Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

kasiu! nie wiem ile u was to moze trwać, ale jaśmina ma od grudnia(!!!!!) dwie widoczne kreseczki na dolnym dziąśle:( jak się one pojawiły, to w domu było istne pandemonium, później stanęły w miejscu, a teraz raz na jakiś czas jaśminie się o nich przypomina:( dentinox, czopki i gryzaki- mogłam spokojnie wyrzucić do śmieci, nic nie pomagało, godzinami małą nosiłam, a ona się darła wniebogłosy:(:(:( życzę lepszego ząbkowania niż nasze buźka j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze są kulki homeopatyczne na bolesne ząbkowanie dagomed... Może pomogą, a na pewno nie zaszkodzą! Zosi pomagały i mi też jak miałam problem z ósemką. W każdej aptece, bez przeciwwskazań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze3ść wszystkim wpadadłaqm na sekundkę pozdrawiam soloenizanki jerstem w pracy korzystam ze szkolnego netu tPm-cmok ttrzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Niedzielnie Dziś nocka super przespana,alenie przechwalam zeby nie zapeszyc.Spaliśmy rodzinnie od godz ok.21 do Krzysiaczek do 9.00 a mamunia tylko do 6.00 ale jestem wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7500 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Haloo 😘 jeszcze raz wszystkiego naj dla naszych slicznotek :D :D @--->--- milej niedzieli mamulki ... Julcia moze jeszcz ejeden nocniczek hmmm Mamo Natalki jak juz Ci pislam Dusti ma taki stan oczywiscie nie codziennie od 2 miesiecy ... widoczne zabki byly ..nic ni epomaglalo tylko jak wkladalam mu zel to na chwile zmiana smaku powodowala cisze jak u Nesi Mati podobnie reagowal ... teraz jestesmy na etapie 22222222222 widocznych kresek diaselko na 2 dolnej jedynce tez sie przebija ..wiec mamy zabkowanie pelna geba ... maly raz marudny raz cudownie uroczy ..jak jest na raczkach ...to szczesliwy nawet przeszczesliwy ... milej niedzieli ...sciskam 😘 do pozniej 😘 🖐️ uciekam na spacer bo sloneczko dzisiaj u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam ! Dziewczyny,smutny mam dziś dzionek,choć moje Kochanie kończy 7 miesięcy. Jak już wspominałam,w piątek skończyły się zastrzyki i niby było z Natalką ok,a oto dziś w nocy dostała strasznego kaszlu i kaszle tak cały dzień,spać nie może,bo się dławi i wybudza,kaszle sucho,z odruchem wymiotnym,jeść nie chce.Dzwonię do lekarki od 11,ale nikt nie odbiera,chciałabym,aby dziś ją przebadali,bo boję się nocy,boję się o Natalkę,odchodzę od zmysłów.Moje dziecko od początku swojego krótkiego życia dostało już 3 serie zastrzyków,no ile można!!! Jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! TPM- szczerze Ci współczuję, rozumiem Cię, bo ja z moją małą też miałam problemy od urodzenia tylko szpital i szpital; na razie odpukać….[ wole nie pisać, bo jeszcze zapeszę]. Życzę Twojej kochanej Natusi z okazji 7-miesięcy dużo zdrówka i radości.🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Zobaczysz będzie dobrze!!! Moc buziaków ;) Dla Paulini i Weroniczki również najlepsze życzonka, obyście były radosne i ciekawe świata 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ My dziś w trojkę leniuchujemy na maxa, po obiedzie położyliśmy się spać, i spaliśmy bardzo długo, nawet Maja. Ja chora, mąż chory więc niestety spacerku nie było. Jutro od rana idę do lekarza, tym razem z sobą, będą mi pobierać krew ;( i idę do kontroli bo 7 dni mija a ja dalej kaszle jak na początku. Wiecie, co dziewczyny jak idę z Mają na szczepienie, to wychodzę mokra i