Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carla- Ty jak zwykle dostrzeżesz mój wpis.. Wiki ma jęczmień na prawym oku, POD górną powieką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Dziś mój dzień:):)egzamin na Prawo Jazdy trzymajcie kciuki o godz 12.30:):) pozniej sie postaram trochę nadrobić zaległości i napisać więcej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nocka przespana!!!!!!!!!!!!!!!! Ale super sie czuje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka trzymam kciuki, moze Tobie uda sie to co mi sie jeszcze nie udalo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dalka, Ty z Polic jesteś słyszałam? To my prawie sąsiadki.. :D W Policach mam kuzynkę na Bankowej i kumpelę z pracy na Wyszyńskiego. Fajne miasteczko :) Już po 12, trzeba się czegoś napić :D Co powiecie na wiśniówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak idzie, tzn. jedzie (się) iwce? wiśniówka? pewnie słodka! za słodkie dziękuję :) na picie się zgłosić ewentualnie mogę wieczorem, bo na 19. lecę intensywnie spalać tłuszcz! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze spalaniem kiepsko idzie :( tak fajnie po małym schudlam, a teraz znowu 10 kg do przodu :(:(:( mi ćwiczenia jakoś mało pomagają, jedyne opatentowanie wyjście to mniej jeść :0 dużo mniej :D o wiele mniej :D:D:D co dla czowieka spod znaku byka jest prawie niewykonalne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żalu nad nabytymi kilogramami idę się jeszcze napić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinko, ja mam jeszcze gorzej, bo u mnie działa tylko połączenie: dużo, dużo ćwiczyć i mało, mało jeśc :p męczące :o potrzebuję podpowiedzi, jak wytłumaczyć wojtusiowi, że aby skorzystać z nocnika, nie musi się rozbierać do naga?! rozbiera się samodzielnie, ale po każdym siusianiu muszę go odziewać od podstaw :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Rafinka cos wiem o tym gubieniu kilogramow :D, ja z pod znaku byka :D i cholera nie umiem sie zmusic do niczego :D, a jak juz to na krotko. Misiu Ulka jak siedzi na nocniku to musi brzucha odkryc po same cycki, Dawid robil to samo :D, chyba im wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Dalka ja tez spod Byka :D:D:D A jak wiadomo - Byk żyje aby jeść. Dużo i smacznie :D Rafi na nocniku też musi mieć bluzkę pod samą szyję podniesioną i przytrzymuje sobie brodą, bo obsesyjnie boi się, że sobie ją obsika... Jak się uczył na nocniku siedzieć, to latał po chałupie tylko w koszulce samej z gołym tyłkiem - wtedy robił na nocnik idealnie. Natomiast jeżeli miał na tyłku cokolwiek czuł się zwolniony z obowiązku i sikał w gacie :O Dobrze, że to było lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadkę mam dla Was:D ------------------------------------------------------------------------------ Pewien mały facecik mieszkał na ostatnim piętrze w wieżowcu. Codziennie rano zjeżdzał windą do pracy, jednak wracając wjezdzał tylko do połowy a reszte pieter przebywał schodami. Chyba, ze padał deszcz... wtedy wjezdzał winda na sama góre. Dlaczego? -----------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi, kwadrans myślałam :D był tak mały, że dosięgał tylko do przycisków położonych niżej, czyli P wciskał rano i zjeżdżał, na górę powiedzmy dosięgał do x, a wyżej już nie, chyba, że miał parasol :) wtedy parasolem wciskał nr ostatniego piętra i po problemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu jesteś genialna :D Ja bym nigdy na to nie wpadla... :( A niby mam umysł analityczny, księgowa do cholery jestem.... Spadam do domku, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wzajemnością :) ja się chyba przez pomyłkę w znaku bliźniąt urodziłam :p dziś jestem cały dzień głodna jak byk!!! a mój mały byczek... nie rzuca się na jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi, najpierw coś kombinowałam ze schodami, później pomyślałam, że kalosze miał na obcasach ;) i wtedy mnie olśniło :D tonia ma kijek do włączania światła w łazience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! kalosze na obcasach! posikałam się ze śmiechu.... z tym kijkiem to dobry pomysł, z Pati nie miałam problemu ze światłem, po podskakiwała już wtedy na metr w górę... wszystkie kontakty miałam klejące od brudnych łapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka chyba zdala i zapila sie ze szczescia bo cos nie pisze :D. Ulka do kombinowania ze swiatlem upatrzyla sobie listwe od paneli :). Jak ktos siedzi w ubikacji to bierze listwe, ktora sie nie trzyma jak trzeba i probuje wylaczyc swiatlo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... ale się zmachałam :p godzinka fat spalania (z jakim fajniutkim instruktorem) i pół na orbitreku! wooooooooody! a w domu tylko w kranie... czas męża do sklepów wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! NIE ZDAŁAM:(:( oblałam juz na placu :(jadąc tyłem zachaczyłam pachołek.....ale to wzystko przez stres chyba nigdy się tak nie denerwowłam aż egzaminator powiedział że \'\'stres mogłam w domu zostawić\'\'a ja mu na to że łatwo mu mówić:P Myślęże następnym razemm juz będzie inaczej a kolejny egzamin 16 kwietnia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka nie lam sie :D, ja dwa razy z placu nie wyjechalam :D. Nastepnym razem bedzie lepiej ;). Ja bede miala przed toba moje 5 podejscie, tylko ze teraz ide na rzywiol ? zywiol? :) bo przed jazda mam jeszcze teorie do zaliczenia :D. Kac wrogiem czlowieka, trzeba sie wykurowac do wieczora eeeech. Znacie dobre sposoby na rozruszanie rzoladka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka, jak już poszłaś na rzywioł i masz rzoładek... pozostaje Ci upiec ciasto z wishky Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda?Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. przybory kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedna szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostke masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej.W miedzyszasie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jezli czeba. Wszus do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszusdo miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam w piękne niedzilne popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis slicznie nie bylo ani slonecznie :-( Dzien spedzilismy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×