Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pomóżtaaaa :( W czwartek założyłam do pracy nowe buty, po całym dniu chodzenia moje dwa palce spuchły ( oczywiście te duże ), bolą, a ja przecież muszę chodzić cały dzień kufaaaa :(. Jaki jest dobry sposób na opuchliznę i ból ? Nie mogę iść do lekarza, ponieważ teraz mają mi przedłużyć umowę i lepiej nie ryzykować jakimiś zwolnieniami. Wyć mi się chce, od wczoraj smaruje palce naproxenem, ale czy to coś daje ?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe sposoby jakie ja znam na opuchlizne, to oklady z kapusty - Schłodzone w lodówce (nie w zamrażalniku) liście białej kapusty rozbij np. tłuczkiem do mięsa. Przyłóż je na chore miejsce, przykryj folią, przymocuj luźno bandażem elastycznym. Wymieniaj, gdy tylko zwiędną - altacet (chyba najskuteczniejszy - Moze byc zel albo tabletki chyba do rozpuszczenia. musisz po nalozeniu masci badz cieczy zawinac w bandaz zeby daloefekt. no i lezec zeby nie meczyc nogi:) - ocet- Powinnaś robić sobie wieczorami okłady z octu . Czsami zawijać w bandaż nogę nasyconą octem . powinno przejść ewentualnie z sody, ale soda pomaga wchłaniać obrzeki po ranach głownie z tym rywanolem to teoria naszego nefrologa... u nas jest ciagle zagrozenie nawrotu u tymka, wiec ten twierdzi, ze powinniasmy - BA! wszyscy rodzice chlopcow powinni przemywac kazdorazowo rumiankiem, a po kupie rywanolem (odkaża), bo tam jest siedlisko zarazek... boje sie o małego, wiec nie wiem co o tym sadzic... poki co tego nie robie - tylko przed pobraniem moczu, bo sie zastanawiam, czy stworzenie jałowego środowiska nie spowoduje, ze byle bakteria bedzie powodowac infekcje... sama nie wiem co o tym myslec... gdyby sie czlowiek tak nie bał, to by to olał... swoją drogą - pojechany gość, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka, moja Pata używa lód w sprayu, jak ją łupie kostka przed zawodami, ponoć dobrze działa rywanol??? o matko kawa dla wszystkich wiosnę chce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Altacet :D, ciekawe kiedy mi pomoże jak cały dzień chodzę :D. Mamo Natalki o rywanolu pierwsze słyszę, ale cóż mój młody 9 lat już ma , prawie :D Kawyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snu :o godzinę temu krzyś z wojtusiem pojechali do szpitala :( wymioty i biegunka, a on taki chuchro :( zaczął się odwadniać biedulek... ja sama chora mocno, jak nie pamiętam kiedy :o maćka też zaczęło wymiatać 😭 a tosia kaszle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłączyli do kroplówki, nawet dwie dostał i koło pierwszej wrócili do domu, maciek wymiotował do 5 rano, ale ładnie pije orsalit i póki co trzyma się nieźle :) nawet na wypicie kawy nie mam siły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ _______________$ _______________$ _______________$ Dla wszystkich kobietek, małych i dużych :D ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsiejszego kobitki!!! Padam na twarz... rota szaleje... u nas dwoje na zmiane wymiotuje, biegunkuje i goraczkuje... co zdąze wrzucic do pralki rzeczy zazygane przez natke i powycierac ze sciany i podlog to co jej wylecialo, to tymek w posciel... skoncze, to natalia kału nie trzyma i znowu pranie, kąpanie... jeszcze w wannie wymioty... i tak jux trzeci dzien... juz nie wymiotuje ale biegunka i duza goraczka trwa... tymek skonczyl szybciej. orsalit i enterol wpycham na sile, bo za nic nie wroce do szpitala teraz.... i tak we wtorek konczy nam sie przepustka i musze wrocic z tymkiem... a za oknem znow jest snieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsiejszego kobitki!!! Padam na twarz... rota szaleje... u nas dwoje na zmiane wymiotuje, biegunkuje i goraczkuje... co zdąze wrzucic do pralki rzeczy zazygane przez natke i powycierac ze sciany i podlog to co jej wylecialo, to tymek w posciel... skoncze, to natalia kału