blada, a ona jakoś się trzyma, okropnie boję się widoku igły. PS. Maja ostatnio mnie zaskakuje, jakaś grzeczna się zrobiła;) Pozdrawiam was mocno 🌻 ❤️ Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę, życząc by w nowym tygodniu wszyscy zdrowi byli, jak ktoś ma ochotę to ciasteczka też są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Serdeczne życzonka dla dziewuszek-Paulinki, Weroniki i Natalki🌻🌻🌻🌻🌻 My dzis po strasznej nocy, Tobi budził sie co godzinę i pół godziny dzikiego wrzasku-nie wiem, czy to trójki idą (tak luby mój twierdzi), czy tez wyjście nasze dało znać o sobie-zostawilismy go ze znajomymi i poszlismy z innymi znajomymi na piwko...a jak piwko to i fajeczki...a ja karmię jeszcze-zjecie mnie zaraz, ale jakoś tak już czasem mam w dupie te wszytskie wyrzeczenia, moze i nie nadaję sie na matkę..Możliwe, zeby po jednym papierosie tak źle spał? Tzn. on nie palił, tylko ja :) Także dziś znów nici z pisania pracy, bo jak tylko mąż wróci, to ide spac.... Carlaa, buziaczki , mam nadzieje, ze juz niedlugo dojdzie do drugiego spotkania mam z cafe-sierpien w realu:) Ja nie zakładałam Tobiemu strony na bobasach, ale jak by która chciała obejrzec go po wypadku w sklepie (i sie nad nami poużalać:P)to moge wysłac na maila;) No i w ogóle cobyscie se obejrzaly mego smyka, bo chyba tylko on i dzieci grubego misia (tak?) sa tu jeszcze bez twarzy:) TPM🌻 trzymaJ SIE DZIELNIE!!! buźka 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko dziekuje za zyczenia dla Krzysiaczka ja poprosze o zestaw zdjec wypadkowych i tych bezwypadkowych tez wiadro kawy czeka ,a wy dziewczyny gdzie jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kubeł kawy stoi i kanapeczki z dżemikiem brzoskwiniowym. Dzieciaki zajmują się swoimi sprawami zn. Ulka molestuje zabawki, a Dawid jak zwykle ogląda cartoon network. Dziś wybieramy sięna spacer, ale nie wiem czy wyjdziemy poza nasze osiedle, bo jakiś inteligent na osiedlu gdzie są same schody nie poodśnieżał podjazdów dla wózków. Chore normalnie. Jak jechałam do teściów, to musiałam na każde schody wnosić i znosić wózek, bo przecież inaczej sięnie dało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo.... Krzysiu ... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 zeby te najfajniejsze dni w zolwim tepie dla Ciebie i rodzicow milaly....wszystkiegonaj ....8miesieczniaku ... :D :D :D :D :D :D :D :D TPM 🌻 sciskam mocno !!!!!! Pszczolko ... ❤️ .. nie piesz dokladnie kiedy nie chce zapeszac !!!!! A co do wyjscia ...wiesz rozumiem Cie ;) czasem w dupie ma sie te wszystkie konwenanse ... jestesmy tylko ludzmi .. a ja zdjecia z mila chcecia wic poprosze wyslac do mnie :D :D :D :D Gruby MIsiu ... ja wpadam na kawusie ... :D :D :D :D :D ciasteczko owszem ale moze jutro :D :D :D :D :D dzisiaj znaczaca tez dla mnie 13 stka sie konczy :D :D :D :D My nadal terenujemy zasypianie naszego syna w lozeczku wczoraj tylko godzine ale ... zawsze to cos ... Patryk tylko by tam go zostawiam ..a ja jak zwykle nie mam serca ... Dalka 🖐️ bucha dla malej fanki Eminema :D :D :D :D :D :D czy moze nastapila jakas zmiana ???? to na tyle ... moj maly urwis ..w lozeczku hihiih gada gada gryzie metki ...trzymajacie sie cieplutko ... do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Krzysiaczku! Serdeczne życzonka!!!Właśnie sobie przypomniałam, jak Twoja Mamusia znikła nam niespodziewanie i zastanawiałyśmy się dlaczego a tu buuuum, Ty sie pospieszyłeś z przyjściem na świat i swoim przybyciem rozpoczołeś