Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dalka 30zł,to co oni mają zamiar kupic tej pani??????????przesada po 5zyli też by starczyło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te cycowe się zetnie jak będziesz leżeć plackiem cały dzień na słońcu ;p. Co do tego prezentu, to dziś się dowiem co one chcą za tą kwotę kupić. Chyba pierwszy raz będę się spierać z innymi ;), bo zawsze choć pomysł był do du... to przytakiwałam. Czas skleić coś na obiad :), gorąco, duszno, prysznic by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Człowiek to się jednak przez całe życie uczy-ale mnie z tym mlekiem zażyłyście,no,no... Dalka,co do składek,to absolutnie Cię popieram,choć jestem nauczycielem.Sama czułabym się zażenowana zbyt drogim prezentem,wiedząc,że dla niektórych mam oznaczałoby to wyrzeczenia.Poza tym przy tak małych dzieciach to tak naprawdę urocze i słodkie byłoby coś z serca,robione przez nich.Ty np.masz talenta manualno-artystyczne i mogłabyś coś podpowiedzieć... Caaarlaaa-witaj! Gruby Misiu-Szacuneczek! A my jutro strajkujemy przez całe dwie godziny( cha,cha).A póxniej normalne lekcje i do tego rada.Ale w przerwie idę z koleżankami na obiad i kawę-uczcimy moje urodzino-imieniny. Wczoraj moja dziecko po raz pierwszy zażyło kąpieli w dużym dmuchanym basenie i było bardzo zadowolone,pobiegała sobie też po kałużach w kaloszkach,pooglądała zwierzaki u gościnnego gospodarza.Ach.lubię wieś! Pozdrowionka,milego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Ostatnio nie mam czasu nawet pisać :(:(wybaczcie ale ta pogoda i duchota to sie aż nic nie chce;) Z tym mlekiem to nie wiedziałam niezłe:):) Wczoraj dowiedzielismy sie z M że jego niespełna 16 letnia siostrzenica jest w ciąży ...normalnie szok to był dla nas... Dalka masz racje wykłucaj się co on maja zamiar kupić za 30 zł od dziecka??? Dominisia , Carla ,pszczółka jak tam samopoczucie???pewnie duchota przszkadza??? Boże te burze ostatnimi czasy są niesamowite dawno takich juz nie było ....w Gdyni wczoraj to wszystko zalane było na drogach kupa wody bo studzieńki nie nadrabiały nawert nie szło przejechać.... dobra uciekam bo siedze w pracy miłego wieczorka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wykłócaniem się o kasę nic nie wyjdzie, bo nie będę pojedynczej matce ględzić, a wszystkie się napewno nie spotkamy. Jak spotkam tą co zbiera pieniądze to wypytam na co idą szczegółowo i wtedy pomyśle czy dać całość czy nie, ech kobiety niektóre wariują. Tak w ogóle to dziś u Dawida w zerówce był festyn. Było gicio, malowanie twarzy, ciasto, grill, grochówka. Dzieciaczki poprzebierane za piratów, bo temat przewodni Piraci :). Przedstawienie, prowizorka okrętu pirackiego i dwóch piratów, w tym jeden przystojny ;). Wygłupiali się półtorej godziny, a później burza nas wygoniła do domu. Jutro jadą do zoo, w środę idą zwiedzać zakład fryzjerski, w czwartek na placu przedszkolnym będą zjeżdżalnie dmuchane itp, a w piątek dzień dziecka i dzień sportu. Później przerwa i 11 czerwca mają zieloną noc w zerówce, nocują ze śpiworami, będzie dyskoteka piżamowa, bitwa na poduszki, kolacja przy świecach, pan z meteorami zrobi pokaz, podchody w lesie itp :D, 12 zakończenie religii w kościele, 14 pożegnanie z maluchami i 15 zakończenie roku. Teraz to imprezka za imprezką im się szykuje :). Oj miło będzie wspominał zerówkę. No właśnie ciążówki jak tam wpływ pogody na samopoczucie?? Pewnie męcząca pogoda. I jak tam brzuszki? Słysze burze zbliżającą się do nas. Ech te wieczory. Pozdrowionka Eluś 🌼 Dominisia🌼 Iwka🌼 Isia🌼 Carlaa🌼 Misiu🌼 Gumi🌼 Nesia🌼 Pszczoła🌼 Julia🌼 TPM🌼 Niuninka🌼 I dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prywatne pytanie do Nesi bo nie znam jej nr gg. kto wyznacza strony w postępowaniu