Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dalka, słodka baletniczka :D nesiu, będę Cię myślaqmi wspierać, a jak już zdasz wszyyyyyyyyystkie egzaminy, to musimy się umówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia kciuki za egzaminy :). Zdjęcie kota na NK, później wrzucę tu :) Mykom do teściów na rocznicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko miało pierwszy występ baletowy :D. Zadowolona, szczęśliwa dalej chce chodzić tańczyć, a już miała zakończyć karierę. Maluchy występowały w miejskim ośrodku kultury na dniach otwartych, wszystkim się podobało jak pląsały spontanicznie :D po scenie. Ludzie klaskali przez cały ich występ i dzieciaki wyszły szczęśliwe :D. W styczniu następny występ, później w kwietniu :). Będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny!Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?!Mam nadzieję,że tak.Wracam jako córka nie taka znów marnotrawna.Nie dam z pewnością rady nadrobić zaległosci w czytaniu,choć się postaram choć trochę.Ostatnio temat przedszkola na topie.Natalka chodzi już drugi rok.Czterolatki już nie leżakują,z czego jestem happy,bo o 20 idzie spać.Ja wróćiłąm do pracy,z czego podobnie,jak Ela się cieszę,choć mam masę roboty,ciągle jakieś szkolenia itp.Marcelinka w listopadzie skończy półtora roku.Zajmuje się nią niania.Jeśli miałybyście ochotę,to przypominam stronki mych dziewczynek: www.yarucha.bobasy.pl www.marcelina.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Oj mnie też dawno tu nie było:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich dzieciaczki:) Adrian chodzi do przedszkola juz drugi rok i jest ok:) jest w grupie biedronek(same 4 latki) teraz załapał wirusa i wymiotuje biegunka i gorączka:(:( a ja na zwolnieniu do poniedziałku i siedzimy sobie w domku... Dalka baletnica super:):) Adi zapisany w przedszkolu na taniec i angielski i bardzo top przeżywa że mu sie podoba szczególnie taniec:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🖐️ zimno ..... ciemno :D i pokuszę się do tego do domu daleko Mamulki sciskam wirtualnie 🖐️ jestem myślami przy Was!!!! Wiadra konewki wazony i szklanki w dłoń pozytywna energia płynie do WAS !!!! 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku. U nas jakos sie kreci. Nina chodzi do przedszkola, ja nadal siedze w domu ( i dobrze mi z tym). Juz zaczynam maslec o swietach, mam nadzieje, ze uda nam sie pojechac do moich rodzicow do Polski. Nie mam pomyslu na prezent dla Ninki, mloda mi nie ulatwia, jak oglada reklamy zabawek to chce wszystko co widzi :-) Nadal preferuje samochody, po lalki siega sporadycznie ( ale wozek do lalki chce; pokazywali w reklamie). Dzisiaj musze pojechac z Nina po zimowe buty, jak sie okazuje to nie takie proste kupic dziecku buty, wczoraj nam sie nie udalo. Moze znajdziecie chwile by cos skrobnac? Pozdrawiam goraco!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko u mnie to samo, Ulka chce wszystko co w reklamach, przy okazji jak pokazują samochody, to to będzie dla Dawida :D. Wczoraj moje najmłodsze wróciło z Norwegii, lot samolotem przeżyła, zadowolona jest więc nie jest źle, może latać do mojej siostry :D. W grudniu Ulka będzie miała występ baletowy, w styczniu konkurs :D. Mamusia ma płacić za stroje :D, ale cóż, dziecko szczęśliwe hehe że może tańczć, a rodzice z aparatami na występach :D Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ..... Mamulki 😘 Dalka chyba masz racje ;D co do zaglądania śliczna baletnica bucha dla niej !!!! Ściskam Was ------> u nas bunt 2 latka w skali od 0 - 10 ----> 10 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
jestem w ciąży dziewczynki dzis robilam test termin z kalkulatorów internetowych taki jak z Michałkiem sierpień 2010 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś gratulacje :D. Będziesz miała taką różnicę wieku jak ja pomiędzy dzieciaczkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Dalka Twoja mała baletnica jest po prostu prześliczna:) Może moją też poślę na jakieś tańcowanie:) Elunia Będzie miała dwoje sierpniowych dzieci hurra, może się w tym samym dniu co Michał urodzi:) Całuję Was mocno i idę sprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wiadomosci to musze sie odezwac. Ela gratulacje ogromne!!! My dzis zaprosilysmy Niny kolezanke z przedszkola na dekorowanie pierniczkow swiatecznych. Fajnie bylo. Przed chwila sluchalismy z mezem koled. Ja teraz dla odmiany mojego ukochanego Depeche Mode. Dziewczyny, troche sie pospiesze ale musimy dac kompa do naprawy wiec pewnie do swiat nie bede miala dostepu do netu, takze zycze Wam kochane moje wirtualne ( i nie tylko ) psiapsioly a takze Waszym rodzinkom cudownych, magicznych, radosnych, zdrowych Swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku!!!!!!! Caluje Was goraco!