Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ania69x2
hej! OGROMNY BUZIAK dla Adrianka!!!!!!!! :-) ja znow pomarudzic,popatrzcie prosze na ta stronke z wozkami-na model buggy,bunny i travel i powiedzcie prosze co sadzicie,plissssss! ja tak od siebie na temat tych wozkow-otoz w dwoch pierwszych modelach waga mala,ale zwroccie uwage na to ze napisali -"regulowany kat oparcia",czy to oznacza ze nie da sie rozlozyc go tak do lezenia? natomias ten trzeci jest ciezszy,ale napisali "4stopniowa regulacja oparcia"czyli ten sie da na maksa rozlozyc. bo wiecie zalezy mi na parasolce lekkiej,ale zeby to oparcie mozna bylo regulowac jak w normalnym wozku. http://www.babydesign.pl/ OGROMNE DZIEKI za pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Buziaki dla Adiego :) 😘 Ale mam zaleglosci ... jak tylko znajde wiecej czasu to zaraz sie tlumacze .. ;) a tak na serio to .. jest rodzinka ... szukam pracy ..no i tak ladnie na dworze ze wieczorkami dopiero wracamy ..i padam i i i dupa to sa wymowki prawda same wiecie .. poprawiam sie !!!!! a teraz nakabluje ale pewnie nie jedna z Was widziala DOMINISIU co ty sobie myslisz na innym topiku to dziendobry i dobranaoc a u nas to co ni huhuhuhuhuhuh halo ..wracaj tu Julcia pakowanie pakowanie w d..... mam przeprowadzanie tak sobie spiewalam jak nas pakowalam ;) Pscolko ❤️ Gruby Misiu 🌻 Nesiu ❤️ GumiJagodo ;) Elu 😘 Iwka 🌻 Sisi kiedy wracacie hmmm ;) Niuninko wy juz niedlugo wracacacie prawda tylko na 2 tygodnie jechaliscie jestem ciekawa jak mala pewnie opalona na maxa ;) Dalka pisalam juz pewnie sie powt... dawaj tego psa ..w paczeke.. ;) Isiu ... podeslac Ci smalcu od babuni ;) Skye ...dawno Cie nie bylo halooooooooooooooooooooooo gdzi jestes Puzus ❤️ widzialam ze masz wolne ... ;) sciskam 😘 TPMamo 😘 Mamo NAtalki .. ciesze sie ze jestescie :) a co do Fiony hmmmm .. to pisac mi tu ...pisac ...zrobila sie na czarno i zwiala ...jak ktos widzial na kafe to dac znac prosze ;) poszukiwane ... Mamulki wiecie co ...niedlugo bo juz za 14 dni pierwszy roczek ... wiec DOMINISIU ja bardzo prosze wracaj tu ......na ten tychmiast ;)..... spadam wracam niedlugo ... poczytam maly mi tu wyciaga wszystko nie odlada na miejsce i musze sprzatac ... no .. co za nie wychowany nie wiem po kim o n to ma ;) ok buziaki do pozniej 🖐️ Carla a kawa czeka we wszystkich naczyniach ktore mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to tak na szybko ... moze pozniej cos znajde ...ale moze beda tam jakies opinie ktore Ci pozwola wybrac ???? nie czytalam wszystkiego przebieglam okiem Dusti wlasnie okleja sie tasma wiem wiem to nie zdrowe tak jak lizanie znaczkow ale to wczoraj tez robil ... poznaje nowe smaki podlogi juz zna ;) a przywalil mi dzisiaj butelka w skron ...mam siniaka dobrze ze nie pod okiem ... ;) Aniu to dla Ciebie ;0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3171263 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3227410 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3194912 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3228500 bucha .. 😘 do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do wóżków to regulowany kąt oparcia to da się rozłożyć prawie do leżenia, nie da siędo poziomu, bo to laska :), ale nie bój dziecko leży i wyśpi się :). Śmiało możesz kupować laske :). Co do biustu to ja chce mniejszy :( , cholera nigdy nie chciałam dużego biustu no i niestety pokarało mnie :), po dwójce dzieci to już wogóle podwójne D :). Tak jak inne mażą o powiększeniu biustu, to ja bym z chęcią zmniejszyła :). Carlaaa pisz częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