administracyjnym?? burmistrz czy starosta?? plis jak wiesz i masz na to przepis prawny to napisz mi na gg mój nr1783721 bedę wdzięczna bo mam tu naglaca sprawę Dalka dzięks za pozdrowionka A właśnie jak tam wasze brzuszki -mamy spodziewającve sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... mielismy klopoty z netem ;) a wlasciwie to z netem i kompem eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P heheh czytalam ze cycowego mleka pod dostatkiem hehe ;) u nas pada i zimno !!! wiec ja sie czuje swietnie :D tylko nadal mam mdlosci .. heheh juz mam dosyc narzekania hehehe wiara czyni cuda ... nie mialam czaasu na nic a chce Wam tyle napisac... :) jutro sie zbiore do kupy hehehe dzisiaj moj kochany ❤️ Patryczek swietuje urodzinki Nesiu i ja tez po prosbie o Emila z dieta heheh co prawda nie dla mnie ale mam tu ochtnika :) sciskam WAS mocno bardzo mocno i do jutra 😘 tylko jeszcze jedno Jasmina 😘 jest boska eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i te loki ...a jakie foty mamy ... musze tylko napisac wniosek o publikacje ;) do taty w/w oczywiscie co by nie bylo klopotow .. ;) sciskam mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! pod dostatkiem ;) od kilku dni Wojtuś dostaje wieczorną kaszkę na cycowym :p nie dość, że łyka, aż się uszyska trzęsą... to jeszcze wszystkie kłopoty \"brzuszkowe\" zniknęły! dalka, u nas też dużo się dzieje w przedszkolu i okolcach :D jak nie występy w parku, to piknik w przedszkolu... szkoda, że w lipcu przedszkole zamknięte :( sróbujemy Zośkę choć na pólkolonie wcisnąć... bo z jej intensywnością bycia... mogę eksplodować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela! Opisz mi casus na maila, bo gg nie używam. Na razie mogę Ci tylko napisać, że nie ma jednego przepisu, który by o tym mówił, bo o tym, czy masz interes prawny, żeby występować w sprawie na prawach strony każdorazowo decyduje gospodarz postępowania, czyli w zalezności od charakteru sprawy może to być i burmistrz i starosta. Napisz dokładnie o co chodzi, czego sprawa dotyczy, wtedy może będę mogła pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu to przypomnij mi swojego meila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was zapraszam na www.michalko.synek.pl tak mój syn zasypia przy garfildzie.. czy ktoś tu ma jeszcze bejbji które ni jednej nocki nie przespało//-ja mam i padam doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu ja mam ,budzi sie ok3 razy na picie,ale jak juz sie napije to grzecznie idzie spac dalej,a niedługo to będą m sie dwa szkraby w nocy budzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś też się często budzi... ale później najczęściej sam zasypia, czasem potrzebuje napić się wody, a czasem tatuś musi go utulić :) dziś siedzimy w domu... Wojtuś ma katar, kaszel i troszkę podwyższoną temp. :( biedactwo, przynosi buciki i chce na \"papaciel\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :) Elus u nas podobnie ... maly budzi sie do 3 - 4 razy .. na tu tu ... i pije wode oczywiscie ... smakuje mu ... kiedys to minie jakies 20 lat poczekajmy ;) sciskam ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje meila do Nesi plis dajcie mi namiary jak macie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały śmieszny Wojtuś! nie spał dziś w ciągu dnia, jest tak wymęczony katarem, że wygląda niczym siedem nieszczęść, ale gdy włączyłam płytę z piosenkami dla dzieci... tańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu dzięki za adres meila 🌻 Nesiu meila wysłalam ❤️ Dziewczyny na spojówkach u Michalka pojawialy sie krwiste wybroczyny-na jednym oczku..czekać czy lecieć do lekarza,on miał juz cos takiego jak wyl bedąc noworodkiem ale teraz tak strasznie nei płacze,tylko wczoraj dostal ataku histerii-bo