Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

HAllo Mamulki ... ;) TPM my tez szczepilismy ... bo od tego roku to poniekad obowiazek tutaj gdzie mieszkamy .. szczepionka jest teraz bezplatna dla dzieci do 2 lat .... fakt kosztuje nie malo :( Misu .... ;) popisz na naszym troszku prosze ;) jak maly jak reakcja przylacze sie do prosby Iwki STAWIAM KAWUSIE dzisiaj zona mojego tatulka swiatuje okragle urodzinki ... wiec zapraszam na wirtualne co kto lubi ;) sciskam mocno nasz synalek ma dzisiaj intensywny dzien z tatulkiem co mnie cieszy .. powoli widac moj brzusio ... nudnosci hehe sa nadal ale wieczorne ... zaczynaja sie wlasnie cos kolo tej godziny ;) popijam herbatke imbirowa odrobine pomaga .. ;) sciskam mocno ... !!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Carlunia:):):) mdłości tylko wieczorne???życzę oby szybko minęły:):)na kiedy masz termin???bo jakoś nie doczytałam;) idę kąpać małego bąbla...:):):)pózniej jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Carlunia:):):) mdłości tylko wieczorne???życzę oby szybko minęły:):)na kiedy masz termin???bo jakoś nie doczytałam;) idę kąpać małego bąbla...:):):)pózniej jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z majówki a tu takie wieści!!!! Misiu!!!!! Wielkie gratulacje!!!! Napisz więcej o Maciusiu jak znajdziesz chwilkę, strasznie żądna jestem wiedzy w tej materii....och, malusieńki Misio, nowy członek Misiowei rodzinki!!! Strasznie się cieszę, że wszystko gładziutko poszło!!! A mleczko przyjdzie, ale komu ja to piszę, przecież Ty wszystko wiesz!!! Całuję Maciusiowe polisie i piętki i palusie i ściskam całą Misiową rodzinkę z Krzysiem Misiem, ojcem rodu :):):) na czele!!! A mojego ulubieńca Wojtusia po trzykroć!!! Wszak on teraz nie tylko młodszy ale i straszy brat jest :):):) TPM! Matczyne rozterki nie są obce żadnej z nas. Mnie się też zdarzyło klapnąć Matiego w pieluchę i miałam straszne wyrzuty, że mi zbrakło cierpliwości...bo uderzyć dziecko to taka rodzicielska bezradność i bezsilność. Najgorsza była mina Mateusza - on zupełnie nie zrozumiał o co chodzi....patrzył na mnie tymi swoimi wielkimim oczami z przerażeniem i wielkim znakiem zapytania. On jest dość wrażliwy na traktowanie, podniesiony głos bardzo na niego działa, ja bardzo rzadko krzyczę, zdarzyło mi się kilka razy i wtedy za każdym razem rzewnie się rozpłakał a po klapsie nie płakał (zresztą nie mogło go zaboleć), tylko się na mnie patrzył tak, z takim przerażeniem, no straszne to było.... MAti też sypia nadal drzemkę popołudniową, od 13 do 14.30, czasami zdarza mu się nawet do 16, ale to jak jest podziębiony albo osłabiony. Noce sypia nadal super, ciurkiem od 21.30 do 8.00. Na działce się wyszalał!!!!Tylko wściekle zimno było przez kilka dni i zamartwiałam się o jego zdrowie, ale dał radę. Mam nadzieję, że teraz w domu mi się nie rozłoży, po tym tygodniu działkowych wrunków. Egzamin niestety lunęłam...zgodnie z przeczuciami, ale nic to, będzie poprawka, to tylko kolokwium częściowe - tyle że pierwszy mój oblany egzamin :( ale humor mam już lepszy i będzie dobrze, musi być! Dieta trwa i rezultaty powoli widać :) Całuję Was mocno i cieszę się, że już jestem z Wami! Pszczółko - genialnie, że dziewczynki!!! Bardzo się cieszę!!! A ta Twoja koleżanka ma świętą rację, mama jest najlepsza dla swojego dziecka, najlepiej wie, co dla niego dobre!!! No dobrze, całuję wszystkie brzuchatki mocno, czekam na płciowe wieści od Dominisi i na koniec mdłości u Carluni! Misiu!Jeszcze raz dla Ciebie buziaki ode mnie i od męża :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!!! Nesiu, szkoda, ze jednak nie udalo sie zdac egzaminu ale od czego sa poprawki? Carlus, jeszcze troche i pewnie tez wieczorne mdlosci sie skoncza. A pozniej to tylko cieszyc sie z rosnacego brzusia!!!!!!Obys czesciej do nas pisala :-) My dzis bylismy na komunii. Bylo b. fajnie. Pogoda super, towarzystwo fajne i jedzenie dobre. Nina wygladala jak lala a rozrabiala jak diabelek. Jak sciagne fotki to sie pochwalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka i po majóweczce. Odpoczęci wróciliśmy do domu i teraz tu odpoczywamy. W końcu wanna, ciuchy normalne :D, a nie dresiaki, bo na wsi innych rzeczy nie trzeba :). No i muszę się pochwalić że idę na prawo jazdy. Dziś pierwsze spotkanie. Tak w ogóle to ułozyłam sobie listę rzeczy koniecznych do zrobienia iii, chatka zmieniona :D, zęby naprawione, teraz prawko i jeszcze zostanie schudnąć do 30 tki. Jeszcze trzy latka mi zostały i schudne do tych 60 kg :D. Czas się szykować ka kurs :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej Dziewczyny! Witam po majówce! Nesiu-Ty jak zwykle takiego posta napisałaś,że nic dodać,nic ująć... A w ogóle to Kochane jesteście-zawsze się pocieszę,gdy Was poczytam. Dalka-ja też nie mam prawka i coraz boleśniej to odczuwam,a -niestety-mam już trzydziestkę!