nie trzyma i znowu pranie, kąpanie... jeszcze w wannie wymioty... i tak jux trzeci dzien... juz nie wymiotuje ale biegunka i duza goraczka trwa... tymek skonczyl szybciej. orsalit i enterol wpycham na sile, bo za nic nie wroce do szpitala teraz.... i tak we wtorek konczy nam sie przepustka i musze wrocic z tymkiem... a za oknem znow jest snieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsiejszego kobitki!!! Padam na twarz... rota szaleje... u nas dwoje na zmiane wymiotuje, biegunkuje i goraczkuje... co zdąze wrzucic do pralki rzeczy zazygane przez natke i powycierac ze sciany i podlog to co jej wylecialo, to tymek w posciel... skoncze, to natalia kału nie trzyma i znowu pranie, kąpanie... jeszcze w wannie wymioty... i tak jux trzeci dzien... juz nie wymiotuje ale biegunka i duza goraczka trwa... tymek skonczyl szybciej. orsalit i enterol wpycham na sile, bo za nic nie wroce do szpitala teraz.... i tak we wtorek konczy nam sie przepustka i musze wrocic z tymkiem... a za oknem znow jest snieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak piknie... nie chcialo przejsc, a w koncu trzy razy... przynajmniej postow nadrobilam na pustoszejącej cafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
………………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--..-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\'; ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) ........................(( .........................\\) Dla wszystkich kobietek:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, to co kawa? u nas już trochę lepiej! wojtuś jeszcze bladziutki strasznie, ale żołądkowo się znormalizował ;) maciek jest silniejszy, mimo, że biegunka wciąż go męczy, a i zwróci jeszcze czasem... to się nie odwadnia - pije osralit i smectę, tylko schudł troszeczkę, już nie jest takim słodkim klusiem-dzidziusiem ;) - wojtusiowi nie zdiagnozowali w szpitalu, że to rota, tylko jakiś inszy ostry nieżyt ż-j i listonosz, i pan od wodomierzy, którzy byli u nas ostatnio, potwierdzają - plaga w całej okolicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski- życzę nam wszystkim siły! Misui- osralit :D odpadłam :D Wiki kiedyś za chińskiego boga nie chciała tego pić, blee Dziewczyny, trzymajcie kciuki za Julkę- Jaśminka jest w szpitalu, ma zapalenie płuc.. Obie są u kresu wytrzymałości psychicznej, może nie dzwońcie do Julii... PS. My dziś z ministrem idziem do kina, to znaczy na film :) Na Popiełuszko.. Kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nawrot... natalia zyga jak szewc... nic nie je, tylko pije duzo... tymek z tego wyszedł, ale boje sie, ze z powodu natalii bedzie od nowa... co to za gowno sie przyplatało... Julia..... duzo dobrych mysli do Was, abyscie przetrwali to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewxczyny, co to za paskudny okres dla nas nastal???? Mamo N. i T., Julia, sily dla Was!!!!!!!!!!!!! I ZDROWIA!!!!!!!!!!!! U nas zdrowotnie dobrze ale poza tym mogloby byc lepiej. Trzymajmy sie mysli, ze predzej czy pozniej slonko zaswieci!!!!!Nie tylko doslownie. Caluje wszystkie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dołożę swoje pięć groszy.. Pomijając pogrzeb, na którym byłam w piątek i który wybił mnie totalnie z rytmu. Weronika ma zapalenie spojówek. Macie jakiś pomysł na wkraplanie lekarstwa do oczu 4 razy dziennie, kiedy mały berbeć zaciska powieki jak imadło? Narkoza ogólna odpada :) Dziewczyny, wszelkie sugestie przyjmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko, ja Ci nie pomoge, bo my biodacyne Natalii na zapalenie spojowek wkraplalismy siłą ... to brzmi okropnie, ale ani prosby, ani grozby nie pomogly... patryk ja trzymał, a ja rozsuwałam powieki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taką anginę ropną jakiej lekarka nie widziała od ponad 10 lat... :( od soboty leże jak