Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Cześć Kochane! Julio-chyba nie jestem w temacie. Niuninko-termin z okresu mam na 5 kwietnia. Wczoraj obejrzałyśmy z Natalią zdjęcia Ninki i Natalki od Mamy Natalki,no i Moja złozyła mi mnóstwo zamówień-chce narty,sanki,szlafrok Natalki,kozaki,domek ,płaszczyk,Kubusia Ninki i nie wiem,co tam jeszcze,bo nie zdołałam zapamiętać.Na szczęście wystarczy jej powiedzieć,że \"może\" lub \"kiedyś\" Ci kupię i od razu jest po temacie.Jak zobaczyła,że Natalka bawi się klockami(zdjęcie chorobowe z tatą),to ze swoimi się przeprosiła i było z pół godzinki samodzielnej zabawy. A tak w ogóle-obie kobietki są przeurocze.Ninka z tymi jej uśmieszkami,modną fryzurką na pazia i Natalka z \"przepastnymi\"oczami i włoskami,z których da się już robić warkocze!Chciałyśmy z Natalią wpisać komentarze,ale,podobnie,jak kiedyś Jaśmince,nie powiodło się-nie wiem dlaczego??? Robię tak jak zawsze,a komentarze na bobasy mi się nie wklejają! Dziś lub jutro onadrobimy zaległości w innych bobasach-dawno nie widziałam Weroniki od Isi .No i oczywiście-Jaśmina często jest odwiedzana. Dalka-ale opis zamiany czad-zmęczyłam się samym czytaniem-he,he! Rafinko-ale tekściacrz z Młodego. Moja wczoraj tłumczyła swym lalkom,że nie może ich nosić,bo jej brzuch pęknie,bo ...jest w ciąży. Zdrówka dla podziębionych! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> albo dwa ;) wiadra !!! poproszę !!! i dziekuje !!! Wczoraj Dustin powiedział ze boli go w mostku .... co to może być ??? od paru dni jest taki marudny i cieplejszy od czasu do czasu... daje mu nurofen... Nicolas za to ząbkuje ;) już nie możemy sie doczekać 1 ;) 😘 do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ;) 😘 porannie ściskamy Natalke ;) jesli chodzi o kom na bobasach to musisz wkleić kod z obrazka wtedy bedzie na 100 % działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM.... mam pytanko co do mycia włosków ... czy to sie sprawdza... mamy chyba ten sam problem z Dustim .... mama gowy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) kawkę poproszę Jeśli chodzi o mycie głowy, obcinanie włosów i paznokci, to wrzask mojego syna słychać chyba w promieniu 10 km... :( nienawidzi Kurde Pati miała włosy do pasa i nigdy nie miałam problemów, a ten laluś... Aż się boję, co będzie jak do przedszkola pójdzie :( Jest delikutasny na maxa Pati nie płakała ani minuty, a po tygodniu rządziła całą grupą, chociaż miała dopiero 2 lata i 4 m-ce. Z nim nie wiem jak będzie... ale na pewno niełatwo :( Tekst młodego leżącego w łóżku i oglądającego bajkę, gdy leżący obok pies nagle wstał i zasłonił ekran: - spadaj stąd czarny duptu (dupku) bo mi zasłaniasz! I potem mrucząc pod nosem: - cholelny tundel (kundel) mi się tutaj pęta... porażka wychowawcza na całej linii... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚL DNIA: Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmialam sie do lez!!!!!!!!!!! Rafinka :-) TPM, no to wielkanocne jajeczko powinnas jeszcze zjesc ;-) Czy Wasze dzieciaczki duzo ogladaja TV? Myslicie, ze moze to miec wplyw na zle spanie? Carla, pierwszy zabek:-) Zdrowka dla Dustinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ogląda sporo, ale śpi jak kamień 10 godzin w nocy i jeszcze w dzień śpi 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko, oczywiscie te starsze spakowalo sie i wyprowadzilo. Strzelil focha ze musi sie uczyc czytac czytanke i powiedzial ze sie wyprowadza. Spakowal torbe, zabral tornister i powedrowal do dziadkow. Wymiekam powoli. Ciekawe co naopowiada dziadkom, bo pewnie beda to historie z piekla rodem, typu, caly czas musze sprzatac, krzycza, czepiaja sie itp :). Jak do ojca zadzwonilam ze wnuk idzie do niego to sie smial :) Rafinka twoj syn rzadzi :), teksty wypasione :D, moja Ulka to tylko za Dawidem wola, \'\' Dawid ty glupi jestes \'\'. Mycie glowy Ulce to walka :), walka ze splukiwniem, bo polozyc glowy nie chce a jak jej polewam to drze sie ze w calym pionie slychac :D. Obcinianie paznokci opanowane, Ulka sama rece podstawia, z nogami troche gorzej, ale i tak ladnie daje obcinac. Dawid do 6 roku zycia wyl przy obcinaniu paznokci u nog. Heh moje dziecko dzwonilo, ma plana. Jutro babcia go zaprowadzi do szkoly, pozniej po lekcjach przyjdzie do domu zje obiad i pojdzie spowrotem do babci :). Nie ma to jak ucieczka z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra myśl dnia nie? :D:D:D