Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Niuninka! Misiu! Dobrze, że jesteście na posterunku :) Gdzie reszta?????? Meldujcie się! Jak plany wakacyjne? Kto jedzie nad morze - może się spotkamy? My od 15-30 lipca w Sarbinowie (między Koszalinem a Kołobrzegiem) a od 1-20 sierpnia Hel. Misiu - zdjęcia powalają z nóg! Śliczna ta Twoja gromadka!!!! A kto tak pięknie drew narąbał? Krzysiu? Całuję mocno i cieszę się, że mogłam Wam sprzedać info! Nikt oprócz męża nie wie, czekam aż będzie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiu, gratuluję i cieszę się bardzo! 🌻 niech wszystko bezproblemowo się układa :) my znów w tym roku większych wakacji nie planujemy, ot malutki wyjazd nad jeziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
Nesiu gratuluje dobrze że już u was po kryzysie i dzieciątko w dorodze gruby misiu ale masz fajną rodzinkę niuninko my tez mamy szal mieszkaniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje! Bardzo się cieszę - to jest zupełnie nieprawdopodobne - udało nam się za pierwszym razem - a ja się tak już martwiłam, co to będzie, że już za stara jestem i takie tam. Pamiętacie jak według testów Matiego nie było? Bo testy mi nie wychodziły jeden po drugim mimo, że już był 4 tydzień? Teraz blada kreska pojawiła się w 7 dniu po zapłodnieniu!!!:) Już bym chciała być chociaż w 3 miesiącu, żeby to największe zagrożenie poronieniem minęło!!!! Trzymajcie kciuki :) Całuję Was mocno! Misiu - a które jezioro obstawiacie? I napisz mi doświadczona Mamusiu - czy w kolejnych ciążach brzuszek dużo szybciej wyskakuje? Bo mi się wydaje, że już wystaje, a to dobiero piąty tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piętej, szóstej ciązy, w szóstym tygodniu wygląda się jak w pierwszej w szóstym miesiącu, moja pani dr mówiła, że ogólnie macicę mam dużą! cholernie duża jest! mikołaj za chwilę rok skończy, a ja dalej na 6. miesiąc wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeziora albo gdzies pod płockiem, albo może mazurskie któreś? odwykłam od planowania "na pewno" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaa79
Nesiu ja jestem w 7 mcu a wyglądam na 4 nie ma reguły jeszcze raz wszystkiego naj naj naj u mnie kolejny synek :) na córkę przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Moja Ty wiedzy wszechnico!!! Bóg Ci zapłać za te info - czyli ja też mam dużą macicę i już :):):) Ela! Chłopaki są super :) Napisz jak się miewasz i co u Michasia :):):) Patrzcie, tak się zastanawiam, czy ja byłam już ostatnia z jedynakiem na naszym forum??? Pisze byłam, a to przecież tak wcześniutka ciąża, że na razie to kciuki trzeba trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaaa79
cześć Nesiu jest jeszcze Niuninka z jedynaczką ... Michał jest super :) to mój skarb i tyle albo az tyle. czeka na brata wybiera mu imię. Ostatnio na huśtawce pochwalił się że czeka na brata :) Wojtusia póki co takie imię wybraliśmy.. Moja ciąża jest zagrożona od początku wiec chucham i dmucham mam rozwarcie 1,5 cm które utrzymuje się od dobrych 10 tygodni. Zaliczyłam pobyt w szpitalu w 9 tc ale już jestesmy bezpieczni bo to 30 tc Ja mam planowane cc na 14 września :). Mamy wózek po Michale ubranka nosidelka foteliki i w Ikei lóżeczko kupiliśmy., Ja powoli torbę do szpitala szykuję.. 2 nocne koszule zakupilam,. Zamierzam karmić piersią Boże jak bym chciala by bylo inaczej niż przy porodzie z michalem, by bylo spokojnie by dziecko ssało. Mam niewielki brzuszek ale juz 10 kg przytyłam od poczatku ciaży. Chce mieć za niedlugi czas jeszcze jedno dizeicątko... ale ciiiiiiiii to tajemnica Nesiu opisz co u Maksia jak info o ciązy przyjął już wie??? Jesteś na l4 czy pracujesz?? Bardzo uważaj na Was.. ale się rozpisałam. Pozdrawiam Was Wszystkie ps mam czerwony nick bo zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaaa79
Nesiu Mateusz idzie teraz do pierwszej klasy czy do zerówki? Michal będzie od września w przedszkolnej zerówcw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie, Nina ciagle jedynaczka........ Mloda tez idzie teraz do zerowki, jeszcze 5 dni i konczy przedszkole. Tak ten czas gna... W przyszly weekend jedziemy do Polski, do Stargardu Szcz. na 3 tygodnie. Mam nadzieje, ze pogoda bedzie wreszcie letnia. Ciezaroweczki, uwazac na siebie!!!!!!!! Calusy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Mamulki ...... WOW !!!!! Sciskam nasze 6 latki !!!!! Buziaki dla brzuszkow !!!!! Dusti idzie 8 wrzesnia do 1 klasy. Nicolas rosnie jak na drozdzach. :* Sciskam mocno Carla i ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze (i przede wszystkim) najserdeczniejsze gratulacje dla kolejnych mamuś!!!!!!!!!!!!!!! no i sto lat Dustinku😘❤️🌻 u nas wszystko w porządku, jaśminka idzie do szkoły, martyna biega jak przeciąg :) jest dobrze :) całuję i ściskam!!!!!!!! j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna biega! :D mikołaj też będzie :) od wczoraj samodzielnie robi po dwa kroczki :) rok temu o tej porze odstawiliśmy dzieci do dziadków i myśleliśmy intensywie, poród to, czy alarm fałszywy... wojtek ponowbie do zerówki szkolnej :) sześciolatki nasze powodzenia w edukacji, zdrowia i radości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu- lata jak torpeda :) zajrzyj na facebooka :) to ujrzysz ją w pełnej krasie :) dopiero co Ty byłaś w ciąży,a tu Miki rok kończy!! Od jakiegoś czasu stwierdzam,że czas zasuwa jak szalony!!! Ja również dołączam się do życzeń dla naszych 6-latków :) 🌻🌻🌻 Buziaki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki! Elu - Mati idzie do szkolnej zerówki z połową swojej grupy przedszkolnej oraz pod skrzydła pani, która prowadziła go jako trzylatka pierwszy rok w przedszkolu - także mamy komfortową sytuację :):):) powinien wejść w temat jak w masło :) uznalismy, że jako chłopiec nie ma się co spieszyć, szczególnie, że choć intelektualnie jest naprawdę do przodu (czyta, pisze, bardzo dobrze liczy) to emocjonalnie jest gorzej - nie cierpi przegrywać i żle znosi porażki. Może z tego wyrośnie, choć wątpię - ja do dziś mam tę cechę :), ale na wszelki wypadek się nie spieszymy z tematem szkolnym - w zasadzie mąż mnie przekonał, bo ja byłam za szkołą. Ciąża płynie - 3 miesiąc skończony, daje mi popalić fasola, chyba musi być dziewczęciem skoro tak dopieka mamie. Całuję Was mocno, pozdrawiam i czekam na relacje z pierwszych dni w zerówkach i pierwszych klasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaa79
Nesiu stpoka fajna Misiu pełen szacunek że ogarniasz to wszystko i zawsze dobra radą służysz ja juz za 2 tyg rodzę termin cc mam na 8 września- przygotowana stoje w bloku startowym... rozpoczęłam w ub roju studia kuratora sadowego juz zaczynam za tydz zajecia ale chyba nie ogarnę tego i zarzucę te studia choć szkoda a prace trzeba na nei napisać, czasu nie będę miała.. co zrobię nie wiem najlepszego dla naszych 6 latków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu!!! To ja mocno trzymam kciuki i dawaj koniecznie znać! Będę zaglądać regularnie! A studiów nie zarzucaj - dasz radę! Tak strasznie mało dobrych kuratorów a tak bardzo potzebni!!! Wiem, z racji zawodu. Ja egzamin wstępny na aplikację zdawałam martwiąc się, czy mi mleko nie zacznie kapać na test!!! Egzamin trwał 4 godziny a ja karmiłam co 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* sciskam mocno !!!!!! Ciesze sie z Wami !!!! Myslami przy Was :* Dusti jutro pierwszy dzien w szkole..... Nicolas od poniedzialku dzielnie do przedszkola juz sam bez brata :) Carla i ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, jutro myślę od rana o Was! ja mam jakies przesilenie, ostatnie stresy i niedospanie... tak mie przeczołgały, że zaczęłam lunatykować... ale powolutku znów wraca normalność :) obyśmy zdrowi byli! i za to wazony, wazoniki i wazoniczki! bo nocników juz pewnie nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
urodziłam synka :))) 7 09 2011 pionowym cc przyszedł na świat nasz drugi syn Wojtuś smile Cięcie a szczególnie znieczulenie i stan po znieczuleniu wspominam koszmarnie. Mam 14 szwów wczoraj już je zdjęto ale rana jest wielka i paskudna. waga 3150 miara 55 . dziś była położna i już wazy 3300 smile modle isę aby wychowanie drugiego szkraba dało mi mniej trosk niz przy pierwszym. Na pewno jestem doświadczona ale już panikuje jak płacze. za miesiąc mam obrone pracy dyplomowej na podyplomowce mąż od października w Warszawie ja tu z idzecmi. Jak będą grzeczne to dam radę. wielkie zmiany Misiu za pamięć dziękując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu! Wielkie GRATULACJE!!!! Bardzo raduje się moje serduszko! Zdrówka wiele i cierpliwości!!!! Ja już w 17 tc, brzusio okrąglutki :) Męża nie było 10 dni, bo pojechał na rejs i muszę przyznać, że dopiero teraz się okazało, jak on dużo w domu robi!!! Całuję wszystkie koleżanki a najmocniej Ciebie Elu!!! Gruby Misiu :):):) odpocznij troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaa79
Nesiu jaka płeć Waszego dzieciątka.. wiadomo już? mój Wojtuś rośnie już 5 dni temu skończył miesiąc. moja koleżanka właśnie urodziła 6 dzieciątko. skąd tyle sił w młodych dziewczynach by takie gromadki ogarnąć,.. ja mam mało śpiące i dużo płaczące dzieci i wymiękam ale Misu wie najlepiej jak to ogarnąć..chylę czoła. Michaś opiekuje się bratem najlepiej jak potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×