był zly że huśtawka pousta na niego nei czeka tylko trzeba odstać do niej kolejkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :D :D Jasminkowe i Dastinkowe amory na bobasach ;) za zgoda w/w hehehhehe no MIsiu ... to masz zasmarkanego Wojtka ;) zdrowka dla niego ❤️ Elu .. zaczekaj moze to jakies pylki i minie ;) Dusti mial takie jednodniowe przechodzilo .. no wlasnie Emil do Nesi pod nikiem ;) sciskam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Carla zdjęcia świetne:):) Nesiu poproszę kolejne tyg:):) Elu mój Adi też nie śpi całych nocy;)budzi się 3 -4 razy na picie:):)choć wczoraj obudził sie o 23.30 jak nowo narodzony i nie zamierzał spać tylko się chichotać i gadać po swojemu ...no i zasnoł o 00.30 My tezteraz spędzamu sporo czasu na dwórku aż nie chce sie wracać ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D carla- widziałam zdjęcia, myślałam, że padnę:P oni są BOSCY:D:D:D pozdrawiam was moje kochane😘 dla wszystkich j 🖐️ p.s. ktoś ma ochotę na kawkę???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ulka zazwyczaj przesypia całą nockę i zabieram ją do siebie rano. Chyba że wieczorem jest nie dotulona to płacze przez sen :). Co sądzicie na temat afery teletubisiowej?? Dla mnie to chore. Pozbawiają dzieci fajnej bajki. Durni ludzie czepiają się durnych szczegółów i wszyscy już się z nas śmieją. Dobrze że Ulka nie rozumie tego, ale co rano stoi przed telewizorem i pyta, Lala, Po?? A tu nic nie ma. Kawka, herbatka, woda Żywiec dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dla przypomnienia :D www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12 180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7 000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........97 00 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72........ ....9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm....... ..8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05.................. ....8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08........................... ........... DalkaUrszulka...........15.08...29.05........84cm....... ..10kg AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08.............................. ........ NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm........ .8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm...... ..10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm........ ..8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10, 370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........ 8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm......... 7100 Czas zaktualizować co nieco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Teletubisie mozna nadal ogladac :-) Zaraz obejrze fotki Dustina, super, ze Carla wkleila nowe. Nina przesypia cale nocki, choc musialam ja tego nauczyc. Teraz mala jest chora. I, niestety, po raz pierwszy dostaje antybiotyk. Nie wiem czy troche sie z nim nie pospieszylismy ale miala przez pare dni temp., poza tym zero innych objawow. Cos mi sie wydaje, ze moglam ja przegrzac na sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki sa superrrrr!!!!!!!! Wlasnie wczoraj kupilam wozek do lalek taki, jak ma Jasminka. M. zastanawial sie, czy wozek wytrzyma jak Nina bedzie do niego wsiadac. Widze, ze problem z glowy :-) Dzien Dziecka tuz tuz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminka i Dustin jak sie caluja-to zdjecie wygralo by niejeden konkurs foto..aż zatęskniłam za takim spotkankiem..❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla-zdjęcia super super super,śliczne włoski i te loczki no boskie ;) A afera z teletubisiami to głupota nie z tej ziemi,ciekawe kiedy puszcza ja dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×