!!!!!!Carlaa,dalka!!!!!-dziekuje.niedlugo wybieram sie do sklepu z tymi wozkami,moze zdaze dzis po egzaminie,wiec zobacze na zywo,tylko nie chcialam sie napalac na te 5cio kilowe,jesli by nie mozna chociaz tak na pollezaco ich rozlozyc.ale skoro mozna to fajnie! jesli cos tam jeszcze gdzies wyczytacie lub uslyszycie to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Zaglądam tylko się przywitać,bo moje dziecko właśnie obrabia torbę od laptopa i jest w niebezpiecznej bliskości ławy. Mamy 4 i pół zęba,bo lewą górną dwójkę już prawie widać i oby ta cholera wylazła,to może małej humor się poprawi. Nie,żeby była jakaś fatalna,ale ma napady złości-bawi się,śmieje i nagle w mega-płacz,tak ni z tego ,ni z owego.Czasem nie wiem,co myśleć o tych jej napadach złego humoru,bo potrfi być pogodna i czrująca,by za chwilę przerodzić się w totalnego marudera-tak z niczego.A może mi się tylko wydaje,że z niczego? Pytam Was doświadczone mamy,co o tym sądzicie? Np.teraz już wrzeszczy pośród swoich zabawek,patrząc na mnie wyczekująco,choć wiem o tym,że nie jest głodna ani spragniona i jest tuż obok mnie. To takie irytujące! No,ale może normalne? Mamo Natalki,tak mi żal maleństwa! Oby ci lekarze mieli rację,że to nic poważnego. No,kończę już wreszcie i idę ją uspokoić. No i całkim sporo napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziołszki :) Pojawiam się w końcu, no jakoś czasu brak na pisanie :) U nas wszystko oki, Paulina ma całą masę zebów, nie potrafię policzyć :) wszystkie wylazły u góry, chyba obie jedynki i dwójki:) Muszę poczytać bo chyba z 15 stron natworzyłyście :) miłęgo wieczorku kochane, odezwę się jak wszystko przeczytam:) Całuski dla wszystkich kochanych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM całkiem możliwe, że się znudziła zabawą, lub dziąsło zabolało :), Ulin też ma napady ;) częste. Widać 2 jedynke hehe w końcu coś zaczęło ruszać. Czas na kąpiel i dalszą zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, Tobiasz jak sie zachowuje w ten sposób, jest podejrzewany przez nas o ząbkowanie-zazwyczaj słusznie:D Zabawa pozwala mu zapomniec, ze cos tam boli, ale co jakis czas ból sie nasila-i stąd płacz. Zęby nam pozostaje zacisnąć i przeczekac. Buziaki dla Ciebie, bądź dzielna🌻 ja dziś mam dzień z cyklu \"nikt mnie nie kocha\" i dołuję. Praca moja średnia, ambicje urażone, ja chcialam doktorat robic, a tu praca nawet nie na 4:( ŻĄdam sugestii co do poprawek, a jak trza będzie, to moze nawet z ciężkim sercem przełożę obronę na wrzesien (mam juz termin na 16. lipca). Głupia cipa ze mnie, ja wiem-taki krzyz dźwigam, że poddaję w wątpliowość istnienie swego intelektu i na każdym kroku udowadniam sobie, że mam go jakies nędzne chociaż szczątki😭Póki co, czekam na odp. proma (kazalam mu wypunktowac,co jest nie tak, marnizny bronic nie zamierzam:P ) Bucha wszystkim, Truten polazł na koncert, mam kompa dla siebie, piwo fajki i dóóóóóóóóół na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła doła zakopiemy ;) zaraz przyniose browarka z lodówki :) i pijemy ;). twardym trza być, a nie mientkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczół ❤️ zasypuj doła ino nie popiołem z papierosów!!! fuuuj :p jak będzie trzeba, poczekamy do września na obronę! praca ma być bardzo dobra! nie można tak zaniżać poziomu na topiku :p :p :p ja to nawet piwa nie mam :( za to mam mega wstrętne dziecko (to pięcioletnie) chętnie wyśle je do kogoś przesyłką kurierską... chyba do Pszczoły... ta Pszczoła ma już PRAWIE wykształcenie... to sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, pedagodzy to najgorsi rodzice...poza tym prawie wykształcenie to nie wyksztalcenie, a dostateczne to juz tragedia:O I nie nabijaj sie, ze praca ma byc bardzo dobra, bo ja zaraz zrobie sobie z tego wyznacznik swojej inteligencji, a ponieważ juz bardzo dobra nie będzie-to sie zastrzelę:P Kto pije ze mną?? Fajki to