeczkiem.No więc spokojna Marysia wzięła sobie nosidełko z kolejną lalką.Ja i mama Marysi poszłyśmy do kuchni.Po chwili ujrzałyśmy wjeżdżającą tam wózkiem moją Natalkę,która ...trzymała też nosidło.Marysia szła z boku z pustymi rękoma. No i takich sytuacji jest bardzo wiele. Nesiu-wspaniale,że sobie tak radzisz.Może jednak nie przekreślaj tego małżeństwa? Niuninko-dzięki,mój brzuch z tamtych zdjęć juz jednakże nieaktualny,teraz jeszcze większy. U mnie niedawno była w odwiedzinach teściowa.Natalka popisywała się przed nia na maksa i dzidzię zgrywała.Tak pieściła się w mowie i zachowaniu,że aż mnie to wkurzało.Oj,ciężko będzie po narodzinach Marcysi.A propos-Natalka ostatnio ma zyczenie,że chce dzidzię ,ale małego Murzynka. Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-co do zęba.Nie mam tej ósemki jeszcze usuniętej,bo wtedy zasłabłam i zabieg się nie odbył.Ząb na razie nie boli.Mam kolejną wizytę 27 lutego-brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co to \"pachara\" ? :D Też z kategorii Bob Budowniczy pszczoła, klapką na owady Cie potraktuje, jak sie odzywać nie będziesz pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachara :D z pewnościa marta!!! ;) a więc jednak odważyłaś się odezwać o nas :p wracając do boba: tonia rok temu mówiła stach na góble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odezwałam się, ośmieliłaś mnie misiu... :) hihihi pachara to kopara :D mój syn jest miłośnikiem wszelkiego sprzętu budowlanego a szczególną miłością darzy dźwigi :D i to się dobrze składa, bo mam widok z okna na stocznię ostatnio przypłynął wielki dźwig pływający to non stop w oknie siedział rozmarzony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miło, że jesteś :) wiedziałam, że to koparka. a my mamy jedną szczecininkę już, eee... tzn. dalka ma police wpisane :p a dzięki n-k w policach znalazłam prawie brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ci!!! Skad Ty tutaj Rafinka?? I skąd Wy się z Misiem znacie??? Misiu, chce zobaczyć Ciebie po metamorfozie, gdzie mam isc? Dziś dół, jestem do niczego..... Niech mnie ktos przytuli, ale co to da..Poza tym, ile można się tulic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zazdrosna jesteś??? :D co sie nie odzywasz bizneswoman Ty :D:D:D przytulić mogę , a co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoło, oj jak zwykle... forum jest ciasne ;) net jes ciasny ;) oczywiście Cię przytulam, popłacz sobie... zadzwonić? prawie brata, tzn. mamy to samo nazwisko i korzenie w tej samej wsi ;) a że nazwisko dość rzadkie... to łatwo się znaleźć ;) jak ostatnio "prawie brat" pisał... być może, znalazł jakieś pokrewieństwo między nami ale z drugiej strony :D w niedużych wioskach na końcu świata, a z jakiej się wywodzimy, to mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... nowe włoski na naszj klasie ;) a jak chcesz więcej zobaczyć, to może przyjedź?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrosna??Skąd:P Musiałabym byc nieźle stuknięta, zeby sobie jeszczze dokładac zmartwień:P A nie odzywam się, bo urwanie głowy, i w ogóle. Teraz, z tytułu choroby, mialam troche więcej czasu, ale to nadrabialam zaległości byznesowe. Nie dzwonić, Truteń chce oglądac Madagaskar, no to robie dobra mine do złej gry;) Forum ciasne, tzn? Mów do mnie wyraźnymi literami, bo mnie się mózg przepalił przez tę chorobę:P Buźka dla Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N-k nie chce mi pokazac Misia. Nie gon mnie do roboty, bo ja z przepracowania choruję[beczy} Wiem, zes była u fryzjera:P Własnie chcę obejrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież żartuję... ja też znalazłam dużo luzi co się nazywają jak ja szok normalnie ile człowiek sobowtórów ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez!! Cała strona mnie!! A najlepsze, ze w Toruniu, pare bloków ode mnie, mieszka pani starsza pare lat, ale o dokladnie tym samym imieniu i nazwisku. Wiem od ginekologa, tzn. od położnych w recepcji:D Dobranoc, idę czytać Bączkowi. Misiu, ales wypiękniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×