kawka z rana, bom niewyspana ale mi się rymło :D najnowszy tekst mojego synka: Wczoraj leży z ojcem w łóżku i oglądają ciuchcię Tomek na wideo kaseta się skończyła i Rafi chciał jeszcze raz, to maż zaczął przewijać. W międzyczasie zaczął sobie pstrykać kanałami i leciał jakiś mecz. W tym momencie zachciało mu się do łazienki i poszedł, przy okazji zapalił tam papierosa, nie było go parę minut. Rafał leży, patrzy na ten mecz i słyszę jak mruczy pod nosem: - noż kurde, włączył jakieś badziewie i poszedł sobie, zwariować można w tym domu.... ja nie wiem skąd to dziecko bierze takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo .... kawa .... Dustin ma przepisany antybiotyk krople do oczu .. bo tam sie skupiło ... ropa ...marudny ale damy rade Rafinko ... mysl dnia ...królowała ... mlody jest niesamowity... !!! dzisiaj mój tato obchodziłby urodziny... tak mi smutno ... :( :( pogłaskacie mnie proszę sciskam Was !!! do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa 🌻 nie \"obchodziłby\" tylko obchodzi! w lepszym ze światów :) zapal świeczkę i usmiechnij się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, przytulam a Ninka daje Ci buziaki. I zdrowka dla Dustinka!!! Oby Nicolas nie zalapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlus, u mnie Natka tez zaropiala... tez kropelki... zapalenie spojowek... Raju, dziewczyny ... bylismy wczoraj we trojke na show Kubusia Puchatka... myslałam, że mała eksploduje z emocji -nie wiedziała czy spiewac, łapać kubusia za nogi, tańczyć, skakać, czy jeszcze co innego... najwięcej emocji wzbudził padający z sufitu śniej i setki konfetti... oboje z mężem cieszylismy sie jak dzieci patrzac na nią... to były takie emocje, ze pierdziała naokrągło, hihi.... coś niesamowitego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez chcemy na takie kubusiowe show!!!!!!!! Carlaa, A jak my sie cieszymy, ze jestes!!!!!!!!!!!! Ja dzis zaniemowilam, doslownie. Juz mam dosc tego przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Jaki piękny dzień dzisiaj :) Słoneczko świeci, to od razu się chce żyć :D Zaraz idę do mamusi na obiadek. Na pewno będzie dobry, niestety... Misiu, gdzie jesteś, od tych ćwiczeń już zniknęłaś, czy co? :D Pszczółka meldować się! Carlaa, lepiej dzisiaj? Dla reszty buziaczki!! Rafi chodzi od rana po domu i mówi : -coś mi tutaj śmierdzi... Nie wiem co mu śmierdzi, obwąchałam wszystkie kąty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko, to przygarnij mnie dziś do siebie..u nas nie ma słońca, a Truteń siedzi i smęci...to nie jest fajny dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ale zaraz wybędziemy na spacer! przedpołudnie pracowite: godzina fitnessu ;) a później smażyłam trollstwu naleśniki :p pogoda taka sobie! ciepło, ale chmurzyska brzydkie :o mimo nich idziemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przyjaciółki. Caarla-Kochana,wiem,co to za smutek,przytulam Cię do serca. Jeśli chodzi o rondo,to Natalia jeszcze w nim głowy mytej nie miała,ale myślę,że ryk będzie ten sam,co zawsze. Ja mam anemię.Hemoglobina nie tylko nie wzrosła po braniu żellaza w tabletkach,ale jeszcze się obniżyła i teraz jeżdżę na zastrzyki.Lekarz mówi,że z takimi wynikami nie nadaję się do porodu,bo się \"wykończę\",jak mi jeszcze spdnie po porodzie. Poza tym-ok,Maleństwo sobie rośnie we mnie i tak świetnie jest czuć Jego ruchy(zresztą-pamiętacie). Mamo Natalki-to musiało być super.Ale prawda,ile radości daje patrzenie na radość dziecka?! Odbyłyśmy dziś z Natalką 4 godzinny spacer-kościół,rowerek,piaskownica,dużo spotkanych dzieci-mała happy. Miłego tygodnia życzy anemiczna brzuchatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby najdłuższa cisza na topiku? tpm, zmierzyłam centymetrem te tuniki i one mają ok. 106 w biuście, czyli raczej będą na Ciebie za duże :( gdybyś jednak je chciała, to wyślij mi swój adres pocztowy! dziś syn mnie dwa razy rozbawił w sytuacjach stresowych ;) raz, zdarzyła mu się wpadka z sikaniem :o pytam: \"synu, kiedy ty zmądrzejesz?\" a mały mi na to \"jutno\" :D a dwa, już ich miałam obu ubranych do wyjścia do przedszkola po dziewczynki, gdy nagle chlewik wylał pół kubka soku i wtym się upaćkał maciek... zaczęłam zrzędzić sprzątając i przebierając małego... a wojtuś spokojnie klepiąc mnie po ramieniu \"kulela, kulela powiec\" :classic_cool: niezłe mam dziecię, co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×