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Elu, Sky gratulacje! w skrocie- Tymoteuszek ma juz 10 miesiecy... strasznie leci czas... juz chodzi, choc wyglada jak robokop... i tyle razy upada, ze ja to juz bym sie poddała... pasta do zebow na guzy ciągle w użyciu... :) Natalka miała jasełka w przedszkolu... wystepowała.. az sie popłakałam ze wzruszenia, a moj maz wstydzil sie koło mnie stac, bo wrzeszczałam na cały głos "brawo"... Natalka bratem sie opiekuje, choc zazdrosc dosc czesto sie odzywa :) Tymek jest strasznie przytulaśnym dzieckiem, Natalia taka nie była... zastanawiam sie czy to dlatego, ze ma mnie tak mało... z natką siedziałam rok, tu wrocilam do pracy jak mial 3 miesiace... sama nie wiem... ponadto: szukamy działki, chcemy sie budować... sporo duzych zmian przed nami... bedziemy musieli zagryzc zeby i przeprowadzic sie do rodzicow, jak sprzedamy mieszkanie... nie widze tego zbyt dobrze... tylko osiagniecie celu mi daje siłe do tej decyzji... przy okazji zdradze Julie - bedzie miała druga córeczke! no i teraz mi sie dostanie.. :( Nesiu jak egzaminy?? Dziewczyny, to ja tez juz, bo potem to nie wiadomo jak w tym przedswiatecznych chaosie- magicznych, kolorowych, ciepłych świat!!!! no i wielu łask w Nowym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wczoraj zrobiłam teścik i wyszły dwie kreseczki:):):)jestem bardzo szczęsliwa i mamy wspaniały prezent pod choinkę:):) Elu Gratulacje🌻 Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! elu 🌻 iwko 🌻 JULIO!!! 🌻 gratulacje! :D no to też się przyznam! wczorajszy test nie budzi wątpliwości! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kużwa...! KATIA GRATULACJE!!!! podziwiam..... jak to widzisz? dasz sobie rade z piateczką? co teraz obstawiasz-jaka plec? ja cie krece... jestem pod ogromnym wrazeniem!! Kasiu moc usciskow!! to prezent na Swieta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
! dopiero doczytałam - Iwka -gratulacje!!! to mamy kolejny boom u sierpnioweczek :) dziewczynki- baaardzo duzo radosci Wam zycze z przezywania na nowo tego stanu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
Dziewczyny boom na sierpniowym..... hura hura Misio,Iwka ,Julka ,Ja no i Skye ludy ale ekstra mamuśki wspólne tematy będą Misiu 5 dzieciaczkow ale super swoją drogą nic nie wiedziałam że Julka spodziewa sie dizecka na kiedy ma termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jasna gwiazdka błyśnie, Niech Wam serce radość ściśnie Niech choinka jasno świeci, Niech nadziei płomień wznieci Niech kolęda zabrzmi w koło, Niech świat śmieje się wesoło Będzie miło i serdecznie A Wasze szczęście niech trwa wiecznie. Czego życzą Jaśminka, Krzysztof i Julia a kartka czeka pod adresem : http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=2007134554829&source=jl999 Gosiaczku 🌻 Elu🌻 Iwonko 🌻 no i MISIU 🌻 szacuneczek :D dziewczyny jestem w szoku- zaglądam na forum, a tu TAKIE nowiny (widzę, że już wszystkie zatęskniłyśmy do zupek, kupek i nocnego wstawania :D ) mamy termin na 7 kwietnia, ale ponieważ już mam skurcze, to może uda nam się jakoś dotrwać choć do końca lutego- tym razem fenoterol i staveran co 4 godziny i jest w miarę ok. widziałam małą na usg 4d i jest po prostu wypisz wymaluj Jaśmina jako noworodek :) całuję i ściskam j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
witaj Julka trzymaj się dzielnie ja jutro idę do gina to dowiem sie co z moją fasolką bo poki co tylko testy ciążowe ciążę potwierdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
byłam u gina jestem w ciąży za 3 tyg usg pozdrawiam życząc Zdrowych Zdrowych i Radosnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....WESOŁYCH ŚWIĄT !!! ·٠•●●•٠·˙ ˙·٠•●●•٠·˙ ˙·٠•●●•٠·˙ ______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ ........¸o*'´`'*o¸ ¸.o*'´`'*o.¸. o*'´`'*o. |`'*o.¸.o*'´`'*o.¸.o*'| |......|`'*o.¸.o*'|.... .| `* o.,|..... |.... |' .o * ....... * o.¸| .o Zdrowych i pogodnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt wypełnionych radością i milością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Wesołych Świąt Wszystkim :). Cholerka kilka dni nie zaglądam, a tu takie niusy :D. Gratuluje Wszystkim oczekującym. Misiu tobie po pięćkoćset czy jak tam :D, nie odważyłabym się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RETY!!!!! Dziewczyny!!! Ale boskie informacje - same poczęcia u sierpniówek!!!! Doskonałe wieści, aż mi się za ciążą zacniło...i wreszcie, po prawie dwóchy latach mam znów net w domu :) więc będę już obecna :)))) GRATULACJE wielkie dla zafasolkowanych!!!! Relacjonujcie o wszystkim!!! Nasze forum znowu odżyje, mam nadzieję!!! Moje egzaminy do przodu, jestem już 100 procentowym adwokatem, czekam tylko na ślubowanie :):):) Buziaki dla wszystkich :) Jak minęły święta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×