piękny okres, kiedy wszystkie dzidziusie po kolei wychodziły z brzuszków Mam :) Hihihihihi, pamietacie dziewczyny??? Ja pamiętam, jak z wypiekami na twarzy czytałąm relację Dominisi!!! Sama z dużym brzusiem już....i wtedy jeszcze nie wiedziałam, że Mati będzie następny!!! Hhihihihih, ale to były fajne czasy :):):) Także Krzysiaczku, przyjmij życzonka od młodszego kolegi Matiego i jego mamy :) Spóźnione życzenia dla Paulinki, Weronisi i Natalki :):):) Nie miałam okazji wcześniej złożyć, więc ślę teraz buziaki słodkie dla Was!!! Gruby misiu! Ciasteczka?!!!!? Po drakońskiej diecie już sobie pozwalasz, czy tylko nas częstujesz??? Iwka, gdzie się podziewasz? Napisz jak zniosłaś rozstanie z bejbikiem i jak on to wytrzymał (a także mąż). Mama Natalki juz Ciebie przede mną usprawiedliwiła za ten brak spotkania. Rozumiem, ja tez pędziłabym spowrotem do dziecka!!! Pszczółko, ja chcę zdjęcia, adres pod mailem!!! Z tym spaniem (a raczej jego brakiem) ja stawiam na zęby. U nas przez zęby były takie historie. Jeden papieros nie ma takiej mocy. Ja już nie karmię i ze wstydem przyznam, że zaczęłam popalać. Co to za syfny nałóg te faje. Tyle czasu nie paliłam a teraz znowu mam ochotki. Myślałam, że już uwolniłam się, dzięki ciąży od tego paskudztwa a tu zonk!!! Myśli papierosowe nadal są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko częstuję, :D Mam dużo, bo mąż był na zakupach z dziewczynkami ;) Dla mnie słodycze i papierosy mogłyby nie istnieć. A zdjęć nie prześle, bo nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla KRZYSIA!!! ja tez cem ssstjencia :) Papierosy, temat bolesny..... ehh... myslalam ze na amen po tej ciazy... jakos nie bylo problemu jak tylko zaczelam przypuszczac ze jestem w ciazy rzucic momentalnie.. (na uczelni wtedy od razu domyslili sie ze jestem w ciazy bo dla siebie nigdy bym nie zucila) a tu od razu... myslalam ze i po ciazy tak bedzie... fakt ze ni pale tak jak palilam, ale daje sie wciagnac przy piwie... w tym miesiacu zaczelam i wypalilam z dziesiec w sumie... :( buuuu a moj maz chce mnie zabic i wyjezdza mi na ambicje ze dziecko truje (choc NIGDY przy niej nie pale- ale on twierdzi ze to kwestia czasu! NIE MA RACJII!!!! mam nadzieje... :( :( :( nie wiem jak to jest z karmiacymi, bo ja nie karmie.... mam dwie kumpele- jedna palila karmiac i ok a druga zaczela jak dziecko mialo roczek i natychmiast mala dostala kolki jelitowej... podobno od tego... ale nie wiem na ile to wiarygodne.... moze to jednak zabek... ja jestem przerazona Waszymi relacjami, bo chyba u nas to samo bedzie... widze go, ale nadal nie ma ochoty wyjsc... narazie natalka sie rozpogodzila...ale ciary mi przechodza na mysl o powtorcez rozrywki.... eeeehhhh Nie wiem czy mamy jakas Krysie, ale w razie WSIO NAJ! tysiac usmiechow na dobry poczatek tygodnia.... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM jak malutka??????????????????????????????????????????????????/ gruby misiu- JAK JA CI ZAZDROSZCZE!!!!!!! szczegolnie tych slodyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten sloneczny ale b. zimny dzionek!!! Ja dzis jestem troche lepsza, przynajmniej temp. nie mam, z nosa sie nie leje, bo troche sie zaklinowalo... Najcudowniejsze zyczonka dla Natulki -nie choruj juz Aniolku, Paulinki i Weronisi!!!!! Caluski dla Krzysia!!!!!!!!!!!!!! Nina zrobila dzis pobudke o 6. To juz byla przesada! Pogodzilam sie juz z tym, ze wstawalysmy o 7 no ale 6??? Milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×