( ha-ha),lecz dzięki Nati wcale nie czuję się staro. Caarla-oj,żeby Ci te mdłości minęły,Kochana. Jak tam się Pszczółko miewasz? No i oczywiście najgorętsze buziaki dla Najmłodszego Misia i wszystkich pozostałych...Czekamy....Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez \"trzydziestka\" :-( Ale podobno zycie zaczyna sie po30!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ja też za pare dni 30:( Prawko mam:Dale nie uzywane leży w dokumentach... A do urodzin NAPEWNO nie schudnę do 60kg;P Pozdrawiam mamuśki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki 😘 wieeeeeeeeeeelki 😘 slodkich snow dla Was komp nam szwankuje :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, ja już 30 mam za sobą, a do 60 kg może mi się uda schudnąć do następnych urodzin, jeśli dietka nie napotka żadnych przeszkód. Na razie skończył się trzeci tydzień, musiałam kupić nowy, mniejszy stanik :( i spodnie. Dlaczego człowiek zawsze chudnie nie tam, gdzie by chciał? Zleciało mi już 6 kg i mam wrażenie, że wszystko z biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) zapraszam na kawusię:):) Nesiu to fajnie że kilogramy tak szybko lecą ...u mnie to marnie idzie:( napisz jak to robisz....???? Dalka ja też już jestem wyganiana na prawko ale jakos nie mam motywacji ktoś powinien kopnąć mnie porządnie w tyłek to może pójdę:p no ale ostatnio już się uczyłam jezdzić jak byłam na urlopie to nawet mi się spodobało:):):) to już jeden plus:) no i ciągle si przytrafia takie coś że przydałyby sie prawo jazdy;) Dla Maciusia👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) zapraszam na kawusię:):) Nesiu to fajnie że kilogramy tak szybko lecą ...u mnie to marnie idzie:( napisz jak to robisz....???? Dalka ja też już jestem wyganiana na prawko ale jakos nie mam motywacji ktoś powinien kopnąć mnie porządnie w tyłek to może pójdę:p no ale ostatnio już się uczyłam jezdzić jak byłam na urlopie to nawet mi się spodobało:):):) to już jeden plus:) no i ciągle si przytrafia takie coś że przydałyby sie prawo jazdy;) Dla Maciusia👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... ;) Nesiu heheh wlasnie to samo mialam napisac ;) 30 mam juz za soba ..heheheh Gumi nie martw sie jak Nuninka napisala hehe zycie zaczyna sie po 30 .. ;) prawda 30 stki ;D hehe Misiu przyznasz mi tez racje ??? a co do kg hehe no 60 to nie jest takie trudne ;) hehe wlasnie niedawno przekroczylam .. wga u ginekolog jest bezlistosna ta w domu przynajmniej mnie troszke oszukuje hehehehehehe ;) Busicku Nesiu Ci zazdroszcze ;) Iwcia to stara zasada MŻ ;) chudniecia heheheh a moj termin przypada na poczatek listopada ;) ISIU ja trzymam kciuki za ta przeprowadzke ;) prawka tez nie mam ..chciala bym w tym roku moze mi sie uda ;) no to dla MACIUSIA 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dawno mnie nie bylo, ale jak to ja kobita pracujaca:D:D Dla Maciusia❤️ i Grubego Misia🌼 U mnie latanie z dnia na dzien. Dzieciaczki moje wojuja i psoca. Potrafia dac w kosc:o sciskaja sie,tula i leja zarazem:p Carlunia ja wlasnie z Marlena mialam bardzo dlugo mdlosci, bo do 6 miesiaca ciazy!!! takze prognozuje Tobie slodka dziewuszke do parki;) Uciekam cos zjesc, bo akurat musialam cos zalatwic z pracy na kompie i do Was sobie zajrzalam dla rozrywki i odprezenia;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejjjjjjjjjuuuuuu! Gruby Misiu! Ale ten Maciuś śliczny!!!!!!!!!! Strasznie się rozczuliłam, razem z mężem! Właśnie odbyliśmy wspólne mruczenie i ojejujanie nad tymi zdjęciami!!!!! Rewelacyjny synek!!! Podobny do Wojtusia :):):) Sto buziaków w obie piętki od cioci Nesi i wujka Łukasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka! Te pierwsze to w zasadzie woda...zawsze tak podobno jest na