paskudztwo, ale póki nie jestem w okresie potencjalnie rozrodczym, to sobie pozwalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne 3 godziny dziś prasowałam :classic_cool: i już nie mam nic, co wymagało by przejechania żelazkiem :) niestety następna porcja pojawi się już jutro! znów sobie obiecuję nie dopuścić by sterty mnie zarosły :p podczas popołudniowego spania Wojtusia ćwiczyłyśmy z dziewczynkami aerobik... musiałyśmy nieźle wyglądać :D niby wszystkie patzryłyśmy na jedną instruktorkę, ale każda chyba widziała co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam piwa! 😭 nie mam kogo wysłać po piwo (krzysztof wysłał się na piwo) sfrustrowana matka siedzi przy kompie! i rwie włosy z pustej głowy... zamienię butelkę łysky na dwa piwa!!! ocena nie świadczy o inteligencji... tylko o poziomie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stoi cała zgrzewka żYWCA i nie ma kto tego wypić bo my nie lubimy a mężu dostał za przysługe ja tez mam jakiś kiepski dzień wszystko mnie wku..ia dzieci upirdliwe,od rana nie mogłam załatwić dwóch ważnych spraw a tak wogóle chce mi się wyyyyyyyyyyyć 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie piwo to czereśnie :D, ja już chyba przepełniona ;). Na wyjazd przygotowana :), byłam na rozpuście i mam 4 nowe koszulki, adidasy i rybaczki :D. Moge jechać chasać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas więcej..gumijagoda, jak nie piwo, to bierz cokolwiek i pij a nami. Ja Ci Michu mogę odstąpic pół mojego Karmi (to nie piwo, ale ja prawdziwe piwo tylko z sokiem, a soku nie ma). I chlejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko to ewentualnie z sokiem ale tego akurat brak zadowole się mineralką mój mały kleszcz ciągle skomli i czepia się nogawki ,nawet wysikać się w spokoju nie mogę przeciez weekend i gdzie ta radośc? pożegnaliśmy się dzisiaj z przedszkolem i jakoś mi się nawet smutno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pożegnaliśmy dziś przedszkole, tylko do września... ale jaka szkoda, że w lipcu jest nieczynne 😭 może ktoś jednak przygarnie Zosię na trochę??? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prp0ops dołów i prac... jakichkolwiek Pszczołko rozumiem Cie doskonale. Dziś zasiadlam by poczytać co dalam promotorom i ręce załamalam maż mi ta pracę żle wydrukowal,są luki w tabelach,testy zaczynające sie w połowie strony, kończące na innej-koszmar jakiś....a to dlatego że marginesy wieksze porobił-a tak mu ufałam i tyle i serca włożyłam,a teraz wstyd mi samej przed sobą a on ręce umywa..... Idę po sznur!!!!!!!!!!!!!!!!!. W niedzielę dowiem sie ze dostałam 3 to chyba ten sznur lub tory sie przydadzą. Jas tez fajkiem i piwiem nie pogardzę... ratunku..... Ps. Gumijagodo dawaj tego Żywca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu ja ją przygarne :), co tam jeden urwis czy dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja teraz mam począć, za tą kasę moglqabym szaleć po sklepach i na Haitii wstyd..mi wstyd mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja przygarniam cały pakiet misiufff (z tobą na czele:P )-detaliczna adopcja nie wchodzi w grę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie muszę Zośki dzisiaj nigdzie wysyłać :) zachowuje się teraz idealnie :D śpi! a jutro pojedzie na kilka godzin do dziadków... może spędzi pierwszą noc bez rodziców poza domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualne piwko dla chętnych;) mój mąż znęca sie nade mną-je przy mnie truskawki a wie że muszę się powstrzymac ze względu na Bartusia,bo ta wysypka mu zeszła od kiedy przestałam jeść truskaweczki :( jak dziecku wiele do szczęścia nietrzeba,byle drzwiczki od pralki a tyle radości............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×