zwłoki, 40 stopni gorączki, ostatni raz jadłam w piątek śniadanie, bo nic mi przez gardło nie przechodzi już 20 lat nie byłam taka chora rafał złapał w czwartek zwykłą anginę ale już brykał po 2 dniach, a na mnie się chyba jakaś ekstremalna wersja przeniosła współczuję wszystkim chorym dzieciątkom, biedaczki się nacierpią... idę zdychać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też niestety będę musiała iść drogą patologii i przemocy w rodzinie.. Nie mam innego wyjścia... Trzymajcie się dziewczęta! Rafinko- zdrowia! Kasiu- buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy juz lepiej u Was? Czekam na jakies pozytywne wpisy. Milego wieczoru i udanej niedzieli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wciąż nie możemy się z chorób wygrzebać, w tym tygodniu w szpitalu na kroplówkach był macio :( dziś znów gorączkę i "źrobiłem w nośku" (tzn. posmarkałem się, pomóż mamo) ma wojtuś... a z pozytywnych rzeczy? zajrzyj na stronę miesięcznika "twój styl" a dokładnie "raport polka na diecie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu poczytawszy :D ja też chcę schudnąć :/ hehe. Chorowitkom zdrowia, u nas na szczęście spokój. Po wypadku mi się poprzestawiało w głowie :D, wcinam tatara jak wcześniej bułeczki :D, po za tym zrobiłam się cholernie nerwowa, wszystko mnie denerwuje, może uda się to jakoś przeczekać :). Czas pokąpać dzieciaki i odpocząć przed jutrzejszą pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy sie nie odchudzalam, naleze do tych co to przytyc nie moga :-) Szczesciara ze mnie! Ale jak bylam mlodsza i potwornie chuda to byl to moj kompleks. Teraz jest super...i niech tak zostanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko, proszę mnie tu nie dołować :D, ja byłam szczupła dawno dawno temu w odległej galaktyce :D. Przed pierwszym dzieckiem ważyłam 50 kg, później w ciąży przytyłam 20 kg i nie mogę schudnąć :/. Jeszcze rok mi został do ogarnięcia się :). Na mojej liście rzeczy do zrobienia do 30 urodzin zostało tylko schudnięcie, dziecko nr2 i prawko już odhaczone :D. Mam ochotę zapisać się na aqua aerobic, tylko muszę dowiedzieć się ile wstęp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, widze, ze konsekwentnie realizujesz swe postanowienia, takze z tym ostatnim mysle, ze rowniez dasz rade. A to, ze chcesz zapisac sie dodatkowo na sport - brawo!!! Polacz przyjemne z pozytecznym. Ja tez 2-3 razy w tygodniu chodze na silownie, czasami tez na joge. B. to lubie!!! Tak wiec powodzenia!!! Julia martwie sie co u Was!!!!! Moze ktoras cos wie. A co u Mamy N.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie. dostalismy wypis ze szpitala. cystografia dobra! to nie sa wady wrodzone, ale mocz znowu cos wariuje, wiec za tydzien powtarzamy, bo wyglada na to, ze znowu nam wraca... moze to tylko jakis blad... :( rotawirusem podzielilismy sie ze wszystkimi.... nasza czworka, tesciowie, oj brat, jego zona, corka i syn... mojego meza brat z zona i synem spedzili 1,5 tygodnia w szpitalu... przechodzili najciezej... nie jestesmy skąpi- dzielimy sie wszystkim co mamy ... :( Kaska, masz tyle siły i zaparcia, ze Cie podziwiam..... moj brat poszedl do dietetyka w warszawie, bo w sierpniu ma slub i od grudnia schudł 25kg.... tylko on jest sam, a gotowanie dzieciom czego innego, mezowi czego innego i sobie czego innego to jakas paranoja... jak sie jest na diecie to natalki obiad pachnie wyjatkowo... to graniczy z masochizmem... tym bardziej Cie podziwiam, bo Ty trolom rozne smakolyki przyżądzasz.... wymiekam i chyle czoła... Jaśminka wyszła juz ze szpitala, jest ok. Sa z Julia w domu. Zmeczone i stesknione :) bo szpital nie pozwalał rodzicom siedziec cały czas przy dziecku, tylko w godzinach odwiedzin... Notabene to wbrew prawu, ale szpitale to państwo w państwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×