początku, jak twierdzi moja dietetyczka. Po 2 tygodniach było mniej 5 kg, z czego tylko 1,8 tłuszczu (mierzy mnie na takiej specjalnej maszynie). Teraz obiecuje mi 1 kg na tydzień, nie więcej. Chyba nie mam do Ciebie maila, a nie chcę tu dziewczyn zanudzać.Napisz do mnie to Ci podam szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka! A może ten adres pod Twoim nickiem jest aktualny? Daj znać. Carla? Zazdrościsz, że tak zmalał??? No nadal jest go trochę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi oczywiscie nie chca sie wyswietlic te zdjecia :-( Caluski dla Maciusia i reszty Misiow! Caluski dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej niebecnosci. Kompa zaatakowały nam bezczelne wirusy,no ale mysle ze juz wszystko jest oki .Ale przynajmniej mama co czytaC ;) Grugy misiu mały misiaczek Maciuś jest śliczniutki-prosimy o więcej fotek❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie obejrzec 3 fotki Maciusia. Jest cudny!!! Cos nam komp szwankuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Gruby Misiu-Macius zajeb....,świetny,słodki taki do zgłaskania,zeżarcia i zacałowania!Czy i ja....kiedyś jeszcze?! a tak w ogóle to ja 24 maja...lat...34!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę zbyt oryginalna.... drogi misiu- maciuś jest PRZEPIEKNY!!! jestem pod absolutnym wrażeniem :D:D:D tpm-dziękuję za odwiedziny na bobasach🌻 tak się składa, że podobnie jak ty, także i jauwielbiam stroić moją pannicę :classic_cool:a szok na twarzy przyszłego małżonka, bierze się z faktu, iż właśnie został oświecony w tej materii :P:P:P pozwolicie, że się czymś pochwalę :) w sumie to jeszcze za bardzo nie ma czym, ale co tam ;) no więc- jak zapewne pamiętacie, pod koniec roku zaczęły się moje problemy zdrowotne :o niestety paskudztwo trzymało mnie dosyć długo i nie mam już możliwości powrotu do pracy :( dziś, z głupia frant- weszłam do domu kultury, który jest niedaleko nas i zapytałam, czy nie byliby zainteresowani moją osobą do prowadzenia warsztatów filmowych dla dzieci... ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu- BYLIBY!!!!! (tylko muszę im na piśmie przedstawić jak by to miało wyglądać)- początkowo ofkors- praca charytatywna, ale może od września udałoby się zrobić z tego umowę-zlecenie :):):) nie macie nawet pojęcia jak się cieszę.... poza tym krzaczek od dwóch tygodni ze wstrząsami obrzydzenia pije actimel (najnowszy wymysł naszej pani gastroenterolog), zaczyna się też robić bardziej rozmowna- naliczyłam 12 ogólniezrozumiałych słów:P carlusiu😘 mnie z minią też mdłości trzymały do chyba 5-tego m-ca, więc moźe puza (halo babo! odzywaj się częściej) miała rację :P pszczółko- odbierz ten zafajdany telefon 😠 kasiu- dziś w h&m szukałam torebki z kubusiem puchatkiem, ale niestety już nie było:(:( miałam nadzieję, że może jakimś cudem się jedna choć ostała i natalka dostanie takie samo szkaradztwo jak ma krzaczek:( zdjęcia ze spotkania ze wspaniałą rodziną jaworskich- oczywiście na bobasach. kaśce nie pozwalam nigdy więcej nic złego powiedzieć o zachowaniu natalii!!!! patryk- przesympatyczny facet!!! no tylko ta kasia.... ;) :P super babka:D:D:D:D (moje dziecko zrobiło tzw. \"siarę\" na całą wlkp i już mam pełną świadomość, że do ludzi to z nią nie teges :P ) to by chyba było na tyle, co u nas buziaki julia p.s. iwonko😘 nawet jak nie piszę, to prawie codziennie piję z tobą wirtualną \"kawkę\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Maciuś super. Ja też chcę maluszka :D Ulka zaczyna coraz więcej mówić pojedynczych słów. Dziś deszczyk nas złapał na spacerze, a Ulin wychyla się z wózka i mówi paja :D. Dziś mam drugą lekcje teorii. Mam stresa. Boję się że nie opanuję teorii, bo jazdy to się nie boję :D. Co do wieku to ja za 3 latka mam kopniętą mewę z przodu :D, no i jak to się mówi zacznę życie po trzydziestce :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Nie będę się powtarzać Misiu Maciuś cudowny:):)buziaki dka niego👄👄👄 U mnie też komp szwankuje.....znaczy bardziej internet:p Nesiu tak pod moim nickiem jest aktualny mail:):)przoszę o więcej szczegółów:) Wiecie co kupiłam sobie dziś tulipanki no i zaznały one troche słodyczy:):) bo moje kochane dziecko postanowiło je osłodzić dwoma łyżeczkami cukru:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×